Opinie o Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz w Warszawa

Anonim Nowy wpis
Kandydat

Odbyłam właśnie rozmowę na stanowisko Specjalisty ds. Zatrudnienia i HR z Panem Prezesem. Oczekiwania wobec kandydatów ma bardzo wygórowane, a co do warunków płacowych bym nie powiedziała. Mimo 2 letniego doświadczenia w korporacji i spełnienia wszystkich oczekiwań które sobie zażyczył wobec kandydata- zaproponował mi bezpłatny staż 4 dniowy aby sprawdzić mnie czy się nadaje, mimo, że praca na tym stanowisku nie jest wcale ambitna ponieważ wymaga jedynie masowego rekrutowania ludzi na stanowiska fizyczne i załatwiania dokumentów. Dodatkowo podczas rozmowy próbowano mną manipulować, że niby na tym stażu tylko ja zyskam i to będzie dla mnie okazja. Jak nie przystałam na te warunki, to już zmienił swoją propozycje na płatną, oczywiście nie mówiąc o jakiejś konkretnej kwocie. Złożyło się wrażenie, że Pan Prezes żyje w innej rzeczywistości, gdzie nie ma miejsca na szacunek wobec pracowników. Podsumowując, stanowczo odradzam tą firemkę. Tylko strata czasu.

Paul Nowak Nowy wpis

Prezes - Manipulator! Bardzo nie polecam. Nie trzyma właśnie słowo!

Wiecie jaka jest teraz sytuacja w przedsiębiorstwie Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz w mieście Warszawa? Czekamy na aktualne sprawozdania odnośnie pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz
3.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Dąbrowiecka 6B