Opinie o Recordati Poland Sp. z o.o. w Xxx

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Recordati Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Recordati Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Recordati Poland Sp. z o.o. w Xxx

Agata

Recordati Poland Sp. z o.o. jest to firma farmaceutyczna, czy ktoś z Was orientuje się jakich kwalifikacji wymagają na przedstawiciela handlowego? Jakie mają ścieżki rozwoju, czego mogę spodziewać się po dłuższym stażu pracy w tej firmie? Każda Wasza opinia będzie cenna.

Tomcio

Ta firma nigdy tyle nie płaciła i nie bedzie płacić. 5 tys netto jest nieosiągalna stawką. 3,5 tys to sa pieniądze które proponuje przedstawicielom z kilkuletnim stażem

rawka
@Tomcio

Tomcio, jeśli tak piszesz to widocznie nie byłeś dobrym przedstwicielem (jeśli pracowałeś w tej firmie). Ja nie narzekam ale każdy ma to na co pracuje.

Woj
@Tomcio

Podstawa 6.000 na dzień dobry to nie problem, w porywach podobno nawet 6.500 brutto. Z możliwością podwyżki po okresie próbnym.

staryrep

5000netto jest osiągalną stawką

staryrep

Pracuje się tu dobrze i spokojnie, jeśli masz doświadczenie i firmie będzie zależało na pozyskaniu możesz wynegocjować niezłe pieniądze.

Agata

@rawka, nie narzekasz z bycia przedstawicielem Recordati Poland Sp. z o.o. Czy jest to równoznaczne z Twojego zadowolenia z tego stanowiska? Czy firma ta docenia Twoje zaangażowanie w wykonywane przez Ciebie obowiązki? Jeżeli tak, to w jaki sposób się to objawia? Co sądzisz o tym pracodawcy? Twój punkt widzenia będzie ważny dla osób, które chciałyby się zatrudnić w Recordati Poland Sp. z o.o.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Recordati Poland Sp. z o.o..
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Agata

@Henryk, wpis zamieściłeś kilka miesięcy temu i może do tego czasu udało Ci się znaleźć pracę w Recordati Poland Sp. z o.o. Jeżeli nie, to na stronie tej firmy odnajdziesz ofertę pracy na interesujące Cię stanowisko przedstawiciela medycznego. Pracodawca wprawdzie nie podaje szczegółów warunków zatrudnienia. Zapewnia jednak kandydata o możliwości wzięcia udziału w rozwoju firmy i budowaniu jej sukcesów. Jeżeli jednak już jesteś pracownikiem Recordati Poland Sp. z o.o. to mógłbyś w kilku słowach opisać jak te zapewnienia wyglądają w praktyce? Jakie jeszcze inne warunki zaoferował Ci pracodawca?

Marta.

witam, Mam pytanko jak wyglada praca w formie Recordati tak naprawde? moze jest osoba ktora tam pracowala w ostatnim czasie i wie jak rzeczywiscie wyglada tam praca bo zdania sa podzielone. Miedzy innymi interesuje mnie jakie sa warunki pracy? jaka placa ? ile mozna wynegocjowac ? jak wyglada flota? jakie auta?czy sa do osobistego uzytku czy tez nie? jak wyglada pierwszy etap rekrutacji i kolejne jesli sa? i umowa na jaki okres pierwsza ? i Czy pracownicy sa zadowoleni przede wszystkim i jak kierownictwo w tej Kardiologii na ktora obecna jest rekrutacja?

Artek
@Marta.

w ciągu roku odeszło albo zostało zwolnionych prawie 30% pracowników, w tym z firmą rozstali się: generalny, szef RX, jeden z KAMów. RKS też deficyt. Samochody albo focus albo ostatnio podobno peugeoty 307.

Henryk

Wprawdzie firma działa na polskim rynku dopiero do kilku lat ale są za to bardzo prężni. Swoje działania rozszerzają na wiele specjalistycznych leków. Czy firma ma jakieś oferty pracy dla przedstawicieli?

rep

Firma zewnętrzna która prowadzi wstępną rekrutację informuję że stawka max to 7000 brutto więc jest to prawie 5000 netto , to jak to wygląda na koniec rekrutacji kiedy już masz zostać zatrudniony ? Byłoby nie na miejscu zapraszać na ostatnie rozmowy i obcinać na 3500 netto

James

Witam, wiem że poszukują do kardio. Jaką podstawę można wywalczyć? Jaka jest maksymalna premia? Jak wygląda użytkowanie samochodu?

Agata

Kwestia zarobków zazwyczaj poruszana jest na rozmowach kwalifikacyjnych? Czy ktoś z Was wcześniej otrzymał informacje jakie stawki obowiązują na danym stanowisku? @WIktor o jakim stanowisku mówisz? Jesteś pracownikiem Recordati Poland?

PM

Obecnie poszukują PM do kardio i proponują nawet 5 netto więc chyba nie jest tak źle

angela

A jak jest teraz? Da się wytrzymać? Jakie zarobki?

Bartek
@angela

Ja też chciałbym coś wiedzieć. Czy jest częsta rotacja na PF? Ciśnienie duże? Czy można jeździć prywatnie autem? Ile biorą za auto?

W.
@Bartek

Rotacja jest spora, nie tylko wśród przedstawicieli, na niektórych terenach w ciągu roku przewinęły się 3 osoby. Awanse też są, żeby nie było i ludzie pracujący długie lata. Ciśnienie mega duże. Prywatnie można jeździć, jest limit km total, za przekroczenie którego jest kara finansowa. Za użytkowanie samochodu firmowego płaci firma, pracownik ma to wliczone do wynagrodzenia i opodatkowane. Jak pisze PIPI - kolejne wypowiedzenia wiszą w powietrzu :)

PIPI

i jeszcze 100 głebiej....gdyby nie ludzie tutaj pracujący dłuzej jak żeglarz (kapitan GM) firma miałaby wszystko czego potrzebuje ...sukces, uśmiech i saysfakcję.....a tak ma....kilku krawaciarzy spadochroniarzy z rodzinnych firm (zaprzyjażnionych z Panem GM), którzy płyną z nurtem i na jednym farmazonie........ P.s. czekamy na kolejne wypowiedzenia ..........jak to mowią żeglarze ...................................................a lepiej to pominąć.:):):)

kris

Właśnie też nie wiem do końca co to ma wspólnego @ju, bo ta firma zazwyczaj poszukuje przedstawicieli medycznych, wysoka podstawa jest bo 2500złotych netto

WIktor
@kris

Za 2500 w tej firmie to nikt by palcem nie kiwnął

master

@sebek kolega pisał, że rozmawiał z dyrektorem generalnym, a nie kierownikiem regionalnym. Jeżeli dyrektor nie pozwala do siebie mówić na ty ale do innych się tak zwraca to jest komuna. Szacunek do drugiego człowieka należy się bez względu na zajmowane stanowisko.

gps

"szefuniu" - Pani egolo to chyba podstolicznaja :)))

Kolo

Przeszedłem w tej firmie trzy etapy rekrutacji. Ostatnia rozmowa była z dyrektorem generalnym, który zwracał się do mnie na "ty" mimo że nie zaproponował takiej formy. Gdy zwracałem się do niego per "pan" nie korygował mnie, ale sam dalej mówił do mnie "ty". Po podsumowaniu stwierdził, że wszystko to co mówię ma sens ale nie zgadza mu się moja mowa ciała z tym co mówię, że brakuje energii w mojej wypowiedzi :-) Z tego co się dowiedziałem ten człowiek jest nowy na swoim stanowisku, więc być może ma potrzebę zabłysnąć swoją przenikliwością, której brakuje jego podwładnym podsyłającym mu kandydatów. Dopiero oświecony Krzysio wszystkim objawia prawdę. Należy pamiętać by na spotkaniu z nim mocno gestykulować, ruszać się i modulować natężenie głosu, czasem wstać popatrzeć głęboko w oczy, później przybliżyć się zamruczeć coś do ucha, następnie wstać i wykrzyczeć "Jestem Królem Świata". Powinno to Krzysiowi wypełnić trzewia pozytywną energią i dać efekt podobny do viagry a kandydatowi zatrudnienie :-)

fghjkl

Jakie zarobki Auta na pf

ANM

Mam pytanie o kadrę zarządzającą - kompetencje i jakimi autami jeżdżą Repy poproszę o odpowiedz

ANIA

wie ktos gdzie nie należy iść zeby nie natknąć sie na WS? jakos nie mam ochoty "pod nim" pracować...

Zostaw merytoryczną opinię o Recordati Poland Sp. z o.o. - Xxx

• Jak się pracuje w Recordati Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Recordati Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Recordati Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Recordati Poland Sp. z o.o.
  • Królewska 16
    00-103 Xxx
  • NIP: 9451933649 KRS: 0000099901

Recordati Poland Sp. z o.o.