Opinie o Cortizo Sp. z o.o. w Radomsko

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cortizo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cortizo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Produkcja wyrobów aluminiowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cortizo Sp. z o.o. w Radomsko

marcin90

ja również teoretycznie byłbym zainteresowany u nich w cortizo pracą jako przedstawiciel ale nie mogę w internecie znaleźć konkretnych informacji jakie byłby dokładnie warunki takiego zatrudnienia - czy ktoś się może wypowiedzieć na ten temat? zależy mi przede wszystkim na info jak przedstawia się u nich system prowizyjny dokładnie

okti

Wczoraj pojawiły się kolejne w krótkim czasie rekrutacje na przedstawiciela z j. hiszpańskim na wszystkie województwa. Czyżby to jakieś czystki w Cortizo, czy to ludzie masowo odchodzą??? Proszę o jakieś konkretne info, ponieważ znam hiszpański i mam zamiar tam aplikować

ESPANIOL

MASAKRA nie polecam

jaaa

Tragedia. (usunięte przez administratora)NIE POLECAM NIKOMU. SZKODA ZDROWIA

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cortizo Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Główna Księgowa / Główny Księgowy.
o.n.a

A ja tam pracuje juz rok i żyje. Jest jak w każdej innej pracy. Zrobisz zle konsekwencje ponosisz i tyle. Gdyby kazda firma nie dopilnowala produkcji to by żadnej nie było. Nie można pozwolić na błędy itd. Zgadzam się z negatywnymi opiniami ale jak ktoś chce pracować to będzie pracował i ja jestem tego dobitnym przykładem jakich tam wiele. Oni wcale nie są tacy źli.(usunięte przez administratora)

a co z działem utrzymania ruchu jakie tam są warunki pracy ?

ooo

jak w każdej firmie są normalni i są też trudni zawodnicy, zasada jest jedna wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

greg

a są tam jacyś normalni ludzie wogóle? piszecie ze sami (usunięte przez administratora), ale to wszyscy tacy są? miałem tam zanieść papiery, ale się zastanawiam. warto?

brus wszechmocny

Cortizo - zatrudnia Cie, porobisz dwa, trzy dni i do widzenia. Umowy nie było kasy nie ma. I to sa przypadki w tej firmie nagminne. Ostatnio byłem świadkiem jak koles przyszedł się upomnieć o pieniazki za przepracowane 3 dni w maju. Odpowiedz była jak na początku. Wystarczylo tylko powiedzieć ze sprawę zgłosi się na policje o probie popełnienia przestępstwa i jest na to odpowiedni paragraf( swiadczenie pracy bez wyplaty wynagrodzenia). Pani poleciala biegusiem do szefa i kolesiowi od razu przygotowala zalegla umowę i wypowiedzenie niby ze umowa została rozwiazana za porozimieniem stron. Pieniazki na konto. Sprawe dalo się zalatwic, wystarczy postraszyć policja i prokuratura, więcej osob się znajdzie to i prokuratura by porządek zrobila z nimi. Wiecej odwagi nie dajcie się im okradac

a

Kiedy masz jechać na Słowacje to jeździsz w przeciwnym razie pracujesz na magazynie. Jaka praca na magazynie widzisz z tego co ludzie piszą i jaki przemiał masy ludzkiej. Nie widziałemm drugiej firmy na strefie gdzie pracuje tak mało ludzi i tak duży przemiał roboli jest. Indesit, Jysk itp. to pikuś przy tej firmie.

artur

A wiecie może jak to jest w tym CORTIZO z kierowcami ?? czy jest sens tam jeździć , jakie warunki ??

J

Co Ty mi możesz zrobić?? Możesz się wypłakać mamie w rękaw...

J

Co Wy tu wypisujecie ?? Jeśli jest tak źle to czemu jeszcze tam nie było PIP (Państwowej inspekcji pracy). Wszyscy gadają, wypisują tylko nikt nic nie umie zrobić. Skoro tyle osób nie dostało wynagrodzenia za pracę to czemu to nigdzie nie jest zgłoszone??

Młodyyy

Nie polecam! Myślałem ze to porządna firma i porobię tam dłużej ale sie grubo myliłem;/ Cortizo nie przestrzega kodeksu pracy bo trzeba tam robić nawet do 16 godz dziennie!, mają tam godzinną przerwa za którą oczywiście nie placą ;/ Dobrze że usłyszałem od chłopaków ze umowe o prace dają dopiero po 3 tyg to uciekłem 1 dnia bo nie będe robił na czarno! Bardzo dużo osób ram robiło jeden lub kilka dni i oczywiście nikomu nie zapłacono bo robili bez umowy i kto udowodni ;/ Nawet strojów roboczych dla nas nie mili ;]

załamana

Firma dla niewolników. Praca polega np. na pakowaniu na czas co oznacza stojącego ze stoperem hiszpana, który pogania przy okazji. Kto się nie wyrabia wylatuje i nieważne czy ktoś pracuje godzinę czy trzy miesiące.

Witam .Na pracuj.pl pojawila sie oferta Cortizo. I jestem zainteresowany praca w tej firmie. Chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej o tej firmie. Na stronie internetowej wydaje sie byc wszystko ok. Wielka korporacja to i dobre warunki pracy. Czy ktos kto tam pracowal lub pracuje jest zadolony z pracy jak i wynagrodzen?Czy cos nie tak z ta firma?Prosze o wypowiedz

Wściekłe Psy

Takiego falstartu spowodowanego brakiem kompetencji to w branży stolarki otworowej jeszcze nie było. Wracajcie do Hiszpanii bo w Polsce już się nie wbijecie w rynek :) Nikt nie chce już z Wami gadać - info o wtopach rozeszło się po całej Polsce.

Berliński

To jakiś kolejny żart ze strony Hiszpańskiej spółki, pensja 8500zł miesięcznie + prowizje nikt tam nie jest w stanie zarobić takich pieniędzy no może poza dyrektorem handlowym który co kilka miesięcy się zmienia. Poza tym z czym handlowiec ma tam jeździć jak do tej pory nie mają programu LiczOkno Borkowskiego??? Nie są w stanie wycenić nawet prostych konstrukcji.

adi

jesli chcesz pracowac jak niewolnik zapraszam do Cortizo...!!! idac do pracy nie wiesz o ktorej wrocisz!, godzina przerwy za free!. Zarobki? nigdy sie nie doliczysz. Za usmiech, rozmowe wylatujesz. Dzisiaj pracujesz jutro nie wiesz czy bedziesz pracowal.

niewolnik

Praca w tej firmie to totalna porażka ze jeszcze tej firmy nie zamknieto jest dla mnie szokiem ponieważ idac do pracy niedosc ze trzeba pracowac jak niewolnik to jeszcze te flegmatyki zmuszaja do tylu nadgodzine ze tygodniowo wychodzi wiecej nadgodzin niz godzin w pracya po za tym zwalniaja za zwykle blachostki ta firma to totalne DNO nic wiecej

Zostaw merytoryczną opinię o Cortizo Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Cortizo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cortizo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cortizo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cortizo Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Geodetów 2
    97-500 Radomsko