Opinie o Verdes Dariusz Janczewski w Ząbki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Verdes Dariusz Janczewski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Verdes Dariusz Janczewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verdes Dariusz Janczewski w Ząbki

Klient Nowy wpis

Już nie długo skończy się biznes pseudo biznesmena jak wejdzie zakaz sprzedaży alkoholu w nocy jeszcze chwila jeszcze momencik .... .. tam i tak się już nic nie dzieje rzadko tam już bywam nawet dobrego piwa niemozna kupić.

. Nowy wpis

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź ? Bo ogólnie

Klient

Obsługa to jakaś chora abominacja. Niezadowolone z życia, sklep rodem z minionej epoki i tam się zatrzymał. Polecam za to jako atrakcję turystyczną- śladami (usunięte przez administratora)-owskich standardów obsługi klienta. Nie polecam

. Nowy wpis
@Klient

Obsługa to w hotelu. Tu pracują kasjerzy ewentualnie sprzedawcy. Trzeba sobie wygooglowac jak nazywa się osoba pracująca w sklepie jak chce się pisać komentarze. :⁠-⁠) A druga sprawa to wszyscy pracujący w sklepie Verdes jak najbardziej są zadowolone z życia :⁠-⁠)

Angelika

Niestety, jak się wchodzi między wrony trzeba gadać tak jak one. Kto nie liże czterech liter Panu Dariuszowi ten niestety kariery w Verdesie nie zrobi wiadomo kto te pochlebne komentarze pisze wiem coś o tym. Nie polecam pracy w tym Prl-owskim sklepie .

Ewelina

Nie polecam pracy u tego pana stanowczo ,właściciel chwyta się wszystkiego non stop wiszące ogloszenie Top -market zatrudni sprzedawcę niepomaga Praca za marne grosze bez szans rozwoju i stabilizacji brak umowy praca na czarno 24 H

@Ewelina

To jaka wypłata jest ofertowana, że mówisz o wynagrodzeniu "marne grosze"? Podasz widełki? Nie ma szansa na awans na jakieś wyższe stanowisko, skoro wspominasz o braku rozwoju? Co do umowy, to każdy pracuje bez niej? Może da się dostać chociaż zleceniówkę? Jak to jest?

Jeżeli chodzi o umowę każdy pracownik ma umowę (zlecenie czy umowę o pracę.) Bardzo zle informacje ktoś pisze. Teraz w Verdesie obowiązują trochę inne zasady pracy. Dostaje się telefon służbowy i jest bardzo fajna atmosfera pracy. A to chyba najważniejsze. Oczywiście jak są uczciwe osoby a nie (usunięte przez administratora) którzy przychodzą do pracy kraść. Zapraszamy i Pozdrawiamy

To moja pierwsza opinia w życiu na temat pracodawcy. Jak każda firma, są wady i zalety. Tutaj niestety jest więcej wad i stąd decyzja o napisaniu opinii aby kandydaci zastanowili się czy chcą tu pracować i aby nie żałowali jak ja teraz. Nie chcę nikogo obrażać. To tylko moje odczucia i moja ocena. Tutaj nie można pracować spokojnie. W większości atmosfera tragiczna, . Boss właściciel sklepu - Zeus ;) , najmądrzejszy i fałszywie empatyczny. Co więcej, to człowiek bardzo toksyczny, krzyczący na współpracowników, stosujący (usunięte przez administratora) potrafiący się mścić. Jest mało zorganizowany i potrafi utrudnić ludziom pracę jak jest na kogoś obrażony. Jak się pomyli w pracy to szuka ofiary na kogo można to zwalić.

Danusia

Nie polecam pracy u tego pracodawcy napewno nabawisz się nerwicy,chamstwo że strony właściciela przekracza wszelkie możliwe granice problemy z wypłatą.

Iga
@Danusia

O co chodzi z tym przekraczaniem granic? Chodzi o traktowanie pracowników, o którym pisano już w komentarzach? Co masz na myśli pisząc, że są problemy z wypłatą? Nie są płacone na czas? Jak to jest?

KB

Pracodawcę trudno jest nazwać człowiekiem. Jest opryskliwy, arogancki, zaczepia pracownice w bardzo niestosowny sposób przy KLIENTACH! Używa szantażu, kiedy tylko ktoś się mu postawi. Chwyta się wszystkiego, bo sklep upada i całe szczęście, bo warunki pracy tragiczne. Wszystko po kosztach, większość pracuje na czarno.

Ten pan zatrzymał się w średniowieczu....Wisząca kartka na drzwiach Top -market zatrudni sprzedawcow nie przyciąga uwagi ,dzwoniąc pod wskazany numer można usłyszeć charczacy stek bzdur pan ma tyle wymagań gdy zapytałam o stawkę pan był oburzony że takie pytanie zadałam pytając się mnie na ile pani wycenia swoją pracę chory właściciel po rozmowie mozna wywnioskowac ze ten pan jest co najmniej zdrowo szurniety niedizwne że kartki tam ciągle wiszą. Nie polecam nikomu .

Honorka
@Kandydat

Cześć, a pamiętasz jakie to były wymagania? Mocno oderwane od rzeczywistości i specyfiki pracy na stanowisku sprzedawcy? A zaproponowałaś w ogóle tę stawkę, czy już podziękowałas za rozmowę?

Beata

Pracodawca widnjeje na czarnej liście pracodawców więc potencjalnych kandydatow tam do pracy warto zasięgnąć opinii o tutejszym pracodawcy .

Fatalna (niegrzeczna) obsługa. Cena towaru inna niż przy kasie, a sprzedająca uważa, że w ogóle nie musi sprzedawać Trzeba uważać, bo zapłacisz więcej niż myślisz.

Czytałam coś o tym, że zrezygnowali z jednego sklepu. Nie wnikam w szczegóły, chciałabym tylko wiedzieć, jaka jest sytuacja w pracy. Stawki rosną na bieżąco czy tu też coś się dzieje? Najlepiej zresztą, jakby mi ktoś podał pełną kwotę zarobków, jakie teraz tam można wyciągnąć i wszystko byłoby jasne.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Verdes Dariusz Janczewski? Chętnie zatrudniają?

Angelika

Tam zatrudniają kogo popadnie do pierwszej wypłaty,stawka studenta to nawet niejest najniższa krajowa ......żadnych benefitów ta firma nie posiada

@Angelika

A co dzieje się po pierwszej wypłacie? Jak to nie zarabia się nawet najniższej krajowej? To ile? I na jakiej umowie się tutaj pracuje, zlecenie? Bo raczej umowa o pracę by na coś takiego nie pozwoliła. Nie można liczyć nawet na kartę MultiSport bądź prywatną opiekę medyczną?

Klientka

Trochę za mały ten sklep na tak rozbudowany asortyment jaki by chciał mieć. W rezultacie na niemiłosiernie zagraconej przestrzeni nie ma nic ciekawego. W rezultacie nadaje się tylko na zakupy ostatniej szansy, ale to zapewnia w lepszej estetyce każda Ropuszka

@Klientka

Zakupy ostatniej szansy? Czy to sugestia, że w sklepie panuje dość mały ruch? Jeśli tak to wiadomo w jaki sposób odbija się to na warunkach pracy na obsłudze? Czy są tu jakieś premie od obrotu lub cokolwiek?

Karolinka

Bardzo nie miła obsługa i brak profesjonalizmu! Mimika twarzy ewidentnie gardząca klientem, OPRYSKLIWE UWAGI! Komentarze osób trzecich które nie powinny mieć miejsca! Totalne dno obsługi! Wydaje mi się że lepiej traktowane jest (usunięte przez administratora) w szambiarce niż klienci w tym sklepie. Nie jeden sąsiad woli iść obok ... Lub na przeciwko

Jadzia

Jedyna opinia pracownika tutaj mówiła o tym, że praca jest bez umowy i stawki niskie. Czy cos się polepszyło w tym temacie? Bo szukam pracy gdzieś w okolicy, ale chciałabym chociaż mieć jakąś umowę zlecenie.

Lila

Pan właściciel okropny człowiek,Ale traktuje ludzi krzyczy pieniędzy mało płaci

@Lila

Mało czyli ile? Ale pełna pensja jest na ten moment? Ktoś tu pisał w innym wpisie że nie było na całą pensję i ciekawi mnie czy chociaż to co jest ustalone to płacą?

Klient

Bardzo chamska obsługa. Bardzo nie miła pani w rudych wlosach . Odzywała się do mnie chamskio kiedy powiedziałem ze niemam drobnych (20 grosz????) i po prostu wydała bez 80 grosz, więc chyba nie jest pierwszym . To nie jest tak dużo, ale sama sytuacja nie bardzo przyjemna. Napewno ten sklep potrzebuje kontroli obsługi. Nie polecam 100%!!!coraz gorszą obsługa w tym sklepie .

Agnieszka

Każdy kto pracował tam a odchodzi z jakiejś przyczyny po czasie odczuwa spokój . Nie polecam pracy tam. . Jeden wielki wyzysk.Praca w każde święta i niedzielę niehandlową rotacja pracowników ogromna .

@Agnieszka

Jaka jest główna przyczyna odejść pracowników? Dużo osób w ostatnim kwartale się zwolniło? Jak rozliczane są te dni weekendowe i święta, dobrze są płatne?

Klient

Życzę więcej uśmiechu w życiu Pani Wioletty która potrafi opryskliwe powiedzieć nawet „dzień dobry” z łaską podejścia do obsługi klienta bo wiecznie zajęta rozmowa przez telefon lub paleniem papierosów .Nie polecam .

Zostaw merytoryczną opinię o Verdes Dariusz Janczewski - Ząbki

• Jak się pracuje w Verdes Dariusz Janczewski?

Zobacz opinie na temat firmy Verdes Dariusz Janczewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verdes Dariusz Janczewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verdes Dariusz Janczewski?

Kandydaci do pracy w Verdes Dariusz Janczewski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verdes Dariusz Janczewski
2.4/5 Na podstawie 41 ocen.
  • ul. Powstańców 18B
    05-091 Ząbki