Pikseo Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Pikseo Sp. z o.o. sp.k.

Witamy wszystkich Użytkowników serwisu GoWork poszukujących informacji o firmie Pikseo Spółka z o.o. Sp. K. Serdecznie dziękujemy za wszystkie opinie. Staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie podejmowane są kwestie dotyczące naszego przedsiębiorstwa oraz współpracowników. Do tej pory jedynie wnikliwie przyglądaliśmy się treściom opublikowanym na forum. Chcemy jednak pełniej wykorzystać nową płaszczyznę komunikacji, by odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że równoważna do satysfakcji naszych klientów jest satysfakcja pracowników, dlatego staramy się tworzyć stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, kładąc przy tym ogromny nacisk na przyjazną atmosferę. Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora. Pragniemy wciąż się rozwijać, dlatego słuchamy sugestii oraz uwag.  Wyciągamy wnioski z konstruktywnej krytyki, dlatego wszystkie trudne i skomplikowane sytuacje, bardzo prosimy o przesyłanie na adres kariera@pikseo.pl

Wymagający pracodawca ale trzymający się zasad i dający możliwości dobrze zarobić. Nie wszystko mi pasuje ale to tak bywa, nie znalazł się nikt aby każdemu dogodzić. Utrzymałem się kilka miesięcy i pracuje dalej. Przyzwyczaiłem się. Dziwią nie nowe osoby marudzące, którym nigdy nic nie pasuje i na wszystko i wszystkich narzekają. Na firmę, prace, menedżerów a raczej mają problem ze sobą. Ja zostaje i będę robił swoje. Polecam firmę dla normalnych pracowników.

Subiektywny

Jestem copywriterem w tej firmie i nie omieszkam napisać tutaj kilka zdań o niej dla potomnych. Moim subiektywnym zdaniem traktują oni copywriterów w nieprzyjemny i górnolotny sposób. Płacą śmieszną stawkę, dają przekomiczną umowę i nawet w najmniejszym stopniu nie wychodzą naprzeciw pracownikowi. Pracownik czuje się niepewnie, zaś jakaś więź z firmą nie jest w ogóle budowana. Brak możliwości rozwoju, podwyżki lub nawet zmiany na korzystniejszą umowę. Dajecie ludziom pracę i minimalny szacunek za to wam się należy, jednak traktujecie swoich pracowników źle - przy tak galopującej inflacji wasze stawki są kuriozalne, wręcz pachną groteską. Zwyczajnie powinniście się wstydzić, bo budujecie markę bez żadnej wizji, bez lojalnych ludzi, którzy są fundamentem każdego udanego biznesu.

d/Toruń

Miła pani w słuchawce podaje termin I etapu rekrutacji na stanowisko copywritera. Mówi, że będą do wykonania zadania, które dostanę w mailu 5 min przed 12, bo o tej miałam zacząć je wykonywać. Godzina 12:30 na mailu nic, zero null. Marnowanie czasu potencjalnych pracowników!

Opiekun Klienta

Z racji pandemii oczywiste zachowanie dystansu i dezynfekcja. Pan rekruter bardzo sztywny niezbyt sympatyczny. Pytania bezsensowne ale dość łatwe. Pan zachowuje się także jakby pierwszy raz na oczy widział cv i w ogóle nie zapoznał się z jakim kandydatem rozmawia. Wreszcie obietnica tego że do końca dnia uzyskam informacje zwrotną niezależnie od wyniku rozmowy. Informacji takiej oczywiście nie otrzymałem, może i dobrze bo firma która nie szanuje kandydatów nie szanuje też pewnie pracowników. PS nie wiem czemu muszę pisać te opinie 2 raz bo została usunięta. Widocznie marketing internetowy w wykonaniu tej firmy działa również tutaj.

O doświadczeniex dyspozycyjność, jakie argumenty użyłbym gdyby coś sprzedać, reszta jakieś bzdury.

Senshi

Firma chyba krzak. Prpwadza niby rekrutacje, niby dzwonia i umawiaja sie na konkretny termin i godz. Podaja wytyczne.... Co do czego na miejscu firmy nie widac. Zero szyldu, dpokola sklepy, banki, notariusze itp a firmy brak. Mimo lazenia z odpalona nawigacja w tel po placu miedzy kilkoma budynkami firmy znalezc sie nie da. Wg mnie zbieraja dane osobowe a rekrutacja to fikcja. Niby 3k na reke na dzien dobry.... taaaaa akurat. Co to za firma ktora szyldu nie posiada, jest dziwnie ukryta i znalezc jej nie mozna???? Glupota bylo zaaplikowanie. Nie wiem jak w Bydgoszczy ale w Toruniu to porazka. Stracony czas, nerwy i poczucie nabicia w butelke niezapomniane

Mi się udało.
@Senshi

Proponuje spojrzeć dokładnie. Mi się udało trafić i chodzę już do pracy. Logo jest nawet na drzwiach, na dużym słupie chyba nawet dwa. A warunki się potwierdziły na umówię. Może to pokazuje komu zależy. Pani wyjaśniła ale myśle, że gdybys zadzwonił to by wyjaśnili ze miejsce jest koło Vanila spa i kebabie a wszystkie obiekty to Lelewela 33. W obecnym czasie łatwiej oczernić a nie przyznać się ze coś nie pękło. Firma nie jest tutaj winna a została potraktowana nie fer. Czasem warto się ogarnąć i zastanowić.

@Senshi

Stajesz w wejściu od strony przystanku Kościuszki i masz przed sobą drzwi, na których, jak wół, jest logo firmy...

Niby
@Senshi

Niby to Ty chyba pracy szukałeś ????

Alewstyd
@Senshi

Jesli miałeś problem żeby znaleźć biuro albo zadzwonić do osoby która zaprosiła cie na rozmowę to zrobiłeś firmie tylko przysługę...rozumiesz?

Swoje wiem

Pracowałem niecały rok w dziale sprzedaży. Praca inna niż wszystkie ponieważ produkt ambitny, nowoczesny i nie dla każdego. Wystarczy wdrożyć materiały, dodać chęci a się da zarobić nie mało. Presja jest przeważnie w pracy, ale tutaj nie spotkałem się z tym jak swoje robiłem. Poczekasz swoje to możesz liczyć na inne zadania i działy. Jest dużo osób z handlowego którzy przeszli do technicznego czy też obsługi klienta. Miłe wspominam ten czas i żałuje ze musiałem się przeprowadzić (sprawy rodzinne).

Daglasso

Niby ok, na początku fajnie. Z czasem duża presja. Brak argumentacji konkretnych zasad czy sposobu wykonywania obowiązków. Firma nie bardzo szanuje pracowników. Jeśli macie głowę pełną pomysłów - można o nich mówić, ale raczej nikt nie potraktuje ich poważnie. System premii niejasny i niekonkretny. Fajnie na chwilę, ale na dłuższą metę przytłaczająco.

Arkaline
@Daglasso

Presja jest wszędzie, kwestia tylko taka jak wygląda ta presja? czy jest to nękanie czy pozytywna mobilizacja? Natomiast realnie na stanowisku asystent ds. handlu czyli to najniższe - ile idzie zarobić?

Czy w Pikseo Sp. z o.o. sp.k. występują paczki/bony świąteczne?

A tak!

Na święta było zorganizowane spotkanie świąteczne wraz z galą i każdy otrzymał paczkę oraz były dodatkowe paczki dla dzieci pracowników. Było to bardzo pięknie i dobrze zorganizowane, prowadził Tomasz Kammel. Na wielki plus. A w wakacje był spływ kajakowy, pogoda dopisała i uśmiechów nie brakowało.

antyfan

Atmosfera zależy od biura - toruńskie bije bydgoskie na łeb. W Bydgoszczy atmosfera jest ponura i przytłaczająca, ludzie niechętni do pomocy, na pierwszy rzut oka ma się wrażenie, jakby tam byli za karę i zostali zaszczuci. W Toruniu wygląda to nieco lepiej, wszyscy chętnie rozmawiają, wymieniają się doświadczeniem, organizowane są wyjścia integracyjne dość regularnie, a już szczególny nacisk kładzie się na to, gdy do zespołów dołączają nowe osoby. Dają owoce, kawę i herbatę, czasem słodycze. Niestety, jest duża presja, niemal w każdym dziale. Ludzie bardzo się na to skarżą i gdyby nie atmosfera i dobra lokalizacja, podejrzewam, że większość by już stamtąd odeszła. Poziom stresu sięga czasem zenitu, a zleceń przybywa. Najgorsze, co mogę powiedzieć o firmie to to, że podczas pandemii zwolniła wiele osób, w sposób nieelegancki, zostawiając ludzi na lodzie.(usunięte przez administratora)

Emi
@antyfan

Czytam opinie i juz któryś raz jest ten sam zarzut i to mocno zniechęca. Na czym polega ta presja czy jest na każdym stanowisku? Mógłby się ktoś wypowiedzieć?

nie leń
@antyfan

Atmosferę tworzą ludzie, więc w firmie jest to duży plus. Toruń ciekawie się rozwija a widzę, mowa o tym że w pracy się pracuje a nie obija. Presja jest i oczekiwanie jak sam nie potrafisz pracować i szukasz tylko wymówek. Zawsze mnie to ciekawiło, w których firmach handlowych się nie oczekuje pozyskiwania klientów i się cieszą jak pracownik siedzi i nic nie robi. Myślę, że w większości firm jak robi swoje w 8h, jesteś zaangażowany i widać efekty to nie ma nikt pretensji. Ja nie miałem doświadczenia a z handlowego przeszedłem na obsługę i dostaję premię, dlaczego? Bo robię swoje!

antyfan
@nie leń

No to moje gratulacje. Tobie się podoba, mi się nie podobało, tak jak nie podoba mi się wjeżdżanie na ambicje ;) nie wiesz, jak pracowałem i jakie podejście do pracy mam, więc daruj sobie osobiste wycieczki. 3/4 mojej opinii jest pozytywna, pozwoliłem sobie nawet nie pisać tego posta zaraz po zwolnieniu mnie, a po kilku miesiącach, by emocje opadły. Więc trochę niesprawiedliwie jest wytykać mi, że byłem leniem. Szczególnie że moja wydajność zawsze oscylowała w granicy 100-110 procent. :)

Marcin S.

Jak firma przeszła przez COVID, były zwolnienia czy raczej ok ?

zainteresowany

Witam :D Czy ktos byłby w stanie opisać tak mniej wiecej jak wygląda typowy dzień pracy w Pikseo na stanowsiku Specjalisty ds obsługi klienta. Oferta pracy wygląda imponująco dlatego chciałbym poznać czy to jest typowe CC czy może czymś się różni. Z góry dziękuje wszystkim za odpowiedz i pozdrawiam :D

Nieinteresujsie
@zainteresowany

Jesli oferta na dzial handlowy to typowe cc. Masz bazę, dzwonisz i pozyskujesz. Przychodzisz na 8, czasami rano jest krótka odprawa. Od 15 do 16 jest czas na przygotowanie ofert dla potencjalnych klientów.

emigrant
@zainteresowany

Porównanie z typowym cc to przesada. Oczywiście się dzwoni i rozmawia ale produkt bardziej wymagający i można pomyśleć, nie sprzedajesz pakietów tv, a klienci są z różnych branż. Trzeba myśleć i to plus, a komu z tym cięzko to wiadomo. Ja przechodziłem z typowego cc i widziałem różnice na plus, no ale wyjechałem na zachód.

Nieinterere
@emigrant

Przeciez to się samo sprzedaje, nie ma sensu co do tego dorabiać ideologii i robić z siebie wielce myśliciela ☺

Rok temu aplikowałam na stanowisko Specjalisty ds. Copywritingu w Pikseo w Toruniu. Zostałam zaproszona na rozmowę. Owa rozmowa miała odbyć się o godzinie 11.00, w pokoiku siedziało 2 rekruterów i sobie rozmawiało. Po pół godzinnym (!) oczekiwaniu w końcu zaprosili mnie do środka. Kolejno, dostałam się do drugiego etapu rekrutacji, na mejla przesłali mi kilka zadań do wykonania z copywritingu. Miałam na to 3 godziny. Po tych 3 godzinach siedzenia (usunięte przez administratora), odesłałam zadania. NIKT Z FIRMY PIKSEO nie odezwał się. Nie otrzymałam ŻADNEGO MEJLA ZWROTNEGO chociażby z informacją, że otrzymali wykonane przeze mnie zadania, nie otrzymałam nawet żadnej informacji, czy też telefonu, że nie zostałam przyjęta. (usunięte przez administratora) najprawdopodobniej wykonałam pracę, za kogoś innego. Nawet mi nie podziękowano. NIC! Tak proszę Państwa działa Pikseo. ŻENADA! Żałuje, że wcześniej po pół godzinnym czekaniu na rozmowę, nie wstałam i nie wyszłam. TERAZ jak zapewne widzicie często się ogłaszają, szukają specjalistów, a w wymaganiach podają żeby tylko POSIADAĆ CHĘĆ DO NAUKI i to wszystko. Jeszcze rok temu, aplikujący musieli spełniać pewne wymagania, mieć jakieś doświadczenie na danym stanowisku, a teraz, widać że nikt nie chce z nimi pracować, więc nie mają wygórowanych wymagań co do przyszłych pracowników.

artur

@Pracuje! czyli ogólnie wystarczy faktycznie pracować i szefostwo nie będzie unikało odpowiedniego wynagrodzenia ?

Pracował
@artur

Wcześniej padła wypowiedź o wynagrodzeniu 2500 zł i oczekiwaniach jakie stawia firma - wypowiedź mało elegancka i emocjonalna ale bardzo w punkt i się z nią zgadzam. Pracodawca płaci i ma prawo wymagać od pracownika, ale poziom stresu i presja jaka jest wywierana na pracowniku ( i to nie tylko moje zdanie) jest absurdalna. U mnie spowodowała wypalenie zawodowe i stany depresyjne, wina leży po mojej stronie bo na siłę chciałem zostać w firmie i pokazać, że można. Z perspektywy czasu to było bardzo głupie i bym tego nie powtórzył. Wracając do pieniędzy - pójdę krok dalej wsadzając kij w mrowisko, ponieważ prowizja ze sprzedaży (nie premia) jaką mieliśmy otrzymać sprawiała, że bardziej opłacało się przerzucić klienta na początek następnego miesiąca i mieć temat do kolejnego celu. Wyjątkiem było zamknięcie kwartału gdzie w ostatnim miesiącu robiliśmy po 200%-300% planu. Jeśli chodzi o awans i bycie team leaderem, to mam zdanie bardzo podobne jak kolega Mirosław - nie warto.

Pracuje!
@artur

Każdy ma swoje cele i za to premię i wynagrodzenie. Zawsze mi się zgadza. Jak dla mnie nie trzeba kombinować tylko pracować. Trafiają się czasem (usunięte przez administratora) i później się dzwinią że mają efekty/premie w kratkę.

Pracował

Pracuje!

Utrzymałem się ponad rok i pracuję dalej. Dlaczego? Ponieważ chciałem i się starałem. Widze jak nowe osoby zamiast się pokazać i starać, zaczynają najpierw wymagać i opowiadać "co nie on". Praca dobra jak dasz z siebie coś i chcesz, za dodrą pracą zawsze ida pieniądze. Lenie i ściemiacze zawsze są niepotrzebni w firmach.

Mirosław

Niestety kompletnie nie polecam.. Ch(usunięte przez administratora)Dostajesz niby większą płacę ale to dla nich usprawiedliwienie, żeby cię jechać i ciągle wymagać, wymagać i jeszcze raz wymagać bo przecież dostajesz 2500 netto jakby to był jakiś wyczyn. (usunięte przez administratora)Ludzkie podejście?? Komfort psychiczny w pracy?? Szkolenia ?? Zapomnij. Dla nich liczy się tylko kasa którą mogą z ciebie wyciągnąć i wykorzystać cię na 100 procent. Awans ?? Już widziałem osoby które awansowały ma teamleaderow. Poziom nacisku i ciśnienia jest nieadekwatny co do wynagrodzenia pod przykrywką "większego rozwoju zawodowego". Według mnie podobna kasę można zarobić w innym miejscu bez takiego wyścigu szczurów i pomiatania ludźmi jak tam pozdrawiam i życzę wam traktowania ludzi inaczej..

Piklak
@Mirosław

Jak siedzisz i nic nie robisz,to czego się spodziewałeś? :D

PracownikToruń

Pracuje już pół roku,ludzie są bardzo pozytywni,trzeba tylko robić swoje i nikt Ci nic nie powie.

Rafał S.

Atmosfera w pracy jak najbardziej w porządku jasne i przejrzyste warunki pracy (możliwość awansu co kwartał o 1 poziom [w 8 skatowej drodze o ile dobrze pamiętam] w zależności od wyników, osobiście uważam że trudno już po 2 latach dojść do najwyższego szczebla no ale wszystko jest możliwe) przygotowanie do pracy bardzo dobre (warsztaty osobiste i grupowe oraz możliwości odsłuchów rozmów i analizy ich) zaplecze socjalne prawdziwe czyli dodatki podane w ofercie są prawdziwe. Jedyne co powoduje u mnie minusy to zakończenie współpracy, ponieważ zostałem zwolniony bez okresu wypowiedzenia (przyszedłem w poniedziałek do pracy i dowiedziałem się że kończymy współprace ponieważ nie byłem dostępny na mailu w okresie zawieszenia działalności firmy [koronawirus], oficjalnie ,,brak zaangażowania w firmę" [dodam że byłem na umowie zlecenie]). Podsumowując umiesz sprzedawać, masz gadane, lubisz tego typu kontakt z klientem (telefoniczny) praca jak najbardziej dla ciebie. dla mnie rzetelnie mogę dać 7/10

rozczarowana

590 zł miesięcznie przez 2 lata za następujące frazy (branża dziecięca): - body dziecięce cena - body dziecięce sklep internetowy - czapki zimowe dla dzieci cena - czapki zimowe sklep internetowy - ubranka dziecięce cena - ubranka dziecięce on-line (usunięte przez administratora) Zamiast doradzenia, propozycji wielu fraz - nic. Brak efektu jeśli chodzi w sprzedaż, a na tym mi najbardziej zależało. (usunięte przez administratora)

Design By Dalia

Bardzo dziękuję za wyjątkową obsługę naszej firmy ,jesteśmy zadowoleni i pod pozytywnym wrażeniem  Jakość Państwa obsługi, a w tym przypadku Pana Mateusza, który jest naszym opiekunem ocena usługi w skali do 0-10 to dajemy 10+ pozdrawiamy:) Design By Dalia

Transport PL-DE

Polecamy firmę PIKSEO. Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta. Doradztwo w pełnym zakresie usług dotyczących pozycjonowania, doboru fraz kluczowych itp. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Pikseo Sp. z o.o. sp.k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pikseo Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pikseo Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pikseo Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 14 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pikseo Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Pikseo Sp. z o.o. sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pikseo Sp. z o.o. sp.k.