Norette

Opinie o Norette

ODRADZAM WSZYSTKIm prace w klubie /pubie norette na żurawiej 22. Dawniej BCC czyli burdel . Pani[usunięte przez moderatora] nie wypłaca pensji tłumacząc sie problemami finansowymi a tak naprawde kombinatorka pierwszej ligi ! posuneła sie nawet do przerejestrowania firmy zmiany nip itp by nikt z kadry która tam pracowała nie mogł wygrać sprawy o PIENIĄDZE. Przebiegłe szuje policjanci emerytowani umieją kombinować. A pani [usunięte przez moderatora] jest niepoczytalna proszę http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20081123%2FPOWIAT04%2F838509694

Zostaw opinię o Norette - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Norette