Opinie o Essel Propack Polska w Międzyrzecz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Essel Propack Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Essel Propack Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Essel Propack Polska w Międzyrzecz

Sebo

Jedyne ogłoszenia, które znalazłem są nieaktualne ... sprzed 5 i 8 lat, może ktoś na forum wie czy nie potrzebują pracowników? Oficjalnej strony chyba nie mają. A może jest stała ekipa i póki co nie ma co spodziewać się żadnych ofert?

Znaczy twoim zdaniem ci co narzekają mają złe podejście? No ciekawe, jak jest faktycznie. A jakoś motywują ludzi czy tylko podstawa i tyle? Jakieś premie dają? Mam nadzieję, że nie jest tak, że sama minimalna.

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałam tam ponad 2 lata, najgorsze w tej firmie to system pracy, czyli cztery brygady. Mając rodzine było by trudno pracować w takim systemie. Sama praca - zależy od dnia. Bywają spokojne dni i takie, że nie ma się w co ręce włożyć. Tak jest w większości firm, dużo zależy od ludzi, z którymi się pracuje. Jak dla mnie atmosfera była fajna. Często słyszałam od ludzi, że nie pasuje im system pracy i te nocki, ale i tak tam nadal pracowali, więc chyba aż tak źle im nie było. Firma robi integracje typu kajaki czy impreza integracyjna. Nikogo nie namawiam, jeśli ktoś jest w stanie pracować w systemie czterobrygadowym to warto chociaż spróbować. A jeśli ktoś od razu zaklada, że na nocne zmiany nie da rady to lepiej odpuścić.

Aaa Nowy wpis

Dzięki ze piszesz, ja akurat rodziny jeszcze nie mam to nocki bez problemu wchodzą w grę. Tylko czy dobrze płaca w systemie czterobrygadowym? Znalazłem starsze ogłoszenie gdzie pisali ze operator 5 może wyciągnąć. Teraz pewnie więcej płaca?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Essel Propack Polska?

Sebo

@Sebo

Proszę złożyć CV. Kupują nowe maszyny będą potrzebni nowi pracownicy.

Natalia

Dobre wieści. A czy wiadomo coś o zarobkach dla nich? Patrzę, że pięć lat temu operator maszyn miał 2 000-4 000 brutto. Nowe maszyny będą pracowały w czterobrygadówce?

@Natalia

Tak zakład pracuje w systemie czterobrygadowym. Jedni chwalą inni narzekają. Wszystko zależy od podejścia.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Essel Propack Polska?

Jaki jest wkład kierownictwa Essel Propack Polska w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Brak

Brak dobrej atmosfery, szefostwo razem wyjeżdża na wakacje ręką rękę myje, rodzina zarządza rodziną. (usunięte przez administratora)

Roman
@Brak

Z czego wynika ten brak dobrej atmosfery Twoim zdaniem? Jestem w trakcie szukania pracy i analizuję możliwości. Chcę zapytać też, czy jak nie ma się znajomości, to można tu karierę zrobić?

Lobo
@Roman

Ja tez szukam pracy, przegladam opinie o firmach w Miedzyrzeczu i wszedzie niezadowoleni pracownicy i "złe szefostwo". Ludziom latwiej jest zazdrościć i złorzeczyć, zamiast isc do pracy, ktora sie pokocha. Najsmieszniejsze jest to, ze do takich rzeczy posuwaja sie najwieksze nieroby, ktorym przeciez wszystko sie nalezy.

Przemek

Czy prowadzicie nabór do pracy ? Poszukuję pilnie pracy na terenie Międzyrzecza wraz z dziewczyną. Za informację serdecznie dziękujemy

Nie wazne

Sama praca spoko,zalezy na jaką zmiane trafisz,fajne ludzie ,ale bardzo mało płacą jak na dzisiejszy stan w kraju!Lecz w biurze siedzi bardzo nie mila pani Anita która ocenia ludzi po wyglądzie, szczególnie mają problem z nią kobiety! przyjmuje do pracy wyłącznie na swój gust! tą osobę już dawno trzeba stad wywalić bo przez nia firma straciła tyle dobrych pracowników!!!!

Julia
@Nie wazne

Mówisz, że bardzo mało płacą jak na dzisiejszy stan w kraju... Czy to znaczy, że można liczyć chociaż na 3 tysiące złotych netto za darmo, czy nie za bardzo?

Nie wazne
@Julia

Nie da sie niestety

Justyna
@Nie wazne

no to rzeczywiście nie za ciekawie bo czuje zaraz że napiszesz że płacą jedynie minimalną ustawową co ?

@Nie wazne

(usunięte przez administratora)z niej straszny, mało wiedzy, ale ma plecy

@Lolek

Widzę, że pada tu dość agresywna ocena. :/ A plecy to jakie?

@Elżbieta

Napisałem "pustak", żadnej agresji, same fakty, ona jest agresywna, hamska, nieuprzejma, jej kierowniczką jest jej siostra albo kuzynka i ma pozwolenie na takie zachowanie. (usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem!

@Lolek

Nie no jasne, na złe traktowanie kogokolwiek nie powinno być żadnego przyzwolenia to akurat fakt. Tylko pytanie na ile w tym wszystkim prawdy ewentualnie czy nie jest to nieco wyolbrzymione?

@Elżbieta

Wyolbrzymiony nepotyzm?? To chyba czarno na bialym można sprawdzić. Albo są rodzina i na plecach czyiś się wspina albo nie. Ciągle wrzaski, przeklinanie, obrażanie ludzi, ścianki są bardzo cienkie a jak się czuje bezkarnie to się nawet nie hamuje. Powtarzam - omijać, w patologie nie wpadac

@Lolek

A to o wrzaskach i krzykach nie czytałam chyba jeszcze. Nie no to właśnie zależy czy po czyiś plecach się wspina czy też nie, no ale skoro tak to widzisz... To jest tu w ogóle ktokolwiek z dłuższym stażem? Bo ciekawa jestem po ile średnio pracują przy takich warunkach

@Elżbieta

Ohio widzę że essel moderuje wypowiedzi. Napisałem odpowiedź Elżbiecie i jej nie ma. Oj prawda widać kogoś bardzo zabolała. To napiszę jeszcze raz, pani Anity to nie ja pracownik fizyczny jestem w tej firmie debilem.

Julia

Powiecie mi ile u Was trwa okres próbny? Bo widzę po wpisach że jest :)

Adrianoo

Hej powiecie jak wygląda praca? Ile zmian , i jak z wynagrodzeniem? dzięki! Przeprowadzam się i szukam czegoś sensownego.

Spiderman

Cześć, a czy w czasie pandemii zakład pracował? Redakcji personelu nie było?

@Spiderman

Nie było redukcji, były podwyżki płac.

@Piotr

Podwyżki podczas pandemii? WOW. A o ile? Wciąż można na nie liczyć? Fajnie, że aż tak zadbali o pracowników, ale pewnie już wrócili do dawnych stawek.

Hej, czy w firmie Essel Propack Polska płacą za nadgodziny?

Na chwilę obecną nie ma możliwości pracy na nadgodziny.

Tak

Ilona
@Piotr

Wciąż w wielu firmach jest problem, jeśli chodzi o wypłacanie za nadgodziny, dlatego dobrze wiedzieć, że pracownicy Essel Propack nie mają zastrzeżeń. @Piotr, a czy te nadgodziny są obowiązkowe, czy jednak niekoniecznie? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź!

Jak jest teraz w Essel Propack? Jak wyglądają wynagrodzenia? Ktoś się może orientuje?

operator

2150 okres próbny 2450 później (netto) + ewentualne nadgodziny ale rzadko są

@Zainteresowany

Słabo 2000tysi na rękę może mniej a brutto masakra jedne maja więcej drugie mniej niewiem czy za stara pakowaczki

Nn
@My panie

Operator i drukarz przekraczają już 3000 na rękę. Kobiety też mogą iść na drukarkę, już kilka jest.

@My panie

Napisz proszę jeszcze, czy firma ma w swojej ofercie benefity? Jeśli tak, to co dokładnie obejmują?

werka

nie radzę przychodzić

Ilona
@werka

Tak zdawkowa opinia raczej nie pomoże tym, którzy interesują się aplikowaniem do firmy Essel Propack. Akurat teraz szukają tam (między innymi) Specjalisty w dziale HR, więc dobrze byłoby wiedzieć coś więcej o warunkach, jakie tam oferują. A Ty nie radzisz się tam zatrudniać ponieważ? Chodzi o zbyt niskie zarobki czy jak?

Patryk

Czy wyplate dajecie na konto?

Wika

Firma na obecną ,chwilę zwalnia ludzi z pracy ,przed świętami !! Z każdej zmiany,!!! A wystawia ogłoszenia w urzędzie pracy ,że potrzebują ludzi na stanowiska itp !!o to ,jak jest tam atmosfera i co się tam dzieję!!! I Polityka tej firmy!!! .coraz więcej ,Hindusòw ...brak szkoleń!!!!!!!!!! ,atmosfera do bani ,dali jakieś tam podwyżki śmieszne a zabrali stanowiskowe aby dostać ,premie muszą ludzie , wchodzi w 4 litery. Premie nie ròwne, albo robić ponad normę.. .przestrzegam przed tą Firmą .. !!! We własnych działaniach sam pracują że ,ludzie. Tam nie chcą , pracować..pozdrawiam

Czarny
@Wika

To prawda co pisze nie polecam firmy

Blondyna
@Czarny

Czarny, jak nie polecasz tej firmy to po co w niej pracujesz? Przychodziłes do pracy pijany jak bela i nie zwolnili Cię do tej pory. zarabiasz 5tys. dostajesz dodatki, i jeszcze ci zle? Zastanów się sto razy następnym jak będziesz jakikolwiek komentarz pisał.

Blondyna
@Czarny

Czarny Ciebie też nie polecamy jako pracownika.

Hejgen

Warto wiedzieć, że firma wypracowała sobie dobre opinie. Epidemia z pewnością jest wielką niewiadomą dla każdej firmy więc trzeba to przejść na spokojnie.

Ktoś

W firmie mobing to codziennosc szczegolnie przez Pania asystentke K. Wredna I wyniszczajaca kobieta ktora juz dawno powinna wyleciec na zbity pysk

piotr
@Ktoś

tylko glupi i to bardzo moze wystawic taka opinie

Eg
@piotr

Profesjonalna odpowiedź? Sam jesteś głupi? Jakieś odniesienie, czy raczej nie ma co liczyć?

Ktoś

Po 7 latach pracy takie sa wnioski z obserwacji drukarza

@Ktoś

Coś chyba się nie podoba w pracy się nie leży tylko trzeba robić jak komuś nie pasuje to do boco do pralki prac

Wolna

Praca nie jest zla lecz nie rowno platna premie roznia wszystkich ludzie.obgaduja czysty mobbing udaja ze nie widza po tylku dostaje niewinna osoba ploteczki kawki a ty zapierniczaj obcy maja lepiej niz polacy ukraincy lepiej sa traktowani a nic nie robia taka prawda cala

@Wolna

Ukraińcy akurat nic nie robią

vik
@Piotr

To jest pytanie,sarkazm czy stwierdzenie ?

@vik

Więc tak za osiągnięcia nagrodę kasę zgarnia operator a my pakowaczki nie bo zostaną pominięte a samo się pakuje.. a samo się sprawdzi... i samo się odwiezie i gdzie w tym są pakowaczki ciężka praca ich i podziękowania nic niema chociaż coś należy im się porażka

Czy Essel Propack Polska ma ściśle ustalone godziny pracy?

tyt

Jeżeli chodzi o produkcję, to tak. Praca na zmiany w godzinach: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00.

Bronisław

Jak to obecnie wygląda? Wcześniej niektórzy pisali o złej atmosferze w pracy. Coś się zmieniło w tej kwestii? Widzę też różne opinie o wynagrodzeniu, stąd chciałbym się dowiedzieć, czy jest ono satysfakcjonujące teraz?

Tymon

Z pewnością nie ma idealnych firm. Ale jak pracuje się z zaangażowaniem to nie będzie powodu do narzekania!

Zostaw merytoryczną opinię o Essel Propack Polska - Międzyrzecz

• Jak się pracuje w Essel Propack Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Essel Propack Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Essel Propack Polska?

Kandydaci do pracy w Essel Propack Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Essel Propack Polska
  • Grobla 21