eco friendly lighting polaris sp. z o.o

Opinie o eco friendly lighting polaris sp. z o.o

Karolina

@Cześć byłeś zainteresowany pracą w eco friendly lighting polaris sp. z o.o. Czy dzięki forum zastanawiałeś się nad pracą w tej firmie? Zdecydowałeś się na aplikację? Jeżeli tak to potwierdzasz inne opinie o tej firmie? Dobrze znać takie świeże spojrzenie.

okoliczny
@Karolina 19.10.2017 12:37

A co z zarobkami w działach inżynieryjnych ? na jakim poziomie ?

Cześć

Szukają teraz pracownika do biura. Czy ktos moze wie w jakim systemie jest praca? (Zmianowa? Od pon do pt?) I na jaką podstawę mozna liczyć do reki?

olla la
@Cześć 24.04.2017 22:16

teraz tam jest bardzo zgrana i fajna ekipa

Cześć
@olla la 05.05.2017 22:42

A jaki system pracy?

michaello

praca handlowca trudna bo firma malo jeszcze znana ale jest coraz lepiej, ph spoko ponad 5 tysi zarabia na mc, szef i bok bardzo ok, za malo pracownikow wsparcia pracownikego vs ilosc tematow do ogarniecia

michaello

olek

firma eco friendly lighting polaris zajmuje się produkcją sprzętu oświetleniowego i lamp elektrycznych @czarek nie prowadza aktualnie rekrutacji ale cv zawsze możesz wysłać

rzeski

firma jest odbudowana do poziomu producenta lamp ledowych po kilku latach bycia importerem zarowek i swietlowek. Teraz to mala/srednia firma produkcyjna postawiona na jednym z najwiekszych producentow reklam w Polsce. maszyny maja i to coraz lepsze - wszystko jest kupowane z pieniedzy unijnych wiec jest grubo. dlatego ludzie tez chetniej tu trafiaja. atmosfera jest dobra bo dyrektor polarisa ,to normalny facet a nie jakis nabzdyczony karierowicz. lampy nie sprzedaja sie same bo to towar pod inwestycje, ale za dobra sprzedaz idzie dobra kasa wiec warto robic.

janek

pracuję w tej firmie i jak czytam takie negatywne posty to od razu wiem że to konkurencja. Ja pracuję w dziale produkcji ale znam dyr handlowego Polaris bo facet bardzo mocno na co dzień interesuje się tym co dzieje się w firmie. Nie dość że się zna na oświetleniu to ma klasę bo z każdym pracownikiem którego spotyka normalnie się wita i rozmawia. Jak sie pogada z ludźmi ze sprzedaży to każdy twierdzi że ma bardzo dobre podejście - kogo trzeba to ściga a jeśli ktoś ma wyniki to nie ma lepszej pracy i kasy w branży w Wawie. Jak ktoś odszedł do innej firmy to i tak wracał z przeprosinami żeby go z powrotem przyjęli. Poza tym stale się wszystko rozwija -w ciągu 2 lat zmienili produkty z żarówek na duże oprawy, zbudowali laboratorium i inne takie. Ja się stąd nie wyprowadzam :)

Dyl
@janek 29.01.2015 09:25

No no a to zuchy. A ja gupi myślałem że wszystkie śmieci jadą z Chin i sa składane w d well .

Paczik

Nie wiem czy te opinie negatywne wynikają ze słabej współpracy czy co? Klienci wydają się być zadowoleni z warunków współpracy, więc może problem po prostu leży troszeczkę wśród pracowników, którzy mają zbyt wygórowane wymagania? Nie chcę spekulować, ale lepiej wyjaśniać pewne sytuacje, żeby potem uniknąć nieporozumień.

gaga

To są informacje poufne, ale nie zgodzę się z negatywami. Firma jest ok

gaga

Pracuję w EFL Polaris i nie zgadzam się z ww negatywnymi opiniami. Praca spoko, szefostwo też. Kasa taka jak się umawialiśmy, a nawet większa. Polecam firmę :)

Gość

Chłopki roztropki a jednak firmę zbudowali. Ja tam nie mam z nimi nie mam problemu, pracowałem dla nich, teraz pracuję z nimi. Jeżeli dajesz coś z siebie otrzymujesz zapłatę. Nieroby nie powinny dostać nic, za siedzenie się nie płaci!

dermotry

taaaaaaaak! zgadzam się z rozmówcą powyzej, pracowalem, widziałem, uciekłem! Rozmowa kw. to kpina z ludzi i poniżanie ich. Odradzam tam iść do pracy a nawet na rozmowę. Warszawskie prostactwo nie z tej ziemi.

ula_56

Paskudna firma! Wykorzystują ludzi! Wynagrodzenie to w ogóle kpina! Wymagania nieadekwatne do wynagrodzenia. Bardzo źle i z niesmakiem wspominam pracę w tej "firmie". Obiecywane premie i korzyści, to jedna wielka bajka. Można by tak pisać i pisać, bo jest co! .Mam nadzieję, że firma zniknie z rynku za parę lat! Kierownictwo chorobliwie chciwe!

lllllttas

wywaliłem 400 zł, kasy nie zwracaja, nawet nie zapytaja ani niw wspominaja o tym.Zero informacji zwrotnej, czy się przeszło dalej. NEGATYW duży

szeryf

Chciałbym odradzić pracę we firmie EFL Polaris. Firma proponuje samozatrudnienie. Praca polega na sprzedaży żarówek do obiektów przemysłowych. Plany są mega wysokie a żarówki względnie tanie więc trzeba nieźle zapieprzać aby coś sprzedać. Rozmowy rekrutacyjne to jakaś kpina. 20min pierwszy etap kolejne niewiele dłuższe. Najważniejsze to mieć małe wymagania finansowe, własna działalność i zapieprzać jak (usunięte przez administratora) Odradzam wszystkim tym którzy nie zamierzają tracić czasu i pieniędzy na pseudo rozmowę w Wawie.

Zostaw opinię o eco friendly lighting polaris sp. z o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eco friendly lighting polaris sp. z o.o