Opinie o Ardagh Glass w Gostyń Starogostyńska 9

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ardagh Glass. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ardagh Glass o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ardagh Glass w Gostyń Starogostyńska 9

Rafał

Szukam ludzi, którzy pracowali w Ardagh Glass w Ujściu, Gostyniu i Wyszkowie, najlepiej jak byłeś plant managerem, lub wiesz sporo o produkcji butelek tak. Dajcie znać, jaradana@yahoo.com Dzięki!

nowy

Wiecie coś o Ardagh Kąty ?

mały

pracują tam tylko ludzie bez ambicji wysoka temperatura, brudne szatnie. Tak jest w HSU

mmm

Forum dla kandydatów o pracę nie jest miejscem do tego typu wpisów jak powyżej. Powinny być przez admina usunięte. W każdym większym zakładzie przeważnie promowane są osoby które wchodzą w tyłek lub dają sobie w niego wejść, rzadziej ze realne wyniki.Tu jest Polska mili państwo. Dyrektorzy są od tego by pilnować zysków właściciela i tyle, po to są wskaźniki. Co do podejścia do pracownika to wielki boss nie jest taki zły, gorzej z tym mniejszym bossem. Miejmy nadzieje, że się zmieni kiedyś i będzie dobrze. Co do nadmiaru dziwnych stanowisk, o tym decydują ludzie znacznie wyżej (korporacja) niż w Gostyniu. W krajach zachodnich takie dziwne stanowiska przynoszą zyski, ale powtórzę: tu jest Polska. Ludzie odchodzą z pracy bo po prostu znajdują lepiej płatne oferty. Nie znaczy to, że huta mało płaci, ale za mało by utrzymać przy sobie niektórych ludzi. Poklepywaniem po plecach i miłymi słowami nie wynagradza się pracowników, od tego są pieniądze - tu jest Polska, powtórzę po raz trzeci.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ardagh Glass? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
y

Czerwonemu nie wchodzili w tyłek lecz pod biurko. Przypomnij sobie panią od wypasionej Jetty. Jaką mieli wtedy inni motywację ?

pit

Jeśli ktoś nie (usunięte przez administratora) tam panującego to zakład z blisko stuletnią będzie miał problemy. Po zmianach związanych z odejściem "czerwonego" zakładem zarządza karierowicz nie szanujący w ogóle ludzi, nawet tych którzy wiele robią lub niegdyś zrobili dla tego zakładu. Liczą się tylko % we wskaźnikach, za które on a nie załoga dostaje profity. Przerost administracji, dobrze płatne aczkolwiek zbędne stanowiska (HR,Lean - co to w ogóle jest). Jeśli pracujesz na produkcji to nic nie znaczysz w tej firmie. Jeśli tak dalej będzie to w zakładzie zostaną ludzie przed emeryturą i ci którzy wchodzeniem w tyłek robią karierę. Co chwila ktoś odchodzi i to głównie fachowcy. Przykre ale prawdziwe. Zakład obecnie się rozwija ale tam potrzeba radykalnych zmian w polityce firmy(czytaj wyrzucenie kilku osób na najwyższych szczeblach) aby warto było pracować.

u

Ale wypasioną Jette dostała, więc się jej to mindolenie z łysym opłacało.

oli

Jak można z takim gościem uprawiać sex ? Miał farta, mógł w Polsce pogrywać za pleyboya i szpanować furą za kasę huty. Żal mi tych głupiutkich kobiet które ulegają takim gościom.

y

Zamiast myśleć głową, myślał inną częścią ciała. Miał kochankę - podwładną. Ona liczyła na karierę rozkładając nogi. Ją też wyrzucili.

x

Dobrze, bo gość był niemiły i przedkładał korzyści osobiste nad business.

anonim1

Niedawno wyrzucili Irlandczyka. Teraz znacznie lepiej się pracuje, szczególnie w administracji. Atmosfera się poprawiła.

ja1

Wystarczy popatrzeć za co niektórzy otrzymują awanse, podwyżki i samochody... Nie trzeba się długo zastanawiać jakie kryteria decydują o wyborze kandydatek do awansu.

popieram porażka

MP

Od czasu gdy jest to Ardagh a nie Rexam czy PLM odradzam pracę tam.

weteran
@MP

Witam!Pracuję tu tyyyle lat....Jeżeli jesteś zdyscyplinowany ,możesz tu przyjść .Lubimy się i wiele zależy od nas.Wkurzają tylko nie trafione decyzje ,które bezpośrednio utrudniają pracę np.czapki z wkładem z plastiku .Po pakowaniu ręcznym ,(które b.często się zdarza )kapie pot z czoła,a i temperatura na hali powoduje ,że jesteśmy "ugotowani".Od paru lat borykamy się z odparzonymi stopami i zniszczonymi skarpetami przez ciężkie buty z jakimś wkładem ,które w moim przypadku rani palce.Nasze ubrania powinny być lekkie i przewiewne ,bo w większości roku jest gorąco na hali ,a my b. dużo chodzimy.Nigdy nikomu nic nie spadło na głowę ,czy stopę ,więc nie rozumiem co bhp-owiec miał na myśli zakładając nam takie "urządzenia".Nie wszystko jest złe .Serdecznie dziękujemy za klimatyzowaną kuchnię.Ale prosimy o remont szatni ,bo od 15 lat nikt z malarzy tam nie zajrzał.Uważam i wiele osób jest tego samego zdania ,że praca na produkcji powinna być lepiej opłacona .Nikt nie wysyła nas na szkolenia ,choć niejednokrotnie o tym mówimy .Rozdawanie pieniędzy dla karierowiczów,indywidualne podwyżki ...a przecież analizujecie dane przez nas wpisane...

Zostaw merytoryczną opinię o Ardagh Glass - Gostyń

• Jak się pracuje w Ardagh Glass?

Zobacz opinie na temat firmy Ardagh Glass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ardagh Glass?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ardagh Glass