Opinie o Żabka Polska sp. z o.o (dawniej Małpka S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Małpka S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Małpka S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małpka S.A. w Warszawa

Witajcie. Potrzebuje zebrać ludzi do programu INTERWENCJA w sprawie Małpy. Zachodniopomorskie (Szczecin okolice) pilne, proszę o kontakt andrzejradomiak@wp.pl . Tyle nie piszcie tylko działamy!

Lilia
@Andrzej

Witam mogę się dołączyć zostawili mnie z długami podaje namiary na mnie mam dużo do powiedzenia atomaszewska94@wp.pl jak coś proszę o kontakt

Raffi

My jesteśmy za

Wojtek
@Andrzej

Cały ta restrukturyzacja jest nielegalna, Małpka posłużyła się przed sądem fikcyjnymi dokumentami, których sąd nie zakwestionował, ponieważ był z tymi gangsterami dogadany . Niezapłaceni pracownicy sklepów powinni jak najszybciej złożyć do CBA i Prokuratury zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez zarząd i sędziego, który wydał postanowienie o wdrożeniu restrukturyzacji. Gangsterom chodziło o to, aby wyprowadzić majątek ze spółki - teraz nie starczy na proces likwidacyjny. Możemy domniemywać , że mogło dojść do korupcji na styku sąd - spółka, ale do tego trzeba CBA, aby sprawdziła majątki członków zarządu oraz sędziego.

Anka

Zobaczcie jak teraz cicho siedzą nikt z Centrali nie odbiera telefonów,nie odpisują na maile,"zbawiciele"kasę swoją i premie wzięli a my "debile"cieszmy się że z nas wałów robią....ludzie zbierzmy siły..program Uwaga tylko na takich delikwentów czeka.

Bodo

Witam, czytając większość opini podszywających się ludzi z CL, można wnioskować , że mają oni jeszcze pretensje do nas ajentów ze jakim prawem My upominamy się o nasze pieniądze?!. Więc radzę tym " osobnikom " zamknąć się i siedzieć cicho, ponieważ to dzięki ajentom i ich długą wobec US , ZUS i swoich pracowników WY macie swoje pensje!!!,

Raffi

Wszyscy z zarządu wiedzieli jak będzie czyli że nic z tej sieci nie będzie tylko chcieli wyprzedzać resztki towaru na swoje wypłaty. Czarowali ajentów że będzie towar itp przeciągając z tygodnia na tydzień, po prostu robili z ajentów idiotów. Teraz zrobią upadłośc i nic nikomu nie zapłacą

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.
ajentka

Czy komukolwiek zapłacili za święta styczniowe?-sądzę że nie...luty,marzec również nie...kpina,brak szacunku dla nas ajentów,naszej pracy po 17h,wszystkich maja głęboko...grunt że oni maja,zachęcam wszystkich do opisania tej sytuacji wszędzie gdzie się tylko da....może ktoś coś wskóra..a Wy piszący z CL nie pogrążajcie się do reszty..więcej pokory.

Hall

Co za Cyrk Panowie „Ratownicy”? O jakim ratunku Kit? Nie było towaru w sklepach trzeba było odblokować ajentam cały asortyment jako regionalny! Z adekwatnym odsetkim od marzy a nie od ceny sprzedaży, co czasami graniczyło z logika !!! Czemu nie zostało to zrobione? Bo ajent zarobią ? Trzebabylo dać zwiększyć obroty w sklepie i uderzyć w zatowarywania alkoholu bo ajenci nie mają koncesji!!!Jednak nie. Lepiej odsprzedać najbardziej obrotowe sklepy i czekać na inwestora. Nie wiem jakie debile tam siedzą którzy jeszcze mają szczelność nazywać siebie „Ratownikami”!!! Teraz konsekwencje, proszę dziękować nie trzeba!!!

DO CZESIA LUB Arkadiusza

Upadłość koniec tygodnia?

Żona Pana Czesia

Uderz w stół .... ajenci piszą, że nikt z centrali nie czyta, właściciele o pracę dla centrali podążają każdego z bezstronną opinią. Pretensje kierowane są do niewłaściwego zarządu. Jak na każdym anonimowym forum sami roszczeniowi narzekacze.

Pan Czesio

Ludzie, zachowujecie się jak pewien minister, który niszczy teraz lekarza za to że ten nie zdążył uratować jego ojca z zawałem. Atakowanie obecnego zarządu to zachowanie godne psa gryzącego weterynarza. Wasze postawa świadczy o Was a brak rozumienia zasad postępowania restrukturyzacyjnego świadczy o zaniku umiejętności czytania ze zrozumieniem. Współczuję właścicielom, którzy przez ostatnie lata, co prawda z opóźnieniami dostawali po 10 tysi miesięcznie. A teraz perspektywa Żaby za 3,5 tysia. Żal.

Mia
@Pan Czesio

Tyle samo ile dostawałam z Małpki proponuje Żabka, więc nie wymyślaj pierdół. Ciekawe co bys mowil jakbyś mial przez pół roku nieplacone za faktury

Czesław
@Pan Czesio

Proszę mi wierzyć, nawet połowy nikt z tej kwoty nie dostawał. Żaba daje więcej i pewnie. A w małpce właściciel lokalu był zawsze jak petent, niestety zgodnie z umową do 60 dni po terminie nie mógł wypowiedzieć umowy. Telefonów nie odbieracie, czynszów nie płacicie, w lokalu handlujecie i robiecie tak bo wam wolno

fan
@Pan Czesio

Ty się Czesiek a nas nie martw. NIe po to kupuje się nieruchomości komercyjne, żeby utrzymywać nieudaczników. Handel kwitnie a tylko takie cześki potrafią plajtować. Żal patrzeć na wasze konwulsje. Takie z was cześki.

Ciekawski
@Pan Czesio

Pan Czesio czy Pan Arkadiusz?

Wujek dobra rada
@Pan Czesio

Czesio wazeliniarz!!! Nazywanie zarządu weterynarzem to jakiś żart. Nazwałbym handlarz żywym towarem, który szuka nabywcy na swoich ajentów. Puknij sie w łeb razem z tą całą bandą weterynarzy.

wojtek
@Pan Czesio

Pamiętaj Czesio, że od lutego macie już funkcjonować tak żeby PŁACIĆ wszystkie zobowiązania i żadna restrukturyzacja w tym momencie was nie chroni, bo dotyczy tylko okresu przed otwarciem restrukturyzacji. Przez to, że nie będziecie regulować swoich zobowiązań na bieżąco, Sąd może uznać , że nie macie środków i zamknie postępowanie bez restrukturyzacji. No i plajta zupełna Panie Czesio będzie , czyli upadłość likwidacyjna. Ale na plajtę zupełną też trzeba mieć środki i to znaczne. No więc pytam Panie Czesio, a co z tym waszym inwestorem, miał wejść do końca marca i co ? Gdzie on ? Nie ma go, jak tej wiosny nie ma, czekali, czekali i wiosny nie doczekali, sypnął śnieg i zamarzli na wieki. Ogarnijcie się więc , bo dosyć już krwi wszystkim napsuliście, janusze handlu i biznesu.

G

Panie Czesio , lepsze 3,50 od Żabki niż zero....od Małpki...żal...Pana Czesia tak ubliżac . Restrukturyzacja ... czytać ze zrozumieniem... brawo to Wy tak potraficie...w centrali.

E

Panie Czesio z centrali. Żal to pana. Tak zazdrościć. Oddajcie sklepy wlascicielom, uregulujcie zaleglosci i nie martwcie sie o czynsze od następnych najemców. To bezczelność mieć pretensje do ludzi, że domagaja sie swoich pieniedzy. A nadzorca sadowy wids ,że działa na wasze zlecenie.

A

Na mojego maila nadzorca też nie odpowiedział, telefonu nie odbiera. Miał ustawowo dwa tygodnie na uporządkowanie i spis długów.

Hel
@A

Według zapisów sądowych tydzień po rzespiszonym postępowaniu według zapisu sądowego

Malwina

Brawa dla wszystkich ajentów, którzy otworzyli oczy co się dzieje w tej sieci . Pisałam o tej sytuacji od maja 2016, a inni się śmiali i posądzali mnie o kłamstwa. A teraz proszę, ajenci przestraszeni-tym co się wyczynia w tej żałosnej sieci. Zamykajcie sklepy i zakładajcie sprawy w Sadach i zgłaszajcie wszystko do Prokuratury. P.S. Patrzcie na ręce swoim KOS om- kierownikom.............bez obrazy dla tych uczciwych. Pozdrawiam Malwina

Robico
@Malwina

Pani Malwino, jakiś możliwy kontakt z panią?

E

Nie maja pieniądzy i nie zapłacą jak nie dostana finansowania zewnątrz. Sklepami teraz handluja, ale ich wlascicielami i ajentami się nie przejmują.

Myszka

Wiecie po co była wyprzedaż? Na pensje dla nich bo zarówno Rds i krsi dostali wyplaty

Złaaaa.

Czyli nie ma co liczyć na jakie kolwiek wynagrodzenie za luty?

dawny PPS

Jak tak czytam wasze komentarze to aż się dziwie jak zarząd Małpki musiał wam w głowie motać że tak długo z nimi siedzieliście. Ja z Małpki odszedłem grudzień 2016/styczeń 2017 jak wymyślili sobie nowe umowy i widzę ze to najlepsze wyjście było, żadnych problemów z małpka na odejście nie miałem, FV ostatnia opłacona terminowo, premia za inwentaryzację także. Jak widzieliście co się zaczęło dziać w październiku 2017 roku że w sklepach nie mieliście prawie nic trzeba było uciekać z sieci, ja bym to zrobił, no chyba że widzieliście interes życia i podpisaliście w styczniu ta lojalkę które wam podsuwali, no to z końcem roku ucieczka bo koniec umowy i można było coś wykorzystać. Oszczędziło by wam to problemów. Kompensat obstawiam że nie mogliście robić tak jak to było wpisane w umowach wiec Małpka wiała was w ręku, jesteście przedsiębiorcami wiec teraz tak jak dostawy do kolejki po pieniądze i czekać co zostanie i czy będzie się czym dzielić. Małpka pewnie nie ma swojego majątku tylko wszystko w Leasingach i wynajmie to nie będzie co sprzedać aby opłacić teraz zobowiązania.

A

Czy dostaliście jakąkolwiek informacje od nadzorcy sądowego w sprawie postępowania restrukturyzacyjnego , odnośnie długów objętych układem? Miał na to dwa tygodnie.

@A

Ni odbiera telefony,nie odpisuje na maila,brak kontaktu.

Szczecin ! Wszystko zostało zgłoszone do INTERWENCJI POLSAT, zainteresowanych proszę o kontakt czym nas więcej tym lepiej. andrzejradomiak@wp.pl

Kati

Witam jestem ze Szczecina, z Małpą Express mam te same problemy.Ludzie co robimy tak być dalej nie może,kpiny. Nadzorca sądowy to fikcja! nie odbiera telefonu! nie odpowiada na maile! Wszyscy robią sobie z nas żarty,tak dłużej być nie może!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Małpka S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Małpka S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Małpka S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Małpka S.A.?

Kandydaci do pracy w Małpka S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Małpka S.A.
2.1/5 Na podstawie 542 ocen.

Małpka S.A.