P.R.I. Inkop

Kraków

Opinie o P.R.I. Inkop

Hipis

Zdrowy rozsądek. Wszyscy mają rację oprócz Ciebie Ja w tym piepszonym Inkopie pracowałem 14 lat od 1990 roku . Tak jak pisałem poniżej i nic się tam nie dorobiłem oprócz długów i reumatyzmu. Deszcz czy śnieg albo duży mróz musieliśmy pracować za co tygodniowa zaliczkę, bo tylko tak płacił i tak jak piszą inni od 7 rano do .... czasami to była 24.00. I do tej pory widzę że się nic nie zmieniło. NIE PRACUJCIE W INKOPIE

Iza

@Zdroworozsadkowynie zgadzasz się z opinią @Gejson? Jeśli tak, to może mógłbyś zostawić tu swoją opinię. Jak Ty oceniasz pracę w P.R.I. Inkop? Czy różnica w opiniach wynika z tego, że pracujesz w innym dziale firmy, czy też jest inny powód? Merytoryczne i rzetelne wpisy będą najbardziej istotne.

Zdroworozsadkowy

Panie Gejson, jeśli praca jest dla Ciebie za ciężka a piszesz post o godz 14 to jednak nie jest aż taki zapierdziel, ponadto jak kierownictwo nie traktuje cię poważnie to może jest jakiś powód? (może masz za wysokie ego a wiedzy i umiejętności zarządzaniem brak:)) proponuję zmianę pracy na coś mniej wymagającego od inżyniera, może ZGK? POZDRAWIAM! :)

Iza

@Gejson dziękuję za odpowiedź. Czy długie dni pracy oraz taka ilość godzin wypracowanych w ciągu miesiąca jest związana z okresową większą ilością pracy? Jest to zależne od sezonu? Jak długa część roku tak właśnie wygląda?

Gejson

Praca po 12/16h na dzień albo i więcej. Praca non-stop w delegacji kierownictwo pożal się Boże, a organizacją jeszcze gorsza. Widzę ogłoszenie na pracuj.pl poszukują mistrzów budowy odradzam, zarobki marne a odpowiedzialnosc za wszystko biorą na siebie. To nie jest wsparcie kierownika tylko pelnienie jego funkcji bez wsparcia tak to wyglada. Nigdy nie wiesz kiedy zjedziesz z delegacji. Co 5min telefon z pretensjami. w tym roku przerobili chyba z 15 osób na tym stanowisku jak to widzisz to się zwalniasz. Firma bez przyszłości. Jak jest potrzeba to robisz fizycznie bo malo maja pracowników a roboty od groma. Za wszelką cenę chcą robić jak najszybciej jak najmniejszym kosztem. Noclegi musisz sobie sam ogarnąć. I to w jakiś zapyzialych norach budżet na dobę to jakieś 30 Max 60zl i za te pieniądze musisz sobie szukać noclegu. Odradzam i nie brać tej firmy pod uwagę jaką koła lek współpraca to porażka!

Iza

@kacper widzę, że do tej pory jeszcze nikt nie udzielił odpowiedzi na Twoje pytania. Czy jednak zdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak, to chętnie dowiem się również więcej o tym, jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy oraz czego można spodziewać się na rozmowie.

@Iza 25.08.2017 09:46

Odradzam proces rekrutacyjny to rozmowa najpierw z pracownikiem w biurze a potem z prezesem i tym pracownikiem. Chcesz pracować po 12-16h dziennie obowiązki jak kierownik budowy a i jeszcze odpowiadasz za wszystko. Nikt do ciebie się nie odzywa wszyscy mają ciebie w tyłku i tylko roboty przybywa. Jeździsz od miejscowości do miejscowości w domu to ciebie nie ma.

kacper

Jako inżynier ile można zarobić w tej firmie i czy obowiązki są duże.

@kacper 07.08.2017 16:27
Jako inżynier ile można zarobić w tej firmie i czy obowiązki są duże.

Jako inżynier 3-4tyś zł ale roboty od groma przy ponad 300h przepracowanych w miesiącu.

Iza

Obecnie pojawiła się oferta pracy na stanowisko Operator koparki. Niestety w jej treści nie ma wiele informacji na temat tego na jakie warunki zatrudnienia można liczyć. Ktoś z Was pracuje na tym stanowisku? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV?

@Iza 01.08.2017 11:21

Odradzam robota po 12/16h jak nie na koparce to w wykopie czy studni zapierniczasz przy przewiercie a kasa mała chyba że wyrobisz ponad 300h na miesiąc to zarobisz.

unikac jak ognia

W Inkop szukaja niewolnika za 1700 zl przy pracy w delegacji po calej Polsce. Zlozyli oferte pracy do Urzedu Pracy i UP im nagania niewolnikow. Kto sie nie zgodzi na niewolnicza prace to dostaje info w skierowaniu, ze odmowiliscie prace i was wykresla z zasilku lub wypisza z listy bezrobotnych. Dobra taktyka aby sie rzad pochwalil spadkiem bezrobocia. Z kierownikiem sie nie dogadasz, bo jest - mowiac lagodnie - niekulturalny. Juz przy pierwszym spotkaniu i slowach widac, ze jest nieprzyjemny w kontaktach z pracownikiem. Nie chcialbym u niego pracowac za zadne pieniadze. Unikac i nie przyjmowac ofert z tej firmy. ps. Dlaczego admin po interwencji pracodawcy inkop usuwa ta informacje? Przeciez to jest prawda i nie uzylem ani wulgaryzmow - choc pasowaloby - ani nie sklamalem. Chcecie prawdy czy oszukujecie pracownikow?

unikac jak ognia

Waldi

Pracuję w Inkopie od 4 lat i wszystko jest ok. Nigdy nie było problemu z wypłatami czy innymi tego typu. Zarobki jak kolega napisał ponad 3000zł spokojnie. Narzekają tylko Krakowskie nieroby które chcieli by brać pieniądze za nic....Dlatego firma pomału rezygnuje z Lajkoników i zatrudnia wiele osób z poza Krakowa.

feel me

Hej, a jak wygląda u nich rozmowa rekrutacyjna? Chętnie bym się załapał, złwłaszcza, że mam posiadam doświadczenie w branży, a zależy mi na współpracy z nimi teraz. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

hipis

słuchaj " taniej" . może 2 lata może 3 już nie pamietam to trwało jak dobrze zarabialismy bo Boss płacił dobrze bo mieliśmy płacone od metra i były te wypłaty. A potem się urwało i płacił zaliczkowo . Miał problem z kasą. dopóki tam pracowałem cały czas było zaliczkowo . I co tu rozumieć? Dzieci ., mieszkanie na utrzymaniu i z czego jak nie płacił i zamiast jakiś podwyżki płac to " jak wam się nie podoba to jest wielu na wasze miejsce " . A człowiek się starał jak mógł nie raz przemęczenie albo w błocie po kolana , przemarzniety i takie było podziękowanie. I co tu jest rozumieć??

hipis

Ja zacząłem talent pracować w 1994 r . to były początki inkop. Wtedy były tylko 2 brygady i 1 majster . płacił dobrze . mieliśmy płacone od metra . A potem miał więcej prac . więcej majstrow i się dobre skończyło. co tydzień było zaliczkowo były problemy z kasą. pracowałem tam 14 lat i tylko dorobilem się tam długów. Bo nigdy nie płacił. Gdyby nie fuchy które robiliśmy podczas pracy to było by ciężko. Na przyjmował majstrow a oni swoich synkow i rodziny i oni tylko mieli dobrze a pozostali zapierdalali po 14 g a czasami dłużej. nie wiem jak tyle lat tam przepracowalem . NIE POLECAM TEJ FIRMY .This is fuck'n shit

pacia

PraCA wporzadku zarobki tez pracowalem 3 lata temu i zawsze ponad 3tys mialem . Pozdrawiam

nowy

Właśnie się załapałem. Obiecują 3-4 tysiase do reki w delegacji. popracuję zobacze jak jest.

nekany

Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, ta firma to juz w krutce bankrut,a wyzysk ludzi ogromny,jezeli chcesz to idz sprawdzic ale bedziesz zalowal,to nie dawny Inkop jak to ktos kiedys napisal,to cwaniaczki,wyzyskiwacze,sprawdzilem

koparka
@nekany 13.08.2015 09:45

A ty dlaczego już tam nie pracujesz? Zwolniłeś się sam czy może cie wylali za pijaństwo lub złodziejstwo? A teraz ci żal:).

siwy

Nie, to firma bez przyszlosci,nie polecam nawet najwiekrzemu wrogowi,to co sie tam dzieje to ludzkie pojecie przechodzi,konfident na konfidencie,nie mila atmosfera,traktuja ludzi jak newolnikow, wyzyskuja ludzi do pracy poza godzinami a nawet praca w niedziele( mozna to zaobserwowac na trasie do Tarnowa),i nie placa za to tak jak powinni,jeszcze raz nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xxx

Ha,ha,ha, znowu chca przyjmowac operatorow koparek, wisza na Gumtree juz od roku, nikt tam nie chce pracowac,a jezeli sie zatrudni to na chwile jak zobaczy co sie tam dzieje to odrazu ucieka,nie polecam tam pracy,to masakra ludzie pracuja po kilkanascie godzin dziennie za 8 zl/h,smieszne ale prawdziwe.

niewolnik

Tak,tak,nie polecam tam pracy, to co sie tam dzieje to nie do opisania, przestrzegam przed jakakolwiek praca i wspolpraca z ta firma.

mily

Tak,tak,to wszystko prawda,ja bede sie zwalnial bo juz nie moge patrzec na tych biurowcow(usunięte przez administratora) nie polecam tam pracy.

ziki

Ha,ha,ha, w zyciu bym nie podjol jakiejkolwiek pracy w tej firmie,oni mysla ze tylko INKOP jest w Krakowie i dyktuja takie warunki ze szkoda mowic,ostrzegam przed jakim kolwiek zatrudnieniem w tej firmie,przestrzegam rowniez inne firmy przed jakomkolwiek wspolpraca z ta firma,to nie jest dawny INKOP.

@ziki 28.03.2015 14:29

A ja sobie chwalę. Zatrudniłem się w Inkopie kilka miesięcy temu. Owszem pracy jest dużo i w delegacji ale wypłata pewna i płacą za każdą przepracowaną godzinę, ponadto płacone są premie (są dwa rodzaje premii) oraz delegacje. Wszystko oficjalnie i z pełnym ubezpieczeniem. Wcześniej pracowałem w innej małej firmie i gość albo płacił albo nie a umowy nie było tylko obiecywał że będzie. Nie rozumiem tych wszystkich krytycznych wpisów poniżej, to chyba pisze konkurencja albo jacyś desperaci którym się wydaje że nic nie musza robić a im się wszystko należy

Zostaw opinię o P.R.I. Inkop - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.R.I. Inkop