Opinie o Ardagh Glass w Gostyń Starogostyńska 9

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ardagh Glass. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ardagh Glass o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ardagh Glass w Gostyń Starogostyńska 9

CHAGI ZAMYKACZ NR 1

Będziecie następni po Pieńsku do zamknięcia. Amen

@CHAGI ZAMYKACZ NR 1

Racja

Pieńsk

Grupa wsparcia z Gostynia poleciła wydziałowi produkcji w Pieńsku aby na obrabiarkach CNC, które z założenia przystosowane są do obróbki na mokro, detale przed napawaniem obrabiać na "sucho" nie używając chłodziwa. Efektem takiej decyzji była konieczność remontu maszyn z powodu zabrudzenia i zatarcia niektórych podzespołów. Podobnie było z działem napawalni, mieli nauczyć napawaczy z Pieńska jak prawidłowo należy napawać detale, aby nie miały wad napawalniczych. Okazało się, że to oni mogą uczyć się od napawaczy z Pieńska. Technologia obróbki w Gostyniu jest taka jak w Pieńsku 20 lat temu.

@Pieńsk

To oznacza że Pan Ignasiak z premedytacją chciał położyć zakład w Piensku. Teraz extremalnie nasówa się pytanie czy ten człowiek to Polak i czy powinien żyć w Polsce. Nie chcę tutaj pisać-czy wogóle powinien żyć, mając na rękach dramat, niejednokrotnie krew, pot i łzy ludzi którzy pracowali tam ponad wiek.

Gostyń wziął pod swoje rządy zakład z Pieńska i wysysa z niego krew. Zakład ledwo ciągnie od czasu gdy Gostyń wsadził tam swoje łapki.

piotr
@Piotr

i juz zamykamy na dniach

Ehh..
@piotr

Grupa wsparcia pomoże. Przynajmniej mi mowili ze nie trzeba sie obawiac. Koledzy z grupy wsparcia nie mieli zostac kierownictwem w Piensku i nie zostana, bo to poloza.

Ehh..
@piotr

@Piotr

I zamykają dzięki wielkie 230 osób zostaje bez pracy, bez słowa wyjaśnienia ciekawi mnie kto i ile wziol w łapę by zgnębić konkurencję jaką jest świetnie prosperujący zakład UniMould w pieńsku, to do was (usunięte przez administratora) oby kiedyś was tak potraktowali jak nas.

Powarzny

Januszka znamy po to on do was trafił. To jest ,,SPECJALISTA" Ardagha od demolki.

kolega
@Powarzny

kolego polecam strone w -piensk nowoczesny i na styku u pawula bronimy sie

@Ehh..

Nie wiem ile w tym prawdy ale słyszałem że w Gostyniu firma zaklepala kilka mieszkań dla kadry kierowniczej z Pieńska. Jeśli to ktoś potwierdzi to módlcie się aby nie przyszedł tam Marcinek że swoimi lizusami bo też zakład polożą

kolega
@Piotr

he he wasz ,, skoczek ,,hauta meki zlal naszego wojewode ciekawe co z tego bedzie koledzy trzymajcie za nas kciuki

Do rzeczy!

No to szczerze współczuję jeśli jest chociaż cień zagrożenia ze Marcinek tam trafi.... maks technolog bez możliwości kierowania czymkolwiek a w szczególności ludzmi.

Krzychu

Witam ile można zarobić na wózku widłowym? Widziałem ogłoszenie, jestem doświadczony i bardzo dobrze ogarniam robotę

@Krzychu

Krzysiu! Proponuję skontaktować się z Działem Personalnym.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ardagh Glass? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno

Zastanawiam się dlaczego nie załatwiacie niektórych spraw w firmie?

pomocna

( wojtuś)- a tobie się wydaje że jesteś kierownikiem brygady to właśnie z tobą powinni zrobić porządek byś więcej nie gnębił współpracowników i patrz na siebie jak się stosujesz do przepisów (komórka i słuchawki na uszach) a nie czepiaj się innych co swoje obowiązki wykonują i to może lepiej niż ty

Ulka

Czy tak dobrze się pracuje i dlatego nikt nie pisze?

Julita

@wojtuś zapoznaj się proszę z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin Według niego nie powinieneś na forum skupiać się na jednej osobie, a na pracy w firmie Ardagh Glass. Jeżeli masz jakiś problem z tą osobą to może warto go osobiście rozwiązać?

wojtuś
@Julita

Weź sobie wejdź na stronkę Filtronu, tam nikt nie ma problemu z "wycieczkami" personalnymi ;D Może ten post przeczyta "ktoś" z "Góry" i coś z tym zrobi !

Gibon
@wojtuś

Dokładnie !!! Czytam o różnych firmach z Gostynia ale o Filtronie jest najwięcej i nikt się tam nie przejmuje reg.

wojtuś

Niech ktoś się weźmie wreszcie za "gwiazdę" z Siemowa, nic ją nie nauczyło że została zdegradowana, nadal się opier..ala, gra w tel. lub śpi po szatniach, myśli że jak jest na paletyzatorze to robić nie musi ?! Czyżby chciała być wywalona ? To niech idzie do kadr i złoży wypow. jak jej coś nie pasuje ! Wkurzają mnie taki obiboki !

Operator

Witam. Proszę o informację czy potrzeba pracowników na produkcję ( na automaty)? Posiadam ponad 10 lat doświadczenia jako operator automatu szklarskiego. Na jakie warunki mogę liczyć? Dziękuję

Zespół HR Ardagh Glass
@Operator

Dzień dobry! W tej chwili nie prowadzimy żadnej rekrutacji na operatora automatu szklarskiego. Sytuacja jest jednak dynamiczna, dlatego zachęcam Pana do monitorowania naszych ofert: https://careers.ardaghgroup.com/?locale=pl_PL Już dziś może Pan utworzyć profil kandydata (prawy, górny róg na wyżej wymienionej stronie) i następnie przesłać nam swoje CV. Wówczas, kiedy tylko pojawi się oferta, Pana kandydatura będzie brana pod uwagę. Przypominam również, że nasze huty szkła zlokalizowane są: w Gostyniu, Ujściu i Wyszkowie. Pozdrawiamy Zespół HR Ardagh Glass

Julita

@Operator nie wiem czy w firmie Ardagh Glass poszukują pracowników na produkcję, ponieważ nie ma takich ogłoszeń w internecie. Ale najlepszym sposobem będzie skontaktowanie się bezpośrednio z firmą. Wtedy dostaniesz najpewniejsze informacje na ten temat. Daj znać jak się czegoś dowiesz.

Emil

jak się pracuje w tej firmie. Pozdrawiam

Julita

@Hutnik wątek dotyczy Ardagh Glass w Gostyniu i tylko ten zakład opisujemy, by nie wprowadzać niepotrzebnego zamieszania na forum. Czy wszyscy na forum wiedzieli jakie firma ma trzy podstawowe wartości? Jest to doskonałość, praca zespołowa i zaufanie. Więcej o misji możecie znaleźć na stronie firmy: https://www.ardaghgroup.com/

olka

Witam. Wiecie ile się zarabia w administracji np dział sprzedaży i czy trudno jest się tam dostać?

olka

wiecie może jakie są zarobki w administracji na początku zatrudnenia?

ja1

Andrzej to nie są plotki. Wiem o tym doskonale. Taki jest tam prezes w Gostyniu.

ja1

Zgadzam się w 100% z tą opinią: " ja1 - 2012-09-23 07:44:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5) Wystarczy popatrzeć za co niektórzy otrzymują awanse, podwyżki i samochody... Nie trzeba się długo zastanawiać jakie kryteria decydują o wyborze kandydatek do awansu." Sam prezes daje awanse kobietom a potem próbuje zaciągnąć je do ..... biorąc np. na tzw. szkolenia. Tak jest przynajmniej w Gostyniu.

ania

Zawieź może Cv osobiście, jak spełnisz wymagania to może rozważą przyjęcie dodatkowej osoby.

Tork

Co można powiedzieć o tym zakładzie.... Zarobki nie powalają na kolana a polityka ma na celu ograniczenie kosztów ... resztę można sobie dopowiedzieć samemu.Rygor,procedury a bardziej ich przerost formy nad treścią doprowadza pracowników o palpitację serca.Nie polecam.Polityka firmy doprowadza że jest coraz mniej prawdziwych fachowców a więcej niby specjalistów.

vladko

Zakład w Ujściu jest bardzo dziwny, zakładem rządzi "sympatyczna" pani z kadr , która wszystko wie i zawsze ma racje i nawet tworzy swoje prawo pracy. W zakładzie nigdy niema wypadków, jak są to tylko zaraz po pracy...a zarobki połowa tego co w Gostyniu.... terror i dyscyplina.

Hutnik
@vladko

Zakładem w Ujściu rządzi JHI jedynie nam panujący i nieomylny. Ukrywający wypadki w pracy i inne sprawy. Zero szacunku dla ludzi tylko żeby Robertowi lepiej się pracowało. Reszta to podgatunek.

Zostaw merytoryczną opinię o Ardagh Glass - Gostyń

• Jak się pracuje w Ardagh Glass?

Zobacz opinie na temat firmy Ardagh Glass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ardagh Glass?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ardagh Glass