Opinie o Job Team Sp. z o.o. w Września

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Job Team Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Job Team Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Team Sp. z o.o. w Września

Oferty Pracy

MALARZ/TAPECIARZ Job Team Sp. z o.o. 2014-09-01 Żródło: Gowork.pl Mirecourt ( )   Oferta pracy tymczasowej Agencja Pracy Tymczasowej Job Team Sp. z o.o. (nr licencji 7400), grupa specjalistów w dziedzinie organizacji i realizacji procedur rekrutacyjnych i administracyjnych zarówno w Polsce jak i we Francji, poszukuje osoby na stanowisko: MALARZ/TAPECIARZ Miejsce pracy: Francja / Mirecourt ( region Lotaryngia ) Nr referencyjny: MT Fr/2013

lexis
@Oferty Pracy

UWARZAJCIE CHENTNI DO PRACY TA AGENCJA NIE WIDNIEJE W REJESTRZE AGENCJI

lexus

Zamkneli już swoją strone na necie czyli nie macie co liczyć na jakiekowiek pieniądze stara praktyka dużo ludzi na kontraktach i zamyka się firmę i chybanawet sąd pracy nic nie zrobi bo kapitał zakładowy50000 wezmie zus i US jedno wielkie (usunięte przez administratora) Stefan ciekawe jak z Twoją wypłatą pracuj dalej tyle że teraz za free

lexus

No i co pani Marleno stary scenariusz ciekawe pod jaką nazwą otworzycie nową firmę i dalej będziecie kroić ludzi ja poznałem się na was po 2tygodniach pracy i nigdy więcej takich firemek

rudy

Oficjalnie to jeszcze istnieją bo w rejestrach GUS i KRS jeszcze widnieją (aktualizacja 22-06) ale pieniędzy za ostatni miesiąc jak nie było tak niema... Skontaktuje się z Państwową Inspekcją Pracy co w tej sprawie można zrobić...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Job Team Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
rudy

Witam! Firma padła! Wisi pracownikom wynagrodzenie za ostatni miesiąc. Czy ktoś się orientuje jak i czy w ogóle da się odzyskać jakieś pieniądze??? Czy tylko sąd pracy pozostał?

Obcy2

Firma masakra kroją jak tylko mogą za samochód płacą tylko za paliwo za mieszkanie płacisz praktycznie sam stawka netto jest około nie podają ile jest dokładnie czyli z 8,30 może się okazać że masz 8,10 nie polecam firma krzak chyba że jesteś desperatem i dałeś się nabrać na piękne słówka pani marleny z biura

bebe

Masakra stawki jakie dają są takie jak w rolnictwie albo jeszcze niższe i za mieszkanie musisz płacić praktycznie sam potrącają 150eur miesięcznie za mieszkanie mieszka 6 osób to wychodzi 900eur miesięcznie a podają że mieszkanie zapewniają ale za nasze pieniądze za paliwo stawki są o połowe niższe niż w polsce [usunięte przez moderatora] jaki panuje w tej firmie masakra odzywki na pana miejsce jest wielu chętnych są na porządku dziennym a jak się wychylisz to papa i do domu Jednym słowem jedno wielkie g...o

heniek

@luka, jak wejdziesz na strone internetową Job Team to na samym środku masz zakładkę ogłoszenia, tam masz oferty...

Stefan

A skąd zdjęcia? Z tego co wiem to chyba nikt zdjęć do was nie wysyłał. W takie sprawy nie mieszajcie ludzi. No chyba że ktoś cichaczem coś podesłał. Inna sprawa to taka, że agencja w Polsce chyba nie odpowiada za to jakie zabezpieczenia stosuje firma Francuska. Żeby było jasne: zabezpieczenia są ok. Nie przesadzajmy. Dwa lata temu w tej samej firmie było mniej zabezpieczeń i nikt ani razu nie marudził. Zawsze jest sprawa jasna - chcecie to pracujcie a jeśli uważacie, albo ktoś uważa, że jest niebezpiecznie może nie pracować i nie ma problemu. Oczywiście w tym momencie nie ma płacone. Każdy tu przyjechał do pracy i siedzenie w domku to strata godzin. Żabojady i tak idą na rękę. Pierwsze dwa tygodnie wyrobione było odpowiednio 31 oraz 29 godzin bo na więcej pogoda nie pozwoliła a i tak wypłacono nam za 35 tygodniowo więc chyba OK. Ale jest cos co wszystkich tu zastanawia. (usunięte przez administratora)

lelus
@Stefan

Co zastanawia? (usunięte przez administratora)

lex

po pierwsze kto Panią upoważnił do podawania mojego nazwiska po drugie początek kontraktu to nie jest 10 dni przed końcem umowy Ci co mnie znają wiedzą że pisanie że boje się pracy na wysokości jest totalną bzdurą a zmuszanie pracowników do pracy na ośnieżonym dachu wbrew wszelkim przepisom BHP (na pana miejsce jest dużo chętnych ) brak podstawowych środków BHP (szelki, linia dawida, jest jedynie siatka bez żadnego atestu) to co innego Chłopaki robią bo się boją o pracę do czasu aż coś się stanie wtedy będzie za pózno mam zdjęcia z dachu z samą siatką bez atestu być może będą potrzebne komuś kto spadnie

Inspektor
@lex

No to ładnie łamanie przepisów B.H.P.Chętnie się dowiem co tam się jeszcze dzieje ciekawego.

lex

Jak zwykle brak odpowiedzi na proste pytanie zwykłe olewanie pracowników to chyba norma

lex

Pytam się po raz kolejny kiedy będą pieniądze za dojazd do francji kłamie pani że płacicie na czas czekam 3 tygodnie i nawet pani nie raczy odpowiedzieć kiedy i czy wogóle wypłacicie,pani dobrze wie kto to pisze więc proszę nie udawać a co do francuza to nie miał pojęcia że jestem zwolniony

@lex

Szanowny Panie Sławomirze Pajor, po pierwsze w dokumentach które Pan podpisywał było wskazane, że zwracamy koszty wyjazdu do pracy w wysokości równowartości biletu autokarowego na początku kontraktu i dostanie Pan te pieniądze z wynagrodzeniem za styczeń 2014. A co do zarzutu, że klient nie wiedział, że jest Pan zwolniony to proszę nie pisać takich głupot bo to na prośbę klienta dokonaliśmy zmiany Pana na innego pracownika, gdyż Pan wg klienta bał się pracy na wysokości oraz pracował Pan za wolno. Jeżeli Pan chce to poproszę klienta aby wystosował do Pana pismo opisujące Pana pracę. Nie ignoruję ludzi, tylko za kontakty z pracownikami we Francji odpowiada koordynator i z nim należy się kontaktować. A Pana obraźliwe smsy oraz smsy z "groźbami" pozostawiłam bez odpowiedzi, bo nie czułam się w obowiązku odpowiadać na takie smsy. Nie ma Pan daleko do nas, więc zapraszam do biura w celu wyjaśnienia wszelkich kwestii. A od razu nie odpowiadam na wpisy na tym forum, bo mam pracę, którą czuję się zobowiązana wykonać. Z poważaniem Marlena Antkowiak

heureux

Witam, nie polecam tej firmy! Dziękuje i do widzenia.

lex

Piąty raz pisze opinie 4 poprzednie usunięte (ciekawe komu się znudzi dlacze opinie negatywne są usuwane chcecie wpuścić ludzi w maliny z tą firmą?) pisze pani że pieniądze są na czas wypłata za dojazd do francji miała być zaraz po przyjezdzie mija 3 tygodnie i kasy dalej nie ma zwolniła mnie pani po tym jak miałem czelność upomnieć się o swoje i niech pani nie pisze że francuz był niezadowolony bo o niczym nie wiedział olewa pani pracowników pasują tylko tacy co o nic się nie upomną czekam do 10 na wypłatę potem idę do inspekcji pracy

@lex

Szanowny "lex", nie usuwamy opinii jak to robią inni. Ma Pan prawo do swojego zdania i ja to szanuję. Szkoda tylko, że nie ma Pan na tyle odwagi aby podać swoje prawdziwe dane, a nie ukrywać się pod pseudonimem. Ostatnio zwolniłam pracownika, ale nie za to, że upomniał się o swoje, tylko dlatego, że klient u którego ta osoba pracowała po pierwszych dniach zgłosił już nam, że ta osoba się nie nadaje, bo boi się pracy na wysokości i że jest powolna. Pani koordynator prosiła aby dać szansę, klient się zgodził, ale niestety klient zdecydowanie zażądał zmiany pracownika. A to co się należy zgodnie z przepisami i umowami pracownik dostaje. Z poważaniem Marlena Antkowiak

FIRMA DO BANI

Marlena Antkowiak

Szanowny "jacku", owszem kiedyś były poślizgi mniejsze lub większe, ale zawsze informowaliśmy pracowników o opóźnieniach. Na dzień dzisiejszy wynagrodzenia są płatne w przepisowym terminie czyli 10 każdego miesiąca. Jedynie jak ktoś sobie życzy wynagrodzenie w walucie euro to zdarza się, że środki na koncie może mieć 1 czy 2 dni później. Z poważaniem (usunięte przez administratora)

jacek

Praca w tej firmie jest nie najgorsza, jedynie co to może wystąpić problem z wypłatą

Marlena Antkowiak

Szanowny Panie, jeżeli kandydat spełnia wszystkie wymagania to odzywamy się. Z poważaniem Marlena Antkowiak

Marlena Antkowiak

Szanowny Panie, są takie oferty na które odpowiada nawet 250 kandydatów. Ale jest tez tak, ze jest dużo chętnych ale niestety nikt z tych chętnych nie zna języka francuskiego lub zna ale nie na takim poziomie jak potrzebujemy i wtedy ogłoszenie jest aktywne długo. Z poważaniem Marlena Antkowiak

Mirek

marek - 2013-08-10 10:32:52 No to nie powiem żeby kontrole były prowadzone bardzo często. Raczej spodziewałem się że będzie to co drugi dzień. A czy zawsze wiadomo kiedy one będą dokładnie czy jest to dla wszystkich zaskoczenie?To w koncu na jaką oferte pracy można u was aplikować żeby nie było powiedziane Jest dużo chętnych?

Zostaw merytoryczną opinię o Job Team Sp. z o.o. - Września

Job Team Sp. z o.o.