Opinie o Żabka Polska sp. z o.o (dawniej Małpka S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Małpka S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Małpka S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małpka S.A. w Warszawa

Bodo

Witam , mam pytanie czy ktoś pod pisał nowe aneksy do umowy?

M&M

Witam Jestem już byłym PPS od 01.02.br ,powinienem dostać wynagrodzenie lecz takiego nie otrzymałem . Malpka zalega mi prawie 11 tys. zł no cóż dzisiaj się dodzwoniłem i usłyszałem informację ,że jak najszybciej mam złożyć wniosek do sądu ,gdyż zarząd nie ma kasy . Czy są tu inne osoby które mają taką samą sytuację ?

@M&M

Do jakiego sądu możesz mi krok po kroku poeiedziec

Bodo
@M&M

tak, ja a jaki wniosek do sądu masz złożyć?

Tak .ja

o

Małpka nie ma pieniędzy na bieżące regulowanie długów, nie majątku, nie będzie spłaty żadnego zadłużenia objętego restrukturyzacją- bo nie ma na to środków, nie ma i nie już nie będzie.

Smutna

To co się teraz dzieje jest wprost nie do pomyślenia, nie otrzymujemy swoich wynagrodzeń a sieć osłania się pseudorestrukturyzacja. Panie Prestonie proszę napisać pracownikom że nie otrzymają swoich wynagrodzeń za luty, ponieważ to była jedna wielka sciema o przetrwanie i walkę w firmie. A w centrali nawet nie odbierają telefonów. A moze by tak poucinać pensje kosów i Pani Kindze? Skoro nie funkcjonują sklepy to zbyteczne jest opłacać ich pracowników. Może wtedy zrozumieliby co czujemy. Bardzo przykra sprawa :(

Bardziej Smutna
@Smutna

Bardzo przykra... i mysli Pani ze obciecie pensji kosom i Pani Kindze wystarcza na pracowników ? Kto miałby zrozumieć ? Wtedy poczułaby sie Pani lepiej jakby czuli to samo czy jak ?

@Bardziej Smutna

nikomu nie obcięli nawet grosza,mają całe wynagrodzenie wierzcie w kolejne kłamstwa,uważacie że Kinga by siedziała bez kasy,nie ona.

Lilli
@Smutna

ja to bym wogóle kosów zlikwidowała. Na jaką oni/one są potrzebni? Cóż sobą reprezentują, nigdy nic nie wiedzą, sieją jedynie ferment i zamieszanie, a pieniądze biorą lepsze od naszych(ajentów).

Bardziej Smutna
@Anka

Anka a skad ta pewnosc o Kinga ? Znasz ja czy jak ? Ciekawe skad tyle wiesz , masz info z Centrali ?

Mydło & Powidło
@Bardziej Smutna

Nie trzeba znać ludzi z Centrali, żeby wiedzieć, że nie mają pomysłu na siebie. Dopóki im płacą wynagrodzenia to dlaczego nie przychodzić do pracy. Telefonów nie odbierają, na maile nie odpisują to chociaż dobrej kawy się napiją i jakieś ploteczki, i tak mija dzień za dniem, gdzie im będzie lepiej.

były ajent
@Lilli

tylko się rozbijają tymi autkami z wypożyczalni czasem wpadną na sklep pochodzą potwierdza protokoły i w długą

@Bardziej Smutna

Pewne to wszystko zobaczycie,przecież nie napisze od kogo to wiem,to jest jedna osoba która gra fer wobec nas,bo reszta dba tylko o swe posadki i głupów rżną.

L.
@były ajent

Skoro nic nie robią to kto ten towar ze sklepów pakuje, obdźwiga się i przewozi?

Pałkarz
@L.

Dlaczego kierownicy nie reagują na takie wpisy? Pewnie nie chcą ze swiniami walczyć w gnojowicy.

@L.

Ajent..Swoim autem na swoj koszt...

Jacek z fetą
@Lilli

Lilly, zanim napiszesz kolejny błyskotliwy komentarz to zapoznaj się ze strukturą ludzi W terenie u zielonych, pomarańczowych. Potem policz sobie pod kreską i porównaj bo w końcu jesteś księgOLA ;) Jak Ci wyjdzie, że konkurencja ma więcej ludzi w terenie to napisz na ich goworku, że trzeba ich zwolnić.

księgOLA

NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Polenergia Fotowoltaika S.A.
NIKO

Dziś nasza CL ma wolne nie pracują,przecież mogą, ich na to stać,a całą reszte mają w (usunięte przez administratora)

Ktoś
@NIKO

Przeciez musza mieć wolne za święto jak pracują na umowach.

Pyra
@NIKO

My przecież też nie pracujemy bo podpisałem aneks że nie muszę więc o co chodzi? Czekam na kasę choćby od syndyka.

Waldi

Droga ajentko/ajencie skrót CL oznacza Centrum Logistyczne

@Pyra

Należy w tym celu podjąć jakieś kroki?aby dostać od syndyka?

Kotek
@Myszka

Jeśli doszłoby do wkroczenia syndyka nie masz co liczyć na jaka kolwiek kasę, w pierwszej kolejności byliby duzi gracze.... Ale na całe szczęście wyglada na to ze wszystko idzie w dobra stronę.

Czy wiecie może co nowego w Małpach?

wojtek
@Adam

Nic nie wiemy, sądzę, że brak wiadomości jest jednak bardzo złą wiadomością.

Rafał

O co chodzi? Wyslalem dzisia wypowiedzenie najmu i Malpka nie odebrała. Czy firma moze nieodebrać korespondencji, czy siedzibę zamknęli?

Nieżyczliwy

Wszystkiego najgorszego i zgniłego jaja na Święta. To są moje życzenia dla Małpy S.A.

Janusz bez wąsa
@Nieżyczliwy

Syndrom małego tenisa wypłynął. Człon Ci w 0dbyt i kawałek szkła. A tak na poważnie, pewnie nie dostałeś dzisiaj przelewu jak my wszyscy i Ci się ulało. Czas się zawijać bo jak wszystkie ajenty są takie ...

Janusz

Dawno tu nie byłem ale skoro organizujecie najazd na centralę z uwagà, interwencja i inne to podajcie namiary dziennikarzom do CL Obawiam się że dziennikarze skontaktują się z CL aby wyjaśnić i żaden nie zaryzykuję reputacji jak rzetelnie rozpozna temat. Za dużo w tvm zarabiają kasiory aby zrobić program bez sprawdzenie waszych informacji. PS dzisiaj dodzwoniłem się zarówno do Czesia jak i jego "żony". Kasy na razie niet ale "mają mieć".

@Janusz

Nie pogrążaj się żałosnymi wywodami tak dostaniesz kasę jak wszyscy czyli NUL.

Cyfrowy Wsad
@Anka

Anka, zwolnij się wreszcie to wszystkim na openspace ulży. A nie tylko plotki w kuchni, w kiblu i pokątnych zakamarkach.

Janusz

LUDZIE NIC JUŻ NIE ZDZIAŁAMY JUTRO KONIEC MAŁPEK!!!!BIERZCIE ZE SKLEPÓW CO SIĘ DA,ŻADNEJ KASY NIE BĘDZIE!! A MY ZA ZBITY PYSK IDZIEMY.SZOK!!!!!

Prawdziwy Janusz z wąsami
@Janusz

Co Ty piermandolisz? Kto Ci to powiedział? Zorientowana Ania vel Domanika Wyliż-Jackowska ?

ktoś

konkret na 100%nawet 1000% kasy nie będzie w ogóle...ogłoszą to po świętach ..do tego czasu nikt też nie odpisze na maile i telefony info.od zaufanego z Cl po wczorajszym ich zebraniu.

Krzychu
@ktoś

Skąd dokładnie takie info ? Jak to prawda to podaj osobę ....

Koko

Bardzo szkoda :(

ktoś
@Krzychu

Co do Centrali zaraz doniesiesz,kto mówi prawdę?nie pogrążaj się bardziej rzekomy "krzychu"podpisz swe prawdziwe imię to ludzie Ci napiszą co o Tobie myślą---K---

Krzychu
@ktoś

Wydaje mi się ze każdy z nas chciałby wiedziedziec czy to prawda, ale ty pewnie podjudzasz sytuacje tylko i masz z tego ubaw bo w cl nikt nie odbiera a kosi mówią ze kasa będzie wiec nie psuj nam świat !!!!!

Właściciel

To już koniec. Od lutego 2018 wredna Małpa ma normalnie płacić swoje zobowiązania. Po to jest restrukturyzacja by nie szarpali Małpę za długi przed ogłoszeniem przez Sąd restrukturyzacji czyli sprzed 31.01.2018. Ale zaraz miną 2 miesiące (luty + marzec) wg umów o najem lokali można już składać wypowiedzenia umów najmu, bo kasy nie ma za czynsze i już nie będzie, bo kasy nie ma NA NIC i inwestora też nie ma. No więc od połowy kwietnia posypią się wypowiedzenia umów najmu lokali i w ten sposób zakończy się cała ta ich naciągana restrukturyzacja. Nie ma handlu bez lokali, nie ma Małpy bez lokali. Ajenci pakujcie się i szukajcie innej roboty. Niestety święta będą smutne. To już koniec, nie będzie nic.

Myszka

Czemu jesteśmy wszyscy anonimowi wgl skoro mamy racje-czego się wstydzimy czy boimy?

ajentka

Nie będą płacić wynagrodzeń dziś ani do końca tygodnia,pewne info...od zaufanego z CL.Ludzie co robimy????masakra.

Ajent
@ajentka

Sa podane meile prosze kontaktowac sie prywatnie nie tu .Z Panem andrzejem lub Ania

abc

Jaka kasa Januszu? W kwietniu 16 właściciele lokali wyrzucą was z lokali. Ajent zostanie z długami a właściciele z niezapłaconymi czynszami około 5 miesięcy. A trzeba było ogłosić upadłość a nie robić pseudo restrukturyzacje i powiększać jeszcze długi. Krętacze !!!!!!

Arek
@abc

Wlasciciele juz moga wypowiadac umowy jesli zachowali miesiac od wezwania. Po restrukturyzacji mieli placic do 15 luty

Do Janusza

16 kwietnia na zbity pysk z lokali zostaniecie wywaleni.

@Do Janusza

Lecz się Janusz już czas,na Ciebie.

p

Pan Janusz- trzeba nie mieć kompletnie wyczucia, żeby pisać takie bzdury ludziom, którzy nie mają na zus, dochodowy , vat. Proszę dodzwonić się do Prestona i spytać, kiedy zamierza oddać ludziom pieniądze, a nie cieszyć się z rozmowy z pośrednikami, którzy tak naprawę nic nie wiedzą i mają za zadanie mydlić oczy.

Janek

Znowu Janusze z centrali Małpki

WŚCIEKŁY:)

Dzisiaj kontaktowałem się już z mediami między innymi program uwaga, interwencja, tvn 24 niech Pan Peterson i cała banda spodziewa się niedługo wizyty po nasze należne wypłaty za luty , marzec. Rozmawiałem tez z prawnikem cały sprzęt i reszta towaru a jeszcze gdzie nie gdzie jest go sporo idzie pod zastaw ajentów do póki nie dostaniemy wypłat na które ciężko zapracowaliśmy. Jeśli ktoś ma ochotę wypowiedzieć się w telewizji i idzie za tym samym ciosem co ja odezwijcie się :)

@WŚCIEKŁY:)

Ja! Poprosze o jakis kontakt:)

@WŚCIEKŁY:)

Witam.Ja dzisiaj kontaktowałem się z INTERWENCJĄ z POLSATU,ludzie trzeba działać to jest skandal co oni robią.

Za niezpłacony czynsz Małpa jest mi winna 20 000

@Ania

Proszę o kontakt, andrzejradomiak@wp.pl

ajentka
@WŚCIEKŁY:)

Tak trzymaj wszyscy pójdą za Tobą...dość ściemy z CL i ich manipulacji ludźmi.

@WŚCIEKŁY:)

Wiszą mi za luty ale oprócz sklepu mam też inną działalność i na szczęście faktury zapłacone. Nie rozumiem, dlaczego miałbym wymagać kasy za marzec skoro termin jest w kwietniu. Mam wrażenie, że mnie wjręcasz i chcesz zrobić pośmiewisko z innych agentów więc na występ w tv nie licz. Inni głupi niech jadą. Dogadam się z kosem lub dyrektorem i dostanę swoją kasę bez idiotycznych flashbacków.

Wplacacie utargi?

Zostaw merytoryczną opinię o Małpka S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Małpka S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Małpka S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Małpka S.A.?

Kandydaci do pracy w Małpka S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Małpka S.A.
2.1/5 Na podstawie 542 ocen.

Małpka S.A.