AMK Group Rękawek, Kondraciuk Sp. j.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AMK Group Rękawek, Kondraciuk Sp. j.

Aktualność
Decyzją zarządu firma AMK Group Rękawek, Kondraciuk Sp. j. dołącza do społeczności GoWork z oficjalnym profilem firmy.
Postanowiliśmy wykorzystać możliwość komunikacji na platformie aby udzielić odpowiedzi na pytania, rozwiać wątpliwości i zadbać o rzetelny obraz firmy, warunków pracy oraz atmosfery.
Cenimy każdą merytoryczną opinię i konstruktywną krytykę o naszej firmie zarówno obecnych jak i byłych pracowników ponieważ pomagają nam one wyciągać wnioski  a przez to rozwijać się.
Prosimy pamiętać jednak, że wolność słowa nie oznacza przyzwolenia na kłamstwa, manipulacje i oczernianie kogokolwiek. Nie godzimy się na anonimowe opinie obrażające naszych pracowników. Wypowiedzi obraźliwe, szkalujące czyjeś dobre imię lub naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane.
Zadbajmy wspólnie aby ten profil umożliwiał kulturalną wymianę informacji, zachowajmy odpowiedni poziom i kulturę wypowiedzi.
Przypominamy również, że zarząd firmy od początku istnienia jest bardzo otwarty na komunikację. Każdy pracownik, który chciałby przedyskutować swoje wątpliwości lub potrzeby z właścicielami chętnie zostanie przez nich wysłuchany.
Osoby z poza firmy zachęcamy do kontaktu bezpośredniego: amk@amk-group.pl, 227899535.
M Nowy wpis

Na jakie zarobki może liczyć pracownik biurowy?

Nowy wpis

@M

Zapraszamy do aplikowania, kwestie wysokości wynagrodzenia zostaną omówione podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Robert Nowy wpis
@AMK Group Rękawek, Kondraciuk Sp. j.

To znaczy w w jakim przedziale 4-6 tys brutto?Szanujmy swój czas.

Ile jest zmian w AMK Group Rękawek, Kondraciuk Sp. j.?

Patrycja I

Ostatnie wpisy byłych pracowników skłoniły mnie do przemyśleń i wysnucia wniosku, że opinie piszą w zasadzie tylko pracownicy, którzy rozstali się z firmą. Załoga, która pracuje w firmie od kilkunastu lat, jest zadowolona z warunków pracy, wynagrodzenia, uczciwości i rzetelności nie zajmuje się pisaniem opinii i może jest to błąd ponieważ firma jest przedstawiana jednostronnie. Zachęcam pracującą kadrę do przedstawienia swojego punktu widzenia. Tak to wygląda z mojego, subiektywnego punktu widzenia jako pracownika: Czy bywa ciężko i nerwowo? Tak, taka jest ta branża, natłok pracy, naciskający klienci, okresy gdy pracy jest za dużo i okresy gdy nagle robi się spokojnie i człowiek zaczyna się martwić, że nie ma co robić. Taka specyfika pracy z klientami zajmującymi się marketingiem. Trzeba to lubić, trzeba się w tym odnajdywać i trzeba radzić sobie z pracą, w której nikt nie stoi nad tobą i nie podpowiada co masz robić tylko daje wolną rękę i oczekuje efektów. Załoga jest bardzo zaangażowana i świadoma ale to tylko ludzie, każdy ma prawo mieć gorszy dzień, mieć problem w domu, być bardziej nerwowy, każdy. Są dni ciężkie i są dni gdzie wszystko idzie świetnie, jest czas porozmawiać na spokojnie pośmiać się i pożartować. Również z właścicielami. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z pracy. Właściciele są zawsze otwarci na nowe pomysły, na potrzeby, elastyczni jeśli potrzeba pracować z domu, pracować krócej, wyjść do lekarza, do dziecka. Każdy wysiłek spotyka się z uznaniem. W tej firmie uczciwość i rzetelność działa w dwie strony. Nikt nie robi sztucznych problemów, szefowie interesują się potrzebami pracowników i z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że dla szefów praca nigdy nie była ważniejsza niż zdrowie pracownika. Niejednokrotnie usłyszałam, że ja i moje zdrowie jestem ważniejsza niż zlecenie, które mogłabym przynieść. Osobiście czuję się szanowana i doceniana jako pracownik. Firma daje duże możliwości dla ludzi ambitnych, zaangażowanych i uczciwych. Myślę, że każdy z pracowników korzysta z elastyczności, którą daje praca w AMK a byli pracownicy jakoś szybko zapominają o dobrych aspektach i skupiają się na wyolbrzymieniu mankamentów. To nie jest firma dla osób, które zajmują się plotkowaniem, ściemnianiem, narzekaniem i mają oczekiwania nie dając nic w zamian. W tej firmie trzeba pracować, trzeba się angażować i trzeba być uczciwym a wszystko zostanie docenione. Zachęcam osoby szukające pracy do przesyłania swoich zgłoszeń, przekonajcie się sami czy tyle osób pracowałoby tu latami gdyby było tak źle jak przedstawia to garstka osób, która nie odnalazła się. Byłym pracownikom życzę powodzenia i sukcesów w innych firmach oraz nie marnowania swojego czasu i energii, na pewno dla każdego jest gdzieś miejsce, w którym się odnajdzie i będzie zadowolony.

Kondzio
@Patrycja I

"Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre. Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą że dach nad łóżkami przeciekał zwłaszcza że prawie nie padało. Prezes dba o nas jak ojciec najlepszy"... Tak byłoby prościej a treść ta sama Pani Patrycjo :-)

@
@Kondzio

Klasa ????????????????,w punkt, krótko, zwięźle i na temat.(usunięte przez administratora)

ALKO
@Kondzio

dobre

Nowy pracownik

Pracuję w firmie od kilku miesięcy, atmosfera ok, ludzie pomocni, praca ciekawa, z szefami da się dogadać i jak ustalone tak jest. Polecam wszystkim zainteresowanym podjęciem pracy.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik do wykładania towaru w firmie AMK Group Rękawek, Kondraciuk Sp. j.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
KL

Zupełnie nie rozumiem po co to bicie piany. Wszędzie są plusy i minusy. Każdy ma wybór i jeśli komuś nie pasuje niech idzie gdzie indziej.

Luis
@KL

To nie jest bicie piany, po to jest ten portal żeby aplikujący ludzie mieli możliwość zorientowania się w sytuacji, skoro jest tak dużo wpisów byłych pracowników tzn że jest duża rotacja i to o czymś świadczy, że firma nie jest godna uwagi

Byly pracownik
@Luis

Skoro ma to pomagac ludziom w podjeciu decyzji to po co te personalne wycieczki ociekajace jadem. Piszcie rzeczowe opinie i dajcie mozliwosc kazdemu wypowiedziec sie bez anonimowego hejtowania.

@były pracownik
@Byly pracownik

Problem w tym że niewygodne opinie dla firmy a prawdziwe w swym przekazie są od razu usuwane i traktowane jako hejt. Jeżeli pracodawca nie miałby sobie kompletnie nic do zarzucenia to nie walczłby tak żarliwie z tymi wpisami, a tak sam otworzył puszkę Pandory swoim hejtowym komentarzem, który był mało profesjonalny i obnażył swoje prawdzie oblicze

Specjalista

Firma dla ludzi którzy chcą pracować. Jak pracujesz tak zarabiasz i jesteś szanowana. Symulacje i udawanie ze jest się zarobionym i ma się tyle roboty nie przechodzą, stąd rozgoryczenie byłych pracowników.

Szanowna Pani E, Nie godzimy się na oczernianie i oskarżanie. Chętnie odniesiemy się do każdej merytorycznej opinii z Pani strony.

Aktualność

Pracowałem kilka lat temu...dramat....czy kierownik kondziu jeszcze pracuje?

Drogi NICKu, nie kierownik a Dyrektor. Pracował, pracuje i będzie pracował. Życzymy abyś i Ty odnalazł swoje miejsce w firmie, która spełni Twoje oczekiwania.

Ramirez

Zawsze można zmienić firmę, na siłę nikt nie trzyma. Świetny pracodawca więc zupełnie nie rozumiem takich zarzutów.

@Ramirez

czego nie rozumiesz? napisał że były pracownik, zarzuty świetnie oddają to co spotyka tam ludzi, no chyba że ktoś nalezy do rodziny wiec wtedy zapewne nie rozumie

Grażyna
@były pracownik

No nie da się ukryć, że nie masz najlepszego zdania na temat pracodawcy, jakim jest firma Amk Group. W swoim wcześniejszym poście napisałeś, że wobec pracowników jest stosowany (usunięte przez administratora) Czy w takim razie nie pomyślałeś, żeby zwrócić się gdzieś po konkretną pomoc?

normalnie mi was żal

ja to jednak bym sie wstrzymał z komentarzami że 'nic nie jest nie do ustalenia' na miejscu firmy. tylko zastraszać umiecie. w dobie dzisiejszej techniki tak sie składa,że nie tylko wy macie zdjęcia i nagrania

Wujek

Pracowałem tam kiedyś, najgorsza firma z jaką miałem kontakt. Kierowniczek z przerośniętym ego, (usunięte przez administratora) i zastraszanie ludzi.

Rzetelna i sumienna firma

Bardzo fajna firma. Super atmosfera w pracy.POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o AMK Group Rękawek, Kondraciuk Sp. j. - Warszawa

• Jak się pracuje w AMK Group Rękawek, Kondraciuk Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy AMK Group Rękawek, Kondraciuk Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMK Group Rękawek, Kondraciuk Sp. j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AMK Group Rękawek, Kondraciuk Sp. j.