Lava Art (Lava Group S.C.)

Opinie o Lava Group S.C.

x

Nie polecam pracy w Lavie ,nie zna siędnia ani godziny kiedy podziękują za współpracę

Asystentka zarabia od (usunięte przez administratora) tys na rękę, miesięcznie, może także uzyskać premie uznaniową. Średnio tej premii jest (usunięte przez administratora) zl. Asystentki nie pracują na prowizjach.

Mila

Czy ktos wie jakie wynagrodzenie ma asystentka działu sprzedazy ;lub asystentka account managera? Interesuje mnie czyt również dostaje jakąś prowizję czy tylko podstawę? Z góry dziękuję za odpowiedź

srednio wychodzi (usunięte przez administratora)zl na miesiac, tak na luzie, pracowac trzeba jak wszedzie,pozytywnie nastawione szefostwo, mlodzi Prezesi, ktorzy madrze zarzadzaja firma

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lava Group S.C. na stanowisko Pracownik Produkcji - praca dla studentów? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
kam

Tak jak piszesz warunki na podstawie sa bardzo OK. Wiecej mozesz dorobic bonusami - pls uwierz mi sa do wypracowania. Duzo zalezy od ciebie i pracy twojej asystentki. powodzenia.

kro - 2010-06-02 10:15:02 aplikuje na stanowisko KAM i jestem szerze zainteresowana warunkami pracy. teraz rozniez pracuje jako PH, ale mam(usunięte przez administratora) mnijesza podstawe niz oferuje LAVA! a pracy dwa razy tyle..kilkanascie wizyt dziennie i wieloskladnikowe cele.

kro

pracowałam - polecam, dobra atmosfera i wynagrodzenie

Pozytywna

czy jako KAM można zarobić, czy tak naprawdę trudno jest wyrobić na te (usunięte przez administratora) netto. Czy duże prowizje to mrzonki czy realne możliwości?

kam

jestem za. Dobre produkty, klienci to duże firmy i korporacje. popieram ostatnie zmiany w organizacji pracy. Dalej w tym kierunku a firma będzie się rozwijać jeszcze szybciej, a ludziom będzie żyło się dostatniej :)

obiektywizm

Czy firma może działać jeśli pośredni szczebel zarządzający nie zna podstawowych zasad zarządzania zespołem?Czy firma może działać jesli jest w niej permanentna rekrutacja pracowników? Można dodać jeszcze kilkanaście błędów popełnianych w systemie zarządzania tej firmy, ale nie będę tego robić na forum-ale powinno to dać do myślenia... .

mala27

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Rozmawiałam z p.Agnieszką. Wypytwała o motywację do pracy, doświadczenie i umiejętność pracy z klientami. Poprosiła o podanie referencji do poprzednich pracodawców. Następny etap to spotkanie z szefem sprzedaży. Wrażenia po pierwszym spotkaniu raczej pozytywne. Na pewno mają super marki i produkty.

Czy ktos moze przyblizyc prace KAM'a w tej firmie ???

Asia

Napiszcie prosze o co pytaja na rozmowie kwalifikacyjnej? Jakie sa kryteria przyjecia do pracy? z gory dziekuje

a ja bym chciala spróbowac pracowac w tej firmie :) jest to branaza która bardzo mnie interesuje , juz zlozylam aplikacje na acoount manager / malopolska :) zobaczymy .... wiecie moze jak odbywa sie proces rekrutacji i na co zwracaja uwage ?

cleo

absolutnie zgadzam się z obiektywną:) lepiej bym tego nie ujęła !

obiektywnie

Praca w lava group: -plusy *przez 10 miesięcy od 8.30 do 16.30 *w okresie przedświątecznym (listopad do połowy grudnia) od 8 do 18, ale za to później jest wolne między świętami, a sylwestrem, można sobie zaplanować bez problemu dłuższy wypoczynek. *długotrwała współpraca z największymi firmami, dzięki czemu można sobie wyrobić naprawdę wartościowe kontakty *w tej pracy nie można się nudzić, ciągle są jakieś e venty dla klientów, akcje wyprzedaże, prowadzą agresywny marketing, ale bardzo skuteczny *ciekawe produkty, właściwie sprzedają się same *Nie trzeba samemu wyszukiwać klientów, dostajesz gotową bazę i możesz ją tylko poszerzać *praca w zespołach 2-3 osobowych, każdy Key Account Manager ma asystentkę do dyspozycji tylko dla siebie, która wykonuje kawał dobrej roboty. Dzięki temu obsługa klienta jest jeszcze bardziej profesjonalna. *oferta na tyle ciekawe, ze budżet min 100 tys zł, a często nawet kilkaset tysięcy na miesiąc nie stanowi problemu, jeśli będziesz w tym dobry, co jest jest gwarancją wysokich prowizji *samochód służbowy *nie najgorsza podstawa *prezesi bardzo wymagający, lekko zakręceni na punkcie firmy, ale pozytywnie, to raczej plus *pozytywna atmosfera, zazwyczaj dobrze nastawieni do nowych osób -minusy *bardzo nastawieni na wynik, jak go nie ma jest dużo kontroli *nie ma wszystkiego od razu, najpierw wyniki później owoce czyli samochód, wyższe stanowisko, wyższa pensja *ubogi pakiet socjalny, właściwie żaden *dużo pracy, nie czasu na internet itp prywatne sprawy, ale to jest plusem- nie traci się czasu *słaby przepływ informacji między działem sprzedaży, a działem realizacji co generuje błędy

normalny

ja nie narzekam - pracuje 8 godzin dziennie ale szefowie wymagaja to prawda - to nie jest firma dla obiboków i trzeba sie z tym pogodzic

zadowolona

JA jastem zadowolona i z zarobków i z atmosfery.

Zostaw merytoryczną opinię o Lava Group S.C. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lava Group S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Lava Group S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lava Group S.C.?

Lava Group S.C.