Opinie o Ardagh Glass S.A. w Ujście

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ardagh Glass S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ardagh Glass S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ardagh Glass S.A. w Ujście

Kk Nowy wpis

Niestety pracuje od lat.i z roku na rok jest coraz gorzej .dziś to najgorszy wymiar korpo. Ciągłymi pretensjami straszeniem a dla publiki udawaniem i pięknymi hasłami.brak szacunku spychologia i najgorsze to nepotyzm .a było kiedyś tak fajnie.

Czy pracownicy Ardagh Glass S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Jakie godziny pracy obowiązują w Ardagh Glass S.A.?

Ona Nowy wpis

pracownicy produkcyjni pracują w systemie czterobrygadowym, trzy zmiany 6-14, 14-22, 22-6 pracownicy biurowi, kadra zarządzająca 7-15 lub 8-16 warsztaty 6-14

Demi

(usunięte przez administratora) Dinozaury rządzą i robią co chcą. Ja osobiście życzę im prokuratora. A i wydaje mi się że robią ludzi na kasę.

Delivery
@Demi

Firma ok,ale kierownictwo już nie. Układy układziki są na topie,jak donosisz masz względy,ba nawet firma Pani S. która wykonuje usługę ma więcej do powiedzenia niż pracownik,mężuś coraz cieńsza folie zamawia,taka ze strach obok zafoliowanej palety przechodzić a żonka dobra tekturę wywala. Nie ponosi żadnych kosztów, czysty zysk. Gdzie jest dyrekcja z gostynia

Jakub
@Demi

A czemu aż prokuratora, co się takiego dzieje? Napiszesz coś bardziej konkretnego, bo tak to można tylko zgadywać. Dinozaury w sensie pracownicy, którzy mają wieloletni staż? Co takiego złego robią?

Gumi
@Demi

DEMI to co piszesz woła o pomstę. Ja tam pracuję sezonowo i chętnie tam wracam. Świetna atmosfera

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Ardagh Glass S.A..

Czy w Ardagh Glass S.A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Ona

Premiowanie tylko roczne. Każdy pracownik w ciągu roku może składać małe i duże projekty - pomysły racjonalizatorskie, które są nagradzane finansowo.

Wiktoria
@Ona

Ile można dostać rocznie takiej premii? To jest kwota do 1000 zł czy może więcej?

Kacper

Faktycznie kierownictwo nie jest zbyt dobre ?

@Kacper

Większość jest spoko ludzie, choć nie którzy to trudne przypadki. Np. Pani od bhp nowa, tragedia, czepia się szczegółów naprawdę jakiś małych podchniec a nie widzi rzeczywistego zagrożenia dla pracowników, dosłownie nawiedzony babsztyl.

Peja
@Kacper

Albo Pani od HR . Ona sobie nie życzy , abyś do niej przychodził załatwić jakąś sprawę . Rozumiesz , nie życzy sobie , bo ma inne obowiązki t.j. telekonferencje z przełożoną od 8 rano do 14 . Przyjmie cię jedynie od godziny 15 , gdy już jesteś po pracy . Więc jak chcesz coś załatwić - czekaj conajmniej godzinę po pracy.

Dział Perosnalny
@Peja

Biura HR we wszystkich naszych zakładach – w Gostyniu, Ujściu oraz Wyszkowie – pracują w godzinach od 8:00 do 16:00 i przez cały ten czas są otwarte dla wszystkich naszych Pracowników. Serdecznie zapraszamy!

Dział Perosnalny
@Kaspi

Bezpieczeństwo naszej załogi to najważniejszy priorytet dla Ardagh. Każdy z naszych Pracowników jest odpowiedzialny za wykonywanie swojej pracy zgodnie z wszystkimi zasadami bhp. W każdym zakładzie mamy osobę odpowiedzialną za obszar BHP, której rolą jest m.in. wnikliwe monitorowanie przestrzegania wszystkich zasad bezpieczeństwa pracy. Dzięki temu wszyscy nasi Pracownicy mogą po pracy cali i zdrowi wrócić do swoich rodzin.

@Dział Perosnalny

Skoro takie priorytet, to dlaczego pani bhp z ujścia nie widzi np. wystającej rury z zaostrzonym końcem na produkcji gdzie każdy pracownik przechodzi koło niej narażając zdrowie każdy z pracowników, ale ze gdzieś łańcuszek jest przerwany, a to wózkowy jadący 8 km na godz jedzie za szybko, a to że człowiek nie ma przerwy na śniadanie albo na chwilę odpoczynku nie widzi. Jest wiele rzeczy które trzeba byłoby pokazać, szczególnie zacząć od nawierzchni z takimi dziurami że palety z butelkami się wyginają

@Dział Perosnalny

Mam pytanie, czy w końcu zajdą zmiany na lepsze? Czy będziecie zamiatać pod dywan wszystko co nie wygodne? Dlaczego wszyscy z biura czepiają się ludzi a to że źle pracują, źle wykonują obowiązki itp. Co oni mogą wiedzieć, jak tak naprawdę się pracuje? Czy to my jesteśmy dla nich? Czy oni dla nas? Kto właściwie pracuje na ich pensje? Czy oni na nasze? A może ludzie mają się zacząć zwalniać? Albo klasc chorobowe od psychiatry, bo nie wytrzymują? I zaczną biurokraci pracować? Kiedy zaczniecie z nami pracować? Nie tylko z produkcją ale również z innymi? Panowie wózkowi też lekko nie mają, jak nie ardagh się czepia, szczególnie bhp to jeszcze ruda małpa bhpowska z seito z Torunia. Kiedy zaczniecie słuchać ludzi, tych co na was pracują?

Peja
@Kaspi

Podpisuję się obiema dłońmi.

Dział Personalny
@Kaspi

Staramy się robić wszystko co w naszej mocy aby wychwytywać najmniejsze nawet ryzyko i eliminować je zanim stanie się realnym zagrożeniem. Każdy Pracownik Ardagh, czy Pracownik współpracującej z Ardagh firmy zewnętrznej, który zauważa potencjalnie niebezpieczne miejsce czy sytuację na terenie zakładu, ma możliwość poinformowania o tym fakcie służby bhp poprzez program zgłaszania miejsc i sytuacji potencjalnie niebezpiecznych. Wszystkie te zgłoszenia są niezwłocznie rozpatrywane. Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa, dlatego wszystkich Pracowników Ardagh i firm zewnętrznych zachęcamy do odpowiedzialnej postawy i dokonywania zgłoszeń. Zapraszamy też do kontaktu osobistego, który jest najlepszą formą prowadzenia skutecznego dialogu.

Roland
@Dział Personalny

Staracie wychwytywać, dobre sobie. To mamy zgłaszać do gostynia? Bo w ujściu niestety to nie działa, wiele razy były zgłaszane miejsca i nic w tej sprawie nie zrobione, a może czas na wizytę gostynia w naszym ujskim zakładzie tak nie spodziewanie i bez zapowiedzi, bo tak to jest wszystko wysprzątane aż wylizane. A dlaczego zapraszacie do osobistego kontaktu? Przecież my pracujemy i nie mamy czasu na spacery, czas najwyższy byście to Wy z biur do nas przyszli i zaczęli rozmawiać i prowadzić wspólny dialekt a nie tylko rozkazywać. Pamiętajcie załoga jest coraz to starsza a młodych nie widać by garnęła się do pracy do huty. Kiedyś jak mówiło się ze pracuje w hucie szkła to wszyscy czuli tak zwany prestiż, teraz to wstyd mówić gdzie się pracuje.

Kaspi bro

Wyjatkowo sliska osobowosc

Kaspi bro
@Kaspi

Bo zeby cos zobaczyc zauwazyc trzeba wyjsc z biura a jak to zrobic skoro kawa stygnie?

Saba

@Kaspi a to jakie np. wg Ciebie jest to realne zagrożenie dla pracowników?

anika

Tak słabych charakterem ludzi, i to tak wielu w jednym miejscu, nie spotkałam nigdy później. Mam na myśli osoby z kierownictwa. Dodam jeszcze, że nie bez powodu mówi się, że co rude to fałszywe. A im bardziej na rudo pofarbowane, tym bardziej fałszywe. Osoby z produkcji w porządku.

Erwin

Firma prowadzi teraz rekrutacje? Jakie warunki pracy i płacy można otrzymać?

Krzycho

Bardzo zagadkowo piszecie. Interesuje mnie praca w firmie więc może coś podpowiecie?

@Krzycho

A co konkretnie Cię interesuje Krzycho?

Po Pieńsku czas na Was. Wasz "przyjaciel" JH Wam pomoże. ...

Poszukiwacz
@anonymous

Czepiasz się faceta. Przecież on nie podejmował tej decyzji.

mądrala

Zmieńcie prace na nie korpo i zobaczycie zarobki a pracy też jest dużo!!

wyprany

Pralnia mózgów jak to w korpo. Kasa mała roboty coraz więcej. Podwyżki dla wybrańców a pierd.olą o zespole o wartościach a kłamią jak mało kto. Dyrektor zakładu w Ujściu razem z BHP-owcem ukrywają wypadki w pracy np złamane nogi u dwóch pracowników było na terenie zakładu a zgłosili że za bramą. Ciekawe hehe. No i taki Robert mający swoich ludzi za nic a to on jest nikim. Nie polecam pracy tam dopóki pracują tam Janusz Robert i Darek to z kierownictwa.

Bocian

Właśnie zakończyłem kilkuletnią "kariere" w ujskiej Hucie, zmiany organizacyjne zakładu. Praca jak to w hucie lekka nie jest a tym bardziej dla młodych pracowników których doją na hali ile się da, do utraty tchu. Ale ELDORADO się skończyło "czy sie stoi czy sie leży, dwa tysiące sie należy" zamiast głupawo sie uśmiechać do kierownika jeden z drugim za robote niech sie weżmie.Wypłata jak w szwajcarskim zegarku przed 10 i to sie ceni w dzisiejszych czasach, choc zawsze bedzie mało ale na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Ardagh Glass S.A. - Ujście

• Jak się pracuje w Ardagh Glass S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ardagh Glass S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ardagh Glass S.A.?

Ardagh Glass S.A.