Opinie o Zakład Mechaniki Przemysłowej Zamep Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zakład Mechaniki Przemysłowej Zamep Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Mechaniki Przemysłowej Zamep Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja pomp i sprężarek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mechaniki Przemysłowej Zamep Sp. z o.o. w Gliwice

Byłem spytać o pracę ale byłem rozczarowany. Tu płacą gołą pensję bez niczego. Żadnego szkodliwego, stażowego. Ani Multisport nie mają. Socjalu żadnego. Ani wczasów pod gruszą. Swoją drogą to dziwne bo taka firma ma obowiązek posiadać fundusz socjalny. Prawo ich do tego zobowiązuje. Czemu pip nie ingeruje. Wolę zostać tam gdzie jestem. U mnie wszystko jest. Tak że dzięki ale nie.

A co jaki czas zazwyczaj są przyznawane u was w firmie te podwyżki? Chcę składać papiery na Tokarza, a tam w ofercie to piszą w ogóle o wynagrodzeniu oraz premiach w zależności od umiejętności i doświadczenia. Czyli generalnie jeśli mam doświadczenie to powinienem dostać więcej. A jak to w praktyce wygląda?

@Andrzej

Udało Ci się dowiedzieć, ile ta pensja wynosi? I na jakie stanowisko chciałeś się tu dostać?

Dzięki za wyłożenie Twój pogląd na świat. Weź lepiej napisz, ile w tej firmie płacą spawaczowi - ślusarzowi, tyle chyba możesz zrobić? Jak firma dawała ogłoszenie 4 lata temu, to zapomniała napisać, ile płacą. Napisali tylko, że to stabilna praca, a zarobek adekwatny do doświadczenia i zaangażowania. Ale tu sam będę oceniał, czy zarobek jest adekwatny do powierzonych obowiązków.

XxX Nowy wpis

To nie bzdury darmowa prywatna opieka bony na święta wczasy pod grusza dopłaty do posiłków to norma i tak zarobki większe niż w zamepie

O pracę w mieście Gliwice nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Zakład Mechaniki Przemysłowej Zamep Sp. z o.o.?

Zuzanna

Czy jak ktoś złoży papiery na tą ofertę dla ślusarza to początkowo sprawdzają umiejętności tak praktycznie? Jak konkretnie wygląda godzinowo każda zmiana ? Można pracować tylko na jedną?

Urszula

Na stronie firmy widziałam ogłoszenie o pracę dla elektryków ( pomagam mężowi w poszukiwaniach nowego zatrudnienia). Zmartwiło mnie to, że pisaliście o umowach o dzieło. Czy umowa o pracę wchodzi w grę i po jakim czasie można się o nią starać? Poza tym ktoś wie czy firma pilnuje aktualizacji uprawnień pracowników czy samemu trzeba o to dbać?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Mechaniki Przemysłowej Zamep Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Operator CNC? Podziel się swoimi wrażeniami!
Były

Ci co pięknie piszą o tym zakładzie to wazeliniarze,kapusie l(usunięte przez administratora)dyrektorowi ( Palikt). Jak lubisz lizanie możesz się zatrudnić dyrektor czeka z opuszczonymi spodniami uważaj żebyś nie dostał po głowie od już liżących.

@Były

Ha ha nareszcie PIP i ZUS dobiera się kombinatorom do (usunięte przez administratora) Skończą się umowy o dzieło. Może równo im dowalą. Oby tak było.

Heheh
@Łysy

Ty pusty dzbanie (usunięte przez administratora) to pracownikom ZUS I PIP jesteś tak ograniczony ze nie wiesz o czym piszesz na umowach zyskali pracownicy a nie pracodawca bo pracownicy przekraczają próg podatkowy (zarobkowy) pracodawcy to wisi. Nieuk z Ciebie i ryl.

Bożena
@Heheh

Nie no, ale po co od razu tak publicznie jechać po kimś? Chociaż to, że niedoinformowany to akurat można zakomunikować, przynajmniej może świadomości nabierze, szkoda tylko, że po roku zareagowałeś z tym komentarzem. Czyli ostatecznie według Ciebie umowy tutaj są ok?

@Heheh

W zakładzie tym przepracowałem 20 lat na dziwne umowy o dzieło. Straciłem 20 urlopów wypoczynkowych wszelkie zwolnienia chorobowe roczne podwyżki emerytury i co najważniejsze około 2000 zł doemerytury.. Analizując wszystko wolę mieć głowę pustą niż mieć w niej nasrane .pozdrawiam.

Qmaty

Do pracownik. Jak to dobrze że są takie firmy z takim myśleniem. Bez kompleksowego myślenia i działania, to się nazywa brak profesjonalizmu. Ale za dużo nie będę tu tłumaczyć. Tak ma zostać, takie firmy (Zamep) muszą być, aby moja firma F.... dalej nie miała konkurencji w branży! Pozdr dla strefy biurowej Zamep.

Guru
@Qmaty

Heheh co firma Fujarka i spółka hehehe. Nie ma żadnej firmy liczącej się w produkcji tych uprzedzeń na literę F. Jesteś żałosny i wiesz o tym.

Bożena
@Guru

Ale o jaką firmę chodzi z tym F? Czy nie możecie za bardzo zdradzać nazwy, bo aż ciekawa jestem

Alicja

Czy praca przy pompach jest ciezka ? Szukam pracy dla mojego taty na emeryturze i chciałabym żeby miał dobre warunki.

Ajwen

Od kiedy ta firma przestała produkować. Na swojej stronie ma od prawie roku niezmiennie 14 tysięcy wyprodukowanych pomp. Jaki był powód plajty?

Nie ośmieszaj się.

@Ajwen

?? Człowieku to że ktoś nie aktualizuje swojej strony to znaczy że firm splajtowała? Praktycznie codziennie wychodzi pompa, produkcja idzie pełną parą, pompa za pompą. Przy zachowaniu szacunku do pracowników

Manam

Dziękuje , są jeszcze inteligentni i błyskotliwi ludzie na tym świecie. Którzy myślą a nie patrzą bezmyślnie w internet i inne (usunięte przez administratora) . Rzeczywistości jest w realu a nie na : www, Google , (usunięte przez administratora) i.t.d

Antek

Firma jasno stawia swoje warunki i każdy może zdecydować tak lub nie i warto to docenić.. Generalnie firma to dobry pracodawca.

Misiek
@Antek

Antoś kodeks pracy jasno określa zasady zawierania umów o działo. Poczytaj i uzupełnij pustki w swojej głowie, A napewno przestaniesz opowiadać głupoty o s stawianiu jasnych warunków przez firmę. Bo w tej chwili zachowujesz się jak pustak.Przejedż się Kozielską w stronę strefy A zobaczysz po prawej stronie okamerowaną chacjędę wybudowaną z uszukiwania ludzi na umowach o dzieło.Powodzenia.

@Misiek

Misiek dzięki że też zainteresowałeś się sprawą. Może wreszcie ktoś dobierze im się do.........i ukruci pazury. Brawo.

Fan Fana
@Misiek

Ty zazdrosny nierobie, nie wiesz co to uczciwa i ciężka praca , załóż firmę płac podatki , użeraj się z pracownikami , urzędami i porwać nie równa walkę z Państwem które jest opresyjne dla Firm i pracodawców. Jesteś zakompleksionym nierobem typowym polaczkiem. (specjalnie mała literą)

Były

Nie do wiary Zamep poszukuje spawaczy. Wszyscy odeszli nawet ci co pracowali po 20 lat na umowach o dzieło.Odeszli bo dużo zarabiali. Tym razem piszą że dadzą umowę o pracę i atrakcyjną płacę nie piszą jaką więc podpowiem 16 zł /h. Powodzenia.

@Były

Pozdrawiam Trola ( … wyrzucamy pijaków i alimenciarzy którzy ukrywają się z zarobkami aby ich nie płacić. To złe ? Nie sądzę. Bez komentarza. A co do zarobków zachęcam do kontaktów a każdy się dowie. Pozdrawiam.

Trol
@Pracodawca

To znaczy że dyrektor Szczypkowski też był pijakiem ,alimenciarzem. Moim zdaniem był on dobrymi grabiami byle szybko i dużo do siebie. Cieszę się że pan prezes przejrzał na oczy i pozbył się dziada którego nienawidziłem.

Krzysiek

Na jakie zarobki może liczyć operator CNC i ile zmian ? Pozdrawiam

Mariusz

Firma działa wg kodeksu pracy?

Armando

Byłem pracownikiem zamepu w ostatnim czasie. Zakład sam w sobie nie jest zły . Brak jakiś norm i można naprawdę posciemniac nikt nie goni . Ale problem to dyrektor produkcji... zwykły wieśniak, złośliwy człowiek i jak nie lizesz mu (usunięte przez administratora).. to będziesz miał z nim problemy. Nie potrafi zachować kultury osobistej podczas rozmowy przez telefon i np wmawia ze nie istnieje urlop na żądanie (porażka) . Co do stawki to po przedłużeniu umowy miała być podwyżka a jej nie ma . Jego tłumaczenie jest takie " nie pamiętam naszej rozmowy " . Nie Polecam Zakładu rządzi nim dyrektor który stworzył sobie tutaj swoje zasady i poglądy. Żenada.

@Armando

A czego oczekujesz od wieśniaka z kieleckiego i przewodniczącego ZSMP. Oni grabią wszystko do siebie

Jakie są mocne strony pracodawcy Zakład Mechaniki Przemysłowej Zamep Sp. z o.o.?

Łysy

Zatrudnianie pracowników przez okres nawet 25 lat na umowy o dzieło. Wygląda to tak. 8 dnia każdego miesiąca dostajesz umowę z terminem wykonania od 1 do ostatniego bezroboty jaką masz wykonać i bez kwoty za wykonanie.Robisz wszystko oczywiście w godz.od6 do 14 bo jak nie to przy rachunku do tej czystej umowy 8 następnego miesiąca nie zapłacą Ci za te godziny.Oczywiście dostajesz następną czystą umowę o dzieło i.t.d. przez rok ,pięć, dziesięć. Ja przepracowałem tak 20 lat zanim doszło do mnie jak okradają . Na tych zasadach pracuje tam jeszcze około 50 pracowników żal mi ich . Ale to iłch sprawa. W tym wszystkim nasuwa się pytanie. Gdzie się podział NIK,PIP i ZUS .

Szarak
@Łysy

To jest niestety prawda wiem co pisze bo sam kiedyś tak pracowałem omijać ten zakład z daleka

Nie ma, ale są premie i atrakcyjne wynagrodzenia

Palikot

Nie płacą premii, wczasów pod gruszą ,bonów świątecznych. Są pracownicy pracujący 25 lat na umowę o dzieło.

Ślusarz

Jakie zakład oferuje stawki dla ślusarzy z kilku letnim doświadczeniem na start ?

Tonik

Bardzo dobre miejsce do pracy, a zarobki to każdy musi je wypracować i nie będzie powodu do narzekania.

Henry

Zawsze uważam, że ludzie kierujący firmą mają całą wiedzę o sytuacji i podejmują możliwe najlepsze decyzje!

Ajwen

Dlaczego firma już nie produkuje. Jaki był powód recesji? Czyżby była źle zarządzana?

@Ajwen

Miarą dobrego zarządzania i ilością produkcji jest zysk firmy (sprawozdanie finansowe) i kondycja firmy a nie pilnowanie czy na stronie dodano kolejne cyferki przy obrazku. Moim zdaniem :)

Marik

Może być tyle w temacie , dobra lokalizacja , jest parking, płaca ok , są premie , atmosfera jak na fabrykę produkcyjną ok, tempo pracy srednie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mechaniki Przemysłowej Zamep Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Zakład Mechaniki Przemysłowej Zamep Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mechaniki Przemysłowej Zamep Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Zakład Mechaniki Przemysłowej Zamep Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Udzieli 6
    44-100 Gliwice

Zakład Mechaniki Przemysłowej Zamep Sp. z o.o.