Opinie o Anca Cars Sp. z o.o.

gall anonim

to ta firma jeszcze istnieje?

gall anonim

Omijajcie tą firmę z dala (usunięte przez administratora)

Anna

Witam Widziałam ogłoszenia do BOK wysłałam i byłam na rozmowie . Dział ten to podobno 4 osoby i szukają jeszcze 2 osoby , z tego co mi powiedziano (rozmowa z Panią Dyrektor) to wygląda na takie call center, kontakt tylko słuchawki, jakieś maile z ubezpieczycielami i klientem, który miał kolizję i potrzebuje samochód zastępczy na czas naprawy. Interesuje mnie na jakie można liczyć zarobki i czy warto tam pracować. Obiecują umowę na trzy miesiące próbną, a potem czas określony. Rozmowę miałam w salce ( nie w kuchni).

Fontella

Ja korzystałam już kilka razy z usług tej firmy i wyżej opisanych problemów nie miałam. Podczas likwidacji szkody z OC sprawcy dostałam dwa razy sprawne auto pozbawione jakichkolwiek wad. Kolejny mój kontakt nastąpił przy okazji wyjazdu, na który potrzebowałam większe auto. Wszystkie auta były w idealnym stanie technicznym jak i wizualnym. Ja polecam w 100%

Ciekawski

To kto tam zarządza?

Pomóż osobom, które zastanawiają się nad podjęciem zatrudnienia w ANCA CARS SP.ZO.O. chciałyby dowiedzieć się więcej o tej firmie i zweryfikować tego pracodawcę. Dodaj szczery komentarz na jego temat i napisz czy warto wysłać tutaj CV.

Zostaw opinię o Anca Cars Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anca Cars Sp. z o.o.