Opinie o Cortizo Sp. z o.o. w Radomsko

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cortizo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cortizo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Produkcja wyrobów aluminiowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cortizo Sp. z o.o. w Radomsko

Związkowiec

Czy w tym zakładzie są związki? Solidarności lub inne??

Na anodownii to nawet ćpuna wzięli na brygadzistę.

Hanna

nie wiem na ile w tym prawdy ale skoro piszesz o naborze brygadzistów to oni normalnie ludzi od siebie awansują czy z zewnątrz wolą brać? brygadzistów to ilu tu jest tak w ogóle?

(usunięte przez administratora) Billecki Udaje że jest kimś, a sam (usunięte przez administratora)no to jest Załosne......

On38

Dzień dobry chciałbym zapytać jak wygląda sprawa z praca na magazynie. Zarobki i czy jest ciężko

Young Charles
@On38

Zarobki jak w całej firmie, czyli mierne i brak perspektyw na poprawę, a to ważne bo gdzie masz dobre pieniądze ale tam sa chociaz perspektywy na podwyżki. Jeśli chodzi o prace Hmm No cóż tu to samo spokoju nie zaznasz kierownictwo bedzie chcialo cie za wszelka cenę upodlić i odciąć od rodziny zebys zamieszkał tam za darmo pracując

@Young Charles

czy w takiej sytuacji rotacja nie pojawiałaby się co miesiąc? bo to jest tak opisane jakby serio nie było warto tutaj siedzieć a widzę, że pracujesz jeszcze. inne warunki masz? jakie?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cortizo Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Główna Księgowa / Główny Księgowy.
Esmefrando

Cortizo to praca dla ambitnych ludzi. Takich w woli Jedlińskiej i Woźnikach nie brakuje. Już całe klany tam pracują. Rośnie nam kolejne pokolenie robotników. Najgorsze w tym że ta hołota zaczyna się osiedlać w Radomsku.

Ryszard
@Esmefrando

Chciałbym się odnieść do tej wypowiedzi. Może I ten pracodawca nie jest ideałem, ale skoro ludzie chcą tam pracować i zachęcają bliskich to musi im to odpowiadać. A co do drugiej części Pańskiej wypowiedzi, czyli nazywania ludzi hołotą przez wzgląd na ich zamieszknie to dowodzi tylko jak tępą i (usunięte przez administratora) osoba Pan/Pani jest. To najwyraźniej jest spowodowane uposledzeniem umysłowo-ruchowym skoro najwyraźniej został Pan/Pani z tej pracy usunięty i zastąpiony kimś lepszym, prawdopodobnie z ww miejscowości.

@Ryszard

Czy chcą? Gdzieś trzeba pracować, a skoro mają do wyboru prace gdzie kolega jest kierownikiem to wiadomo, że wybiorą tą i nie pójdą gdzieś gdzie nie znają nikogo wyżej postawionego przecież wtedy musieli by być w DOBRYM STANIE i musieli by pracować, a nie spać :) . Chcąc nie chcąc jak dla mnie ta hołota nie zasługuje na szacunek od innych, bo robią wszystko żeby im się lepiej pracowało, nie zważając na to, że innym robią pod górkę lub zakład na tym traci. Drogi Ryszardzie pragnę się odnieś również do twojej wypowiedzi, cytując „ nazywania ludzi hołotą przez wzgląd na ich zamieszknie” otóż użytkownik Esmefrando nigdzie nie napisał że osoby mieszkające w Woźnikach lub Woli Jedlińskiej to hołota, a nawet pochwalił ich ambicje cytuje „to praca dla ambitnych ludzi. Takich w woli jedlinskiej i woznikach nie brakuje.”. Ambicje to wy macie ale nic więcej po za tym skoro nie potraficie czytać ze zrozumieniem tak prostych tekstów (wyłącznie taki wniosek nie próba obrażenia). Hołotą nazwał pracowników coritzo wywodzących się z woźnikow i myślę, że z tym każdy się zgodzi, a nie wszystkich mieszkańców Woźniki. Najwyraźniej mieszkaniec Woli/Woźnik poczuł się urażony i objął próbę obrony atakiem, próbując wjechać na ambicje drugiemu użytkownikowi pisząc że został zwolniony z pracy marzeń. Może mi drogi użytkownik tylko pokazać gdzie użytkownik Esmefrando napisał, że został zwolniony. Wydaje mi się, że właśnie jako osoba w pełni umysłowa oraz ruchoma, ruszył głową i zwiał z tego zakładu na swoich sprawnych nogach, a to Pan Panie Ryszardzie nie popisał się inteligencja/sprawnością umysłową próbując obrazić osobę wypowiadającą publicznie swoje zdanie, do czego ma prawo. Ps. Wyłącznie przestawiam swoje zdanie jak ja to widzę, nie próbuje tu nikogo urazić :)

@Ryszard

Czyli rozumiem że warunki w firmie jak najbardziej ok ?:) Zdradzisz może czy jesteś zadowolony z wynagrodzenia? Kwota adekwatna do wykonywanej pracy?

Bajlando

Jeżeli ktoś ma problem ze zrozumieniem treści to polecam Renatę Z.ktora na pewno wszystko dokładnie wyjasni. Pozdrawiam Ciebie Renatka.

Pikuś
@Esmefrando

Czarne pinty..... Oni ciężka praca za (usunięte przez administratora).. Dobrze (usunięte przez administratora) wychowała sobie te rejony.... Tak trzymać...

@Pikuś

Praca żadna nie hańbi nawet na matrycowni, niech się wstydzą ci co nie pracują i narzekają. Atmosfera mogła by być lepsza ale to się nie zmieni chyba, że gonzalo zacznie płacić tak jak szef chce a nie szef mówi np tysiąc więcej on daje 100 oraz jak kierownictwo które powstało od zwykłych pracowników zaczynajac przypomni sobie kim byli i czy chcieli by być tak traktowanie

Kmail

Proszę o info na temat pracy kierowców c+e

@Kmail

ZDECYDOWANIE ODRADZAM

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Cortizo Sp. z o.o.. Poszukują kogoś na stanowisko Senior Accountant. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Wielbiciel działu matrycownia

Nie polecam, chyba że na matrycownie. Kasa podobna ale tam to maja wakacje. Biuro jest pod władza największego z największych szefów. Czyli osoby która najmniej robi ale najwiecej ma do powiedzenia. Możesz robić wszytko idealnie, nawet tak jak oni tego chcą ale i tak jakieś ale muszą mieć bez tego by się nie obyło. Tylko pamiętaj broń Boże dyskutować!! A matrycownia to oczko w głowie mniejszego szefa ale jednak szefa :) może robić źle ale i tak problemów do ciebie nie beda mieć bo jesteś pod okiem bosa i to on się postara by wszystko zatuszować

Dominika
@Wielbiciel działu matrycownia

Hmmm a to o czym piszesz to dobre stanowisko dla kobiet według ciebie czy raczej nie? Pytam tym bardziej, że sugerujesz, że praca jest lekka. I jeśli chodzi o pieniądze, to fajnie byłoby przeczytać dokładniej, ile tam płacą - o ile to żaden problem.

Firma Cortizo Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Elektryk. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 4300 .

Pracownikk

W cortizo nie ma kogos takiego jak elektryk dział utrzymania ruchu robi wszystko , jesteś zarówno mechanikiem jak i elektrykiem oraz informatykiem Albo robisz wszystko albo dostajesz ścierkę wiaderko i myjesz 8h maszyny

@Pracownikk

Z tym to tak na poważnie piszesz? To aż ciekawa jestem opisu przykładowego dnia pracy u nich skoro taka wielozadaniowość występuje. Opowiesz?

@Hanna

Jako były pracownik potwierdzam :) Już kiedyś pisałem, nie ujmując innym działom ale utrzymanie oraz tłocznia nie mają lekkie życia w tym zakładzie… przepraszam ujmując tylko matrycowni tam to mają wakacje, ciszę i spokój Nie ujmując ponieważ na każdym dziale wymyślą ci dodatkowa+zbędną robotę byle nie patrzyli jak stoisz chwile. Toż to niedopuszczalne. Pragnę również dodać, że Cortizo rozszerzyło swoją działalność o drugą hale, gdzie nie ma dodatkowych mechaników. Z tego też powodu mechanicy latają z jednej hali na druga. Nie raz była sytuacja, że pracownik dzwonił do mechnika, a on odpowiada że jest na drugiej hali i go nie ma. Maszyna staje, a wielki zarząd pretensje do operatorów maszyn. Podsumowując, przyszłych kandydatów ostrzegam bo aplikując na stanowisko mechnika mogą skończyć na sprzątaniu. Mechnicy też nie maja lekko, bo zawsze przy awariach jest „szybciej (usunięte przez administratora) to nie może stać” Co kończy się prowizorką i utrudnieniem dla operatorów maszyn. No ale nie ich wina bo kierownictwo nie pozwala stać. No chyba, że jesteś w stanie robić jak maszyna pracuje to najlepsza opcja. Wtedy kierownik zamiast jechać litania bluzg poklepie po ramieniu

Była pracownica pakowni

Kierownictwo na pakowaniu tragedia, ogolnie atmosfera blaga o pomstę do nieba, zakompleksione panie z pakowni niemające swojego życia tylko patrzą żeby Ci (usunięte przez administratora) obrobić i czekają az zrobisz coś źle, żeby podpie*dolic do kierowniczki. Brygadzistki liżą (usunięte przez administratora) kierowniczce i są niemiłe dla nikogo, zero jakiegokolwiek nawet szacunku do pracownika, a w szczególności pani Ma**ena, ktora potrafi powiedzieć prosto w oczy (usunięte przez administratora) do roboty". Gdy wyrobisz 3krotną norme na linii, kierowniczka i tak przyjdzie i powie ze za mało po czym zagrozi ci zwolnieniem kompletnie bez powodu. Na dodatek od razu uprzedzam ze tam nie ma czegoś takiego jak L4.. idziesz na L4, ( na którym jesteś z przyczyn wypadku w pracy) po czym wracasz do pracy i dostajesz wypowiedzenie. Nawet najgorszemu wrogowi odradziłabym prace w tym gulagu. Zdecydowanie nie polecam.

@Była pracownica pakowni

A cięzko wyrobić tą 3-krotną normę? Są chociaż za to jakieś premie potem? W ogóle to ile godzin dziennie się pracuje?

AnoniM
@Gabriela

Raczej 3 krotnie to się nie da jak jest 6 ton ale 2 krotnie często się zdarza. Dziewczyny tam dźwigają takie kilogramy ze mózg się lasuje XD premie jedynie półroczna o ile nie zwolnią cie miesiąc przed albo nie dostaniesz mandatu za byle co żeby tylko z premi zabrac ile się da. Słowa uznania tam nie usłyszysz ale ochrzan o byle pierdołe od razu. Kierowniczka na pakowaniu powinna nauczyć się kontaktów międzyludzkich bo tak nieprzyjemnej osoby w żuciu nie poznałem. A zastrzaszanie ze cię zwolnią to na porządku dziennym

@AnoniM

„Nie dostaniesz mandatu” a to dobre. To jest wgl możliwe? Za przeproszeniem (usunięte przez administratora)tylko dostają całą premie. Co do słów uznania. Tak jest wszędzie w tej firmie. Pracowałem między innymi na dziale tłocznia. Tam sprawa wygląda tak samo. Zadyma o każdą pierdołę. Prensita wytłoczy 10cm profila za dużo, dramat się dzieje, toż to tyle złomu. Pilarz nie wydmucha palety bo latał pomagać na nie swoim stanowisku i zwyczajnie pominął 1 paletę przypadkowo dramat, że aż cale szefostwo musiało się zebrać. Potnie dosłownie 5 profil kilka cm krócej ze względu na drastyczny stan maszyny i braku możliwości normalnie z niej korzystania dramat. Matrycer nie dojrzy czegoś, bo nagle kierownik przyśpieszył prawie drugie tyle co powinna być matryca dramat już -200 z wypłaty. Ale jak inni siedzą nosem w telefonie jak tylko kierownictwo wyjdzie. Po czym widać okropne efekty ich pracy, co przeszkadza innym to jest dobrze, nie ma problemu. Napewno każdy gdzieś zawinił ale to co robi kierownictwo po czym zwala winę na pracowników, ewentualnie kryje lizodupców nie jest Ok i powinni się to zmienić. Tak samo premia. Premia to jest premia. Ludzie wyrabiają 2-3x normę, a nic z tego nie mają. Bo do kieszenie kierownictwa musi iść. Niech bossy zastanawia się, że pracownicy to też ludzie, którym błędy mogą się przytrafić oraz którzy maja rodziny i swoje problemy finansowe i każda utrata pięniędzy ich może sporo kosztować. Przestańcie widzieć tylko czubki swojego nosa i swoje portfele. Pomyślcie czasami o innych pracownikach. Idą święta, czasy są jakie są. Każdy grosz się liczy. Człowiek się nie może cieszyć bo wie że tylko kwestią czasu jest aż wymyślicie powód żeby zabrać mu premie. A dla tego wielkiego kierownictwa jeszcze mała notka. Pamiętajcie, że większość z was wzięła się z nikąd. Też pracowaliście jako zwykli pracownicy lub zostaliście przyjęci po znajomosci. Zastanówcie się, różnie jest mogą być zwolnienia nawet was. Chcielibyście w nowej pracy być traktowani tak jak wy obecnie traktujecie innych ludzi? No także przestańcie (usunięte przez administratora) wyżej niż (usunięte przez administratora) macie i nabierzcie trochę wyrozumiałości ✌️✌️

Wielbiciel działu matrycownia

Po opiniach widzę, że warto złożyć papiery na dział matrycownia. Pytanie tylko, czy są jakieś specjalne wymagania, które muszę spełniać żeby dostać się do tej elity?

Dominika
@Wielbiciel działu matrycownia

Cześć a to w ogóle jest jakaś rekrutacja tam teraz szukają ludzi? Czy pytasz czysto teoretycznie

@Dominika

Hej, na olx nie widziałem żeby szukali konkretnie na dział matrycownia, raczej na produkcje szukali widocznie tam jest konkretna selekcja pracowników. Dlatego postanowiłem tutaj zapytać jak dołączyć do elitarnego działu jakim jest matrycownia. Jednak postanowiłem również na początku zapytać o wymagania, ponieważ mogą być jakieś których nie spełniam i z automatu mogą mnie wykluczyć. Wiesz coś może na ten temat?

@Wielbiciel działu matrycownia

Żeby nie chodzić na podrobione zwolnienia lekarskie ????????????

@Gość

To czekaj, zdarzają się w firmie takie przypadki w takim razie? :D

@Gabriela

Słyszałem, że tak ale tylko gdy ucinają premie lub pracownikom którym brakuje urlopu

@Gość

Jak rozumiem jeśli spełniam ten warunek ( nigdy nie bylem na zwolnieniu lekarskim) to mogę kandydować do działu matrycownia?

Jak dużo osób pracuje w Cortizo Sp. z o.o.?

Pracownik 2

Całe klany Woźników

Nie polecam nigdy nikomu nawet najgorszemu wrogowi pracy w Cortizo , BHP - poziom 0 , socjal- 0 , szacunek do człowieka - poziom 0 ,kierowniczka na pakowaniu -poziom 0 nawet mniej niż zero ,

Zgadzam się w 100% żenada praca nie godna uwagi szacunku do ludzi brak jesteś jak (usunięte przez administratora) do spełniania życzeń ....

Gabriela

Zarobki tez takie złe jak to wszystko?

Pracownik 2
@Gabriela

Zarobki są akurat jednymi z lepszych na Strefie.

@Pracownik 2

Na tyle dobre że rekompensują tą całą resztę?

@Gabriela

Nie adekwatne do tego co się wykonuje i do tego jak wchodzą na psychikę oraz życie prywatne. Wiem wiem każdemu zawsze mało i kto ci napisze, że zarabia dużo ale pieniądz powinien być adekwatny do wykonywanej pracy. Aktualnie jestem wózkowym i nie ukrywam, że zarabiam sporo mnie niż w cortizo jednak w obecnej pracy jestem szanowany ( nie mówię tu zaraz, że całują mnie po piętach ale z kierownictwem/szefostwem to jak z kumplem można śmiało gadać), nie ma przymuszania do nadgodzin, nie ma telefonów w domu. Jest święty spokój. Robie swoja prace, wracam do domu i na następny dzień idę do pracy ze spokojem, a nie myśląc „o co dzisiaj się dzisiaj będą czepiać”. Obecny szef rozumie, że pracownik to też człowiek i nawet jemu pomyłka się zdarzy, a jeśli popełniłeś jakiś większy błąd, przez który zakład ma straty finansowe (nie wielkie ale zawsze jakieś) to nie pierwsze co mówią ci ile zabierają z wypłaty, następnie myślą ile zabrać z premii tylko po ludzku upominają żeby na przyszłość sytuacja nie miała miejsca. Premia Hmm nie wielka ale jest. Imo, że nie wielka to podejrzewam, że i tak większa niż nie jednego pracownika cortizo któremu owa premia została zabrana. U mnie ta premia jest nie do ruszania.

TEMAT TABU

Zakład dno dna i kilometr mułu . Nie poleciłbym nawet najgorszemu wrogowi. Ta firma jest najgorszą na strefie ekonomicznej , nie dość że słabe zarobki to kierownictwo i dyrekcja ( Hiszpanie ) zero szacunku do człowieka. Przerobiłem tam prawie rok i żałuje że aż tak długo tam pracowałem . BHP tam nie istnieje, głupie ludzie jeżdżą suwnicami bez papierów . Kolesiostwo i wchodzenie w (usunięte przez administratora) kierownikowi poziom maksymalny , Atmosfera słaba wręcz jej nie ma . NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU SZKODA WASZEGO CENNEGO CZASU. POZDRAWIAM

......... pracownikiem tej firmy zadawajcie pytania a postaram się rzetelnie odpowiedzieć. Zakład dzieli się na kilka działów, każdy dział jest inny, każdy ma swojego kierownika a na czele jest dowodzący, który robi wszystko aby Senior Cortizo nie dowiedział co się dzieje w jego firmie w Polsce. Dyrekcja z kierownictwem spija śmietankę a pracownicy dostają ochłapy. Przepraszam od nowego roku dostali 5% podwyżki. Super przecież mogliśmy nie dostać. Darmowych dojazdów nie ma, ale jest skrzynka sugestii i tam można wrzucać swoje uwagi lecz trzeba wiedzieć że oko wielkiego brata na nią patrzy i takich kamerek jest dużo na zakładzie nawet ostatnio dołożono kilka dla bezpieczeństwa pracowników. Możliwości finansowe są nieograniczone czyli jest podstawa 3tyś brutto + premia za obecność 450 brutto + premia za wydajność 450 brutto + nadgodziny i to daje nam 3900 brutto +nadgodziny, Zacne pieniądze nie wiedząc co jeszcze się wykonuje no i nadgodziny ustalona jedna stawka dla wszystkich. W Cortizo nie ma czegoś takiego jak stawka nadgodzinowa 50%, 100% , czy dzień do odbioru, pip był w biurze i co z tego nic się nie zmieniło ponieważ nadgodziny są wypłacane w formie premii. A z premią jest różnie czasami się zgadza a czasami nie. Rekordziści w miesiącu potrafili wyrobić ponad 200 nadgodzin - Kowal czy było warto? Panie świeć nad twoją duszą.

Kon
@1234

Jak wyglada sytuacja w utrzymaniu ruchu? Jakie są pieniądze? Atmosfera z pracownikami i z kierownictwem ? Na ile zmian ?

@Kon

Pracownicy utrzymania robią wszystko. Nie umiesz to się nauczysz (elektryk robi mechanikę i odwrotnie itd), Pieniądze uzależnione są od umiejętności, ale zaczyna się od negocjaci na rozmowię. Tam ustala się stawkę czyli podstawa i dwie premie ( każdy inaczej się ceni), ale zawsze można dorobić w nadgodzinach. jedna stawka dla wszystkich w firmie ( nie ma 50%, 100%). Z atmosferą jest różnie bo to jest Cortizo . Standard to trzy zmiany ale niektórzy robią na dwie. Sobota normalnie - pracująca. Kierownikiem jest hiszpan Modesto i z nim jest różnie zależy od dnia.

Lidia
@1234

Ile gdzieś tak realnie da się tutaj wynegocjować?

Modesto

Sprzedam Audi TT. Zapraszam na OLX

Nkb
@1234

To dlaczego tam jeszcze pracujesz???

@Nkb

Już nie pracuję. W Cortizo nie znasz dnia i godziny kiedy mogą cię zwolnić.

@1234

Nawiazując do kamer to też ciekawy temat, wszędzie kamery zamontowane, a w niektórych miejscach słyszałem nawet zostały dodatkowe domontowane, ba nawet tak mała kanciapa jaką mają mechanicy ma kamery. Dodam, że jest to miejsce w którym raczej nic nie robią po za czekaniem na awarie, a dział matrycownia jest spokojnie 3 raz większy, gdzie stale majstry „pracują” i ten nie ma kamer ???? dodatkowym faktem jest to, że jest to miejsce jak żadne inne w tym zakładzie które na te kamery po prostu zasługuje. Chłopaki jak nie ma szefa szefów nic nie robią, przychodzą/wychodzą jak im się zachce i można by tak dalej. Mam nadzieje, że ktoś z cortizo to czyta i zainteresuje się tematem. Mi to już osobiście obojętne ale wiem ile osób fakt braku kamer na niektórych działach (ehm matrycowni) boli. Nawiazując do kamer na skrzynkę sugestii, jest to po prostu kpina. Lepiej od razu udać się do dowodzącego z uwagami/pomysłami oraz podpisanym wypowiedzeniem, bo w tym zakładzie nikomu wyżej postawionemu nic nie możesz powiedzieć. Wydaje mi się, że temat skrzynki sugestii powinien być lepiej rozwiązany. Podejrzewam, ze aktualnie nikt nic do niej nie wrzuca i nie wrzuci, a nawet ze została już zlikwidowana, a tak jak by to było jakoś lepiej rozwiązane ktoś by coś tam wrzucił i nawet na kilkanaście kartek z pierdołami ta jedna jedyna może okazać się trafna.

Napisane w punkt!

Agh3

Zapomnij o kamerach tam, ci z matrycowni maja się za lepszych , wiedza ze nikt im nic nie powie i nic nie zrobi Tylko wybija godz 17-18 kierownictwo wychodzi do domu to nogi założone na biurko telefon albo spacer po hali Do tego jeszcze chamskie odzywki do pracowników tłoczni Żenada

Hhh

Fajnie jest

@Hhh

W takim razie nie polecam, lecz zapraszam do cortizo :)

Lidia

Ta rotacja pracowników na wszystkich szczeblach czym jest spowodowana? I jak to wygląda, pracownicy sami odchodzą czy są zwalniani? :/

Wojtek
@Lidia

Z reguły sami odchodzą na 2 dzień widząc jak się szanuje pracownika. Kiedyś była ok kasa więc ludzie zostawali i zaciskali zęby. Jednak na obecne standardy wszędzie są takie pieniądze, a atmosfera może trafi się ciut lepsza Jeśli masz twarda psychikę oraz nic życia po za pracą to polecam spróbować pracy w cortizo: pewne urlopy w sierpniu i grudniu, premie jeśli tylko nie chodzisz na zwolnienia również 2 pewne, brak czasu wolnego po za praca co chwilę jakieś nadgodziny ale wiadomo skutkuje to większą wypłatą, o ile w księgowości się nie pomylą( co nie często ale jednak się zdarza) Ale spokojnie na portierni poszukasz nadgodzin to wypłacą wszystko

Cortizo Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Serwisant w mieście Radomsko. Wiesz, jak wygląda proces rekrutacji? Z ilu etapów się składa?

Cortizo

Proszę wysłać cv odpowiadając na ogłoszenie lub przywieźć do nas osobiście. Proces aplikacyjny składa się z dwóch rozmów rekrutacyjnych. Zapraszamy do aplikowania:)

Xxx

Witam Mam pytanie czy do tej firmy cortizo jedzi transport z okolic Koscielca?

rex
@Xxx

Z Tego co wiem to Janek lokalny bandyta

Nkb
@rex

To dobrze słyszałeś ????????

Aaa

Atmosfera w firmie to katastrofa,jak nie znasz hiszpańskiego to jesteś nikim.

Darko
@Aaa

Nie gadaj głupot, tam nikt nie zna hiszpańskiego i nie narzeka. To się zwolnij nie ma problemu i nie opowiadaj ludziom bzdur

Darek
@Aaa

Akurat atmosfera jest fajna. Skoro uważasz inaczej, widocznie na nadajesz się do pracy w grupie.

Lol12
@Darek

I mówi to ktoś kogo wywalił z roboty dwa razy jak psa. Po czym ludzie sami się zaczęli zwalniać to (usunięte przez administratora)przyjęli na nowo bo brakowało rąk do pracy. A(usunięte przez administratora) z podkulonym ogonem przeprosił ładnie Hiszpanów i łudzi się że będzie kimś w tej firmie

@Darko

Nikt nie opowiada bzdur tylko mówi prawdę. Robiłem tam to wiem jak jest. Zamiast tam to wolałem (usunięte przez administratora) u stolarza12 godzin bo chociaż wiedziałem za co robię i biegam a nie ktoś mi każe (usunięte przez administratora) za pół darmo. Rozumie że praca to praca ale nie bez przesady. Każdy ma swoje tempo i granice a nie tacy lizodupy jak ty którzy się uczą hiszpańskiego i Liza (usunięte przez administratora) tym frajerom i się maja za bogów wtym zakładzie.

Kamil
@Aaa

praca na produkcji z językiem hiszpańskim?! tu się walnij ehh

Obserwujaca

Witam chciałabym się dowiedzieć jaki jest tryb pracy 3-2-1 czy 1-2-3

Julia

Hej, we wcześniejszych komentarzach wspomniano o zabieraniu premii. Mogłabym się więcej dowiedzieć na ten temat? Za co dokładnie w Cortizo może zostać zabrana premia? Czy jest obcinana czy całościowo zabierana? Jak wyglądają warunki jej przyznawania?

Prodigy
@Julia

Jesteś informowana, że np. Zamiast 1200 będziesz miała 800 a gdy nie dostaniesz przelewu okazuje się że masz zabrana całą.

Zostaw merytoryczną opinię o Cortizo Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Cortizo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cortizo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cortizo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cortizo Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Geodetów 2
    97-500 Radomsko