Opinie o Verdes Dariusz Janczewski w Ząbki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Verdes Dariusz Janczewski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Verdes Dariusz Janczewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verdes Dariusz Janczewski w Ząbki

Stała klientka

Panie przy kasie, zwłaszcza blondynka w okularach przy kasie, nie doceniają klientów.zajmuje się swoimi sprawami, rozmawia ze sobą, siedzi na facebooku i czeka w kolejce, aż rozwiąże jej problemy. przyszli do niej do domu i proszą o coś właściciele tego sklepu zwracają uwagę na swoich pracowników odstraszają klientów swoją postawą.

Sąsiad

Przerwy po 40min. przy zmianie obsługi . Wyłączone lodówki z piwem , szok. Powolne (niektóre) ekspedientki.

@przedstawiciel handlowy

Nikt z byłych pracowników nieqypoiwada się o tym panu dobrze wniosek uczciwy pracodawca to uczciwy pracownik

Klient

To jak Cię podburzala to trzeba było mieć odwagę i iść do szefa A nie pomyje tu wylewać i Niemieć odwagi powiedzieć A pisać głupoty każdy może ,a co do uczciwości to każdy ma swoje sumienie ,a szef tez ma swój rozum i jest dorosłym człowiekiem odpowiedzialnym za swoje decyzje ,normalnie funkcjonujący w społeczeństwie człowiek jeśli czuje się w jakiś sposób w pracy zastraszony to powiadamia o tym pracodawcę !!!!A nie się mści w Internecie bo niema odwagi i wypisuje bzdury Pozdrawiam

przedstawiciel handlowy
@Klient

Chyba kliencie krotko znasz ten sklep a szefa nie znasz wcale Kazdy wie ze rozmowa z tym panem jest bardzo trudna a jego glos rozgrzmiewa w calych Zabkach, Poza tym czemu tak sie denerwujesz.....Moja babcia mowila uderz w stol a nozyce sie odezwa.. pozdrawiam..

@przedstawiciel handlowy

No opinię każdy może mieć inną. Ale z tymi nożycami to coś konkretnego sugerujesz?

Leszno

Pracowałem tam kiedyś wiem jak szef leci w ....... przy wypłacaniu,ciągle się dziwilem że ktoś z tym porządku Nie zrobi i dlatego się tak zastanawiałem czemu tak pracownicy się zmieniają nienadążałem i ich liczyć za mojej kadencji,chyba czas nadszedł powierzyć komuś innemu ten sklep ostatnio byłem młody chłopak chyba nowy strasznie narzekał że musi codziennie robić ludzi d pracy niema a sam nie kwapi aie zeby stanąc i pomóc tak wlasnei qidac jak ludiz szanuje a ludzie to nie sa niewolnicy.ogólnie masakra .Odradzam już wolałbym na kasę do biedronki iść.

Odradzam pracę w tej firmie (usunięte przez administratora) i(usunięte przez administratora) że strony właściciela na każdym kroku ,zatrudnianie ludzi na czarno nieponoszac żadnych kosztów dorabiając się na nich płaci jak za króla świeczki poniżej najniższej krajowej .Odradzam stanowczo .Biznesmen wielki ..........

Klinetka

Ale chyba zmienił się właściciel ,któryś raz byłam i pani ruda się wypowiadała w sposób jednoznaczny że właściciel sobie nie radzi w zarządzaniu firmą i ona.tu pomaga jest od tego.

beata
@Klinetka

Jesli ktos nie radzi sobie z prowadzeniem tak malego sklepu to niech sie lepiej wezmie za inna prace ....bo nic z tego dobrego nie bedzie chyba ze ma rzeczywiscie inny cel

Natalia

POZDRAWIAM osobe która sama sobie pisze te pochlebstwa Albo przekupuje żeby ktoś inny napisał........

Były_pracownik

Jaki szef tacy pracownicy, nikt na sile nikogo tam nie trzyma wiec musi im ta praca odpowiadać. Każdy ma tam swoj cel ale napewno nie jest nim uczciwość. Chory sklep i chorzy pracownicy!!! Czarna dziewczyna nabija się z szefa. Niby ma tyle propozycji pracy a jednak cały czas widzę że tam pracuje, ciekawe dlaczego? Na szczęście krótko tam pracowałam i to właśnie ona była powodem mojego odejścia bo mi dokuczała. Podburzanie szefa i ciagłe intrygi, nanawiała do udzielania się na grupie i pisania hejtow na tych co jej nie pasowali. Inteygantka niesamowita. Szkoda mi było tej starszej pani. Jako jedyna w zasądzie tam naprawdę dobrze pracuje. Czarna dziewczyna mówiła że trzeba sie jej pozbyć bo przez nią jest dużo pracy. Bałam się że przez nią i ja będę w coś wmieszana. Śmieszy mnie jak ktoś współczuje pracującym tam dziewczynom. Wszyscy siebie warci siebie kombinatorzy za dychę. To takie polskie nie do końca się wie a wszyscy się wypowiadają

Halina
@Były_pracownik

A szef nic nie mówi na jej zachowania?

Stały klient

Ogromny wstyd że strony właściciela!!!krętactwo oszukiwanie przy wydawaniu reszty ,niewiem czy właściciel czuje się bezkarny !!!Ale to tak niedziala Cham,burak i (usunięte przez administratora) Żenada.. Wstyd że na powstańców jest dobrze zaopatrzony sklep ale właściciel z czasów PRL!!!!!!współczuję tam ludziom pracującym bo wiem co o tym panu się mówi!!!!

@Stały klient

Widząc tę opinię to już nie wiem czy taki stały klient. :( Czemu uważasz, że celowo źle wydaje? To już czasami komuś pomylić się nie może czy coś? Ważne żeby to wyjaśnić i się rozliczyć jak trzeba

Milena

Ta nowa pani tęższa dobrze kręci któryś raz z rzędu nie dostałam paragonu i rzeczy u niej zawsze są droższe niż u innych czy właściciel wie że może ponieść karę ?i zdaje sobie sprawę kogo zatrudnia?

Jolanta
@Milena

Ale ceny każdy ustala indywidualnie i ty sam decydujesz czy chcesz coś kupić czy nie. Więc nie bardzo rozumiem jaki jest problem?

Jarek

Sklep jak to sklep swoją negatywna renomę ma czymś sobie zasłużył a raczej stosunkiem do ludzi dziewczyny super uśmiechnięte mile,przychodzę tu od lat zawsze podziwiałem dziewczyny ze tu pracują w każde wekendy święta zawsze mile serdeczne pomocne zawsze mówiłem im że się marnują w takim sklepie a wiem jak tam jest bo moja była dziewczyna tam pracowala krótko ale to jaki stosunek ma szef do pracowników to nie jest era średniowiecza ...nędzne zarabianie pieniędzy oszukiwanie na godzinach nieregularne wypłaty zenua ale zachęcam do pracy w sklepie na przeciwko super podejście do pracownika pensja na czas premie co miesiąc elastyczny grafik .

Jarosław
@Jarek

Z Twojego wpisu wynika, że pracują tu same dziewczyny. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Dlaczego pracodawca nie zatrudnia mężczyzn? Jest jakiś powód czy tak po prostu wyszło przez przypadek? :D

K214h

Nie polecam pracy w tym sklepie ,zero uczciwości od pracodawcy same wymagania brak szacunku do człowieka .

@K214h

Jako klient to stwierdzasz? Jak niby został Ci okazany ten cały brak uczciwości?

Sklep dobrze zaopatrzony ale ta pani starsza stojąca za ladą z wiecznie skwaszoną miną mrucząca coś pod nosem skutecznie odstrasza klientów,zero uśmiechu rozmowy .Nie polecam

polecam
@Kasia

polecam

@polecam

Ale w jakim sensie? :D Polecasz panią? Przecież on tylko o niej pisze. Ja to się zastanawiam, czy do sklepu nie potrzeba zmienniczki dla sprzedawczyni. Może ktoś wie?

Leszek

Bylem świadkiem jak weszłem do sklepu po zakupy,kobieta starsza stałą za ladą płacząca i krzycząca coś do telefonu,kiedy podszedłem do lady chciałem zapłacić za zakupy A ta Kobieta zaczęła się na mnie drzec że kasa jej się popsuła i darła się do mnie żebym wyszedł,bo ona i tak mnie niepoliczy aż oniemiałem ,bardzo mi zależało na zrobieniu tych zakupów ponieważ się spieszyłem więc grzecznie powiedziałem że poczekam chwilę A ona do mnie cytuję Wyjdź mi Pan z tad wyjdź!!!Poprostu z czymś takim się w życiu nie spotkałem ta Kobieta niepanująca nad sobą,wulgarna i opryskliwa ...nie powinna pracować wśród ludzi ...Wyszedłem do sklepu obok i bez stresu zrobiłem zakupy....Nawet nie wiedziałem że tam jest tak przyjemna obsługa...zostanę tam stałym klientem .A tej pani życzę uśmiechu,i szacunku do drugiego człowieka .....Jeśli pani nie panuje nad sobą proponuje terapię bądź psychologa.

Ten sklep słynie z tego że jest dobrze zaopatrzony ,duży wybór produktów,ale każdy kto przychodzi do tego sklepu i zna ten sklep nawet ludzie prowadzący obok swoje działalności wiedzą o tej kobiecie która wyrzuca klientów bo ma zły dzień albo z kimś się pokłocila ta osoba Nie powinna mieć styczności pracy z ludźmi bo się po prostu do tego nienadaje brak jakiejkolwiek kultury,.Osoba która jest ekspedientka w Sklepie powinna mieć życzliwe podejście do ludzi bo to klient daje zarobek ona z tego żyje.

Kinga

Ale w tym sklepie (usunięte przez administratora) po raz kolejny zostałam oszukana.....masakra omijajcie sklep .szefowa dobrze kroi ludzi... przy wydawaniu reszty

@Kinga

Proszę o kontakt z właścicielem, może da się wyjaśnić. Hejtowanie nic nie pomorze , '"Szefem tego sklepu jest mężczyzna", żadna kobieta nie jest szefową wpis lakoniczny bez żadnych danych. Kiedyś był dobry zwyczaj sprawdzać reszty przy kasie pozdrawiam

Eva
@Kinga

Zenada, żenada ,szefowa pewnie Cię (usunięte przez administratora) na 0,10gr.A może to Ty nie potrafisz liczyć. Bo dziwne że przeszkadza Ci tylko jedna kobieta, a do reszty nie ma zastrzeżeń. To dziwne że Ta Pani nie siedzi jeszcze w więzieniu przez te oszustwa ,ha,ha,ha. To przyjdż na nocną zmianę gdzie pracownicy (usunięte przez administratora) podpitych klientów i mówią że nie mają wydać reszty. W dzień z innymi pracownikami nie też nie jest lepiej. Zostawmy wnioski szefowi ,moze niech sprawdzi swoich pracowników co wyrabiają.

Elżbieta
@pracownik

Witam, normalni klienci idąc do sklepu spożywczego nie czytają o nim opinii , ani nie piszą wychodząc. To nie gabinet kosmetyczny gdzie się wybiera zabiegi. Osiedlowy sklep powinien być dobrze zaopatrzony w świeży towar i taki jest Verdes. Natomiast obsługa jak wszędzie ma lepsze lub gorsze dni, ale na pewno nie można powiedzieć tych wszystkich wstrętnych rzeczy jakie się pisze o Pani Halince. Czytając to ,od razu się wyczuwa że ktoś ma w tym interes, aby jej się pozbyć. Pani Halinka pracuje w Verdes od lat i zawsze służy dobrą obsługą. Jedynie co podpadła ,ale w dobrym znaczeniu to pracownikom ,którzy zostali zwolnieni za kradzież lub picie alkoholu. I moze tu trzeba szukać powodu szkalowania Pani Halinki. A jeśli ktoś w sklepie jest nie w porządku to idzie się do szefa. Są kamery ,można sprawdzić, usłyszeć. Bo wymyślać i pisać to można wszystko. P .Halinko współczuję i mam nadzieję że nie czyta Pani tych patologicznych opinii. A z drugiej strony to dobrze że o Pani tak piszą tz. że są to prości ludzie ktorzy zazdroszczą i mszczą się za swoje nieudane życie .Bo to takie polskie komuś dokopać od razu czują się dowartościowani. A jeżeli Pani czyta to ze swojej strony doradzam zgłoszenie tego na policję , gdyż jest to ohydne zniesławienie. Klientka.

Ewelina

Dziś brano będąc na zakupach obsługująca mnie pani blondynka starsza niewyydala mi paragonu źle wydając mi resztę. Przez takiego pracownika można ponieść kare .Nie polecam.napewno zmienię sklep.

Betty
@Ewelina

To śmieszne ,reszta wyskakuje dużymi cyframi na kasie łatwo to zobaczyć ,a paragon jest kładziony obok.A jak ktoś nie zauważy moze poprosić .Pozdrawiam

Kasia K.

Zdecydowanie polecam sklep naprzeciwko,gdy widzę ta starsza babę odrazu się cofam i wychodzę jest tak nieprzyjemna ,zarozumiala zdecydowanie ta pani na tym stanowisku nie powinna pracować....Nie polecam .

Pracowałam tam kiedyś,szef jak to szef swoje wymagania ma ale generalnie jest ok,ale Halina masakra wiem co ona wyprawiala z byłymi pracownikami pokazuje jaka wielka dama ,a tak naprawdę jest największym brudasem gdyby nie ona ludzie tam by się tak niezwalniali,nigdy niemoglam zrozumieć czemu Szef ja trzyma ,chyba musi się jej bardzo bać.

Zostaw merytoryczną opinię o Verdes Dariusz Janczewski - Ząbki

• Jak się pracuje w Verdes Dariusz Janczewski?

Zobacz opinie na temat firmy Verdes Dariusz Janczewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verdes Dariusz Janczewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verdes Dariusz Janczewski?

Kandydaci do pracy w Verdes Dariusz Janczewski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verdes Dariusz Janczewski
2.4/5 Na podstawie 41 ocen.
  • ul. Powstańców 18B
    05-091 Ząbki