Lava Art (Lava Group S.C.)

Opinie o Lava Group S.C.

ert

Wie ktoś może gdzie Lava Group wystawia swoje ogłoszenia o pracę, bo obecniej takiej szukam, a robia dobre pierwsze wrażenie.

Gorek

A nie powiedziane, że obecnie szukają pracowników. Może to jedna oferta, ale do tej pory było a raczej długo długo nie było nic..

kori

ewentualnie poszukaj troszeczkę w internecie. Dzisiaj już natchnąłem się na ich ofertę pracy na jednym z portali

pyza

witam,jak mozna zglosic kandydature do Lava???? nie ma opcji kariera na stronie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lava Group S.C. na stanowisko Pracownik Produkcji - praca dla studentów? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
bleble

Pracowałam 3 miesiące na zlecenie. Jest w porządku widać że pracownicu są za firmą. Pewnie można by mniej sie czepiać pracownika ale wynagrodzenie ok.

Jola

Witam a jak teraz wygląda rekrutacja?

dfgak

nie polecam. A dlaczego i tak się nie dowiecie bo wpis zostanie usunięty więc nie piszę. A swoją drogą jest to obiektywna wypowiedź ciekawe czy też zginie z forum?

hgy

jeśli prowadzą rekrutację to polecam

ola

ja też światecznie pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych :)

vnbg

witam, czy firma aktualnie prowadzi rekrutację?

giro - 2013-01-11 08:46:13ja pracuje i jestem zadowolony. Nie ma firmy w której sie wszystko podoba. Faktem jest że w Lavie utrzymają się tylko jednostki którym coś sie chce. Pozostali nie daja rady. Ludzie którzy tu pracują sa spoko. (usunięte prze administratora)

xyz

na stronie Lavy jest ogłoszenie o przyjęciach na stanowisko KAM? Czyli podają błędne informacje na stronie?

zzz

zgadzam się z xxx, mają swój cel, idzie recesja i wiekszość pracodawców tnie koszty,

a ja wierzę

a ja wierzę, ludzie którzy zostali są naprawdę super!! nigdy nie było takiej atmosfery, nie wierzę w te bzdety które wypisują ludzie na lewych zwolnieniach,

Faktycznie dużo w tej firmie się zmienia raz na lepsze raz na gorsze,ale uważam że nie jest w lavie tak tragicznie, owszem zmienia się struktura działania dość często,ale kto chce pracować to da sobie rade.

Jbo

Ja widzialem ogloszenie, zastanawialem sie nad aplikacja, opinie rozne-podzielone, nie mam doswiadczenia w tym kierunku. Slyszalem ze wystepuja scenki sprzedazowe- nie bardzo wiem jak to wyglada i jak sie je odgrywa- na co glownie trzeba zwrocic uwage? tworzenie bazy klientow w obecnym momencie rynkowym chyba nie jest latwe co? Pozdrawiam

zanim przyszedłem do pracy w Lava czytałem to forum. Trudno było mi wyrobić sobie zdanie bo moja opinia po obejrzeniu firmy i spotkaniach rekrutacyjnych była na ok. pracuję już jakiś czas i nie rozumiem tych wpisów. . Poznałem już klientów i moim zdaniem da się zarobić

Troche już jestem w tej firmie i raz było dobrze a raz źle, ale tak jest w każdej firmie. Jeżeli o mnie chodzi to ja jestem zadowolona z tego że tu pracuje. Pracownicy są różni, ale nie można ich wszystkich wrzucać do jednego worka. Spotkałam się z wielką życzliwością. Asystenki zapracowane, ale zawsze pomogą nowemu pracownikowi się odnaleść. W firmie cały czas zachodzą zmiany. Rotacja jest duża tylko w sezonie i nie zgodzę się z tym ze sezon jest non stop. Każdy pracownik (Prezesi, kierownicy, KAM, asystentki) nakręcają tempo do pracy. Jeżeli ktoś lubi przyjść do pracy i 3 godziny myśleć co by tu zrobić to nienadaje się do pracy w tej firmie. Prawda jest taka że mi 8 godzin w Lavie mija jak 2 godziny i takie tempo pracy jest super. Mnie ta firma wiele nauczyła i mam nadzieję że jeszcze nauczy. Życzę powodzenia w pracy w tej czy innej firmie.

zz

Firma zatrudnia (umowa o pracę) ok. 40 osób. W sezonie są zatrudniane dodatkowe osoby do sprzedaży, asystentki do biura oraz do magazynu (znakowanie i pakowanie).

naiwny?

Dostałam propozycję wzięcia udziału w rekrutacji, do działu Kluczowych Klientów. Czy ktoś wie, jaką podstawę proponują na "dzień dobry?". I jak jest z atmosferą w pracy. Ilu tam jest pracownikó?

Zostaw merytoryczną opinię o Lava Group S.C. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lava Group S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Lava Group S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lava Group S.C.?

Lava Group S.C.