Lava Group S.C.

Opinie o Lava Group S.C.

Maniek

Lava Group to bardzo dobry pracodawca być może nie dla każdego!!

P.Nick

Praca 8:30-18 rozumiem, czyli po godzinach - jak za taką stawkę to wykorzystywanie. Fantastyczni Prezesi nie potrafią nawet wstać i podać ręki osobie przy wyjściu ze spotkania, szkoda. Do tego dziewczyny tam pracujące, niestety mało życzliwe i zamykają drzwi przed nosem wychodząc, bez przepraszam. Zastanawiająca taka atmosfera w firmie. Opinia szczera, nie po złości.

Jestem tu
@P.Nick 17.10.2017 22:44

To ja tez bez złośliwości. Może miałeś gorszy dzień i dalej szukasz pracy. Powodzenia. I patrząc na Twoje opinie szczerze sie cieszę, że nie znalazłes/aś tutaj pracy. Bo z takim podejściem do życzliwych ludzi i tak byś sie tu nie odnalazł. Pracuje tu i kompletnie nie zgadzam sie z Twoja opinia.

XXX

Praca biurowa 8h dziennie (8:30-16:30), październik, listopad (8:30-18:00), grudniu od świąt do nawet połowy stycznia nie ma problemu z wolnym. Pracownicy wspierają nowe osoby swoim doświadczeniem, pomagają, tłumaczą, a przy tym przyjaźni i uśmiechnięci. Osoby bez doświadczenia zawsze otrzymają wsparcie i szkolenie. Pracodawcy wyznają zasadę: "jeżeli pracownik bedzie czuł się w pracy doceniony i potrzebny, to będzie zawsze owocnie pracował dla takiej firmy". Pracownik może czuć się w tej pracy doceniony umowa o pracę, weekendy wolne, dobra podstawa (zawsze na czas platna) + premie kwartalne (dla KAM i asystentek). Czuć się potrzebnym może każdy, bo to nie są Prezesi, ktorzy siedzą za biurkiem i wydają polecenia. To są Prezesi, którzy pracują ze wszystkimi, zawsze pytają pracownika, o to czego klienci naszym zdaniem oczekują od firmy, jak firma może pomóc swoim klientom; Prezesi, którzy wchodzą w dialog z pracownikami dla lepszego wspólnego dobra. Pomagają pracownikom, pomagają klientom. Jedyny warunek: jest to praca dla tych, którzy chcą pracować i zarabiać, nie dla tych, którzy chcą posmigac po Internecie, zobaczyć na Facebooku, który znajomy ma urodziny, który dodal posta. 8 godzin mija jak 3, wiec super :)

Gościnnie

Mogę podpowiedzieć, bo byłam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Specyficzna atmosfera, czuć było negatywną energię już na wejściu. Niemiłe spojrzenia osób które tam pracują, niska stawka a duże wymagania, do tego niesympatyczny szef. Brak kompetencji w podejściu do drugiej osoby, a to już dla mnie wizytówka firmy. Pracowałam w paru większych i mniejszych firmach, nigdy nie spotkałam się na wejściu z takim klimatem. Powodzenia!

@Gościnnie 12.10.2017 14:23

Po opinii widać, że byłaś tam tylko goscinnie. Szkoda, że nie zdecydowalas się na pracę (albo nie zostałas zatrudniona), żeby naprawde przekonać się jacy ludzie tam pracują i jacy fantastyczni i uczciwi Prezesi zarządzają firmą. Tak czy inaczej, życzę Ci abyś trafila choć w połowie na takich Prezesów.

Weronika

Czytaliście wywiad udzielony dla portalu GoWork.pl? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,82974,wywiad-marek-miskow Firma organizuje różnego rodzaju imprezy integracyjne.

3er

@ypoao no to ptrzeciez nie musisz sie zatrudniac skoro Ci nie odpoiwada wynagrodzneie :) pamietaj ze zawsze jest szansa na pdowyzki

ypoao

mnie się wcale nie podoba wynagrodzenie (usunięte przez administratora)no chyba, ze to oferta była dla niedoświadczonych osób tak naparwde no i cięzko mi tu cokolwiek mówić naparwde.

fonti

jeśli komuś jeszcze o uszy nie obiło się czym właściwie jest Lava Group to: - przede wszystkim kompleksowe rozwiązania i profesjonalna obsługa w ramach upominków biznesowych - oraz wyłączny dystrybutor akcesoriów sygnowanych markami światowych marek. Także niby błahy , ale jednak jak się okazuje opłacalny interes

Tom

Czy ktoś ostatnio napotkał się na jakąś ofertę pracy do Lava Group ? Bo poszukuje trochę i niestety nie natknąłem się nigdzie na jakiekolwiek anons w tej dziedzinie. A firma prezentuje się na całkiem fajną na miejsce racy. Nie wiem czy potwierdzacie czy zaprzeczycie mojemu entuzjazmowi ( chętnie posłucham wszystkich za i przeciw ). Czekam na odp.

tymek

Słuchajcie, mnie interesuje konkretnie to jaki typ pracy jest w tej firmie, chodzi o umowy dokładnie, czy jest szansa na to, żeby mieć normalną umowę w sensie o pracę, bo zlecenie to każdy może mieć, a jak ktoś ma taką, to jednak masz większe poczucie stabilności i ma się już pewna sytuacje,a na takiej mi zależy.

samanta

Nie powinno tak być, że starzy pracownicy tworza kółko wzajemnej adoracji i nowych nie traktuja powaznie, bo to w mlodych leży przyszlość Lava Group.

ert

Wie ktoś może gdzie Lava Group wystawia swoje ogłoszenia o pracę, bo obecniej takiej szukam, a robia dobre pierwsze wrażenie.

Gorek

A nie powiedziane, że obecnie szukają pracowników. Może to jedna oferta, ale do tej pory było a raczej długo długo nie było nic..

kori

ewentualnie poszukaj troszeczkę w internecie. Dzisiaj już natchnąłem się na ich ofertę pracy na jednym z portali

pyza

witam,jak mozna zglosic kandydature do Lava???? nie ma opcji kariera na stronie

bleble

Pracowałam 3 miesiące na zlecenie. Jest w porządku widać że pracownicu są za firmą. Pewnie można by mniej sie czepiać pracownika ale wynagrodzenie ok.

Jola

Witam a jak teraz wygląda rekrutacja?

dfgak

nie polecam. A dlaczego i tak się nie dowiecie bo wpis zostanie usunięty więc nie piszę. A swoją drogą jest to obiektywna wypowiedź ciekawe czy też zginie z forum?

hgy

jeśli prowadzą rekrutację to polecam

ola

ja też światecznie pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych :)

vnbg

witam, czy firma aktualnie prowadzi rekrutację?

giro - 2013-01-11 08:46:13ja pracuje i jestem zadowolony. Nie ma firmy w której sie wszystko podoba. Faktem jest że w Lavie utrzymają się tylko jednostki którym coś sie chce. Pozostali nie daja rady. Ludzie którzy tu pracują sa spoko. (usunięte prze administratora)

xyz

na stronie Lavy jest ogłoszenie o przyjęciach na stanowisko KAM? Czyli podają błędne informacje na stronie?

zzz

zgadzam się z xxx, mają swój cel, idzie recesja i wiekszość pracodawców tnie koszty,

a ja wierzę

a ja wierzę, ludzie którzy zostali są naprawdę super!! nigdy nie było takiej atmosfery, nie wierzę w te bzdety które wypisują ludzie na lewych zwolnieniach,

Faktycznie dużo w tej firmie się zmienia raz na lepsze raz na gorsze,ale uważam że nie jest w lavie tak tragicznie, owszem zmienia się struktura działania dość często,ale kto chce pracować to da sobie rade.

Jbo

Ja widzialem ogloszenie, zastanawialem sie nad aplikacja, opinie rozne-podzielone, nie mam doswiadczenia w tym kierunku. Slyszalem ze wystepuja scenki sprzedazowe- nie bardzo wiem jak to wyglada i jak sie je odgrywa- na co glownie trzeba zwrocic uwage? tworzenie bazy klientow w obecnym momencie rynkowym chyba nie jest latwe co? Pozdrawiam

zanim przyszedłem do pracy w Lava czytałem to forum. Trudno było mi wyrobić sobie zdanie bo moja opinia po obejrzeniu firmy i spotkaniach rekrutacyjnych była na ok. pracuję już jakiś czas i nie rozumiem tych wpisów. . Poznałem już klientów i moim zdaniem da się zarobić

Troche już jestem w tej firmie i raz było dobrze a raz źle, ale tak jest w każdej firmie. Jeżeli o mnie chodzi to ja jestem zadowolona z tego że tu pracuje. Pracownicy są różni, ale nie można ich wszystkich wrzucać do jednego worka. Spotkałam się z wielką życzliwością. Asystenki zapracowane, ale zawsze pomogą nowemu pracownikowi się odnaleść. W firmie cały czas zachodzą zmiany. Rotacja jest duża tylko w sezonie i nie zgodzę się z tym ze sezon jest non stop. Każdy pracownik (Prezesi, kierownicy, KAM, asystentki) nakręcają tempo do pracy. Jeżeli ktoś lubi przyjść do pracy i 3 godziny myśleć co by tu zrobić to nienadaje się do pracy w tej firmie. Prawda jest taka że mi 8 godzin w Lavie mija jak 2 godziny i takie tempo pracy jest super. Mnie ta firma wiele nauczyła i mam nadzieję że jeszcze nauczy. Życzę powodzenia w pracy w tej czy innej firmie.

zz

Firma zatrudnia (umowa o pracę) ok. 40 osób. W sezonie są zatrudniane dodatkowe osoby do sprzedaży, asystentki do biura oraz do magazynu (znakowanie i pakowanie).

naiwny?

Dostałam propozycję wzięcia udziału w rekrutacji, do działu Kluczowych Klientów. Czy ktoś wie, jaką podstawę proponują na "dzień dobry?". I jak jest z atmosferą w pracy. Ilu tam jest pracownikó?

x

Nie polecam pracy w Lavie ,nie zna siędnia ani godziny kiedy podziękują za współpracę

Asystentka zarabia od (usunięte przez administratora) tys na rękę, miesięcznie, może także uzyskać premie uznaniową. Średnio tej premii jest (usunięte przez administratora) zl. Asystentki nie pracują na prowizjach.

Mila

Czy ktos wie jakie wynagrodzenie ma asystentka działu sprzedazy ;lub asystentka account managera? Interesuje mnie czyt również dostaje jakąś prowizję czy tylko podstawę? Z góry dziękuję za odpowiedź

srednio wychodzi (usunięte przez administratora)zl na miesiac, tak na luzie, pracowac trzeba jak wszedzie,pozytywnie nastawione szefostwo, mlodzi Prezesi, ktorzy madrze zarzadzaja firma

kam

Tak jak piszesz warunki na podstawie sa bardzo OK. Wiecej mozesz dorobic bonusami - pls uwierz mi sa do wypracowania. Duzo zalezy od ciebie i pracy twojej asystentki. powodzenia.

kro - 2010-06-02 10:15:02 aplikuje na stanowisko KAM i jestem szerze zainteresowana warunkami pracy. teraz rozniez pracuje jako PH, ale mam( usunięte przez administratora ) mnijesza podstawe niz oferuje LAVA! a pracy dwa razy tyle..kilkanascie wizyt dziennie i wieloskladnikowe cele.

kro

pracowałam - polecam, dobra atmosfera i wynagrodzenie

Pozytywna

czy jako KAM można zarobić, czy tak naprawdę trudno jest wyrobić na te ( usunięte przez administratora ) netto. Czy duże prowizje to mrzonki czy realne możliwości?

kam

jestem za. Dobre produkty, klienci to duże firmy i korporacje. popieram ostatnie zmiany w organizacji pracy. Dalej w tym kierunku a firma będzie się rozwijać jeszcze szybciej, a ludziom będzie żyło się dostatniej :)

obiektywizm

Czy firma może działać jeśli pośredni szczebel zarządzający nie zna podstawowych zasad zarządzania zespołem?Czy firma może działać jesli jest w niej permanentna rekrutacja pracowników? Można dodać jeszcze kilkanaście błędów popełnianych w systemie zarządzania tej firmy, ale nie będę tego robić na forum-ale powinno to dać do myślenia... .

mala27

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Rozmawiałam z p.Agnieszką. Wypytwała o motywację do pracy, doświadczenie i umiejętność pracy z klientami. Poprosiła o podanie referencji do poprzednich pracodawców. Następny etap to spotkanie z szefem sprzedaży. Wrażenia po pierwszym spotkaniu raczej pozytywne. Na pewno mają super marki i produkty.

Czy ktos moze przyblizyc prace KAM'a w tej firmie ???

Asia

Napiszcie prosze o co pytaja na rozmowie kwalifikacyjnej? Jakie sa kryteria przyjecia do pracy? z gory dziekuje

a ja bym chciala spróbowac pracowac w tej firmie :) jest to branaza która bardzo mnie interesuje , juz zlozylam aplikacje na acoount manager / malopolska :) zobaczymy .... wiecie moze jak odbywa sie proces rekrutacji i na co zwracaja uwage ?

cleo

absolutnie zgadzam się z obiektywną:) lepiej bym tego nie ujęła !

obiektywnie

Praca w lava group: -plusy *przez 10 miesięcy od 8.30 do 16.30 *w okresie przedświątecznym (listopad do połowy grudnia) od 8 do 18, ale za to później jest wolne między świętami, a sylwestrem, można sobie zaplanować bez problemu dłuższy wypoczynek. *długotrwała współpraca z największymi firmami, dzięki czemu można sobie wyrobić naprawdę wartościowe kontakty *w tej pracy nie można się nudzić, ciągle są jakieś e venty dla klientów, akcje wyprzedaże, prowadzą agresywny marketing, ale bardzo skuteczny *ciekawe produkty, właściwie sprzedają się same *Nie trzeba samemu wyszukiwać klientów, dostajesz gotową bazę i możesz ją tylko poszerzać *praca w zespołach 2-3 osobowych, każdy Key Account Manager ma asystentkę do dyspozycji tylko dla siebie, która wykonuje kawał dobrej roboty. Dzięki temu obsługa klienta jest jeszcze bardziej profesjonalna. *oferta na tyle ciekawe, ze budżet min 100 tys zł, a często nawet kilkaset tysięcy na miesiąc nie stanowi problemu, jeśli będziesz w tym dobry, co jest jest gwarancją wysokich prowizji *samochód służbowy *nie najgorsza podstawa *prezesi bardzo wymagający, lekko zakręceni na punkcie firmy, ale pozytywnie, to raczej plus *pozytywna atmosfera, zazwyczaj dobrze nastawieni do nowych osób -minusy *bardzo nastawieni na wynik, jak go nie ma jest dużo kontroli *nie ma wszystkiego od razu, najpierw wyniki później owoce czyli samochód, wyższe stanowisko, wyższa pensja *ubogi pakiet socjalny, właściwie żaden *dużo pracy, nie czasu na internet itp prywatne sprawy, ale to jest plusem- nie traci się czasu *słaby przepływ informacji między działem sprzedaży, a działem realizacji co generuje błędy

normalny

ja nie narzekam - pracuje 8 godzin dziennie ale szefowie wymagaja to prawda - to nie jest firma dla obiboków i trzeba sie z tym pogodzic

zadowolona

JA jastem zadowolona i z zarobków i z atmosfery.

Zostaw opinię o Lava Group S.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lava Group S.C.