Opinie o Żabka Polska sp. z o.o (dawniej Małpka S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Małpka S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Małpka S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małpka S.A. w Warszawa

Wynajmujący

https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/malpka-express-sad-rozpatrzy-wnioski-o-umorzenie-p,47899 Czy ktoś wie jaką decyzję podjął dziś sąd?

Oglądałam i co to wniosło? Nic Właścicielka lokalu zapłakana.Swoje drogá fajna willa z basenem .W lodówce jakieś marne siatki z ? Nie wiem czy mogły śmierdzieć aż przed lokalem.Szkoda gadać.I nie jestem z centrali.

@Ewa

Co kogo obchodzi willa z basenem co to ma do rzeczy tu chodzi o nie zapłacone faktury i oszustwo ze strony firmy Małpka

...
@Rafi

Może Rafi napiszesz jak co niektórzy oszukiwali małpkę ?

Rafaii
@...

Nie to Małpka oszukała ludzi ja wpłaty robiłem sumiennie ani dnia sie nie spóźniłem a oni za faktury wiszą kase

Katarzyna.

Witam wszystkich serdecznie. Pytacie co to dało? Dało bardzo dużo, osiągnęłam to co chciałam i życzę wszystkim tego samego.Moja historia z Małpką jest już zamknięta.Pozdrawiam Katarzyna.

Denis Redman
@Katarzyna.

Dlaczego kłamie pani w programie, że nie dodzwoniła się do centrali?

Rafi

Prosze o komentarze na fb interwencja polsat. Pani Kasia odwarzyła sie na pierwszy krok brawo teraz na innych kolej by w nastepnym programie co ma byli wszyscy oszukani ajeci i własciciele lokali

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Poszkodowany

Program będzie emitowany w piątek w Polsacie o godz. 16:15 (Interwencja).

Despasito
@Poszkodowany

I dzięki waszej inicjatywie wszyscy otrzymują zaległą kasę. Matoły

Polsat Interwencja jeszcze w tym tygodniu.

Jurek właściciel
@Zainteresowany

Nie ma żadnego inwestora. 21.czerwca sprawa o umorzenie postępowania restrukturyzacyjnego. Pewne źródło.

Anonimowo centrala.

Podaj proszę konkretny dzień

Młoda
@Zainteresowany

Wiadomo juz kiedy bedzie w interwencji???

Młoda
@Zainteresowany

Wiadomo kiedy bedzie w interwencji???

Młoda88@
@Zainteresowany

Wiadomo kiedy bedzie emisja interwencji???

kiedy dokładnie

Ulianow
@Jurek właściciel

Dobrze się rozpędź a ściana sama się znajdzie

Edyta

@Właściciel zdanego lokalu, każda opinia jest na forum ważna ale zachęcam Cię do powściągliwości w wyrażaniu swoich odczuć. Używanie wulgaryzmów nie idzie w parze z zasadami regulaminu jaki obowiązuje na GoWork. Swoją prośbę kieruję również do innych użytkowników forum dotyczącego pracy w Małpka.

@Edyta

a co ty pieprzysz ,jak byś nie miała płacone x miesięcy też byś była spokojna....

@Edyta

a ty co za jedna z centrali ,przecież już wiadomo ,że to była pralnia pieniędzy......a nas szaraków porobili jak małe dzieci...... i nie pieprz mi tu o wulgaryzmach ....

Ułan Zator

a kto będzie występował w programie? wiecie coś więcej? to będzie na żywo?

Oj dzieje się dzieje niedługo reportaż w Polsacie program Interwencja jeszcze poinformuję dokładnie kiedy.

Tyglodyta
@Zainteresowany

Czy ten reportaż będzie stanowiska: byłych ajentów, obecnych ajentów, ajentów niewypłaconych, ajentów wypłaconych zaliczkami, ajentów, którzy otworzą niedługo sklepy z szyldem francuskiej sieci, właścicieli lokali, pracowników CL, KOSów, byłego prezesa, obecnego prezesa? Obawiam się że nie więcej cały ten materiał niewiele wniesie do sprawy i dodatkowo utrudni nowemu prezesowi rozmowy z .....

@Tyglodyta

Tyglodyta nie rozpisuj się tyle zobaczysz.

Zb
@Tyglodyta

Jak umiesz się tak wymądrzać to proszę bardzo może ty zrobisz coś więcej bo jak do tej pory wszyscy tylko się wymądrza ją A teraz jak widzisz że ktoś coś działa to tobie już za mało.DZIAŁAJ

@Zainteresowany

sama zastanawiałam się czy nie dać tematu telewizji,mam nie odebrany lokal ,stoi pusty ,zniszczony,pozostawione kasy ,terminale itp.....mam na wszystko zdjęcia ,nie wspomnę o jedzenie przeterminowanym....

Jery
@xxx

Nalezy powiadomic Sanepid o zagrozeniu epidimologicznym. Te lachudry nalezy wyrzucic na zbity pysk. To zwyki oszusci. Tym przekretem jest powiadomiona prokuratura.

Rafi

No wreszcie coś rusza wreszcie ktoś się bierze za Małpke za te przekręty jak nie byłem za pis to chyba będę. ale nie rozpiuje się niech działają

A
@Rafi

Mógłbyś coś wiecej napisać w tej kwestii?

@Rafi

A coś więcej w tym newsie?

@Rafi

Tak działają i to bardzo!!!! Trzymam kciuki.

Katarzyna
@Rafi

Dziękuję wszystkim poszkodowani którzy odezwali się do mnie. Damy rade!!!!

Roxi
@Rafi

Rafi Oni teraz to zajmują się planowaniem Centralnego Portu Kominikacyjnego a nie jakaś małpka.

Jurek właściciel
@Rafi

Rafi, nie przesadzaj z tym pisem.

Katarzyna.

Dziękuję wszystkim poszkodowanym którzy odezwali się do mnie. Damy rade!!!

Gutek

Czy jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

@Gutek

A co takiego na przykład? Może to, że są tak bezczelni, że zamiast wypowiedzieć lokal i po ludzku go opuścić, od miesięcy tylko mydlą oczy bajkami o kolejnych inwestorach i spłacie zaległości?

olek
@Gutek

ciekawe co mozna napisac ?ze wala w ku... nie placa ludzia zero kontaktu

Gulasz
@Gutek

Nikt tu nic pozytywnego nie napisze bo ci co dostali kasę mają cicho siedzieć.

Krystyna.

Jestem właścicielem lokalu żadnych pieniędzy na dzień dzisiejszy nie otrzymałam.

@Krystyna.

I nie tylko Pani. U mnie ostatnia płatność w listopadzie. Lokal w stanie tragicznym, nawet nie chcę go odbierać - pozostaje walka w sądzie.

Krystyna.

Poszkodowanych z całej Polski proszę o pilny kontakt tel. 789-250-340.

Mohito

Dostałam wczoraj część pieniędzy,dziękuję

Forgoten
@Mohito

Jesteś ajentem ? Czy właścicielem lokalu ?

@Mohito

Nie wieże,to małpa płaci?czy już należysz pod Carrefoura i to Carrefour płaci.Napisz bo to ciekawe.

wojtek
@Mohito

Ile Centrala ci płaci za takie wpisy ?

Doctor @
@wojtek

Co za bauwan. Skoro centrala zapłaciła to napisała. A ile to każdy powinien pilnować swego portfela

Mohito
@Doctor @

Ty kretynie jak mam ci udowodnic?dostalem część

wojtek
@Mohito

Zdecyduj się kim jesteś, raz piszesz "dostałam" (początkowy wpis), teraz "dostałem". A może nic nie dostałam/ dostałem ? Bo niby za co miałabyś/ miałbyś dostać ?

analizuj
@wojtek

Może to 2 różne osoby podające ten sam nick ?

Zb
@Mohito

Jeśli dostałaś część pieniędzy to chociaż napisz od kogo?

BASIA
@Mohito

ja też dostałam jakieś grosze od małpy piszą że to zaliczka były ajent

Rafi

Małpka podpisała umowę z cerfurem ajeci co przejdą dostaną nie wypłacone pieniądze droga pod stołem a reszta co odeszła ani grosza bo małpki już nie ma, powinien się tym zająć prokurator

Zorientowany Teofil
@Rafi

Jest w tym jakaś logika. Ci co działali na szkodę i spier@#$%li nic nie dostaną. A Ci co zostali dostaną zaległości choćby pod stołem i jeszcze będą dalej prowadzić sklepu pod nowym szyldem. Co jest w tym złego?

Marian
@Zorientowany Teofil

Co Ty za bzdury piszesz...logika? Twoje myślenie nie ma nic z nią wspólnego. Pieniądze pod stołem, brak zapłaty wynagrodzenia?? zastanów się

sony

Już po Małpce, Carrefour bierze tylko trochę topowych lokalizacji, reszta zostaje w Małpce z czego ok. 60 lokali zostało już wypowiedzianych. W Małpce jako Małpce (bez Carrefoura) zostanie teraz może ok. 20 pustych lokali i co dalej ? Tylko likwidacja, gdyż Sąd zamieni restrukturyzację (złudną) na likwidację. Małpka miała płacić zobowiązania od lutego 2018 na bieżąco, nie płaci nic, sklepy stoją puste, ajenci odeszli, wypowiedzenia lokali masowo spływają do Centrali. Małpka nie ma nawet kasy by zabrać swoje regały z pustych sklepów. Małpka to już przeszłość, zapomnijcie o tym szyldzie, nie miejcie złudzeń, ratujcie się i szybko kończcie jakąkolwiek współpracę z tą firmą.

Kimono
@sony

Mądrego to aż miło poczytać. Ogarnij się, Carrefour bierze połowę sieci a drugą połowę Mlekovita. Tam gdzie wchodzi Carefour ma zapłacić również zaległe czynsze. Niektórym głupim właścicielem puszczają nerwy i wypowiadają umowy wynajmu i wpuszczają Żabe. W takiej sytuacji Nowy inwestor odpuszcza lokalizację i ajenta sklepu. Raczej nieprawda jest że nie ma ajentów już w Małpce. Jeżeli jakiś ajent to przeczyta niech potwierdzi wpisem poniżej. Ajenci są mega potrzebni przy otwieraniu sklepów pod nowym logo więc na pewno zostaną spłaceni chociaż pewnie nie od razu albo w ratach.

Daria
@Kimono

Glupim wlaścicielom puszczają nerwy? 6 miesięcy zaległy czynsz to zaleglosci rzedu 25-30 tys. Musza byc naprawde glupi, ze wypowiadają umowy. Powinni byc lojalni i czekac...

Jeszcze jestem ajentem

Ola
@anonymous

I co płaca Ci normalnie ?

@Kimono

Jestem jeszcze ajentką i czekam do ostatecznej decyzji zarządu,bo restrukturyzacja ciagnie za soba mnóstwo uzgodnień a to trwa.

MIKI
@Kimono

Najplepszym rozwiązaniem jest wynajęcie lokali Żabie. Chcą wziąść większość lokalizacji po Małpie i przynajmniej płacą reguralnie czynsz niegorszy jak Małpa. Ja oddałem swój lokal po Małpce i jestem zadowolony;-)

sony
@Ewa

Małpka ma 70 mln długu (który ciągle narasta, odsetki też narastają codziennie) i żadnego majątku, a konta puste. Po konieczności oddania właścicielom ponad 60 lokali które są już na wypowiedzeniu i przejściu najlepszych lokalizacji do Carrefoura , zostanie im może ok.20 pustych sklepów. Nie prowadzą działalności handlowej, są nadal bez prawdziwego inwestora, bez środków, bez majątku i bez pomysłu co dalej. O jakich uzgodnieniach kobieto piszesz ? To już koniec, nie ma nic. Pozostaje tylko jedno uzgodnienie do wykonania. Ogłosić upadłość likwidacyjną.

Dimitr

Wszyscy tutaj piszą tylko o ajentach, najemcach lokali, kosach, centrali a co z pracownikami małpek którzy nie dostali zapłaty za swoją pracę. Każdy narzeka że Centrala nie odbiera telefonów i nie udziela żadnych informacji a co niektórzy ajenci robią tak samo. Gdy tylko pytam o zaległe wynagrodzenia to cisza. Przykre ale prawdziwe.

Załamany

Mój lokal został przejęty przez właścicieli ba nawet z centrali kazali oddać klucze a my jak śmiecie zostaniemy z niczym.............ot to cala prawda

Rambo
@Załamany

Nie siej fermentu tylko napisz całą prawdę. Pewnie tak jak w innych przypadkach lokal musi zostać przygotowany przez właściciela pod wymogi nowego inwestora. Pewnie remont.

MÓJ?
@Załamany

Właściciel przeją lokal bo MAŁPA nie płaciła za najem lokalu. Proszę trochę się zastanowić nad wypowiedzią "Mój lokal" to Pana lokal czy wynajmowany ? Jeśli to nie Pana Lokal to słowo "Mój" jest dość na wyrost ;)

@Rambo

Przez jakiego właściciela ...nie dosyć ,że nie płacone za wynajem kilka miesięcy ...to jeszcze remont na mój koszt.....lokal odzyskałem ,ale (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jaki po sobie zostawili n/c banda złodziei ,powinni ich pozamykać

@aaaa

Czemu moje wypowiedzi usunięte,sama prawda brud i smród ,jedzenie przeterminowane zostawione...w lodówkach produkty z 2017 roku wszystko mam na zdjęciach .......

poinformowany fejsol
@aaaa

jak mają Ci oddać czysty lokal skoro nikt od kilku miesięcy nie dostał kasy, ani ajenci, ani kierownicy w terenie, ani nikt w Centrali. pomyśl

@poinformowany fejsol

JA JAKO WYNAJMUJĄCY TEŻ NIE MAM PŁACONE,ALE TO ŚWIADCZY O AJENTACH JAK ZARZĄDZALI LUDZMI I SKLEPEM ...TYLKO SANEPID.....

Oszukana
@aaaa

A co z pracownikami ktorzy zostali wydymani przez Centrale i Ajentów ktorzy zalegają z wynagrodzeniami za 3 msc.

Aga

Jakie nastroje panują w firmie?

doradca
@Aga

wspaniałe.

Szary pracownik korporacji
@Aga

Siedzimy na piniondzach z utargów i gramy w karty. Kto przegra ten odbiera telefon. Jak się znudzi to liczymy kasę i opowiadamy dowcipy.

Kandydat do pracy
@Szary pracownik korporacji

Podoba mi sie ta praca. Umie grać w Makao i Tysiąca. Czy przeszedłbym rozmowę kwalifikacyjną?

Czekający na Gołotę
@Kandydat do pracy

To nie praca. Za pracę dostaje się wynagrodzenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Małpka S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Małpka S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Małpka S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Małpka S.A.?

Kandydaci do pracy w Małpka S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Małpka S.A.
2.1/5 Na podstawie 542 ocen.

Małpka S.A.