Opinie o Commoditech Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Commoditech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Commoditech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Commoditech Sp. z o.o. w Warszawa

Tomek SL Nowy wpis

@Pracodawca jest bez zarzutu, mogę polecić z 100% pewnością. Szczególnie wypłaty super ekspresowo i bez najmniejszych problemów. Miałem umowę B2B, to działa jak w szwajcarskim zegarku, pomoc merytoryczna w kontaktach z klientem dla którego był projekt - błyskawiczna. Krótko, z wieloma firmami współpracowałem - @Pracodawca to wzór do naśladowania!

Miguel Suarez Nowy wpis

I've had the pleasure of collaborating with Comoditech for nearly two years, and I can confidently say that they are a top-tier company. Their commitment to clear, transparent contracts and their unwavering dedication to fulfilling obligations on time have made our partnership smooth and reliable. Working with Comoditech has been an exceptional experience. I highly recommend Comoditech to anyone, you won't be disappointed.

Krystian Nowy wpis

Świetna agencja. Współpracowałem przez rok, bardzo dobry kontakt mailowy (jak i również przez LinkedIn z opiekunem). Żadnych dziwnych rzeczy w umowie (jak to czasem się zdarza w sekcji kar) a płatności błyskawiczne. Jeszcze nie spotkałem firmy, która rozlicza się z programistą zanim sama dostanie wynagrodzenie z firmy, dla której byłem wynajęty. Polecam serdecznie, liczę że trafi nam się jeszcze jakaś współpraca.

Administrator Nowy wpis

Commoditech Sp. z o.o. poszukuje pracownika na Business Development Manager. Czy stanowisko Business Development Manager wymaga nadgodzin?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Commoditech Sp. z o.o. na stanowisko Business Analyst? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Mateusz

Współpracowałem z Commoditech przez 2,5 roku. Wszystko układało się pomyślnie i bezproblemowo. Zarówno opiekun jak i administracja wywiązywali się ze swoich obowiązków wzorowo. Z wielką przyjemnością wróciłbym do tej współpracy.

Mateusz

Współpracowałem z tą firmą przez rok. Śmiało mogę polecić, kontakt bardzo dobry, warunki współpracy jasne a wypłata dzień po wystawieniu faktury. Polecam!

Wojtek

Współpracowałem ponad rok. Wszystko jak w kontrakcie. Płatności następnego dnia po wystawieniu faktury. Żadnych problemów. Miła obsługa, kontakt można powiedzieć natychmiastowy. Zdecydowanie polecam.

Turati

Słowni, konkretni (etap rekrutacji był wzorowy). Płatności tak szybkie, że chyba fizycznie nie dałoby się już tego poprawić. Ostatnim razem zrobiłem błąd w fakturze, poprawioną wersję przesłałem jakoś po 18. Kilka minut później - może kwadrans - dostałem potwierdzenie, a następnego dnia pieniądze były już na koncie. Benefity to prywatna opieka medyczna (w PZU), nie ma np. MultiSportu, ale rekompensuje to dobra stawka. Ta firma to kontraktornia, a nie software house. I muszę przyznać, że najlepsza z jaką miałem styczność.

Urszula
@Turati

No to najważniejsze, że są konretni. Bo często w firmach nawet tego nie ma. A ile tu konkretnie można zarobić? Dasz znać?

@Urszula

Dla programisty wg mojej wiedzy do 200 PLN/h.

Turati

W specjalizacjach Visual Basic i Turbo Pascal.

@Turati

Ano dzięki. A tak właściwie to jeszcze jakieś inne tutaj są?

Aleksandra

Pracowałam tu przez ponad rok na projekcie dla francuskiej korporacji. Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie! Sprawna i szybka obsługa, bez zbędnych formalności. Płatności faktur błyskawiczne. Bardzo polecam.

@Aleksandra

Spoko brzmi, a opowiesz coś więcej o tym projekcie? Jak to wyglądało?

Grzegorz

Miałem okazje pracować dla Commoditech na projekcie dla Holenderskiej spółki i mogę tylko pochwalić. Kontakt był bezproblemowy, nie miałem żadnych opóźnień płatności (praktycznie następnego dnia od akceptacji godzin faktury były rozliczane - niespotykane dla mnie jak dotąd - wielki plus). Otwartość na rozwiązywanie problemów, elastyczność w działaniu i negocjacjach z klientem. Szybka, profesjonalna i przede wszystkim uprzejma komunikacja na każdym szczeblu. Absolutnie polecam firmę Commoditech i chętnie współpracowałbym z nimi ponownie w przyszłości. Powód zakończenia współpracy był związany z czynnikami zewnętrznymi niezależnymi od firmy.

Katarzyna
@Grzegorz

A czy oni przy takich projektach zapewniają zakwaterowanie? Czy trzeba sobie je samemu załatwić?

tomasztegoniemasz
@Katarzyna

zakwaterowanie czego?

@tomasztegoniemasz

Podejrzewam, że chyba uznała, że do tej współpracy z tą spółką fizycznie ludzie pojechali. ;) Ale raczej to było drogą online, prawda?

Potwierdzam pozytywne komentarze. Solidna firma / dobra współpraca. Mogę polecić

Bardzo dobra współpraca na dłuższym dystansie bo prawie 5 lat :-) Wyjątkowa zwłaszcza pod względem rozliczeń - płatność realizowana praktycznie od razu po odebraniu faktury. Bardzo dobry kontakt z Prezesem i Pauliną z Administracji w kwestiach formalnych. Polecam :-)

Kuba

Firma godna polecenia! Współpracowałem z nimi przez prawie dwa lata i nie mogę powiedzieć złego słowa. Kontakt to zawsze była czysta przyjemność. Wszystkie sprawy były załatwiane profesjonalnie i szybko. Proste zasady współpracy i brak zbędnych formalności. Przelewy najpóźniej następnego dnia po wystawieniu FV.

Waldek

Ostatnio tak mało aktywni jesteście na forum, jest dobrze i nie ma zbytnio potrzeby pisania?

Przemek

Współpracowałem z firmą przez dwa lata i potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. Natychmiastowy kontakt, przelewy kolejnego dnia po wystawieniu faktury. Mam nadzieję, że jeszcze w przyszłości będziemy mogli spotkać się na gruncie biznesowym.

iOS Developer

Firma godna polecenia! Współpracowałem z firmą rok czasu, na kontrakcie u zewnętrznego klienta, żadnych problemów z płatnościami, wszystko na czas, przelewy dzień po wystawieniu faktury. Kontakt wzorowy, zawsze szybko, miło i merytorycznie, konkret. Ludzie są zawsze chętni by pomóc i porozmawiać. Zawsze byłem dobrze traktowany, ani razu nie czułem się zaniedbany przez firmę. Firma otwarta na negocjacje, podejście profesjonalne. Nie miałbym problemu wrócić kiedyś do współpracy jakby się nadarzyła odpowiednia okazja.

@iOS Developer

Twój pełen zadowolenia komentarz o firmie na pewno wpłynie pozytywnie na jej wizerunek. Firma korzysta z wysokiej jakości programistów i specjalistów IT. Czy także tworzysz projekty w nowych technologiach i na tym polegała Twoja współpraca?

anonimus

Wszystko ok. Minimalistyczna ale uczciwa firma / moge polecić. Poza kontraktami i rozwojem oprogramowania dla ich klientów mają też kilka własnych produktów z którymi można pracować ale to głównie mobilne tematy.

Iwo

Spokój na forum tylko potwierdza, że dobrze się pracuje a czy aktualnie potrzebują nowych ludzi?

Programoza

współpracowałem 1,5 roku, mogę bardzo polecić / pozdrawiam

Artur

Firma ok, po zakończeniu projektu dostałem kolejny ale miałem opcję wyjazdu z Polski. Jestem otwarty żeby kiedyś wrócić do współpracy

Zostaw merytoryczną opinię o Commoditech Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Commoditech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Commoditech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Commoditech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Commoditech Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Mokotowska 1 lok. XII PIĘTRO
    00-640 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042