Opinie o Metal Service sp. z o.o w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Metal Service sp. z o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Metal Service sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metal Service sp. z o.o w Kraków

Andrzej Spawacz

Witam .. w firmie pracowalem jako spawacz Tig 6 miesiecy stawki spawaczy od 12 do 17 euro na reke w niemczech w zaleznosci od umiejetnoisci uprawnien i stanu cywilnego ( bykowe dla kawalerow odciagaja wiecej podatku niemnieckie prawo mniej zarobisz bo stawke ustalasz brutto ) praca dla amibitnych ludzi jak najbardziej okey jesli jestes dobry to tez sie nie narobisz szanuja dobrych spawaczy ! najwiekszy plus firma wyplacalna wyplata zawsze mi sie zgadzala co do godzin i zawsze na czas miedzy 7 a 10 dniem nastepnego miesiaca kto zna dzisiejsze realia w polskich firmach doceni ! atmosfera w pracy rozna ... minus duzo nadgorliwcow ( na wykonanie pracy masz 10 godzin co mozesz zreobic na spokojnie w 6 po 4 oni robia i dzwonia do niemaca bo chca nastepna robote Debile ! szanujesz prace praca szanuje Ciebie proste ale nie dla wszystkich ! szukasz pracy za wzglednie dobre pieniadze i jestes gotow na delegacje od 3 do 8 tygodni po za polska zdecydowanie polecam ....niestety ja nie umialem tyle wysiedziec i wrocilem do polski ... Piona !

Daniel

Witam. Czy firma przyjmuję do pracy na kontrakt w Niemczech? Jaka stawka na początek?

Alicja

@123, jakie stanowisko rozważasz?

@Alicja

Monter. Pracuje jako szlifierki monter i mógł bym spróbować w tej firmie

Czy firma przyjmuje osoby w tej chwili??

xxx
@123

Tak

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Metal Service sp. z o.o. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Kierownik Produkcji?

Czy firma przyjmuje osoby w tej chwili??

fiire

Hej, ale czy zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków? Chętnie bym się zalapał, zwłaszcza, że atmosfera pewnie każdemu odpowiada. Ciekawi mnie jednak czy normalnie się pojawiają socjale czy inne benefity.

Toja

Czy są przyjęcia do firmy?

gość

nie wszyscy nadają się na monterów zwłaszcza piekarze, cukiernicy, glazurnicy itp.,

gość - zemsta spawacza

który młody rokujący spawacz odszedł?

Witam ile można zrobić godzin na kontakcie? Co ile zjazd do Polski? Z góry dziękuję za odp

murzyn
@Tomek

szewf tylko obiecuje podwyżki a jak sie upomnisz to kaze ci sie zwolnic

Polecam

Polecam firme, sa wyplacalni. Jezeli jestes dobrym spawaczem mowie tu o spawaniu pod rentgen to aplikuj. Na wstepie masz próbke. Jak jestes dobry to mozesz liczyc na wyjazd. Przy pierwszym wyjezdzie nie ma kokosow ale nie ma tez strat. Jest przystepnie. Musza Cie sprawdzic w pracy na wyjezdzie pozniej jak Cie pochwala a sam zagadasz do kierownika a potem do szefa ze chcesz wiecej bo dobrze spawasz to mozesz liczyc na regularne podwyzki. Wiadomo najwiecej zarabiaja Ci najlepsi i z wszystkimi uprawnieniami. Jezeli masz umiejetnosci to tez po jakims czasie moga Ci dorobic uprawnienia. Takze spoko. Szef spoko gosc. Ale kierownik Wiktor pomiata nowymi pracownikami takze nie wolno sobie dac w kasze dmuchac wiadomo. Firma sporo na tym traci bo paru dobrze rokujacych ale mlodych spawaczy przez niego odeszlo.

shady

Witam, Panowie warto pracować w tej firmie ? jakieś opinie ?

monter

Wiecie może czy w firmie potrzebują obecnie monterów rurociągów na zagranice?

ksc

Firma jest super!!!!!

tom

Dzień dobry czy jest możliwość żeby wyjechać do pracy za granicę z tą firmą.?pracowałem jako moter mam papiery na Mag 135

tom

Wie może ktoś czy są przyjęcia do firmy pracowałem jako szlifierz -monter mam uprawnienia spawalnicze na Mag 135 i na cięcie palnikiem

m

a jakie dają stawki spawaczom za granicą?

proszę mam namiary na tą firmę warto się nią zarażać czy nie odpisujcie proszę ale szczerze

spawacz

nie sa warci niczego, jedno obiecuja a drugie robia, nie maja duzo ludzi w szwecji i przez to wszystko działa u nich tak kulawo, kategorycznie nie polecam ich, jak koledzy szukacie poważnego pracodawcy to szukajcie dalej

gal anonim

Kierownictwo firmy, moim zdaniem, nie potrafi właściwie organizować pracy ani wykorzystywać potencjału pracowników. Nie wszyscy są tak samo traktowani i oceniani. Są równi i równiejsi, bez względu na kwalifikacje zawodowe i umiejętności. Atmosfera pracy, moim zdaniem, jest daleka od komfortu. Powoduje to mniejszą efektywność i wydajność pracy, za co, zdaniem kierownictwa, odpowiadają niekompetentni pracownicy. Stanowczo nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Metal Service sp. z o.o - Kraków

• Jak się pracuje w Metal Service sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Metal Service sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metal Service sp. z o.o?

Metal Service sp. z o.o
3.2/5 Na podstawie 25 ocen.

Metal Service sp. z o.o