Cortizo Sp. z o.o.

Radomsko

Opinie o Cortizo Sp. z o.o.

Igor

Czy podpowiecie mi jak się pracuje w firmie? Czy warto starać się o pracę?

gonzo

Polecam tą firmę siedzę w biurze , czasami się przespaceruje po hali, mam sponsorowane mieszkanie, skodę służbową do dyspozycji, sponsorowane posiłki, najwyższą wypłatę ze wszystkich pracowników płatną oczywiście w euro i rzesze białych murzynów do pracy. Zapraszam i pozdrawiam was ( usunięte przez administratora )

Ja pracownik
@gonzo 08.02.2017 11:24

Przepraszam panie gonzalo. Jak to bialych muzynow. To jest do cholery obraza.

Millonaria comercial iva

Kuriozalny przebieg rekrutacji, potrzebne były 3 rozmowy w tym 2 z dyrektorem z Hiszpanii, żeby zostać zaproszonym na spotkanie face2face z Panem prezesem plus nieznanym mi przybocznym z rekrutacji i dojść do wniosku ze nie znam branży aluminium (brawo dla kadry HR). Pomijając fakt że, jak to stwierdzili produkt sprzedaje się sam (nie wyrabiają się z produkcja), w Polsce (tylko w naszym kraju) nie są w stanie znaleźć przedstawiciela handlowego, podobno już 8 odleciało oprócz jednego wychwalanego na każdym etapie rozmowy. Generalnie bardzo słabe wrażenie.

loco
@Millonaria comercial iva 28.11.2017 16:13

no vas a tener vida loca

Loca

Witam, chciałam złożyć tam aplikację do działu handlowego z jęz. hiszpańskim, ktoś pracował na tym stanowisku wcześniej? Jakie wrażenia? Pozdrawiam

gonzo

Pracownicy przebywają na zasłużonym wakacyjnym urlopie do końca sierpnia.

Paulina

Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z pracą w Cortizo? Każda merytoryczna wiadomość będzie cenna i pomocna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

@Paulina 16.08.2017 13:26

Witam. Obecnie pracuję od paru miesięcy we firmie Cortizo. Praca nie należy do najlżejszych, ale jakoś wyjątkowo męcząca też nie jest. Wszytsko zależy od człowieka i jego podejścia. Wynagrodzenie też ok. Myślę, że warto spróbować i złożyć CV. Pozdrawiam serdecznie

szukający pracy

Gdzie złożyć cv żeby dostać się do cortizo? pozdrawiam wszystkich

galanonim
@szukający pracy 02.07.2017 12:09

w kadrach

Paulina

@qwer, dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia? Uargumentuj swoją wypowiedź.

Olewacz

Bylem chwile w cortizo i wiem ze placa fajnie. Po 1,5 albo 2 latach(juz nie pamietam) mozna dojsc do 3k brutto. Praca na produkcji jak wszedzie, wdrozysz sie to zamykasz oczy i lecisz. Jak jest sezon to trzeba robic duzo i szybko a jak nie ma to i na fajke wyjdziesz, kawy sie napijesz. Lajtowa atmosfera. Ja odszedlem bo nie chce mi sie na 3 zmiany pracowac.

Paulina

Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy?

i nie jestem rasitą

nana

Nie polecam jak najbardziej tej firmy, patologia od samej góry. Dziewczyny dźwigają pudla po 100 kg. Co rusz to kolejnej siada kręgosłup. Praca od niedzieli do soboty non stop. Dwa razy nie przyjdziesz w weekend i usłyszysz do widzenia. Całym urlopem zarządza pracodawca. W ciagu roku poza wolnym w wakacje i na boże narodzenie nie dostaniesz nawet dnia wolnego, nawet opieki na dziecko tam nie tolerują. Najlepiej jakbys robił 7 dni w tygodniu po 16 h , a w nagrodę zabiorą ci nadgodziny bo ktos coś powiedzial dyrektorowi. Poziom pracowników jak i kierowników poniżej krytyki. Robic można ale idzie sie wykończyć psychicznie i fizycznie.

aqua
@nana 01.02.2017 16:03

To prawda...naj... naj... naj.... gorsza praca na strefie....

Gal Anonim

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Rekrutacje potrafia prowadzic, rozmowe kwalifikacyjna rowniez. Obiecuje odpowiedz po tygodniu. Mija miesiac, pozniej drugi, a odpowiedzi jak nie bylo tak nie ma. Nawet zdawkowego szablonowego maila. Lepiej nie tracic nerwow.

Vendetta

Jak wygląda obecna sytuacja w firmie? Rozbudowują się i pewnie zaczęli rekrutację. Czy warto składać dokumenty, czy sobie odpuścić?

qwer
@Vendetta 24.01.2017 13:45

Lepiej odpuść sobie tą firme. jedno wielkie dno,syf i nic więcej.

Jakub

czy praca w zawodzie u nich opłaca się zarobkowo?

ccg

Zrobisz najlepiej jak nie będziesz pokazywać się w tym zakładzie ani handlowo ani w pracy zakład jest źle zarządzany.

tom tom

Ta firma nie ma nic wspólnego z normalnością jak wiadomo ryba się psuje od głowy (usunięte przez administratora)

Chemiczka

Heja. Pojawiło się ogłoszenie na Chemika do laboratorium lakierni. Wysłałam aplikację i zaproszono mnie na rozmowę. Mam doświadczenie na podobnym stanowisku. Ale jak czytam komentarze to chyba zadzwonię i zrezygnuje z rozmowy. Wie ktoś jak tam u chemików jest? i na czym ta praca polega? Kobieta się tam nie wykończy?

Laki

Witam, mam pytanie czy coś zmieniło się po zmianie kierowników, jaki jest ten nowy??? czy ktoś wie co tam się dzieje, będzie lepiej czy lipa jak wszyscy piszą?

marcin90

ja również teoretycznie byłbym zainteresowany u nich w cortizo pracą jako przedstawiciel ale nie mogę w internecie znaleźć konkretnych informacji jakie byłby dokładnie warunki takiego zatrudnienia - czy ktoś się może wypowiedzieć na ten temat? zależy mi przede wszystkim na info jak przedstawia się u nich system prowizyjny dokładnie

okti

Wczoraj pojawiły się kolejne w krótkim czasie rekrutacje na przedstawiciela z j. hiszpańskim na wszystkie województwa. Czyżby to jakieś czystki w Cortizo, czy to ludzie masowo odchodzą??? Proszę o jakieś konkretne info, ponieważ znam hiszpański i mam zamiar tam aplikować

ESPANIOL

MASAKRA nie polecam

jaaa

Tragedia. (usunięte przez administratora)NIE POLECAM NIKOMU. SZKODA ZDROWIA

o.n.a

A ja tam pracuje juz rok i żyje. Jest jak w każdej innej pracy. Zrobisz zle konsekwencje ponosisz i tyle. Gdyby kazda firma nie dopilnowala produkcji to by żadnej nie było. Nie można pozwolić na błędy itd. Zgadzam się z negatywnymi opiniami ale jak ktoś chce pracować to będzie pracował i ja jestem tego dobitnym przykładem jakich tam wiele. Oni wcale nie są tacy źli.(usunięte przez administratora)

a co z działem utrzymania ruchu jakie tam są warunki pracy ?

ooo

jak w każdej firmie są normalni i są też trudni zawodnicy, zasada jest jedna wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

greg

a są tam jacyś normalni ludzie wogóle? piszecie ze sami (usunięte przez administratora), ale to wszyscy tacy są? miałem tam zanieść papiery, ale się zastanawiam. warto?

brus wszechmocny

Cortizo - zatrudnia Cie, porobisz dwa, trzy dni i do widzenia. Umowy nie było kasy nie ma. I to sa przypadki w tej firmie nagminne. Ostatnio byłem świadkiem jak koles przyszedł się upomnieć o pieniazki za przepracowane 3 dni w maju. Odpowiedz była jak na początku. Wystarczylo tylko powiedzieć ze sprawę zgłosi się na policje o probie popełnienia przestępstwa i jest na to odpowiedni paragraf( swiadczenie pracy bez wyplaty wynagrodzenia). Pani poleciala biegusiem do szefa i kolesiowi od razu przygotowala zalegla umowę i wypowiedzenie niby ze umowa została rozwiazana za porozimieniem stron. Pieniazki na konto. Sprawe dalo się zalatwic, wystarczy postraszyć policja i prokuratura, więcej osob się znajdzie to i prokuratura by porządek zrobila z nimi. Wiecej odwagi nie dajcie się im okradac

a

Kiedy masz jechać na Słowacje to jeździsz w przeciwnym razie pracujesz na magazynie. Jaka praca na magazynie widzisz z tego co ludzie piszą i jaki przemiał masy ludzkiej. Nie widziałemm drugiej firmy na strefie gdzie pracuje tak mało ludzi i tak duży przemiał roboli jest. Indesit, Jysk itp. to pikuś przy tej firmie.

artur

A wiecie może jak to jest w tym CORTIZO z kierowcami ?? czy jest sens tam jeździć , jakie warunki ??

J

Co Ty mi możesz zrobić?? Możesz się wypłakać mamie w rękaw...

J

Co Wy tu wypisujecie ?? Jeśli jest tak źle to czemu jeszcze tam nie było PIP (Państwowej inspekcji pracy). Wszyscy gadają, wypisują tylko nikt nic nie umie zrobić. Skoro tyle osób nie dostało wynagrodzenia za pracę to czemu to nigdzie nie jest zgłoszone??

Młodyyy

Nie polecam! Myślałem ze to porządna firma i porobię tam dłużej ale sie grubo myliłem;/ Cortizo nie przestrzega kodeksu pracy bo trzeba tam robić nawet do 16 godz dziennie!, mają tam godzinną przerwa za którą oczywiście nie placą ;/ Dobrze że usłyszałem od chłopaków ze umowe o prace dają dopiero po 3 tyg to uciekłem 1 dnia bo nie będe robił na czarno! Bardzo dużo osób ram robiło jeden lub kilka dni i oczywiście nikomu nie zapłacono bo robili bez umowy i kto udowodni ;/ Nawet strojów roboczych dla nas nie mili ;]

załamana

Firma dla niewolników. Praca polega np. na pakowaniu na czas co oznacza stojącego ze stoperem hiszpana, który pogania przy okazji. Kto się nie wyrabia wylatuje i nieważne czy ktoś pracuje godzinę czy trzy miesiące.

Jarek

Masz problem z logicznym myśleniem, przecież widzisz opinie ludzi, którzy tam pracowali, pracuje tam już jakiś czas i jestem prawie kierownikiem, czasem sprzedam jednego polaczka czasem dwóch, Hiszpanie takich ludzi cenią i wspinam się po szczeblach kariery

Piotr

Witam .Na pracuj.pl pojawila sie oferta Cortizo. I jestem zainteresowany praca w tej firmie. Chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej o tej firmie. Na stronie internetowej wydaje sie byc wszystko ok. Wielka korporacja to i dobre warunki pracy. Czy ktos kto tam pracowal lub pracuje jest zadolony z pracy jak i wynagrodzen?Czy cos nie tak z ta firma?Prosze o wypowiedz

Wściekłe Psy

Takiego falstartu spowodowanego brakiem kompetencji to w branży stolarki otworowej jeszcze nie było. Wracajcie do Hiszpanii bo w Polsce już się nie wbijecie w rynek :) Nikt nie chce już z Wami gadać - info o wtopach rozeszło się po całej Polsce.

Berliński

To jakiś kolejny żart ze strony Hiszpańskiej spółki, pensja 8500zł miesięcznie + prowizje nikt tam nie jest w stanie zarobić takich pieniędzy no może poza dyrektorem handlowym który co kilka miesięcy się zmienia. Poza tym z czym handlowiec ma tam jeździć jak do tej pory nie mają programu LiczOkno Borkowskiego??? Nie są w stanie wycenić nawet prostych konstrukcji.

adi

jesli chcesz pracowac jak niewolnik zapraszam do Cortizo...!!! idac do pracy nie wiesz o ktorej wrocisz!, godzina przerwy za free!. Zarobki? nigdy sie nie doliczysz. Za usmiech, rozmowe wylatujesz. Dzisiaj pracujesz jutro nie wiesz czy bedziesz pracowal.

niewolnik

Praca w tej firmie to totalna porażka ze jeszcze tej firmy nie zamknieto jest dla mnie szokiem ponieważ idac do pracy niedosc ze trzeba pracowac jak niewolnik to jeszcze te flegmatyki zmuszaja do tylu nadgodzine ze tygodniowo wychodzi wiecej nadgodzin niz godzin w pracya po za tym zwalniaja za zwykle blachostki ta firma to totalne DNO nic wiecej

satin

Dno. Wylecieć można za jeden uśmiech, że tak powiem.

Paweł

Podobno już zamykają firmę.

zainteresowany

chciałbym poznać opinię o tej firmie od pracowników ponieważ staram się tam o pracę

ALU

Kompromitacja ... Brak pomysłu ... Kilkakrotny restart i nadal nic ... Czas pracy? Nigdy nie wiesz ... Zdecydowanie nie polecam.

Zostaw opinię o Cortizo Sp. z o.o. - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cortizo Sp. z o.o.