Opinie o Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz w Warszawa

Anonim Nowy wpis
Kandydat

Odbyłam właśnie rozmowę na stanowisko Specjalisty ds. Zatrudnienia i HR z Panem Prezesem. Oczekiwania wobec kandydatów ma bardzo wygórowane, a co do warunków płacowych bym nie powiedziała. Mimo 2 letniego doświadczenia w korporacji i spełnienia wszystkich oczekiwań które sobie zażyczył wobec kandydata- zaproponował mi bezpłatny staż 4 dniowy aby sprawdzić mnie czy się nadaje, mimo, że praca na tym stanowisku nie jest wcale ambitna ponieważ wymaga jedynie masowego rekrutowania ludzi na stanowiska fizyczne i załatwiania dokumentów. Dodatkowo podczas rozmowy próbowano mną manipulować, że niby na tym stażu tylko ja zyskam i to będzie dla mnie okazja. Jak nie przystałam na te warunki, to już zmienił swoją propozycje na płatną, oczywiście nie mówiąc o jakiejś konkretnej kwocie. Złożyło się wrażenie, że Pan Prezes żyje w innej rzeczywistości, gdzie nie ma miejsca na szacunek wobec pracowników. Podsumowując, stanowczo odradzam tą firemkę. Tylko strata czasu.

Paul Nowak Nowy wpis
Były pracownik

Prezes - Manipulator! Bardzo nie polecam. Nie trzyma właśnie słowo!

Administrator

Wiecie jaka jest teraz sytuacja w przedsiębiorstwie Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz w mieście Warszawa? Czekamy na aktualne sprawozdania odnośnie pracy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz
3.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Dąbrowiecka 6B
    03-932 Warszawa
  • NIP: 5211843525 REGON: 012376227
Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz