Anca Cars Sp. z o.o.

Opinie o Anca Cars Sp. z o.o.

Karol

Skąd takie rewelacje macie, że firma zamyka oddziały, na stronie nic o tym nie ma!!

@Karol 31.08.2018 12:44

No właśnie nic nie ma, ale proponuję spróbować wypożyczyć jakikolwiek samochód, w jakimkolwiek oddziale - nie uda się, chyba że ostatni egzemplarz akurat stoi. Oddziały już dawno pousuwane, samochody do końca roku i koniec firmy. Teraz zajmują się wyszukiwaniem starych brudów i ściąganiem kar z byłych pracowników ;)

Była i nie ma :) Pozamykali oddziały w całej Polsce. Zostało 3 kierowców. Nic nikomu nie mówiąc, zwalniajc ludzi, którzy pracowali od rana do nocy. Ta firma już nie istnieje praktycznie, formalnie owszem ale fizycznie leży na plecach :) Miejmy nadzieję, że karma wróci:) Z poszanowaniem były pracownik.

Na stronie internetowej GoWork.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Aplikant Adwokacki. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem? /oferta/aplikant-adwokacki-i-lub-ii-roku,1rxDaAqxeu0ddmtkTf9XBz,warszawa

Stefan

Myślę, że jak ktoś nie daje rady w firmie to pisze co mu przyjdzie do głowy!!!

Elżbieta

Anca Cars ma na swojej stronie kilka ciekawych ogłoszeń o pracę na różne stanowiska - zapraszam do zapoznania się pod tym linkiem: https://ancacars.pl/kariera . Myślicie że warto aplikować? Polecilibyście tego pracodawcę? Co sądzicie o warunkach oferowanych przez Anca Cars?

@Elżbieta 06.04.2018 09:33

nigdy w życiu pralnia brudnych pieniędzy :(

Zachęcam do publikowania opinii na temat pracodawcy Anca Cars Sp. z o.o., będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

gall anonim

to ta firma jeszcze istnieje?

gall anonim

Omijajcie tą firmę z dala (usunięte przez administratora)

Anna

Witam Widziałam ogłoszenia do BOK wysłałam i byłam na rozmowie . Dział ten to podobno 4 osoby i szukają jeszcze 2 osoby , z tego co mi powiedziano (rozmowa z Panią Dyrektor) to wygląda na takie call center, kontakt tylko słuchawki, jakieś maile z ubezpieczycielami i klientem, który miał kolizję i potrzebuje samochód zastępczy na czas naprawy. Interesuje mnie na jakie można liczyć zarobki i czy warto tam pracować. Obiecują umowę na trzy miesiące próbną, a potem czas określony. Rozmowę miałam w salce ( nie w kuchni).

Fontella

Ja korzystałam już kilka razy z usług tej firmy i wyżej opisanych problemów nie miałam. Podczas likwidacji szkody z OC sprawcy dostałam dwa razy sprawne auto pozbawione jakichkolwiek wad. Kolejny mój kontakt nastąpił przy okazji wyjazdu, na który potrzebowałam większe auto. Wszystkie auta były w idealnym stanie technicznym jak i wizualnym. Ja polecam w 100%

Ciekawski

To kto tam zarządza?

Pomóż osobom, które zastanawiają się nad podjęciem zatrudnienia w ANCA CARS SP.ZO.O. chciałyby dowiedzieć się więcej o tej firmie i zweryfikować tego pracodawcę. Dodaj szczery komentarz na jego temat i napisz czy warto wysłać tutaj CV.

Zostaw opinię o Anca Cars Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anca Cars Sp. z o.o.