Opinie o Solutions Polska Sp.z.o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Solutions Polska Sp.z.o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Solutions Polska Sp.z.o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solutions Polska Sp.z.o.o. w Gdynia

Sherry

Generalnie nie polecam pracy w tej firmie mam na myśli pracę w zespole Pani Doroty... totalna porażka

Agnieszka
@Sherry

Jak w ogóle wygląda praca w Solutions Polska Sp.z.o.o.? Piszesz że nie polecasz, ale przydałoby się trochę więcej informacji. Ciekawi mnie, ile można zarobić, jaki system pracy tam panuje.

zadowolony

Z tego co widze to firma mocno sie rozwija. Nowi mocni zawodnicy z branzy, nowy sprzet , nowi klienci certyfikaty itp. Ostatnio na targach slyszalem duzo dobrego o nich sa bardzo aktywni i skuteczni . Widac ze w opakowaniowce mocna firma rosnie ...powodzenia

Ada

Jak wyglada u nich zakwaterowanie w de lier? Ktoś moze się wypowiedzieć?

Jak nie wiesz o co chodzi...

Jakieś nowe opinie na temat tej agencji???? Pomóżcie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Solutions Polska Sp.z.o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Izabela

Pytałam wcześniej o warunki i atmosferę w Solutions Polska i jak widać opinie są mieszane, @Iliana, jesteś pewna, że takie sytuacje w firmie mają miejsce? 16 godzin pracy to jednak łamanie kodeksu pracy, czasem warto poprosić o opinię innych pracowników, jedna może być niewystarczająca. Ktoś potwierdzi te informacje?

rrr
@Izabela

Takie sytuacje się zdarzają. Można jednak odmówić.

@rrr

moze teraz , gdy ja pracowałem nie można było, dlatego zgłoszenie poszło do PIP

K
@Izabela

Pracuje tutaj kilka lat, jak niemogłem zostać powiedziałem nie i źaden z byłych czy obecnych przełożonych mnie nie zwolnił

Nie ważne kto :)

No i jak zwykle znowu się nie podoba :(

Obecna

Podobno Szef zciąga do firmy byłego pracownika (gofra)

Do Aktualna

Sądzę że Pani Magda sama dodała te Opinie o sobie, bo jak można oceniać zmiany na lepsze po tygodniu pracy? Jak można pisać że zmienia się na lepsze jak nic się nie zmieniło? Chyba że pytanie co tam i jakie są problemy są zmianami.

@Do Aktualna

Zmiany? Może trzeba zmienić/wymienić niektórych ludzi?

aktualna

W końcu zaczyna się dziać na plus w tej firmie. Gdy tylko pojawiła się Pani Magdalena i wprowadza zmiany, widzę że idzie ku dobremu .

Obecny

Moim zdanie to w tej firmie się zmieniło na gorsze gdy odszedł GOFER z nim się dobrze pracowało moim zdanie to morzna było się z nim dogadać w miarę możliwości pomógł w ustawieniu .Byl dobry w tym ,do tej pory w tej firmie nie ma lepszego

Brokatownik
@Obecny

Przestańcie juz w końcu narzekać i krytykować innych.Nikt z nas nie jest idealny nawet ja hehe.Jak nie pasuje to wypad z baru.Mnie tez nie wszystko pasuje ale więcej jest plusów niż minusów dlatego ponad 5 lat tu jestem.W kazdej pracy są zgrzyty i nieporozumienia i tylko od nas zależy czy bedzie ich duzo czy mało.

Izabela

@anonymous i co działo się po zgłoszeniu sytuacji do Państwowej Inspekcji Pracy? Być może to te zgłoszenie pomogło, ciężko to stwierdzić na pewno, ale skoro @rrr twierdzi, że w tym aspekcie jest poprawa to bardzo dobry znak. A jak często są kierowane takie prośby przez Solutions Polska?

Prawda

No niestety prawda jest taka, że bycie matką 1,5 rocznego dziecka zwykle nie jest wystarczającą kwalifikacją do pracy w poligrafii...

I...

I kolejna to opinia od niezadowolonego - bo zwolnionego - pracownika...

Robot
@Prawda

posiadanie dziecka nigdy nie było wystarczającą kwalifikacją do żadnej pracy poza byciem rodzicem :P

Bilans
@Prawda

Za to włażenie w(usunięte przez administratora) jak widać jest.

doswiadczony pracownik byly
@Prawda

A kto tam ma kwalifikacje? Chyba tylko sam szef.? Może jeszcze jedna osoba.nawet kierowniczka intro ma doświadczenie jako sprzataczka.malo kto jest tam po poligrafi a większość się po prostu slizga.ogolnie wyzysk jest w firmie pracuje się nawet po 16 godzin.wiec nikt z doświadczeniem tam nie pójdzie nawet

Budda
@I...

Winny się tłumaczy! Ach ci źli i niewykfalifikowani pracownicy zmuszają cię żebyś ich zwolnił Człowieku spójrz w lustro,bo karma wraca

A ja myślę...

A ja myślę, że ta praca w tej firmie musi jednak być bardzo atrakcyjna, skoro osoby, które zostały zwolnione, są tak z tego powodu niezadowolone i sfrustrowane, że wypisują swoje żale w internecie. :)

Pracownik niezwolniony

Pracuję i uważam, że jak ktoś dobrze wykonuje tu swoją pracę to nie ma powodów do narzekania. Dyrektor może i jest wymagający, ale wymaga nie tylko od innych, ale też od siebie. Zdaje się, że to najdłużej pracujący na tym stanowisku dyrektor. Jego poprzednicy wymiękali max po kilku miesiącach pracy...

Ha ha ha ha
@Pracownik niezwolniony

Święte słowa ????

odszedlem sam i sie ciesze
@Pracownik niezwolniony

Dobre :-) najdłużej pracujący!!! A na czym się znasz? Masz chociaż pojęcie jak nazywają się maszyny w firmie? Kto na czym pracuje?

@odszedlem sam i sie ciesze

Też tam już nie pracuję i mogę się założyć, że wie.

Pracownik solutions
@doswiadczony pracownik byly

Są tam osoby po szkołach z kwalifikacjami to że ty ich nie masz a zostałeś/aś zwolnieniony to nie jest wina przełożonych tylko twoja, robiłeś błędy czy inne wpadki to wiadomo że nie będą trzymać takiego pracownika, a wracając do pracowników po szkołach to może nie ma ich za wielu ale pracują w tej firmie a niektórzy już nie. Sądzę też że niektóre te wpisy generują dwie osoby z byłej kadry dyrektorskiej bo nie potrafili poradzić sobie z pracą w jeszcze wtedy introligatorni a nie drukarni, albo nie znali się na maszynach poligraficznych i materiałach używanych w firmie szanowny Pan 'Yyyyyy, albo ręce w kieszeni rozmawiając z kimś'. Co do obecnie panującej sytuacji w firmie to jest więcej niuansów ze względu za zakup maszyny drukujące.

Iliana
@A ja myślę...

Z tego co czytam pracują nawet po 16h - faktycznie atrakcyjna praca :)) Na szczęście można tu poczytać opinie bo chciałam składać papiery. No cóż - jestem tym wyjątkiem z prywatnym życiem osobistym :)) i na szczęście mam jednak dobrą pracą, a kwestię rozwoju pozostawię już do rozwoju osobistego ;)

Jak u nich z zakwaterowanien ogolnie-domy czy hotele?czy nie zapewniaja kwatery?i dojazd do pracy?

Izabela

@tinki - co rozumiesz przez dobre warunki pracy? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Czym firma zrobiła na Tobie dobre wrażenie? @xyz - Twoja opinia jest bardzo ogólna, napiszesz coś więcej? Wypowiadasz się z perspektywy klienta czy pracownika? @Pracownik niezwolniony - napisałeś, że pracujesz w firmie Solutions Polska. Możesz napisać jak obecnie wygląda atmosfera w pracy? Czy pracownicy mogą liczyć na dodatkowe benefity takie jak na przykład prywatna opieka medyczna? Jak długo tam pracujesz?

tinki

Moim zdaniem dobre warunki pracy. Ja osobiście polecam bo zrobili na mnie dobre wrażenie.

xyz

Moim zdaniem firma godna polecenia.

Robespierre

Rozumiem Twoje rozgoryczenie. Nie jest przyjemnie stracić pracę. Ale moim zdaniem przesadzasz z tymi "łapówkami" i z uwagami na temat dyrektora. Przyglądam się sytuacji od czasu jak rozpocząłem pracę i mogę Ci powiedzieć, że tak zaangażowanego dyrektora nie widziałem w żadnej mojej innej pracy. Dogląda wszystkiego sam i spędza tu nawet po kilkanaście godzin dziennie. Co do charakteru to nie dyskutuję, ale myślę, że to dobrze, że nie daje sobie w kaszę dmuchać...

Informacja

Drodzy przedmówcy, informuję, że występuję do administratora serwisu gowork o udostępnienie Państwa IP, ze względu na pomówienia dotyczące łapówek.

Powodzenia :)
@Informacja

A jednak...
@Powodzenia :)

"Musisz pamiętać, że opinie noszące znamiona pomówienia lub w inny sposób naruszające prawo (np. poprzez ujawnianie danych osobowych, w tym personaliów czy numerów telefonów) będą przez nas archiwizowane (zob. pytanie 10). Ponadto pracodawca może sam wystąpić przeciwko Tobie na drogę sądową, a w takim wypadku będziemy zmuszeni przekazać Twój numer IP organom ścigania (zob. pytanie 7)." (https://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy)

Szefuncio
@A jednak...

Do roboty weź się lepiej a nie przeglądasz opinie na temat firmy. 16:00 jeszcze nie ma.

niejestemrobotem
@Informacja

Nie zapomnij o pomówieniu o kreatywną księgowość - zdaje się, że to grubszy kaliber.

liar liar

Jedynie niezbędne jest przeprowadzenie tzw "dowodu prawdy" - czyli udowodnienia prawdziwości oskarżeń. Konsekwentnie, dowiedzenie prawdziwości faktów, do których odnosi się zarzut pomówienia, co do zasady, powoduje brak bezprawności czynu i uwalnia od odpowiedzialności z zarzutu (pomówienia).

DOBRY OBSERWATOR???????

to nie sa pomowienia ,to sa fakty.Przykre ale prowdziwe.

Solutions

Czytając to co tu wpisujcie, mam taki z tego ubaw ,że głowa mała ... Temat łapówek to temat roku ... Co do Dyrektora to dobry człowiek i z wielką pasją i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Widać ,że wkłada w to swoje serce... szczerze weźcie się za robotę , to nie będzie mieli czasu patrzeć się innym na ręce ,bo każdy z nas powinien wiedzieć gdzie jego miejsce i czym ma się zajmować . Pozdrawiam

Karol Łukaszewicz SBL

W (usunięte przez administratora) byliście. (usunięte przez administratora) widzieliście. Nie pozdrawiam.

TIK
@Karol Łukaszewicz SBL

dlaczego obrażasz innych ? uważasz że ludzie nie mają prawa wyrażać swojej opinii ? myślisz że jak ktoś ma inne zdanie nie koniecznie po Twojej myśli to jest gorszy od Ciebie ? A Ty to niby taki obyty jesteś ? a ja ciebie pozdrawiam i życzę Ci miłego wieczoru i obyś zawsze wszędzie był i wszystko widział pozytywnie bez wazeliny :):):)

oj

pracuję tam chałupniczo już dość długo, masz rację co rozdawania pracy i odbierania tel ale jeśli chodzi o Panią Agnieszkę to się nie zgodzę zawsze jest miła i uśmiechnięta jeszcze nigdy nie potraktowała mnie jak bydło chyba Ci się coś pomyliło albo po prostu miała zastrzeżenia do Twojej pracy(jeśli zrobisz coś nie tak to ona od tego jest żeby zwrócić Ci uwagę ) ja z nią nie miałam zatargu-sorry ale musiałam to napisać bo uważam że akurat ona nie zasługuje na taką opinię i jest to niesprawiedliwa ocena

Premier

Co Ty pierdzielisz czytać nie umiesz ? przecież Dyrektor może i jest wymagający, ale wymaga nie tylko od innych, ale też od siebie. Zdaje się, że to najdłużej pracujący na tym stanowisku dyrektor. Jego poprzednicy wymiękali max po kilku miesiącach pracy...

Premier

A kto tym zarzadza ? Pan Zdzisław z SKM czy dyrektor ?

DOBRY OBSERWATOR???????
@Premier

Wiesz kto tym zarzadza,osoby nieodpowiedzialne i niekompetentne,ktore musza zacząć od szacunku do siebie???,a potem szacunek do osob z ktormi wspolpracuja.

Zostaw merytoryczną opinię o Solutions Polska Sp.z.o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Solutions Polska Sp.z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Solutions Polska Sp.z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Solutions Polska Sp.z.o.o.
2.7/5 Na podstawie 180 ocen.
  • Hutnicza 36b
    81-038 Gdynia