Lava Art (Lava Group S.C.)

Opinie o Lava Group S.C.

Były pracownik Nowy wpis

Miałam przyjemność pracować w firmie parę lat i bardzo polecam prace w Lava dla osób które tylko zaczynają swoją karierę jak i dla osób z doświadczeniem. Firma rozwija się bardzo dynamicznie. Często są organizowane szkolenia dla pracowników, imprezy i wyjazdy integracyjne. W pracy zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie od współpracowników i zarządu.

Józek Nowy wpis

Cieszą mnie te słowa. Bo wpierw moją uwagę orzykuła stawka 6 800–7 000 zł brutto w aktualnym ogłoszeniu dla brygadzisty. Może więc przybliżysz z jakich szkoleń można korzystać i na jakich warunkach? Pracownik coś za nie płaci?

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko Operator Maszyn w Lava Group S.C. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Prac_ownik

Bardzo polecam prace w firmie Lava Group Miły i pomocny zespół, super atmosfera, duże możliwości rozwoju. Zawsze można liczyć na wsparcie ze strony pracodawcy i menedżerów.

Ciekawi mnie, ile teraz dostaje się za godzinę na posadzie Asystentka / Asystent Działu Sprzedaży?? Kiedyś firma oferowała 23,50 zł netto za godzinę. Obecnie ta stawka jest taka sama, czy jakoś podnieśli np. z powodu inflacji?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lava Group S.C. na stanowisko Pracownik Produkcji - praca dla studentów? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Antośka

Fajnie, że napisali w ogłoszeniu, że oferują intensywne szkolenia. Ale wiecie, czego konkretnie one wyglądają? I one są tylko dla nowego pracownika, czy też już w trakcie pracy? Mnie tu ciekawi praca jako Asystentka działu marketingu.

@Antośka

Obecnie nie poszukujemy pracownika do Działu Marketingu

Pracuję w Lava Group od jakiegoś czasu i moge powiedzieć, że jest to dobre miejsce do pracy. Mamy fajny, młody zespół w którym znajdują się same pomocne i miłe osoby. Zawsze jest jakies zadanie do wykonania co sprawia, że czas szybko płynie. Są również regularne szkolenia, które podnoszą kwalifikacje. Szkolenia są zarówno w biurze, jak i wyjazdowe. Ostatni w hotelu Odyssey pod Kielcami. Był czas nie tylko na naukę, ale również na poznawanie okolicy i zabiegi spa. Polecam :)

Aleksandra

wiadomo, żeby coś w ostatnim czasie dorzucali dodatkowego ludziom czy nie bardzo? i też zastanawiam się ile obecnie tutaj handlowiec może wyciągać, ma ktoś jakieś obecne doświadczenie, żeby się podzielić?

@Aleksandra

W chwili obecnej młodszy specjalista ds. sprzedaży zarabia 4000 zł netto plus prowizję ze sprzedaży w zależności od obrotów.

Czy w Lava Group S.C. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

-odpowiedź

Za moich czasów ok 1,5 roku temu nie było nic dodatkowego. Ale jeżeli widzisz jakieś oferty pracy, idź, zapewne na rozmowie dowiesz się wszystkiego :)

Dorota
@-odpowiedź

No a właśnie dasz jakieś wskazówki jak się dobrze do takiej rozmowy przygotować ? Jakich pytań się spodziewać i tak dalej?

-odpowiedź
@Dorota

Wiesz co, ja swojej rozmowy już nie pamiętam, no myślę że jak chcesz aplikować na handlowca, to warto z tego zakresu mieć wiedzę. Nie wiem jak teraz rekrutacje, ale ja wspominam miło :)

Klient

Współpracuje z Lava kilka ładnych lat, solidna firma, handlowcy zawsze pomocni i dbają o dobre relacje. W tym roku byli tez na targach marketingu, pracownicy pogodni i uśmiechnięci, ale tez pewni siebie. Polecam firmę od strony Klienta

Czy warto iść do firmy Lava Group? Widzę, że teraz poszukują na stanowisko sprzedażowe, ale trochę sie obowawiam ze względu na opinie. Ktoś może sie na świeżo podzielić?

Oleg

Siema! Po powrocie z Holandii szukam nowych wyzwań zawodowych, więc wpadłem na to forum. Przypuszczam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Warszawy. Proszę, napiszcie jak się Wam pracuje w firmie Lava Group ? Czy mają wysokie stawki? Czy są tanie obiady lub jakaś kantyna w której można zjeść? Pozdrawiam Oleg

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Lava Group S.C.?

~myśl

Covid więc jak mogą być organizowane wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne? O_o Myślenie nie boli!

odpowiedź
@~myśl

Bardzo życzliwa odpowiedź, wystarczyło napisać, że ogólnie i owszem, ale ze względu na pandemię nie. Bycie miłym nie boli :)

Czy firma Lava Group S.C. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Haba

Szkolenia organizowane przez firmę Hillway były całkowicie pokrywane przez Lava Group. Szkolenie odbyło się w pięciogwiazdkowym hotelu Odyssey. Dodatkowo każda z nas otrzymała pakiet kilku zabiegów gratis.

rafik

Jeśli chodzi o ludzi w pracy - mega pozytywne osoby, każdy służy pomocą. Jest przyjemnie.(usunięte przez administratora)

Formalności i wypłaty są raczej na czas. W firmie panują zasady, których trzeba przestrzegać dość mocno. Szefostwo firmy nastawione jest na rozwój, często przeprowadza spotkania, rozmawia z pracownikami. Atmosfera w pracy często jest dość nerwowa, jest dużo obowiązków. Ekipa fajna. Zarobki wypadają dość kiepsko jak na ilość obowiązków, ale jest możliwy rozwój i wtedy większe zarobki. Moim zdaniem to dobra firma na start, daje ogromne doświadczenie.

Turkuć podjadek

Praca dobra na początek "kariery" - kontakt z klientem, klepanie tych samych czynności w systemach i excelu każdego dnia(usunięte przez administratora) Po odejściu z firmy, każde inne miejsce pracy wydawało mi się o wiele lepsze (to taki plus w sumie).

Czy pracodawca Lava Group S.C. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

odpowiedź

AKtualne fakty: firma organizuje wyjazdy integracyjno -szkoleniowe, dla Dzialu POLSKA ostatni w maju 2019 w 5 gwiazdkowym hotelu w Kielcach. Dla pracowników były różne pakiety spa na koszt firmy+ szkolenie prowadzone przez zewnętrzną firmę Hillway. W lato impreza integracyjna w restauracji szara eminencja, Open Bar + catering. Dział EXPORTU w podobnym czasie zabrany na wyjazd integracyjny do Norwegii (połów ryb). W planach jest karta multisportu. Siedziba w dobrej lokalizacji na Ursynowie w nowoczesnym biurowcu. Pensje wypłacane zawsze na czas. Praca 8:30-16;30 , ewentualne nadgodziny są płatne lub do odbioru. Firma dla osób ambitnych. Właściciele nastawieni na rozwój. Atmosfera bardzo pozytywna

Weronika
@odpowiedź

Takie opinie aż miło się czyta. A jak z Twojego doświadczenia wygląda w Lava Group proces onboardingu? Byłeś z niego zadowolony?

@Weronika

Właściciele wspierają pracowników a szczególnie nowych aby dobrze czuli się w nowym otoczeniu i dbają o dobra atmosferę w firmie

Optymistka
@odpowiedź

Z tymi wyjazdami integracyjnymi to chyba tyle i na tyle. Nie wiem kto tak chwali bo do tej Norwegi to żadna z dziewczyn z exportu nie pojechała na te "połowy". A sumując rok 2019 to nawet nie było żadnej wigilii która co rok odbywała się normalnie

@Optymistka

Pracuję w eksporcie i w zeszłym roku spędziliśmy w północnej Norwegii 4 dni. Dwa wakacyjne domki nad samym jeziorem, prywatne jacuzzi i dostępne łodzie do połowu. Oprócz tego kurs łowienia z kapitanem na morzu na statku w Trondheim i codzienne grille. Na ten wyjazd pojechało 6 dziewczyn z eksportu i 3 chłopaków (prawie cały eksport), więc nie wiem skąd wzięte są informacje z odpowiedzi powyżej :) Jedyne co się zgadza to to, że pierwszy raz nie odbyła się wigilia w 2019 roku. Pomijając to, w 2019 była duża impreza w związku ze zmianą siedziby, kilka kolacji firmowych m.in w gruzińskich i chorwackich restauracjach oraz kilkanaście firmowych kolacji podczas targów zagranicznych. Jeżeli chodzi o motywowanie to zdecydowanie nie ma na co narzekać :)

Ktos wielki
@Optymistka

Bo zapewne Wigilia w 2019 była najważniejsza :)

Super optymistka
@Odpowiedź

te wypowiedzi odnosnie braku Wigilii to na złość :) Komuś bardzo zależy na zniszczeniu opinii firmy. I chyba wiemy komu :)

Na jakie benefity można liczyć w Lava Group S.C.?

W Lava Group nie można liczyć na jakiekolwiek benefity. Brak opieki prywatnej, karty multisport, brak jakichkolwiek dofinansowań. Sama praca nie jest zła, sprzedaż jak sprzedaż.

Wiktoria
@Odpowiedz

@Odpowiedz Na jaką więc umowę zatrudniany jest pracownik w Lava Group? Umowa zlecenie, czy inna?

@Wiktoria

Z tego co wiem, większość na umowę o pracę Ale to już zapewne kwestia ustaleń indywidualnych pracodawcy :)

Daria

Gdzie można zgłosić się z cv ? Warto tez mieć List motywacyjny ?

Jerzy

Na forum wszyscy mogą pisać. Są dobrzy i słabsi pracownicy i zdania są dlatego różne!

Zostaw merytoryczną opinię o Lava Group S.C. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lava Group S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Lava Group S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lava Group S.C.?

Lava Group S.C.