counter
2 56 118 5 1
Wika

Firma na obecną ,chwilę zwalnia ludzi z pracy ,przed świętami !! Z każdej zmiany,!!! A wystawia ogłoszenia w urzędzie pracy ,że potrzebują ludzi na stanowiska itp !!o to ,jak jest tam atmosfera i co się tam dzieję!!! I Polityka tej firmy!!! .coraz więcej ,Hindusòw ...brak szkoleń!!!!!!!!!! ,atmosfera do bani ,dali jakieś tam podwyżki śmieszne a zabrali stanowiskowe aby dostać ,premie muszą ludzie , wchodzi w 4 litery. Premie nie ròwne, albo robić ponad normę.. .przestrzegam przed tą Firmą .. !!! We własnych działaniach sam pracują że ,ludzie. Tam nie chcą , pracować..pozdrawiam

Zainteresowany

Jak jest teraz w Essel Propack? Jak wyglądają wynagrodzenia? Ktoś się może orientuje?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Essel Propack Polska odbywa się również w języku angielskim?

Spiderman

Cześć, a czy w czasie pandemii zakład pracował? Redakcji personelu nie było?

Piotr Nowy wpis
@Spiderman

Nie było redukcji, były podwyżki płac.

Zainteresowany

operator

2150 okres próbny 2450 później (netto) + ewentualne nadgodziny ale rzadko są

@Zainteresowany

Słabo 2000tysi na rękę może mniej a brutto masakra jedne maja więcej drugie mniej niewiem czy za stara pakowaczki

Nn
@My panie

Operator i drukarz przekraczają już 3000 na rękę. Kobiety też mogą iść na drukarkę, już kilka jest.

Bronisław
@My panie

Napisz proszę jeszcze, czy firma ma w swojej ofercie benefity? Jeśli tak, to co dokładnie obejmują?

werka Nowy wpis
Klient

nie radzę przychodzić

Ilona Nowy wpis
@werka

Tak zdawkowa opinia raczej nie pomoże tym, którzy interesują się aplikowaniem do firmy Essel Propack. Akurat teraz szukają tam (między innymi) Specjalisty w dziale HR, więc dobrze byłoby wiedzieć coś więcej o warunkach, jakie tam oferują. A Ty nie radzisz się tam zatrudniać ponieważ? Chodzi o zbyt niskie zarobki czy jak?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 139 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Essel Propack Polska? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Patryk

Czy wyplate dajecie na konto?

Wika

Czarny
@Wika

To prawda co pisze nie polecam firmy

Blondyna
@Czarny

Czarny, jak nie polecasz tej firmy to po co w niej pracujesz? Przychodziłes do pracy pijany jak bela i nie zwolnili Cię do tej pory. zarabiasz 5tys. dostajesz dodatki, i jeszcze ci zle? Zastanów się sto razy następnym jak będziesz jakikolwiek komentarz pisał.

Blondyna
@Czarny

Czarny Ciebie też nie polecamy jako pracownika.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 266 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Essel Propack Polska?

Hejgen

Warto wiedzieć, że firma wypracowała sobie dobre opinie. Epidemia z pewnością jest wielką niewiadomą dla każdej firmy więc trzeba to przejść na spokojnie.

Hej, czy w firmie Essel Propack Polska płacą za nadgodziny?

@Pytanie

Na chwilę obecną nie ma możliwości pracy na nadgodziny.

Ktoś

W firmie mobing to codziennosc szczegolnie przez Pania asystentke K. Wredna I wyniszczajaca kobieta ktora juz dawno powinna wyleciec na zbity pysk

piotr
@Ktoś

tylko glupi i to bardzo moze wystawic taka opinie

Eg
@piotr

Profesjonalna odpowiedź? Sam jesteś głupi? Jakieś odniesienie, czy raczej nie ma co liczyć?

Ktoś

Po 7 latach pracy takie sa wnioski z obserwacji drukarza

@Ktoś

Coś chyba się nie podoba w pracy się nie leży tylko trzeba robić jak komuś nie pasuje to do boco do pralki prac

Wolna

Praca nie jest zla lecz nie rowno platna premie roznia wszystkich ludzie.obgaduja czysty mobbing udaja ze nie widza po tylku dostaje niewinna osoba ploteczki kawki a ty zapierniczaj obcy maja lepiej niz polacy ukraincy lepiej sa traktowani a nic nie robia taka prawda cala

Piotr
@Wolna

Ukraińcy akurat nic nie robią

vik
@Piotr

To jest pytanie,sarkazm czy stwierdzenie ?

@vik

Więc tak za osiągnięcia nagrodę kasę zgarnia operator a my pakowaczki nie bo zostaną pominięte a samo się pakuje.. a samo się sprawdzi... i samo się odwiezie i gdzie w tym są pakowaczki ciężka praca ich i podziękowania nic niema chociaż coś należy im się porażka

Czy Essel Propack Polska ma ściśle ustalone godziny pracy?

tyt
@Pytanie

Jeżeli chodzi o produkcję, to tak. Praca na zmiany w godzinach: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00.

Bronisław

Jak to obecnie wygląda? Wcześniej niektórzy pisali o złej atmosferze w pracy. Coś się zmieniło w tej kwestii? Widzę też różne opinie o wynagrodzeniu, stąd chciałbym się dowiedzieć, czy jest ono satysfakcjonujące teraz?

Tymon

Z pewnością nie ma idealnych firm. Ale jak pracuje się z zaangażowaniem to nie będzie powodu do narzekania!

Weteran

Witam pracowałem tam 10 lat temu jako drukarz kasa dobra 30 zł na godzinę byli tacy co mieli 40 zł na h ale ta firma do dno brak szkoleń brak fachowców którzy by znali się na swojej pracy układy ukladziki się liczyły z hindusami.Po esselu pracuje w dobrej firmie poligraficznej i nie narzekam a już trochę lat minęło.Pozdrawiam ekipę z tamtych lat

Wolna
@Weteran

Tak ukladziki choc masz racje to i tak zrobia z ciebie zawsze wariata pluja w twarz a mowia ze deszcz pada mogli by bardziej przygladac sie ludziom co wyprawiaja kto to widzial zeby innych obgadywac nasmiewac sie nie ma po co isc na skarge bo itak wala z ciebie zrobia

Andrzej

Firma oszukuje pracowników na każdym kroku. Obiecują podwyzki, dodatkowe premie, dodatki za nadgodziny, a w rzeczywistości za każdym razem okazuje się, że to tylko marchewki na kiju. Nie szanują ludzi i wyzyskują jak tylko się da. Od lat nie wypłacają urlopów jak inne zakłady tylko zmniejszają podstawę brutto za każdy dzień urlopu.

...
@Andrzej

Czyli jak ktoś idzie na 2 tygodnie urlopu to dostaje połowę wypłaty? Proszę nie (usunięte przez administratora). Przy braniu urlopu wynagrodzenie zasadnicze pomniejsza się o liczbę wolnych dni, a pod nim pojawia się wynagrodzenie urlopowe + kilka złotych dodatku urlopowego.

Ktos

I uwierz mi ze nie potrafia.docenic dobrych no chyba ze dobrze zyjesz i masz znajomosci i lizesz tylek wszystkim kapujesz nic nie robisz inuwazasz.sie za doceniana tak jest wlasnie tam

Michał
@Ktos

Rozumiem, że Twoja negatywna opinia dotyczy atmosfery w firmie i kontaktów między pracownikami. Dlaczego uważasz, że firma Essel Propack Polska nie docenia dobrych pracowników. Może warto po prostu postarać się być bardziej zauważonym?

Natalia

@Zly, rozumiem, że nierówność w wypłatach powodują różne wysokości premii. Czy umowa reguluje wysokość premii, jakie czynniki na nią wpływają? Może warto zwrócić się w tej kwestii do przełożonego, albo do działu kadr firmy Essel Propack Polska.

@Natalia

Tak wlasnie premia poroznia wszystkich jest niesprawiedliwie dawana do kierownika nie ma co isc odbija pilke ze to.nie on a np.na liniach jedna ma premi 300 a 2 dziewczyna 100 to jak od produkcji jeden dzial wogole stoinnie ma zlecen a premia 300 zarty.i kpiny nie dlugo.beda potrzebowac pakowaczek na 12 godz bo ludzie sie zwalniaja

@Natalia

Premie powinni dawac porowno kazdej a nie na odwrot ta co nagina ma premi 100 a ta co siedzi i.lazi.300 niech zsumuja podziela i dadza porowno wtedy bedzie sprawiedliwie przeciez jedna 2 mowi.ile zarabiamy.jest wymiana zdan midzy zmianami wiec od produkcji to nie zalezy

Agnieszka

Przepracowałam 4 lata w EPP. Obowiązków jest dużo, ale w końcu nie płacą za leżenie tylko za pracę. Potrafią docenić dobrych i sumiennych pracowników. Podwyżki są, a wysokość premii uzależniona jest od indywidualnych wyników. Pozycję trzeba sobie wypracować jak w każdej innej firmie, tak samo z atmosferą w pracy, raz jest fajnie, raz gorąco. Gdyby nie chęć przebranżowienia się, nie zmieniłabym pracy.

Marika

Nie polecam nikomu normalnemu (usunięte przez administratora) ,wywyższanie się zwykłych pracowników którzy maja tak zwane ,,znajomosci ’’. A(usunięte przez administratora) , nikt nie ma czasu Ci niczego wytłumaczyć , a jak popełnisz błąd to Cię traktują jak idiotkę . Pewna asystentka managera ma swoją paczkę której pozwala na znacznie więcej niż przepisy pozwalają a tak zwana góra która powinna obserwować takie rzeczy udaje ze nic nie widzi i poprostu umywa ręce od tego , firma sama sobie strzela w kolano.

@Marika

A ja mysle(usunięte przez administratora)ze jestes najwiekszym leserem w tej firmie tak naprawde co tlumaczyc ci trzeba moga wypowiedziec sie ci co haruja a (usunięte przez administratora) z tego maja i sa ponizani i nie doceniani bo jak widze nie ktore osoby nic nie robioce a biora wiecej niz ktos kto zapiernicza naprawde i sumiennie

Lol
@Ktos

W tej firmie.reka reke.myje.szary.czlowiek ktory pracuje sumiennie jest zle traktowany.a ci ci nic nie robia tylko sie smieja.i 5 razy ida na przerwe maja.wiecej zarobkow cala prawda jest wlasnie taka

Zly
@Marika

kazda pakowaczka ma na umowie tyle samo a zarabia inaczej premie powinny byc rowne.lub podobne a nie ten co zspiernicza ma po premi a dostaje wysoka premie za ladne oczy lub ploty

Zostaw merytoryczną opinię o Essel Propack Polska - Międzyrzecz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Essel Propack Polska
2/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Grobla 21