Solutions Polska Sp.z.o.o.

Gdynia

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 137 ocen.

Opinie o Solutions Polska Sp.z.o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solutions Polska Sp.z.o.o.

anonim

(usunięte przez administratora)

liar liar

Jedynie niezbędne jest przeprowadzenie tzw "dowodu prawdy" - czyli udowodnienia prawdziwości oskarżeń. Konsekwentnie, dowiedzenie prawdziwości faktów, do których odnosi się zarzut pomówienia, co do zasady, powoduje brak bezprawności czynu i uwalnia od odpowiedzialności z zarzutu (pomówienia).

DOBRY OBSERWATOR???????

to nie sa pomowienia ,to sa fakty.Przykre ale prowdziwe.

Solutions

Czytając to co tu wpisujcie, mam taki z tego ubaw ,że głowa mała ... Temat łapówek to temat roku ... Co do Dyrektora to dobry człowiek i z wielką pasją i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Widać ,że wkłada w to swoje serce... szczerze weźcie się za robotę , to nie będzie mieli czasu patrzeć się innym na ręce ,bo każdy z nas powinien wiedzieć gdzie jego miejsce i czym ma się zajmować . Pozdrawiam

Karol Łukaszewicz SBL

W (usunięte przez administratora) byliście. (usunięte przez administratora) widzieliście. Nie pozdrawiam.

TIK
@Karol Łukaszewicz SBL 07.03.2018 19:23

dlaczego obrażasz innych ? uważasz że ludzie nie mają prawa wyrażać swojej opinii ? myślisz że jak ktoś ma inne zdanie nie koniecznie po Twojej myśli to jest gorszy od Ciebie ? A Ty to niby taki obyty jesteś ? a ja ciebie pozdrawiam i życzę Ci miłego wieczoru i obyś zawsze wszędzie był i wszystko widział pozytywnie bez wazeliny :):):)

Matka Polka

Osobiście bardzo zawiodłam się na tej firmie. Kierownik obiecuje złote góry a wychodzi tak że matka 1,5 rocznego dziecka zostaje bez pracy :/ Jedynie szef Tomek wyrozumiały gość tylko szkoda że ma juz coraz mniej do powiedzenia. Tasiemiec rzadzi! !!! Nie polecam

anonymous
@odszedlem sam i sie ciesze 26.02.2018 11:18

Też tam już nie pracuję i mogę się założyć, że wie.

Nick
@Pracownik niezwolniony 23.02.2018 18:49

Pracuje najdłużej bo trzyma się koryta i samochodu służbowego :))

anonim

(usunięte przez administratora)

Premier
@DOBRY OBSERWATOR??????? 28.02.2018 10:50

A kto tym zarzadza ? Pan Zdzisław z SKM czy dyrektor ?

DOBRY OBSERWATOR???????
@Premier 28.02.2018 17:44

Wiesz kto tym zarzadza,osoby nieodpowiedzialne i niekompetentne,ktore musza zacząć od szacunku do siebie???,a potem szacunek do osob z ktormi wspolpracuja.

Dobry Obserwator?????

Tak,a co sie robi z kobietami z hali,przychodza na 6 rano ,a o 8 lub 9 , 10 musza isc do domu,a czemu bo cala praca zostala wydana chalupnikom.Czy tak sie postepuje sory ,ale chyba nie,no niestety ale pracuja tam nieopowiedzialne osoby, na nieodpowiedzalnych stanowiskach.A jezeli chodzi o selekcje na hali to prosze sie cofnac do czasow wojny, ten do pieca ,a ten do lopaty ,to jest selekcja.A pan Tomek powinien dobrze przyjzec sie jak traktuje sie kobiety na hali.!!!!!!!!?

Kminek
@Dobry Obserwator????? 24.02.2018 21:59

Swiete slowa nic ujac, a mozna by byla dodac duzo ,duzo wiecej.

Tedy

Czy możecie napisać jak aktualnie pracuje się w firmie? Interesuje mnie praca w firmie dlatego dopytuję.

Robot
@Tedy 13.02.2018 12:08

śmiało składaj papiery

zainteresowany

Monika K. wciąż sieje zamęt w Solutions czy już poznano się na niej?

anonymous
@@zainteresowany 25.01.2018 19:41

Dobry zart:-)

anonymous
@zainteresowany 24.01.2018 15:10

Nie teraz sieje zamęt pani dam.wszystkim daje....prace.na intro zawsze da

Ehhhh

Butelka ala grolsch! i pierniczek z Torunia sprzedam za 15 zł!??? ok za 7!!! nie okkkj za 3 błagam 1zeta???

Ehhhh

Zatrudniajcie sie!!! po latach pracy można dostać BROWARA+ PIERNICZKA z logo firmy!---- WARTO! :DDD

PickleRick!

Czytając te komentarze, nigdy bym nie zgadł, że to nt firmy, w której pracowałem. Atmosfera w pracy dość przyjazna. Wiadomo, że zawsze znajdzie się jakieś plotkujące za plecami, spleśniałe jabłko, ale to są nieliczne przypadki, które za własne niepowodzenia wolą winić innych, nakręcając tym samym spiralę g**nianej paranoi. (swoje) Relacje z kierownictwem oceniam dobrze. Zdarzały się napięcia (bo gdzie ich nie ma), ale zawsze wszystko można było wyjaśnić - w tej firmie istnieje coś takiego, jak DIALOG z pracownikiem. Chyba, że ktoś swoim zachowaniem utrudnia odbieranie go na poważnie. To sorry gregory :) jeśli mówisz za dużo i bez sensu, to potem nikt nie chce cię słuchać. Co do ludzi, to poza jakimiś bardzo odosobnionymi przypadkami wiecznie niezadowolonych , współpracowało się na prawdę ok.

M

Pracuje 7 lat w tej firmie ,jestem pracownikiem fizycznym i absolutnie nie mogę narzekać na szefa . Tomek jest osobą do której można sie zwrócić z problemem , sprawą, jest wyrozumiałą osobą. Zasada jest jedna i to nią należy kierować się przychodząc do Solution ( zresztą do innych zakładów pracy również ) , przychodzisz do pracy ,( nie na spotkania ze współpracownikami czy na kawę , czy też na papierosa) za którą ktoś Ci płaci , więc rób to co do Ciebie należy i rób to dobrze . Ja jestem taką osobą dlatego nie narzekam na pracę , ani firmę .

Pracownik

Mam wrażenie, że ten internetowy hejt generuje 1-2 osoby, które straciły pracę w tej firmie. Cieszę się, że tacy toksyczni, zawistni ludzie już tu nie pracują.

Obserwator
@Pracownik 22.12.2017 16:31

Odnoszę to samo wrażenie...

Osoba z team'u handlowego

Powiem tak, to się robi śmieszne ! Ludzie opanujcie się. Źle Wam, to nikt tu nikogo nie trzyma na siłę. Pracuję w tej Firmie już prawie 7 lat. Przeszłam różnych kierowników i zwierzchników itd. Widziałam dużo. Firma to ludzie którzy ją tworzą, to team nie do zdarcia. Czy Ci którzy piszą hejty i są tak niezadowoleni byli u Szefa? porozmawiali z nim? tak na spokojnie? i Tak szczerze? Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie. Tomek, jest otwartym człowiekiem, nigdy nie pogonił za to że mu się powie prawdę. I wiem z własnego doświadczenia, ze niejednokrotnie wyciąga rękę do swoich pracowników. Wysłucha i w odpowiednim momencie zadziała. Trzeba tylko porozmawiać z nim a nie hejtować tu czy oczerniać (to jest najprostsze). Miejcie odwagę i szczerze z nim porozmawiajcie. Kamil - czyli biere chipsy itd... jeżeli chodzi o Twoją wypowiedź w sprawie naszej księgowości. Czy zdajesz sobie sprawę, że i Alina i jej team robi wszystko by ta firma się rozwijała i by z roku na rok było nam coraz lepiej. Jak zaczynałam tu pracę, park maszynowy wyglądał fatalnie a w chwili obecnej jak jest? Stoi nowa maszyna drukująca, mamy złociarkę w pełnym formacie, sztancę, składarko-sklejarkę itd- idziemy do przodu i to właśnie dzięki takim osobom jak, Alina, Dorota i Tomek, którzy robią wszystko by firma rozwijała się z roku na rok. A teraz trochę do przyszłych pracowników. Pracuję w dziale handlowym, moją przełożoną jest Dorota Pieper, nasz team, który zbudowaliśmy własnymi siłami jest najlepszy, mało tego, dodam NIE DO POKONANIA. Wiecie dlaczego? Bo my ze sobą współpracujemy, szanujemy się nawzajem i wspieramy w każdej najmniejszej sytuacji. Pracy jest dużo. Tak więc Serdecznie Zapraszamy do Nas :-) Nata Krawczyk

Bezumowna
@Osoba z team'u handlowego 22.12.2017 17:37

A umowy (ozusowane) dla pracowników hali? A raczej ich brak! To jest w porządku???

UE
@Bezumowna 29.12.2017 21:30

Cisza na temat umów? no właśnie , chyba już wszystko wiadomo, tytuł Żenady Roku 2017 otrzymuje Osoba z team'u handlowego za 'Zapraszamy do Nas'

biere chipsy, piwo i czytam :)

Dzień dobry. Może moje zdanie zniknie w odmętach wielu wypowiedzi, które tutaj się pojawiają ale dodam swoje 5 gr do przedstawionego tutaj obrazu: 1) Pani Alino - szanuję Panią, ale Pani zdanie jest zupełnie oderwane od rzeczywistości. Z tego co pamiętam siedzi teraz Pani w osobnym budynku i patrzy Pani razem ze swoim działem księgowości na firmę z perspektywy księżyca. Mam wrażenie, że widzicie tylko cyfry a nie ludzi. A co do cyfr - kreatywna księgowość - to nie oskarżając nikogo chyba jedna z dewiz tej firmy. Może Pani pisać o odwadze ale co z tego skoro byli tam ludzie, którzy OTWARCIE mówili gdzie tkwi problem i co? I już nie pracują, nie zwolniono ich, SAMI odeszli. I co? I żyją, pracują, funkcjonują - dla niezadowolonych rada: szukajcie pracy, zwolnijcie się, serio. Poczujecie się lepiej :) 2) Co do rządów "Nikodema" - ma poparcie swojego zwierzchnika to pracuje. Proste. To nie jest problem z tzw. kierownikiem tudzież tzw. dyrektorem. To jest problem z jego zwierzchnictwem, które toleruje a może i lubi takiego klakiera i przyklaskiwacza. Nie spotkałem do tej pory takiego aktora, który by w tak idealny sposób nie przedstawiał przepięknej wizji. Który by tak nie potwierdzał wszystkiego dookoła po czym zrzucał winę na innych. Który by "kradł" pomysły innych i przed szefem łamiąc się w pół nie przedstawiał by ich jako własne. Który twierdzi, że 9 kobiet jest w stanie urodzić dziecko w miesiąc - a kto się sprzeciwi temu zdaniu jest negatywnie nastawiony do życia. "Nikodem Dyzma" - to idealny opis tego Pana. Boję się, że istnieje szansa, że rzeczywiście przy obecnych trendach ma szansę zostać premierem w tym naszym kraju - raju. Po prostu nie można ufać ludziom, którzy nie jedzą mięsa ;)

Biere chipsy, piwo i czytam :)
@Pytam 22.12.2017 16:28

Aaaa przepraszam (tym się różnię, że potrafię przyznać się do błędu). Może lepiej będzie jak dokładniej wytłumaczę: kreatywne przedstawianie spraw przed pracownikami. Mea culpa i przepraszam. „Kreatywną księgowość” stosuje praktycznie każda firma, która szuka kosztów, unika podatków itp. To jest rzeczywistość naszego kraju. Co do wpisu generalnie - to forum opinii i każdy ma prawo opinię wyrazić.

Bezumowna
@Biere chipsy, piwo i czytam :) 22.12.2017 22:34

Ta firma genialnie unika opłacania zusu poprzez śmieciowe umowy.

Ciekawski

To jest ciekawe zjawisko... Czyżby tylko niezadowoleni ludkowie tam byli? Po co przychodzą codziennie rano, a na koniec miesiąca po wypłatę? Skoro taka kicha - jak piszecie, to może warto iść w inną stronę? Po co tyle osób się męczy? Ciekaw jestem co z resztą? Firma mała nie jest i wszyscy tacy niezadowoleni? Może jest choć jedna osoba zadowolona lub neutralna? A może reszcie wszystko "wisi"? A może Ci co tak narzekają to też im wisi? Może nie mają lepszego pomysłu na siebie tylko napier.... bzdury?

Do Pracownika Roku
@Pracownik Roku 20.12.2017 08:34

Pracowniku Roku, jeśli jeszcze tu pracujesz to rozumiem, że też uważasz, że Ty sam jesteś nie-fachowcem, skoro fachowców już tu nie ma? ;)

Pracownik Roku
@Do Pracownika Roku 20.12.2017 12:36

Przy Tobie jestem zaj...stym fachowcem

HoHoHo

Przy okazji czasu jaki przed nami życzymy Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, pachnących goździkami i cynamonem, a w Nowym Roku by sukcesy przerosły oczekiwania każdego z Was, marzenia zmieniły się w rzeczywistość, a cele zostały zrealizowane z nawiązką, czy to w Solutions czy też poza nim. A najbardziej życzę Wszystkim umiejętności stawania twarzą w twarz do rozmowy a nie wypisywania anonimowych pomówień. Alina Klinkusz

A.

Pracuję tu kilka lat i zmiany są. Moim zdaniem na lepsze. W końcu konkretni ludzie na wysokich stanowiskach, którzy mają pomysły na zmiany i nie dają się zastraszyć panującym tu starym "układom". Byle tak dalej.

A.
@Żart 19.12.2017 17:48

Pewne jest jedno - drogi "Żarcie", mój przedmówco, że Ty już na pewno tu nie pracujesz...

Żart
@A. 19.12.2017 18:21

Coś mi mówi że to Ty niedługo spakujesz kartonik, a ja nadal będę robił swoje ... chyba raz już się pakowałaś o ile pamiętam

Pracuś

Pracuje tu kilka lat i patrzę na swój odcinek pracy i widzę ze p.Malgosia przynosi nowe zamówienia bo nikt wcześniej nie widział tu tylu opakowań co mam przy swojej maszynie na jednej zmianie ... jest praca i to jest ważne widać ,że coś się zmienia, a Ci co tak narzekają niech mają odwagę pójść do Prezesa i osobiście przekazać co ich boli...ja fanem Dyzia nie jestem, ale mam nadzieję,że może jeszcze otworzy oczy i zacznie podchodzić do nas jak do fachowców ...

Pilot
@Pracuś 17.12.2017 12:03

To, że masz pracę (na maszynie) nie oznacza, że na niej zarabiasz.

Tobi

Nie polecam pracy w tej firmie. Bardzo negatywna atmosfera , straszny bałagan. Pracowałem tam dość długo i chcę przestrzec nowych pracowników. Omijajcie dużym łukiem.

Jacenty
@Historia 15.12.2017 18:51

Czytając to odnoszę wrażenie ze ci co nie widzą ze dzieje się lepiej i jest praca to tego nigdy nie zobaczą i zawsze będą niezadowoleni ...niezależnie gdzie będą pracować ...

Historia
@Jacenty 17.12.2017 10:59

Czas pokaże

agata

no dobra wiemy już o Karolu wiemy o Nikodemie i innych powiązaniach ale mnie interesuje praca chałupnicza od kogo zależy czy ją dostanę i kto o tym decyduje przecież to jak rozumiem jest poważna firma i chyba nie zależy to od szarego pracownika -jest chyba jakiś kierownik czy jakiś schemat przyznawania pracy ? czy naprawdę tylko łapówki i lizustwo oraz rodzina ma pracę ? bo jeśli tak to po co przyjmują nowych? może ktoś na te pytania mi odpowie?

Pegaz
@anonymous 29.11.2017 22:05

Drogi anonymousie, to był sarkazm, ironia, drwina i podsmiechujka. Cudnie, cudnie to jest na Wyspach Zielonego Przylądka.

anonymous
@Pegaz 30.11.2017 10:09

no cóż Pegazie śmiem twierdzić że jednak ludzie mają racje wbrew Twoich drwin,sarkazmów i ironii że jednak łapówki i lizusostwo rządzi skoro nie możesz podać żadnych faktów czy argumentów co do przyznawania pracy chałupnikom i uwierz mi że cudnie może być zawsze i wszędzie tylko wszystko zależy od zarządzającego (zarządzającego swoim życiem, pracą zdrowiem itd) jak jest do niczego zarządzający to właśnie takie są skutki -tragicznych opinii. Zapytałam o przydział pracy bo opinie które ludzie mówią są różne liczyłam na merytoryczną odp. ale widzę że naprawdę brak konkretnej odp mówi sama za siebie co się tam dzieje-pozdrawiam i życzę więcej szczęścia wiary i optymizmu :)

O KogluMoglu

KogielMogiel to sam Nikodem, albo jakiś jego przydupas.

Pracownik

Po pachy to masz odciski, jakby tu znowu wykombinować i naciągnąć firmę ma lewe nadgodziny, wpisanie na swoje konto nie wykonanej faktycznie pracy, ukryć swoje błędy, a najlepiej obciążyć nimi innych. Kogiel Mogiel to ty nosisz ten nóż i dopóki nie usuną cię z firmy będzie dym.

KogielMogiel

Czytam to wszystko i mam ubaw po pachy. Negatywne komentarze zostawiły zapewne największe, zawistne (usunięte przez administratora) tej firmy. Nic dziwnego bo tylko na to ich bylo stać... Klepią po plecach a potem wbijają w nie nóż. Zamiast tworzyć zespół i działać na korzyść firmy podkładają kłody....Tak zwane sranie do własnej bramki a potem zdziwienie że są zwalniani z pracy.... Ciekawe ilu z komentujacych dalej tam pracuje? Nie podoba się praca zawsze można zmienić ale inny pracodawca za takie zachowanie pewno wylał by Was wszystkich od razu po pierwszym tygodniu na zbity pysk i nawet okiem nie mrugnął. Firma zaczyna się rozwijać idzie do przodu. Brawo! Potencjał ma ogromny. Zmiany personalne były potrzebne bo to co niektórzy wyrabiali to się w głowie nie mieściło. Teraz kierownictwo jest konkretne!!! . Ludzie między sobą chętnie współpracują. Zajmujecie wy się pracą ludzie a nie wypisywaniem bzdur. Jeśli ktoś jest konkretny i nie boi się pracy to szczerze polecam tą firmę. Wszystkim zwolnionym owocowych poszukiwań pracy marzeń. Nie pozdrawiam. Całej reszcie która wiernie trwa sukcesów w dalszym rozwoju firmy. Powodzenia

Prawda
@KogielMogiel 15.11.2017 17:07

To ten Karol co go parę razy już mieli zwolnić ? biedak ...tak im cukruje , nieświadomy co z nim chcieli zrobić. Dlatego Karolku nie pisz głupot , bo na Ciebie tez się zasadzali. I zobacz jak to teraz słabo wyszło...głupio nie.

Karol Łukaszewicz
@Prawda 15.11.2017 20:25

Po pierwsze żaden Karol pacanie bo mój poprzedni wpis został usunięty z powodu dużej ilości wulgaryzmów to raz a dwa że ja pod swoim w przeciwieństwie do was się podpisałem ksywą a nie jakimś nickiem z (usunięte przez administratora) wpis @Kogielmogiel nie jest mój Jareczku

Pad & Tipin

Ryba psuje się od głowy, rotacja na stanowiskach menedżerskich o czymś chyba świadczy. Jakie zarządzanie, takie wyniki i opinie . Zwolniona brygadzistka pracowała tam kilka lat, miała dużą wiedzę z zakresu wykonywanych obowiązków i posłuch u pracowników. Nie ma chodzących ideałów, ale ona potrafiła ich zmotywować. Pozbywanie się doświadczonych ludzi w tych czasach, to przysługa dla konkurencji. Ale cóż 'Nikodem Dyzma Polskiej Poligrafii' rządzi ! Mam pytanie jak długo? Zaczynamy obstawiać?

oj oj
@Do oj oj 15.11.2017 06:29

ubolewam to tylko nad tym że jest tam taki syf a starej czy nowej Wioli włazić w (usunięte przez administratora).. nie mam zamiaru bo to nie w moim stylu ale widzę Ty coś na temat włażenia w (usunięte przez administratora). wiesz -pozdrawiam serdecznie i życzę więcej obiektywizmu

60+
@Pracuje na hali to wiem 15.11.2017 07:26

Co to ma znaczyć że tylko 3 osoby chciały,a w ogóle dostały te umowy ? Umowa to podstawa w innych firmach ,a w tej firemce pracownik się nie liczy .

Oddany pracownik

Takie g...na wypuszcza że na reklamacje do UK trzeba zasuwać ale kto bogatemu zabroni, widocznie kasa na takie pomyłki jest Nikodem g..no umie i g..no wie

Doradca
@Oddany pracownik 14.11.2017 19:06

To nie była reklamacja... to była wycieczka zorganizowana dla wyznawcow Nikodema. Nikos sam sie nie wybrał' bo planował co by tu jeszcze popsuc lub kogo by wymienic z załogi. Przecież "koledzy" z druku M czekaja tuz za bramą. Ciekawe jak długo bedzie trwało to bezkarne wyciaganie pracownikow z bylej firmy Dionizego. Ja bym się zastanowil czy warto. Rzuć gume palcami troche slabo...

Maszyna
@Doradca 14.11.2017 21:05

Propaganda jak u Putina, reklamacja przeradza się w wycieczkę dla najlepszych i co myśleli że nikt się nie dowie...wszyscy w firmie wiedzą, że nie dopilnował produkcji i jeszcze na dobrego pracownika zgonił. To jest najgorszy sort karierowicza i wiecznie te zęby suszy

Kolejny Fan Dyzia

Dyzio jest jak Tasiemiec, wszędzie się wkręci, już tak głęboko wlazł w d..ę Szefowi,że teraz ciężko go będzie usunąć. Dyziu, może lepiej byłoby zrobić fuzję i połączyć Markuszewskich z Solutions, a nie ściągać tu wszystkie niewypały? Tak, a teraz jak zwykle możesz lecieć z tym do Prezesa i powiedzieć, że to TWÓJ NOWY POMYSŁ.

GotowaNaZmiany

Ludzie! Co się w tej firmie dzieje? Według mnie w ostatnich dwóch miesiącach odeszło/złożyło wypowiedzenia około 13 osób. Toż to makabra jakaś! Czym to jest spowodowane? Czy na ten stan rzeczy wpłynął pAN Dyzio vel Sibko Sibko? Dziwne że po stracie kilku osób na ich miejsce zatrudniane są osoby z byłej firmy SUPERMANA. To tak samo jak w polityce, zmienia się rządzący, zmienia się reszta stołków. A po co? Tak by Dionizy nie czuł się gorzej, nie był zagrożony. A tak wszyscy wokół są jego wyznawcami i jest pięknie. Gdybym mogła pomyślała bym o kolejnej zmianie... Miesiąc, dwa? Wydaje się że dni są policzone. Szefie odwagi!

Fan Dyzia

Trafne spostrzeżenia Dyzio jak to Dyzio, wiadomo PRYMITYW. Pozbywa się profesjonalistów, zostawia jeszcze większych prymitywów, aby przypadkiem nikt nie przewyższył go inteligencją, nie zagroził jego pozycji SUPERMENA. Facet z kompleksami , zapewne już boi się własnego cienia, planując jak się go pozbyć, a przecież nawet mało inteligentny wie, że wystarczy unikać sztucznego oświetlenia i nie ma cienia.

Odkrywca

I mamy rozwiązanie całego chaosu w firmie. Brak kompetencji, profesjonalnego podejścia do zadań, organizacji, niskie umiejętności zarówno przełożonych jak i obsługi generują błędy. Cały ten bałagan zmuszeni są sprzątać zwykli pracownicy, a to nie oni zbijają pensję za nadgodziny.

Wizjer

Śmieszne opinie, rozzalonych osób. Robicie szum, gdy pracy jest naprawdę mało, a gdy jest jej od groma, wszyscy siedzą jak myszki pod miotłą. Ciekawe gdzie jesteście jak trzeba poprawiać pracę po nowych chalupnikach, lub nadambitnych którzy chcą dużo a jednak okazuje się że to nie takie proste, albo dłużej pracować bo jest taka potrzeba. A jeśli chodzi o pracę na hali, obsługa Oki, babeczki siedzące przy stołach sympatyczne, ale też do elity pracowników miesiąc nie należą. Częściej widziane na papieroskach i ploteczkach niż przy pracy, niestety nigdy wszystkich się nie zadowoli, a z tego co się orientuję nie jest mało tych osób i ciągle ich przybywa. Boże ludzie zastanówcie się czego wy chcecie.

Obserwator

Nie polecam pracy w tej firmie.Pracownicy , którzy pracują na akord, od 6 00 , pracę dostają często o 7 30, z formułką " zamknij się i ciesz się, że nie idziesz do domu". Standardem jest to , że obsługa zaczyna pracęok.7 00, więc zanim zaparzą kawkę, wypalą papieroska trochę zleci. O chałupnictwie opisano tu całą prawdę, pracę dostaje ścisła klika oraz kto da lepsze co nieco. To firma w firmie. a przełożeni patrzą na to chyba w różowych okularach.

koko

Mobilny .A teraz to już wogóle jak zwolnili brygadzistkie z hali i została brygadzistką Wiola a jej zastępcą Ola .To co się teraz dzieje to przechodzi luckie pojęcie. Ola jak jest coś oplacalnego to dzwoń do swojej mamy i ta zaraz przyjeżdża i bierze do domu,a jak dzwoń zwykły chałupnik to słyszy że nic niema.Nikomu nie polecam tej firmy

xxx
@koko 01.11.2017 12:23

no i w końcu nastał spokój :)

Były pracownik

Wielki haos, praca chalupnicza tylko za łapówki. Niemiła atmosfera,przerzucanie odpowiedzialnosci na innych, wrrrr . Małe zarobki brak szacunku- tylko wyplata wynagrodzenia jest na czas.

sel

praca jak każda jak ma się trochę czasu i sprytu to na chałupnictwu można naprawdę nieźle zarobić jesteś nowy to dostajesz prace prosta aby się wdrożyć ,potem coraz trudniejsze i co za tym idzie lepiej płatne ja jestem zadowolona z zarobków chaos jak w każdym większym zakładzie ja osobiście polecam :) pracę do domu

pyk
@sel 26.07.2017 11:31

Sel zgodziła bym się z Tobą gdyby nie fakt że żeby zarobić trzeba tę pracę jeszcze dostać i tu się zaczyna problem bo Pan J. niestety daje pracę raczej młodym dziewczynom -sama byłam świadkiem jak jedna starsza Pani zapytała o Tipiny na Pan J odpowiedział że ,,nie ma jest tylko pakowanie" po czym przy wszystkich którzy tam stali podchodzi do młodej dziewczyny i pyta czy chce Tipiny bez jakiejkolwiek dyskrecji i to jest w tej firmie problem - tam lepszą robotę dostają koleżanki i znajomi no i wtedy można pewnie zarobić a g..... dostają inni i to jest cała prawda.

Zniesmaczona

Jestem ciekaw czy kierownictwo nie wiem, czy przymyka oczy na to jak załoga popala sobie zioło w trakcie pracy?! Smród od palenia kiedy ostatnio oddawałam pracę był niesamowity... szkoda słów.

poszukujaca

czy mozna prosic o jakis kontakt @ do firmy?

rozżalony

dziwna firma - nie ma tam osoby kompetentnej która zrobiła by porządek z przydziałem pracy chałupnikom. Ludzi traktuje się jak ,,NIC'' najlepiej nagrać formułkę w telefonie i koniec- a co jeśli chcę zasięgnąć informacji lub chcę się dowiedzieć dlaczego są tacy którzy pracę dostają stale a inni tylko wtedy gdy jest mniej płatna lub brudząca ? do kogo mogę się zwrócić za skargą? bo chyba nie do osoby która z łaską zadzwoni po długich prośbach że coś tam jest do pakowania za parę groszy i albo biorę albo da to komuś innemu ale koleżaneczki stale podjeżdżają i dostają co lepsze. Czy ktoś właściwy w tej firmie może się tym zająć czy trzeba to raczej do wyższych przełożonych zgłosić? Tak jak to już ktoś napisał wyżej lekceważenie chałupników czy tak to powinno wyglądać?

anon

Szukają teraz pracownika do działu IT, jak w tym dziale wygląda praca? Jak zarobki? Czy warto wysyłać CV, bo z tego co widzę jest sporo tam ciekawych projektów.

hmmm

opinie są naprawdę złe - a jednak ludzie tam caly czas się zatrudniają w większości z polecenia.... wiem że chalupnictwo trzeba odbierać osobiście i zdwać też ale zastanawia mnie jakie jest kryterium przyznawania tej pracy czy ktoś coś na ten temat może wie?

ups i did it again...

Teraz to już tylko równia pochyła ...w dół...

CHUDY

mam pytanie do osób pracujących w tej firmie -chciał bym chałupnictwo ale z tego co słyszałem jest tam malo uczciwie jeśli chodzi o przydział pracy do domu trzeba się prosić , jedni dostają stale a inni wcale nie wiem czy warto w to się pakować chociaż praca jest mi potrzebna. Proszę o szczerą odpowiedź

Niezadowolony

Co to może być za praca.skoro wszyscy tak narzekają? Chaos? Może i tak..skoro koordynator ma doświadczenia tylko w sprzątaniu...z takimi referencjami to ciężko ogarnąć tyle ludzi..wiec co tu się dziwić..ja nie polecam napewno

Szkoda gadać

Nie polecam nikomu tej pracy, żadnemu chałupnikowi. Chałupnicy nie otrzymują danej ilości towaru a są obciążani za ich brak. Brak dyscypliny u pracowników firmy. Lekceważenie chałupników. Pracowałem tam niecały miesiąc dla mnie był to wyzysk człowieka za marne grosze. Dziękuje pozdrawiam.

Marek

nie polecam tej firmy, pracując tam godzisz się być niewolnikiem, nie masz rodziny, nie masz życia, żyjesz tylko dla pracy bez innych obowiązków to pracuj dalej, Powodzenia

To nie ja

Popieram w/w opinię. Mianowicie od pewnego czasu, kiedy zmieniła się osoba na stanowisku kierowniczym, w firmie zaczęło dziać się coraz gorzej. Brak podziału obowiązków, brak jakiejkolwiek informacji od przełożonych, mobbing, wymiana kadry pracowniczej. Najgorsze jednak to, że czasami zwykli pracownicy siedzą w pracy od 6 rano do 24 w nocy, a nadgodziny zostały im ucięte. Wystarczy zapytać nawet zwykłego chałupnika. Nie polecam

sherry

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu , generalnie duży chaos i nie przyjazna atmosfera pracy.Nie poleciłbym tej pracy nikomu.

''przyszły pracownik ''

Pracujesz w Solutions jak jest w tej firmie ,czy warto podjąć w niej pracę. Jak pensje i atmosfera.

nick nicki
@''przyszły pracownik '' 13.09.2015 13:46

Nie polecam tej firmy ze względu na: - chaos organizacyjny, - przerzucanie odpowiedzialności na innych, - ciągłe szukanie kozła ofiarnego, - mobbing, - bardzo negatywną atmosferę pracy, - częste zwolnienia pracowników, - maskowanie braku kompetencji ciągłym krzykiem.

Zostaw opinię o Solutions Polska Sp.z.o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solutions Polska Sp.z.o.o.