Opinie o Cortizo Sp. z o.o. w Radomsko

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cortizo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cortizo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Produkcja wyrobów aluminiowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cortizo Sp. z o.o. w Radomsko

Witam, Proszę napiszcie na czym polega praca na produkcji, tak konkretnie. Jakie jest tempo pracy? Ile czasu trwa przerwa? Jak często zdarzają się nadgodziny? Bardzo zależy mi na rzetelnych i merytorycznych odpowiedziach. Z góry dziękuję za udzielone odpowiedzi.

@Karolina

Dziewczyno daj sobie spokój z tym zakładem bo więcej tylko sę narobisz a oni jeszcze ci premie zabiorą bo zabierają za karzdą głupote

Ja1875
@Karolina

Kariera w tej firmie to max do 3 umowy na stałe nikt nie dostaje bo wolą przyjaść nowego pracownika niż wiązać sie z już doświadczonym pracownikiem a szczegulnie na Lakierni i Tłoczni

Pati
@Ja1875

Fakt nie ma szacunku dla człowieka Odradzam wszystkim

Xxx

Witam Ponawiam pytanie Mam pytanie czy do tej firmy cortizo jedzi transport z okolic Koscielca?

Agnieszka
@Xxx

W ofercie pracy na produkcji w Cortizo piszą, że jedzie na trasie Kamieńsk - Gomunice - Blok Dobryszyce- Radomsko. Ja szukam z kolei potwierdzenia, czy te 3,6 tys. zł brutto jest realne? Z góry dziękuję za pomoc.

Mała
@Agnieszka

Tak realne, bez żadnej ściemy. To co piszą w ofercie jest zgodne z prawdą pod warunkiem, że zgadzamy się od czasu do czasu na pracę w nadgodzinach i nie obniżamy frekwencji z tyłu L4 itp. Do tego jeszcze dodatkowa premia dwa razy w roku (oprócz wypłaty - sierpień i grudzień) max 1200 brutto. Ale trzeba na to wszystko zapracować. Jak ? Trzeba się samemu przekonać, nie każdy wytrzymuje ...

Nie jeździ zaden transport pracuje tu rok i był przez 2 miesiące

Ja1875
@Ja 1875

Premie zabierają za byle co nawed za wyjście na papierosa

@Xxx

Nie ma zadnego transportu. Jedynie twój własny

Zosia

Patologia między dziewczynami, przeklinanie na siebie, poganianie żeby robić dużo ponad normę. Praca dla ludzi odpornych psychicznie i fizycznie.

Amelia

Witam,proszę napiszcie mi jak wygląda tam praca pracownika gospodarczego czyli sprzątaczki.Czy też tak słabo jak piszecie o innych stanowiskach?Dziękuję z góry za odp:)

Janina
@Amelia

Sprzątaczki mają lepiej niż pracownicy produkcyjni bym powiedziała. Ja osobiście dostałam służbowy wózek na wiadro z mopem i własną szczotkę do zamiatania. Pracuję tylko po 12 godzin dziennie bo mam jeszcze dzieci na głowie i nie dało rady robić po 16 godzin bo muszę się nimi zając i dać im jeść - trochę żałuję że się decydowałam 15 lat temu na te dzieci. Ale za to mam wolne weekendy, święta no i dni w których biorę sobie urlop lub L4 też mam wolne - w innych firmach tak nie było, musiałam być pod telefonem i spać ze szczotką w ręku i szufelką pod poduszką.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cortizo Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Główna Księgowa / Główny Księgowy.
Daniel

Witam,zmieniło się coś w firmie cortizo? Jak wygląda praca na produkcji ,praca kierowcy?

Tajemnicza

Siemka ludziska orientujecie się czy dają paczki dla pracowników czy dzieci lub bony na święta???

Fenix

Witam. Jak wygląda sytuacja z elektrykami ? Podobno szukają. Jakie warunki i wynagrodzenie ? A atmosfera? Dziękuję za odpowiedzi.

cała prawda
@Fenix

Pierwszą umowę dają na 3 miesiące. Ja tyle nie przepracowałem zwolniłem się wcześniej. Podobnież byli rekordziści i pracowali tylko 3 dni. Oczywiście mówię o elektrykach czy jak kto woli utrzymaniu ruchu. Jeśli zakład pracy od lat szuka pracowników, co chwilę dając ogłoszenia to jaka jest atmosfera wywnioskuj sobie sam.

@Fenix

Złożyłem CV do utrzymania ruchu i zostałem zaproszony na rozmowę o pracę. Niestety rozmowa się nie odbyła, bo pan kierownik pojechał prywatnie na zakupy, o czym poinformowała mnie sekretarka. Po 15 minutach czekania wyszedłem z firmy. Nie polecam, skoro już na starcie nie szanują to nie ma szansy, że potem będzie lepiej.

...

nie polecam tam pracowac firma nic nie warta.

Dawid

Witam. Czy może ktoś powiedzieć jak wygląda praca jako spawacz w firmie ? Jak zarobki? Atmosfera? I czy pracuje soe na trzy zmiany?

Jon

Nic wartafirma i nic warte kierownictwo

Aaa

Ponownie szukają bezdomnego kierowcy na Olx . Gorąco nie polecam.

Dddd
@Aaa

Rozwiń swoją wypowiedź co miałeś na myśli

Krzysztof
@Dddd

No właśnie, ja też chciałbym dowiedzieć się, czemu Aaa w ten sposób się wypowiedział. Znalazłem ogłoszenia rekrutacyjne na stanowiska pracownik produkcji i kierownik działu produkcji z językiem hiszpańskim. Firma oferuje premie i możliwość awansu. Jesteś zainteresowany pracą i możesz napisać czy będziesz aplikował?

Jak jest z awansem w Cortizo Sp. z o.o.?

Irek

Przychodzisz do firmy na stanowisko kierownicze albo specjalistyczne, z poziomu szeregowego pracownika nie ma awansów ani podwyżek. Możesz się zwolnić i za jakiś czas aplikowć na wyższe stanowisko to jedyna możliwa opcja oprócz koneksji rodzinnych.

W.

Nie pracowałam w Cortizo, lecz chętnie opowiem o swojej historii z tą firmą. Złożyłam CV, po tygodniu dostałam telefon. Umówiłam się z Panią na spotkanie. Na początku rozmowa, potem zwiedzanie hali. Pod koniec spotkania zdenerwowałam się, bo okazało się, że przyjechałam po prostu na wycieczkę. Niby szukają pracowników, a potem się okazuje, że "jak będą kogoś potrzebować, zadzwonią". Człowiek prosto z pracy poświęcił czas, przejechał 57km, mając nadzieję, że jest duża szansa na zmianę pracy, a na końcu słyszy takie słowa. Szczyt chamstwa.

Padr_ona Puga
@W.

A ja pracowałam i na prawdę dziewczyno oby do Ciebie nie zadzwonili bo takie zachowania to standard w tej firmie... Nie łam się szukaj dalej na pewno znajdziesz coś lepszego!

Szakal

Mialem taką samą sytuacje

L.y
@W.

Również miałam taką samą sytuację. Porażka. Po co to ogłoszenie dalej wisi?

Czarny

Nie polecam , naprawdę ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) , jak idziesz na rozmowę to pierw musisz poczekać z 30 minut bo kierowniki muszą zjeść obiad a potem jak cię oprowadzają to mówią ze tu się pracuje dynamicznie jak ja patrzyłem jak inni ronią to jak roboty wgle mają twoje zdanie w (usunięte przez administratora) ., nie pójdą ci na rękę ze zmianami i wgle odradzam każdemu tam roboty bo to najgorsza firma jest .

Witam chciałbym opisać dział Anodowni na którym odbywa się załadunek materiału do wanien jak i rozładunek gotowych profili Praca nie jest wymagająca typowo fizyczna Na załadunku trzeba się uwijać czyli być wyjątkowo szybkim Na rozładunku jest tak samo ale do tego dochodzą jeszcze ciężary które ściągamy ręcznie sami niektóre w 3osoby a niektóre w 2osoby Pracownicy którzy tam pracują są wykorzystywani do granic możliwości Za pracę dostają odpowiednie wynagrodzenie przynajmniej tak myślą Głównie wykorzystują młode osoby bez doświadczenia zawodowego i bez możliwości porównania z innym zakładem Głównie na takich pracownikach bazują Co do kadry Z Hiszpanii to patrzą na Polaków tak jak my na Ukraińców Mam nadzieję że chodź trochę naświetliłem jak mniej więcej wygląda ta praca na tym dziale Pozdrawiam

Helmut

Możecie tylko żałować, że tu nie pracujecie. Dobry pracodawca i firma i ja polecam prace.

Ono
@Helmut

Helmucie z działu kadr, ile dostałeś świątecznej premii za ten chwalebny wpis o tej hiszpańskiej firemce? Poklepali stratedzy pewnie po ramieniu co? :) aleś grzeczny i pokorny :)

Pracowałem tam dwa dni. Sorry ale w takim tempie to ludzie pracują którzy mają od sztuki a nie na godzine. Zwykli wyzyskiwacze. Najlepiej żebyś pracował biegiem za darmo i ci którzy potrafią rozmawiać po polsku mówią ci w prost że masz (usunięte przez administratora) Biegać to se można na boisku za piłka a nie w pracy.

Roksa

Dwa dni? co ty wiesz o pracy

Paulina

Kierownictwo to dno dna i dwa metry mułu (delikatnie się wyrażając). Chcą być kimś, a w rezultacie nadal są nikim. Nie potrafią zorganizować pracy sobie ani pracownikom. Zamówienia są pakowane 'na już', ponieważ żaden z nich nie zadał sobie trudu, by sprawdzić co jedzie jako pierwsze, żeby było gotowe. Lepiej później stać nad pracownikiem, poganiać i się drzeć. W takiej sytuacji można pomarzyć o przerwie. Wyjdziesz jak spakujesz. Nie ważne czy zajmie Ci to 20 min czy 2h. Kierowniczka, która ma za zadanie tłumaczyć przekazuje hiszpanom to co chce. To działa również w drugą stronę. Nie powie Ci, że właśnie zostałaś przez hiszpana zmieszana z błotem. Wypłata nie najgorsza, ale trzeba pilnować, bo okradają na nadgodzinach jak tylko można. Pracownicy gdyby mogli to by się potopili w czterech literach kadry zarządzającej. Większość gdyby spadła z poziomu swojego ego na poziom inteligencji najpewniej by się zabiła. Dla tych ludzi nie ma większej świętości niż aluminium i najchętniej to by z pracy nie wychodzili. Zabijają się o nadgodzinę. Nie można liczyć na życzliwość czy pomoc pracowników z dłuższym stażem. Choć ich zadaniem jest nauczenie nowej osoby obsługi maszyn dziewczyny bardziej skupiają się na krzyczeniu bez powodu i obgadywaniu za plecami. Podsumowując - szczerze odradzam pracę w Cortizo. Choć zarobki mogą kusić, to atmosfera w zakładzie pozostawia wiele do życzenia...

*) $%
@Paulina

Wszyscy to się uważają za jakieś wyższe swery a (usunięte przez administratora) i dno do potęgi enter kameruja cię, na każdym kroku robią z ciebie (usunięte przez administratora) i wszystko na już, pakować jeszcze ci powiedzą że mało jak(usunięte przez administratora)

M.

Witam, jak wygląda tam praca w weekendy? Czy są obowiązkowe?

Fiesta

Drogie żubry z Radomska i okolic zapraszamy do naszej rzeźni na Geodetów 2.

bb
@Fiesta

hahaha super powiedziane

Dominika
@bb

Taki wpis jest średnio pomocny dla osób, które szukają informacji o pracy w Cortizo. Napisz coś o firmie, jeśli jesteś albo byłeś jej pracownikiem. Wymagają wcześniejszego doświadczenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Cortizo Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Cortizo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cortizo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cortizo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cortizo Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Geodetów 2
    97-500 Radomsko