Opinie o Lodziarnie limoni w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lodziarnie limoni. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lodziarnie limoni na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lodziarnie limoni w Warszawa

ed

Ja o się zastanawiam jednak jakich zarobków można się teraz spodziewać, wiecie? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że dbają o dobre relacje między pracownikami, a to jest dość istotne.

O.N.A.
@ed

Spodziewac to sie jedynie można ze wyplaty sie nie dostanie. Pozdrawiam

Pyza
@O.N.A.

Ja dostałam wypłatę w każdym miesiącu o tej samej porze. Nic dodać.

@Pyza

To dobrze ze chociaz pani dostała

Bałtyk

Ekipa, z którą niegdyś pracowałem w Limoni zawsze dostawała wypłatę na czas, pełną kwotę. Z tego co wiem, bo utrzymuję kontakt z niektórymi w tej kwestii nic się nie zmieniło. Pozdrawiam.

JestescieZalosniAPrawdaWyjdzieNaJaw

Ilu osobom jeszcze nie zaplacicie???? Smieciowe umowy. Brak wyplat faktycznie zarobionych pieniedzy. Nieludzkie warunki temperatura na lokalach prawie 40 stopni. Praca po 13-15 godzin dziennie. Po 20-25 dni w miesiacu. Kary za wszystko. Brak obiecanych procentow. Standardy takie ze szkoda gadac. Za dużo osob juz oszukaliscie. I szkoda czytac pozytywne komentarze ktore sa pisane przez kierownictwo.

Pracownik firmy

Jak można napisać takie kłamstwo, takie bzdury?! W tym co jest napisane nie ma choć 1% prawdy. Najgłośniej krzyczą te osoby, które nie potrafiły wywiązać się ze swoich obowiązków i zadbać za powierzone mienie i lokal.

Obserwator go work

Sa firmy ktore pisza również negatywne opinie:) haha zasada pisania negatywnych opinii jak i pozytywnych jest taka sama;) słowo przeciwko słowu;) nie zapominajmy ze jest również konkurencja która zawsze będzie pisala negatywne opinie;) tyle w tym temacie ha

Niewierzewtococzytam
@Obserwator go work

Faktem jest że umowa jest na minimalną krajową, reszta pod stołem. Jak Włoch ma zly humor to reszty sie nie doswiadczy. Kary za wszystko. Praca po 200-250godzin. Przywileje są dla wybranych. Włoch jest rozbity emocjonalnie. Do rany przyloz-za chwilę wrzask i wyzwiska. Praca jest w warunkach stresogennych.

Pracownik Limoni
@Niewierzewtococzytam

Jestem pracownikiem jednego z punktów Limoni i problemów wyżej opisanych nie doświadczyłam. Moi znajomi z innych punktów również nie. Nie jestem ani znerwicowana ani zestresowana, bo co też stresujące może być w nakładaniu lodów, podawaniu ciastek czy robieniu kafki:) Acha, odkąd pracuję w Limoni z Włochem nie miałam bezpośrednio do czynienia jedynie ze swoim zwierzchnikiem, biurem lub współpracownikami.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Lodziarnie limoni? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ktoś

Sa firmy ktore pisza pozytywne opinie:) również nie polecam.

Asd

Nie polecam pracy w tej firmie umowa na najnizsza krajowa, reszta pod stolem. Procent jest tylko na slowo zalezy od humoru szefa czy bedzie czy nie, gdzie przy tylu godzinach pracy i w takich warunkach zawsze powinien byc. Ludzie tam nie chca pracowac, ciagle problemy kadrowe wymuszaja prace po 250h w miesiacu.

Bulbulator

Ja pracuję od czerwca i nie zauważyłam żadnych nieprawidłowości, myślę, że spokojnie zostanę w Limoni na cały sezon.

adka

Właśnie u nich pracuje od maja i ani jedna z sytuacji powyżej opisana nie miała miejsca. Wypłatę dostałam tak jak w umowie w całości plus procent. Za nic nie zostało mi obcięte. Nie mam problemów ani z szefem ani z rozliczeniem .

Były pracownik limoni

Zarabiasz na godzinę plus % od obrotu. Jednak bardzo rzadko jest to wypłacane. Byle brudek na lokalu lub o gram za duża porcja, dostajesz karę od podstawy, a o procencie zapomnij. Dodatkowo notorycznie oskarżają pracowników o kradzieże drobnych kwot z utargu. Ludzie liczą utargi kilka razy a w biurze potem nagle brakuje . Co jest powodem kar finansowych. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem. Szef gbur cham i prosta. Potrafi przy klientach drzeć się na pracowników i przeklinać.

M

Moniska, to trochę dziwne co mówisz, bo dają kasę w gotówce w kopercie, a nie na konto - i zawsze tak było.

moniska

Jak na wakacje praca bardzo dobra. Co do szef jakoś nie zauważyłam, aby było coś nie tak. Kasa na koncie na czas i według umowy . Ja tam jak tylko będę miała szanse to wrócę w tym roku.

max

Zacząłem u nich właśnie pracę i jak najbardziej mogę to miejsce polecić. W umowie wszystko jasno i klarownie zapisane . Praca nie jest ciężka, jak to przy okienku z lodami. Nie ma na co narzekać.

maniek

Ja tam nie miałem problemów z szefem, spoko gość. Normlanie można się z nim dogadać. Sama praca bardzo fajna. Wracam ponownie w te wakacje.

M

Przecież mało kto tu narzeka na stawkę, większość na atmosferę, warunki pracy i szefa gbura i chama

janek

Ja Was nie rozumiem. Czytałem umowę i wiem na jaką stawkę się pisze, jeśli mi nie odpowiada nie podpisuje. Wszystko miałem wypłacone jak w umowie i nie uważam, aby były to złe stawki .

Art

Praca okropna, atmosfera do(usunięte przez administratora) , nie polecam!!!!!!!

M

Hahaha, jak mnie bawi nagły wysyp pozytywnych komentarzy, akurat przed sezonem i szukaniem nowych pracowników xD podczas gdy jak okiem wstecz sięgnąć wszyscy wypowiadali się negatywnie haha wcale sobie sami nie piszecie tych komentarzy xD

asik

Ja tam nie narzekam na umowę, tylko dziwne mi się wydało czyjeś stwierdzenie, że "dostał tyle co na umowie". To na co można narzekać w tej firmie to chamstwo szefa, niska stawka i zero myślenia o pracownikach. :)

elka

Ja jestem zdania każdy kto podpisuje powinien czytać umowę anie mieć potem pretensje. Pracowałam u nich w zeszłym roku i absolutnie nie czuje się oszukana .

asik

Taka jak na umowie, czyli 220 zł za cały miesiąc? ;) przecież na tyle oni podpisują swoje umowy

Prawo
@asik

Teraz umowy są na 480zl za miesiąc.

Hola
@Prawo

Może jest to 1/4 etatu. Nie spotkałam się z taką kwotą jak pracowałam w Limoni, chyba, że własnie ktoś miał mniej niż cały etat. Nie sądzę aby się coś aż tak drastycznie zmieniło.

Zostaw merytoryczną opinię o Lodziarnie limoni - Warszawa

• Jak się pracuje w Lodziarnie limoni?

Zobacz opinie na temat firmy Lodziarnie limoni tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Lodziarnie limoni
2.4/5 Na podstawie 70 ocen.

Lodziarnie limoni