Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Inkop Sp. z o.o. sp.k.

Adres: Komuny Paryskiej 5, 30-389 Kraków

NIP: 6762508102 REGON: 364538022 KRS: 0000619875

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Inkop Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Inkop Sp. z o.o. sp.k.

Czekamy na sprawozdania od obecnych byłych pracowników! Napiszcie jakie macie informacje odnośnie aktualnej pozycji firmy Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Inkop Sp. z o.o. sp.k. w miejscowości Kraków.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Inkop Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Inkop Sp. z o.o. sp.k.