Pikseo Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Pikseo Sp. z o.o. sp.k.

Czy obecnie poszukujecie pracowników do zespołu w Bydgoszczy?

Ryszard
@Ewa

Wygląda na to, że nie ma obecnie żadnych wolnych stanowisk pracy, można jedynie wysłać swoje CV na maila podanego na stronie firmy: https://pikseo.pl/kariera/ A może aplikowałaś i miałaś szansę udać się na spotkanie rekrutacyjne? Jeśli tak, to daj proszę koniecznie znać.

Dominika

Witam Czy poszukujecie copywriterów do oddziału toruńskiego? Pozdrawiam

Pracuje

Pracuje się dobrze ale trzeba swoje robić a nie udawać. Wcześniejsi pracodawcy nie byli tacy fer. W pikseo jest dobra atmosfera, jak się postarasz to można zarobić i awansować!

Rekrutacja przyjazna, czekam na informację z drugiego etapu, na tą chwilę mogę polecić bo siedziba w Toruniu Genialna!

BOBY
@Tomek

Napisz proszę coś więcej o etapie rekrutacji.

Bolo
@BOBY

Tomek sam tą rekrutacje prowadzi to mu się podoba :D

Opiekun Klienta

Z racji pandemii oczywiste zachowanie dystansu i dezynfekcja. Pan rekruter bardzo sztywny niezbyt sympatyczny. Pytania bezsensowne ale dość łatwe. Pan zachowuje się także jakby pierwszy raz na oczy widział cv i w ogóle nie zapoznał się z jakim kandydatem rozmawia. Wreszcie obietnica tego że do końca dnia uzyskam informacje zwrotną niezależnie od wyniku rozmowy. Informacji takiej oczywiście nie otrzymałem, może i dobrze bo firma która nie szanuje kandydatów nie szanuje też pewnie pracowników. PS nie wiem czemu muszę pisać te opinie 2 raz bo została usunięta. Widocznie marketing internetowy w wykonaniu tej firmy działa również tutaj.

O doświadczeniex dyspozycyjność, jakie argumenty użyłbym gdyby coś sprzedać, reszta jakieś bzdury.

Robert94

Niestety nie dają dobrego początku na start, szkolenia są bardzo zdawkowe, a po 2-3 dniach każą dzownic bez zoorintownia na produkt. Praca nie wymaga do najtrudniejszych, ale jeśli lubisz sprzedawać musisz wiedzieć, że sprzedaż jest kilka razy na miesiąc. Jak na Toruń czy Bydgoszcz dobra podstawa, godna prowizja, ale ta praca nie jest po prostu dla mnie.

Praca ok. Jak potrafisz sprzedawać to praca bajka. Firma uczciwa i z dobrym podejściem do pracownika.

Odpowiedź

Dobre warunki pracy, bardzo dobre zarobki no i wypłata tak jak być powinna - w terminie, normalna umowa o pracę. Obowiązki typowe, siedzisz i dzwonisz. Bardzo ładne biuro + fajne bonusy. Szkolenia krótkie i konkretne, wystarczające na start. Co tu więcej mówić, jak kogoś nie przeraża praca na słuchawce i potrafi chociaż w niewielkim stopniu sprzedawać to tutaj będzie zadowolony. Jak ktoś nie chce / nie potrafi to szkoda czasu i nerwów.

Wigo

Bardzo dobre warunki.

Antoni
@Wigo

Miałeś okazję pracować, czy może w dalszym ciągu pracujesz w firmie Pikseo? Wspomniałeś o bardzo dobrych warunkach, dlatego chciałbym zachęcić Cię do rozwinięcia wypowiedzi. Pod Twoją opinią mogą kryć się różne aspekty, a nie chciałbym źle zinterpretować dodanego przez Ciebie zdania.

Tutaj sprawa jest prosta, jak pokazujesz, że ci zależy i wykażesz się kreatywnością, to firma da ci możliwości rozwoju, a jak przychodzisz i w trakcie pracy przeglądasz pracuj.pl, to nie licz, że coś pozytywnego z tego wyjdzie ;D

Halina
@Tomek

Jakie są te możliwości rozwoju - szkolenia, uczestnictwo w ciekawych projektach, czy jeszcze coś innego? Czy zaangażowanie pracownika i jego kreatywność idą w parze z tym, ile można tutaj zarobić? Mieliście w ostatnim czasie jakieś podwyżki od Pikseo?

Kuba

Dla mnie rewelacja, pracuje juz kilka miesięcy, wyjscia integracyjne, benefity, dobra płaca, naprawde na rynku cięzko o takiego pracodawce... też możlwiości rozwoju są niesamowite

Dobrze się pracuję, stabilnie, kasa na czas, ludzie też w porządku :) Nie wiem czy inni komentujący mają porównanie do pracy w innych firmach, ja mam i pikseo jest bardzo ok.

E

Jest elegancko i tyle :)

Carlos

Szkoda czasu dzwonisz i namawiasz. Wprowadzenia w ofertę właściwie nie ma, radzić trzeba sobie samemu. (usunięte przez administratora) Jak dla mnie bardzo słabo ale potwierdza to bardzo duża rotacja pracowników. Nie polecam

izi

Ładne, dobrze zlokalizowane biuro. Jak na pracę na słuchawce jest w porządku.

@izi

Objazdowa to taka dobra lokalizacja? xd

pracuś
@Paweł

siedziba Pikseo jest też w Toruniu na ulicy Lelewela ;)

Dla osoby, która umie i lubi sprzedawać dobra praca. Szczególnie jeżeli porównać z tym co oferuje konkurencja.

A jak zarobki i atmosfera? Są jakieś szkolenia sprzedażowe?

Baba

W cyfrowym Polsacie na infolinii ogólnej na własnej działalności sprzedając telewizję gdzie często sprzedaż trwa 5 minut przytulam od 12 do 20 zl od klienta. Obsługuje też klienta gdy trzeba. Wychodze 4600 brutto gdzie mam z tego 500 zl zusu I 500 zl podatku. Więc 2500 na słuchawce to jest absolutne minimum zwłaszcza że pracowalem u was I poziom stresu jaki dostarcza waszą firma jest nieporównywalne z cp.(usunięte przez administratora)

Kuba

Wdrażająca wiedze że szkoleń, zwiększając wyniki sprzedażowe z miesiąca na miesiąc, po prostu rozwijając się można awansować przy czym szybkość awansu jest kwestia indywidualna o ile ma się takie predyspozycje. Zaplecze merytoryczne od przełożonych oraz ich wsparcie ułatwia pokonywać ścieżkę kariery. Z mojej strony jeżeli jesteś ambitna osobą jak najbardziej mogę Ci polecić współpracę z Pikseo :).

Morti

Może bedzie laurka, ale pracuje od niedawna i nie spotkalem sie jeszcze z takim podejsciem, oczywiscie pozytywnym. Firma rozwija sie w niesamowitym tempie, codziennie dostajemy jakies dodatki na przywitanie owoce slodycze itd Jest bilard pilkarzyki tenis stolowy, plejak i fajna atmosfera. Wiadomo ze wymagaja i trzeba pracowac ale nie ma nic za darmo. Umowa o prace po 3 msc prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i multisport dla kazdego w pakiecie.

WIOLA

szczerze mówiąc jedna wielka beznadzieja, brak elastyczności i opieki nad pozycjonowaną stroną....potrafią kilka miesięcy nic nie robić bo.....nie mają podobno dostępu do strony

A.

Dobra firma dla młodych osób.

Hubert

Jest ok, normalna praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Pikseo Sp. z o.o. sp.k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pikseo Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pikseo Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pikseo Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 14 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pikseo Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Pikseo Sp. z o.o. sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pikseo Sp. z o.o. sp.k.