Opinie o Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz w Warszawa

Alicja

Pracuję w tej firmie od pół roku. Otrzymuję wynagrodzenie na czas i zgodnie z umową. Jeśli jesteś odpowiedzialnym i rekrutujesz pracowników, możesz zarobić dobre pieniądze. Ci, którzy przychodzą tylko po to, aby posiedzieć w biurze, wychodzą niezadowoleni. Realizujemy kontrakty związane z rekrutacją i outsourcingiem pracowników i nikt przez nas nie został (usunięte przez administratora) . Pomogliśmy już ponad 2000 firm w Polsce w znalezieniu pracowników, a pracownikom w znalezieniu dobrej pracy.

@Alicja

Ile w takim razie można zarobić na takim rekrutowaniu pracowników? Piszesz, że dobre pieniądze, ale napisz konkretnie ile. :)

Pati Nowy wpis
@Alicja

Niezły żart. 2 tys firm ???? Lepiej uważać na tego człowieka

Artem Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie przez cztery miesiące i wiem, jak wszystko wygląda w środku. Firma zatrudnia obcokrajowców w Polsce. Dyrektor jest niezdolny do zarządzania przedsiębiorstwem. Nie wypłacił mi ostatniej miesięcznej pensji jako pracownikowi biurowemu. Rzuciłem pracę, bo byłem zmęczony mówieniem ludziom, dlaczego im nie płacimy. A pracownicy, których zatrudniliśmy, zawsze zalegają z wypłatami lub w ogóle ich nie dostają. Wszystkie komentarze na jego temat są w 100% prawdziwe. Jeden pozytywny komentarz został napisany na prośbę dyrektora w imieniu Alicji (24.01.2022 13:29). Nie polecam współpracy z Seroczyńskim i wow sp z o o. Отработал в этой фирме 4 месяца и знаю как всё выглядит внутри. Фирма занимается трудоустройством иностранцев в Польше. Директор не способен управлять фирмой. Он не заплатил мне зарплату как офисному работнику за последний месяц работы. Уволился я потому что устал рассказывать людям, почему мы им не платим денег. А рабочие которых мы трудоустраивали постоянно имеют задержки с выплатами, или не получают совсем. Все комментарии которые про него написаны правдивы на 100 процентов. Один положительный комментарий написан по просьбе директора от имени Alicja 24.01.2022 13:29. Не рекомендую сотрудничать с Seroczyńskim и фирмой wow sp z o o.

Barbara Nowy wpis
@Artem

Artem, rzuciłes prace w dosłownnym znaczeniu tego słowa, ze porzuciles miejsce pracy ? co ci wpisali w dokumenncie jakim jest swiadectwo pracy ?

Bogdan

Chciałbym przestrzec wszystkich przed pracą w tej firmie. Potwierdzam wcześniejsze komentarze o nieprofesjonalizmie i manipulacji. Nie warto wierzyć w obiecane warunki, nie angażować się i nie tracić czasu i nerwów. Widzę, że prowadzą ponowną rekrutację na stanowisko rekruter, koordynator. Zastanów się, dlaczego pracownicy nie pracują długo, a firma znów szuka pracowników do biura

Barbara
@Bogdan

Bogdanie, dlugo wytrzymales w tej firmie, odezszles normalnie czy byly i z tym jakies problemy ( wyplata kasy, otrzymanie swiadectwa pracy) ?

Grzegorz Nowy wpis
@Bogdan

Może ty napisz dlaczego. To co ustaliłeś podczas rekrutacji nie miało odzwierciedlenia w pracy? Co konkretnie?

Katrin

Tomasz Seroczyński (wow sp z o o NIP1231471042) - jest outsiderem w biznesie. Zawsze szukają uczciwych biznesmenów, by ich oszukać. Ma firmę przynoszącą straty, bez pieniędzy na koncie bankowym. Paskudny prezes. Nie ma wizji biznesowej. (usunięte przez administratora) klientów. Kiedy potrzebują pieniędzy na osobiste potrzeby, dzwonią do swoich klientów i mówią im, że znajdą pracowników i poproszą o zaliczki. Nie wypłacają pensji swoim pracownikom i mogą zalegać z wypłatami nawet przez kilka tygodni. Nie dotrzymuje słowa. Manipuluje ludźmi.

Svietlana
@Katrin

Właściciele firmy (usunięte przez administratora) ludzi. Unikać tą firmę z daleka

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Odbyłam właśnie rozmowę na stanowisko Specjalisty ds. Zatrudnienia i HR z Panem Prezesem. Oczekiwania wobec kandydatów ma bardzo wygórowane, a co do warunków płacowych bym nie powiedziała. Mimo 2 letniego doświadczenia w korporacji i spełnienia wszystkich oczekiwań które sobie zażyczył wobec kandydata- zaproponował mi bezpłatny staż 4 dniowy aby sprawdzić mnie czy się nadaje, mimo, że praca na tym stanowisku nie jest wcale ambitna ponieważ wymaga jedynie masowego rekrutowania ludzi na stanowiska fizyczne i załatwiania dokumentów. Dodatkowo podczas rozmowy próbowano mną manipulować, że niby na tym stażu tylko ja zyskam i to będzie dla mnie okazja. Jak nie przystałam na te warunki, to już zmienił swoją propozycje na płatną, oczywiście nie mówiąc o jakiejś konkretnej kwocie. Złożyło się wrażenie, że Pan Prezes żyje w innej rzeczywistości, gdzie nie ma miejsca na szacunek wobec pracowników. Podsumowując, stanowczo odradzam tą firemkę. Tylko strata czasu.

Paul Nowak

Prezes - Manipulator! Bardzo nie polecam. Nie trzyma właśnie słowo!

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz - Warszawa

• Jak się pracuje w Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz?

Tomasz Seroczyński Wizard Seroczyński Tomasz
3.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Dąbrowiecka 6B
    03-932 Warszawa