OPAKMET Spółka z o.o.

Opinie o OPAKMET Spółka z o.o.

Ebe ebe

Nawet smiechlem z tego wpisu :D

Karaluszki

Ten koleś to zwykły pajac nie ma pojęcia o niczym. Szefu mu zrobił szkolenie i niby jest kolejarzem. A z klejeniem ma tyle samo wspólnego co ja z baletem. Klejarnia i tak nie istnieje więc trzymanie darmozjada wydaje mi się bezowocne. Technolog z niego jest kiepski więc udaje rudego z blok ekipy może tym nadrabia swoją niekompetencje i plus u szefa jest.

technolog69

Ten typ to nawet we własnym gnieździe kabluje.Nigdy ale to przenigdy nie mówie przy nim,że zrobiliście coś na lewo bo jest szansa 10000%,że zaraz będzie to na mailu kierownika albo szefostwa.Trzymany jest tu pewnie,bo Ewka mu zalatwiła,żeby go nie wyrzucić.Bo normalnie po co płacić komuś,kto zamiast przynosić korzyści więcej robi strat???

Lewizny
@technolog69

Był mistrzem to sam lewizny robił premie dawał jak coś z tego miał. Coś to znaczy bez tego ci nie dał nawet jak się spisałeś i odwaliłeś pracy za trzech.... Coś to 50/50 uszło mu to bo nikt nie powie ze się na to zgodził. Mało tego ile blachy poszło do kontenera potem że z magazynu zniknęła wyparowała... Przewodnik skasowany haha ciekawe czy teraz można tak zrobić... (usunięte przez administratora)

ZorrO

Jeden z największych hipokrytów zakładu i zakłamanych ludzi.Sam okradał szefa na lewe pieniążki a teraz niby poszukuje ludzi,którzy okradają firmę na za duże czasy w przewodniku i stał się strażnikiem Teksasu.Radzę poobserwować na monitoring gdzie jest i czym zajmuje się karaluch podczas gdy nikt nie patrzy.Wychodzi na papierosy między innymi przed portiernię albo stoi w drzwiach aby kamera go nie złapała w normalnych godzinach pracy i szef płaci mu również za stanie z fajeczką podczas gdy powinien robić w technologii.Popatrzcie sobie ile razy wychodzi za furtkę zakładu dziennie bez celu.

Wujo dobra rada
@ZorrO

Karaluszek na montażu to już zaczął zaglądać wam do szafek socjalnych i fotografować rzeczy osobiste.Zamykajcie je lepiej bo ostatnio jak pożyczyłem od Was klucze(to było na rano, i jak dobrze pamiętam to chwile po 10 czyli wasza przerwa?) oddając je z powrotem chwilowo nie było nikogo na stanowisku a on stał przyklejony do szafki i wtykał telefon do środka.Szef jak odpali maila to będzie wiedział dokładnie z czym macie kanapki:D

DMT
@Wujo dobra rada

Technologia spartolona.Nie zna się na tym,problemy zgłaszane pół roku temu nadal nie zostały poprawione a on sobie chodzi i przegląda szafki pracowników.Niedługo se wymyśli,że będzie detektywem i będzie się chować za śmietnikami haha takie rzeczy tylko w Opakmet.Wystraczy już na karakana spojrzeć aby zobaaczyć trudne szkolnictwo i próby odbicia się za znęcane donoszniem w pracy:)

Krzysztof B.
@DMT

Panie D., Panie W. oraz reszty nie będę wymieniać czy myślicie że jesteście anonimowi w sieci? Zastanówcie się czy jest sens tracić czas na durne komentarze a w przyszłości tracić czas i hajs na cele społeczne? Bardzo mnie cieszy to że działania na które nadszedł w końcu czas ze względu na złożoność wyrobów itd. w waszych oczach jak i moich są skuteczne co tylko potwierdzacie. Będziemy nadal działać w temacie aby pracowało się lepiej i efektywniej. A co do karalucha to całkowicie mnie to nie irytuje tylko śmieszy wiecie skąd to się wzięło? Od Jurka który powiedział tak gdy przyszedł do pracy na podwójnym gazie i kazałem mu przyjść za kilka godzin na drugą zmianę a to nie spodobało mu się to mimo że mogło to skończyc się inaczej. Więc jak chcecie powyjaśniać jakieś tematy, niedopracowane tematy zapraszam osobiście i nie musicie się chować na forum lub jak boicie się to może być na forum ale miejcie tyle odwagi frajerzy żeby się chociaż podpisać chyba że chcecie być nadal frajerami szukającymi poklasku i to jest dopiero ciężka patologiczna hipokryzja którą sam biegle operujesz.

@Krzysztof B.

Panie Krzysztofie,przypomnij sobie jak zaszedłeś za skórę większości zakładu i bałeś się chodzić po zakładzie,między innymi po cnc.Pamiętam też pewnego grilla zakładowego,gdzie przyszedłeś z żoną i dzieckiem.Oj ciężko było wam znaleść miejsce żeby się do kogokolwiek dosiąść,gdyż każdy z powodu Twojego zachowania nie chciał mieć z Tobą nic wspólnego.Prosta zasada,kim jesteś dla ludzi ludzie są dla Ciebie tacy też.

@Krzysztof B.

Juras Głowacki nie nazwał Cię tak z powodu podwójnego gazu,tylko z powodu doniesienia na niego do kierownika Remika.A gdzie historia z tamtych czasów jak zostałeś przyparty do ściany za kablowanie i łezka poleciała?Tego już nie pamiętamy?

abb
@Krzysztof B.

sie może znasz na patrzeniu w kamerę i przeszkadzaniu ludziom w pracy jak chciałeś pokazać jak dobrze nitować to zepsułeś nitownice i musiała jechać na serwis wielki mi technolog

montaż1
@abb

Na klejeniu także marnie się zna skrytykował uszczelnienie skrzyni a jak chciał pokazać jak to się robi dobrze robi to wyszła mu spoina kleju jakby ptak na to narobił.pracuje krutko ale co koledzy opowiadali o nim to sam się przekonałem

LujOgluszacz

I jak tam "ciecia" za maj? Cos wiadomo czy juz normalnie?

FrankSinatra
@LujOgluszacz

Wszystko wskazuje na to,że tak.Chodź oficjalnego zebrania nie było,ale firma lubi zaskakiwać.Jak dojdą przelewy to mogą być rzucane różne dziwne słowa-w sumie jak zawsze.Najpierw zwolnijmy dużo pracowników.Minął zaledwie misiąc a oni już chodzą i oprawadzają nowych ludzi.(usunięte przez administratora)

Pracuje trzy lata

Nowy kolego jak najbardziej spróbuj,jak się nie spodoba to nic ale chociaż sam zobaczysz jak tu jest.Prawda ogólna,w pracy jak w pracy.jedno polecam z czystym serduchem,współpracownicy na prawdę w porządku.kadra jak kadra.Czasami w porządku,innym razem quta-fiony.roznie jest.Jednak fakt jest taki,że wszystko co jest pisane na forum na prawdę się tu dzieje!Ale zobaczcie na to z innej strony.skoro nie zadowolone osoby piszą jak jest co jest nazywane masowym hejtem to dlaczego zadowolone osoby nie siadają dumnie przed komputerem i nie chwalą sobie dobrej pracy co nie?mi się pracuje ogólnie dobrze,jednak przez te dziwnie akcje tutaj nie mogę powiedzieć super firma szef nas kocha i chce mieć wspolne zdjęcia z każdym pracownikiem.kochaja cyferki i przemiał pracy.My oczekujemy zapłaty za wykonana prace i miła atmosferę.

Opakmetowiańczykiewicz

Pewnie że tak. Piszę teraz do Ciebie i wszystkich, którzy to przeczytają aby się zastanowili nad sobą i spojrzeli w lustro. A widziałeś kiedyś żeby na jakimkolwiek forum były komentarze bez bóu doopy? Trzeba robić swoje a nie szukać powodów do narzekania. Firma płaci na czas, praca jest więc czego oczekiwać więcej? Jeżeli będziesz pracować a nie wiecznie wymagać to na pewno zostaniesz zauważony i doceniony. A jeżeli się zastanawiasz i chcesz zasięgnąć tu opinii to znaczy że sam nie wiesz czego chcesz i lepiej daruj sobie i firmie czas bo najpierw trzeba było zapytać jeżeli tak bardzo musisz polegać na zdaniu innych zanim wyrobisz własne a potem składać papiery. Tego typu fora mają niewiele już wspólnego z informaciami o firmie. Służą bardziej do wylewania żalu wśród ludzi, którzy nie potrafią wprost powiedzieć sobie co ich boli. Stawka? Jak w każdej firmie - zależy od umiejętności i zaangażowania. Jeżeli ktoś jest fachura i robi swoje to zarabia i jest zadowolony i nie ma potrzeby wchodzić tu i pisać że zarabia nic albo jeszcze mniej Atmosfera? Jak w każdej firmie taka jaką tworzysz sam w otoczrniu. Jeżeli będziesz chciał widzieć złą to zobaczysz. Jeżeli masz to w doopie bo wiesz ze to nie twój problem tylko innych to będziesz robić swoje poza tym . W każdej firmie i tak samo w życiu zła atmosferę tworzą ludzie niezadowoleni z siebie. Możesz tym żyć albo być poza tym. Powtórzę tu równiesz :jeżeli jesteś zadowolony to po co tu się żalić? W pracy żalić siee sobie nawzajem karmiąc chorą atmosferę i tracąc czas zamiast skupić się na pracy żeby w końcu wyjść do domu i dalej płakać na forum. Z takim nastrojem wrócić następnego dnia do roboty alby kółeczko się zamknęło. A szansa na zmianę rozwój i życie ucieka między palcami bo nie widzisz nic poza tym czym się karmisz- chore wch.. Lepiej zrobić odwrotnie i szukać możliwości w sobie i dobrych stron innych a nie skazywac się na to całe (usunięte przez administratora) Szkolenia, narzędzia, stanowisko pracy? Jeżeli nie będziesz pracować to nie będziesz widział że sprzęt jest i możesz go użyć. Jeżeli nie będziesz pracować to nie będziesz czuł potrzeby żeby poprosić o cos jeżeli jest jakiś brak - to nie jest przedszkole i nie ma tu ludzi na wakatach którzy biegają i pytają czy czegoś może potrzebujesz bo to (usunięte przez administratora) Twoja sprawa jaki masz poziom kultury pracy i nikogo innego. Tak więc najważniejsze - skoro nie masz potrzeb albo je masz i nie mówisz że coś potrzeba a z tego powodu wykonujesz swoją pracę z niechęcią lub niewłaściwie to poprostu taki jesteś i tego chcesz - niestety ale człowiek sam siebie potrafi oszukiwać i tłumaczyć ale ktoś kto stoi z boku widzi to od razu. Kierownicy i reszta kadry? Jak w każdej firmie - to ludzie jak każdy. Mogą pomóc albo postawić do pionu. Mogą popełniać błędy jak każdy albo podejmować decyzje których nie rozumiemy ale taka ich robota więc po kiego oceniać ich? Kadra zarządzająca to nie kolega albo mamusia której można płakać w rękaw. To oni odpowiadają za to żeby była robota i mają na głowie wszystko czego inni nawet nie widzą. Niestety zamiast zająć się sobą to lepiej wytykać błedy innym bo to doskonałe wycisza nasze własne demony. Koledzy z działów naskakuną na siebie na forum zamiast sobie wyjaśnić wprost albo poprostu dać sobie w pysk jak faceci i zapomnieć o sprawie. Pracownicy - mam tu na myśli wszystkich nie tylko produkcyjnych- obraźliwie piszą o kadrze i kierownikach zamiast pokazać że mają poczucie własnej wartości i odwagę porozmawiać na stronie. Komu to ma pomagać? Opisywane na forum są np toalety które są dewastowane przez samych pracowników pokazując tym samym brak szacunku dla siebie i kolegów. Nie widziałem żeby kierownicy czy dyrektor codziennie zakradali się do kibla czy stołwki, żeby zrobić rozpierdooche z tym co wspólne. Kiedyś ludzie zapiera... całymi dniami za michę ryżu bez BHP, w (usunięte przez administratora) i bez nadziei na zmiany ale byli szczęśliwsi. Teraz jest dużo moiwosci ale po co z tego korzystać.. Ludzie pomyślcie o tym chociaż raz - nikogo tu nie bronię. Nikogo nie wskazuje palcem. Poprostu zastanówcie się czasem czy przypadkiem coś w tym jest. @spróbować czy nie? albo idź na rozmowę i rób co potrafisz albo odpuść bo będziesz za jakiś czas kolejną wieczorową duszą towarzystwa tu na forum narzekając na to co sam nie potrafisz zmienić w sobie i otoczeniu. Tak czy inaczej gdzie nie pójdziesz zawsze będziesz miał wybór: pracować i się rozwijać albo odpuścić i szukać wiecznie wymówek przed lustrem. Jak se pościelisz tak się wyśpisz...

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Opak Met na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Spróbować czy nie?

Witam serdecznie załogę OpakMet.Złożyłem CV,oddzwonili.Mam przyjść na rozmowę.Właśnie przewertowałem komentarze i się trochę obawiam.Czy ktoś jest w ogóle ktoś coś w stanie o tej firmie dobrego powiedzieć?:)

Kamień

No no komentarze zgodne z prawdą znikają cenzura jak się patrzy.W końcu mamy na zakładzie już Ojca Dyrektora Zordona Arymistrza Ciastusia.TOY STORY jak pomalowane.Uwaga na REX-a.Niby cały czas patrzy w telefon ale skutecznie zbiera informacjce dla Zordona Ciasteczka.

Nożyce
@Kamień

Co to za rex?

Kamień
@Nożyce

Aktualny kierownik produkcji.

HCV

ktoś coś o obcięciu wypłaty w tym miesiącu???będzie spoko czy znowu zabiorą i trzeba będzie żreć styropian od wypłaty do wypłaty

Arcymag
@HCV

W tym miesiącu znowu mają nam bezpodstawnie zabierac

PoprawSię

Pilnie apelujemy do jednego z technologów ( nie chcemy wymieniać kogo, liczymy jedynie na poprawę zachowana ) o polepszenie swojej higieny osobistej oraz zaprzestania puszczania gazów na hali produkcyjnej. Człowieku, zmiana koszulki raz na tydzień to za mało. Okrutny zapach potu. Pomyśl, jak można przyjemnie pracować podczas gdy ten zapach wywołuje emocje skrajnie skrajne. I teraz to najgorsze. Jednorazowe spierdzenie... no okay, każdemu może się zdarzyć ale żeby tak regularnie (usunięte przez administratora) przy wdrożeniach pół metra od pracowników a później palić głupa, że nie wiadomo skąd ten zabójczy smród się wziął. Masakra, brak jakichkolwiek barier świństwa.

Nie przesadzaj

@Kontroller

Negatywne rekacje, zgloszenia na zupelnie neutralny wpis, dlaczego?

4f
@Kontroller

Bo tutaj patologia jest na porządku dziennym.Czyli dopiero patologia piekło to negatywny wpis.

@4f

Pracuje niedługo i jak czytam wasze wpisy to już wiem co to hejt. Pracowałem w kilku firmach i tylko tu płacą to co ustalone, kasa na czas bez opóźnień, wszystko na legalu, robota zaplanowana A to ze trzeba pracować? To chyba normalne. Wszystkim malkontentom proponuje spróbować gdzie indziej, może będzie jak w tym jednym wpisie ze dopiero docenicie to co macie

@Nowy

Też tak miałem na początku. To tylko kwestia czasu...

Ex

Ogłoszenia do Działu Zapewnienia Jakości nadal są. Czy zaszły jakieś pozytywne zmiany czy nadal najważniejszy jest obrót i wysyłki?

Bbb
@Ex

Jak w jakiejś firmie nie jest najważniejszy obrót i termin to nie wróże rozwoju

4f
@Ex

Tych ogarniętych kontrolerów zwalniają, a zostawiają tych co nie myślą za dużo po swojemu i nie mają takich dużych stawek.

bbb
@4f

jakieś przykłady?

bbb

niereformowalne popełniające dużo błędów więcej nieobecne niż obecne sorry

Kepski
@bbb

Tłumaczenie słowa "Niereformowalne" w firmie - Na pierwszym miejscu Firma na drugim rodzina na trzecim wiara

Xyz

Nie docenia się niestety dobrych wykwalifikowanych pracowników tylko dlatego że mają dzieci które kochaja i musiały zapewnić im opieke w czasie pandemii. Żenada !!! Pracodawco brak odpowiednich form motywacji do pracy np za faktyczne zaangażowanie w pracę. Plusy za donoszenie to jakiś żart. Ta firma istnieje tylko dzięki takim zwykłym robalom jak ktoś ostatnio nas podsumował. To my wykonujemy towar który sprzedajesz i za który żyjesz szanuj i doceń to. Zadowolony pracownik jest bardziej wydajny

Owca
@bbb

Błędów nie popełniają tylko Ci,którzy nic nie robią. Niereformowalne - bo nie dały sobie wciskać kitu.Nieobecne-bo przyszedł wirus i musiały wziąć wolne żeby opiekować się dziećmi.No to na pewno nie pasują do grupy,więc musieli się ich pozbyć.

Ex
@Owca

Odpowie ktoś na pytanie?

Qp
@Ex

Spokojnie, nic się nie zmieniło

Zxy
@Xyz

A ty nie żyjesz z tego ze firma sprzedaje towar który wyprodukuje? Załóż firmę i też będziesz żył jak twój pracodawca

zainteresowany

Firma wszystkich karze co maja dzieci niestety w przyszłości firma nie wiem skąd będzie brała ludzi i trzeba się zastanowić jakimi rodzicami jest szefostwo i współczuć tylko im dzieciom takich rodziców.

Generał Anders

Nowy kierowniczek na spawalni się wygadał,obrót na takim poziomie jak zawsze.Czyli co kłamstwo z żywe oczy jak zawsze.Wkręcili nam starty i jak się policzy co każdemu zabrali razy pracownicy to mamy tutaj kochani drodzy minimum 100 tys w kieszeni szefostwa.Starczy na naprawę auta Lidki i jeszcze na grube wakacje napewno.Świetna opcja, tylko kłamstwo jak zawsze szybko wychodzi na jaw a smród zostaje na długo.Przypomne jeszcze jak zrobili nas w wała na karpiowym hehehe wtedy jak obiecali a później wymyślili, jak nie zapłacić przed samym karpiowym tak teraz jak nas oskrobać na tyle kasy pretekstem Covid19.

Oświecony
@Generał Anders

W opaku to robią chyba sami analfabeci, czy ktoś czytał swoją umowę o prace? Szefo może nam zabrać premie uznaniowa bez tłumaczenia. A zgodnie z umowa która wszyscy podpisaliśmy to dużo dużo więcej niż 5 czy 10%

Loko
@Generał Anders

Kto jest nowym kierownikiem na spawalni? Michał jest brygadzista jeżeli o niego Ci chodzi

Łupłupsuperłup

Czyzby nasz planista tak zawalil robote,ze spawalnia czarna nie ma co robic,a na czyszczeniu w(usunięte przez administratora)pracy jest? Na dodatek maszyna popsuta,ludzi brak,widzialem ze ludzie ze spawalni teraz tam pracują. Ciekaw jestem co dalej bedzie. Zaklad powinien dac niektórym postojowe,a kierownictwo niech zacznie sluchac pracownikow ktorzy wykonuja prace i wiedza jak ją wykonac. Czasy oczywiscie w hooy eleganckie. Spawanie na czas :D

Łupłupsuperłup

Gosciu skad Ty mozesz wiedziec na jakim dziale pracuje? (usunięte przez administratora)

michu
@Łupłupsuperłup

Co to ma za znaczenie na jakim dziale pracujesz (usunięte przez administratora) Wystarczy to ze jesteś robolem z produkcji który ma wykonywać proste czynności. Gdybys umiał coś więcej nie bylbys tam gdzie jesteś. Dlatego proszę jeszcze raz żebyś skupił się na rzetelnym wykonywaniu swojej prostej pracy a trudniejsze sprawy zostaw mądrzejszym i nie krytykuj czegoś o czym nie masz pojęcia

@michu

O czyli ktos z mistrzów lub biura sie wypowiada widze. Sadze,ze bez nas "roboli" którzy cos potrafia to by nie bylo nic. A dużo osób w tej firmie ma do tego predyspozycje,zeby usprawnic prace. Nie to co gora ;)

Anders

Wiecie czy w maju też będą potrącenia z pensji ???

@Anders

Na koniec maja ma byc wiadomo,tak prezes mowil. Zobacza pod koniec maja jak to bedzie wygladac

Amg
@Anders

Pewnie w maju będą solidarne potrącenia pieniążków z wypłat na pokrycie kosztów naprawy auta szefowej po stłuczce z jej winy.Pewnie prezes na zebraniu powie,że to była nasza wina.

Hihi
@Amg

Klasyk

Niewolnik opakmetu
@Łupłupsuperłup

Pod koniec miesiąca żeby czasami ludziom chęci do pracy nie uciekły podczas bieżącego miesiąca ;) to jest kpina i poniżenie dla każdego z nas. Szefuncio musi zacząć liczyć się z tym że masowo polecą wypowiedzenia bo jak tu pracować skoro za poprawnie wykonywaną pracę mamy upierdalaną wypłatę...

michu
@Niewolnik opakmetu

Przypuszczam ze kierownictwo drży ze strachu przed twoim wypowiedzeniem

Azzi

jest ogłoszenie do działu Sprzedaży. Może się ktoś wypowiedzieć jak tam się pracuje i jakich warunków można się spodziewać?

Marek Biazik

Jest ok, firma sympatyczna, robota jakoś idzie

pomocny

Nie martwcie sie zabranymi pieniazkami poszly na szczytny cel szpital w ino dostal tylko szkoda ze nie wypisano nas kazdego z osobna tylko w pomorskiej ze to firma opak dala na walke z korona

Kilt
@pomocny

Gdzie znalazłeś tą informację ???

Stan

Widać że firma jeszcze więcej chce zarobić i to na pandemii kosztem pracownika i pokazuje gdzie ma ludzi głęboko w (usunięte przez administratora) te uzasadnienia pożal się boże świńska inteligencja

Lord
@Stan

Dokładnie. Za pracę którą zrobiliśmy firma dostanie pieniądze (usunięte przez administratora)pracowników w biały dzień. Takiego (usunięte przez administratora) nie widziałem jeszcze w żadnej firmie.

Co myślicie o dzisiejszym zebraniu drodzy pracownicy?

Knor

Wolałbym to zostawić bez komentarza ale jak pytasz kolego no to dobra. W ogóle,chyba po raz kolejny czyli jak zawsze zostaliśmy poniżeni. Tekst do pracowników:nie możecie widzieć tylko tylko czubka swojego nosa i liczyć, że kasa ma się zgadzać... a na co niby mamy liczyć? Wykonuje prace - chce mieć za to zapłacone. Inaczej wyglądała by sprawa, jakby był przestój to wiadomo. Robiłem mniej pracy na stanowisku więc mam mniej zapłacone. Spoko loko oko. Ale praca wykonana względem firmy a ten wali teksty, zabiorę Wam jeszcze trochę.I nie mamy być samolubni a kto niby był taki przez cały czas względem pracowników i kosił tylko jak najwiecej patrząc na zyski. No i karma wraca. I w ogóle, 5 lub 10 procent Wam obetnę.Takie symboliczne grosze. 300-500 zł to są przepraszam grosze? Dla rodziny z dwójką dzieci to bardzo dużo i to w takich czasach. Będąc milionerem łatwo rzucić, no te kilka groszy z wypłaty.Moim zdaniem to chyba było najbadziej niestosowne i źle bardzo powiedziane.Można to powiedzieć w inny sposób.Wy macie problem,bo zamówienia chwilowo stoją a my także,bo nie wiemy czy damy radę przez to zapewnić byt w rodzinie przez ten ciężki okres.Wszyscy mamy takie same problemy drogie Szefostwo.

XYZ
@Knor

Zapomniałeś dodać, że jeżeli jesteś rodzicem i musisz mu zapewnić opiekę w czasie zamkniętych żłobków i przedszkoli to masz karę 10% mniej z wypłaty albo wybieraj zwolnienie z pracy lub twoje dzieci.......I jeszcze jedno podobno państwo refunduje straty firmom, więc dlaczego jeszcze pracownikom (usunięte przez administratora) Świetny moment żeby jeszcze bardziej pokazać jaki ma sie szacunek do ludzi w tym właśnie momencie kiedy każdy jest zastraszony utratą pracy. Jeszcze trochę i z batem będą chodzić bo teraz na wszystko można sobie pozwolić.

@Knor

Przynajmniej widać jak zależy szefostwu kiedyś na nowych pracownikach jak kochają swoje dzieci masakra jakaś. Straszą ze za płotem firma stoi a firma idzie pełna para roboty opór a nasi patrzą jak tylko zabombac kasę i jeszcze ponoć obrót 4.5 mln zł to jest zły obrót przecież drodzy rodzice to państwo dawało na opiekę szef z własnej kieszeni nie dawał. teraz 5 procent za miesiąc 10 za dwa 15 i tak z 70 procent premia zrobi się 5 żenada.

Priv

Witam Jestem zainteresowany pracą w waszej firmie. Chciałbym sie dowiedzieć czy w dobie pandemii firma ma zamówienia czy redukuje pensje bądź wstrzymuje premie. Na jakie zarobki może liczyć brygadzista?

Qper
@Priv

(usunięte przez administratora) prędzej Cię zwolnią teraz niż zatrudnią.

Brygadzista
@Priv

Nie ma chyba gorszego stanowiska na świecie niż brygadzista w Opakmecie. Sam nie czuje jak rymuje. Jak chcesz widzieć dlaczego to się zatrudnij. Pozdrawiam serdecznie.

@Qper

I jeszcze ci zabiorą przy okazji 5 lub 10 procent w zależności czy kochasz swoje dzieci czy nie bo jak brałeś opieke to 10 procent bo firma ponosi straty ale jak kiedyś klient towar weźmie to firma będzie miała podwójny zysk i ciekawe czy wtedy oddadzą te 10 procent czy wrzuca do swojego wora

Zostaw merytoryczną opinię o OPAKMET Spółka z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w OPAKMET Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPAKMET Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OPAKMET Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OPAKMET Spółka z o.o.