Opinie o Job Team Sp. z o.o. w Września

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Job Team Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Job Team Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Team Sp. z o.o. w Września

Marlena Antkowiak

Szanowny Panie, a na które ogłoszenie Pan odpowiedział? Pozdrawiam Marlena Antkowiak

Janek

Dlaczego nie usuwacie nie aktualnych ofert pracy?Dzwoniłem do Was w sprawie oferty a powiedziano mi,że jest dużo chętnych na to miejsce. Jeżeli tak jest,to należy ofertę usunąć!

Marlena Antkowiak

Szanowny Panie, czasami powiadamiamy o wizycie w domu a czasami nie. Zależy co było zastane podczas ostatniej wizyty-kontroli. Pozdrawiam Marlena Antkowiak

Marlena Antkowiak

Szanowny Panie, jeżeli chodzi o kontrole to są one przeprowadzane przynajmniej 2 razy w miesiącu. Pozdrawiam Marlena Antkowiak

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Job Team Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Marlena Antkowiak

Szanowny Panie, jeżeli chodzi o ogrodnika, to na jedno stanowisko mamy bardzo dużo zgłoszeń. Jeżeli chodzi o stawkę wynagrodzenia to zależy od ustaleń z klientem. Pozdrawiam Marlena Antkowiak

Szukający pracy

Pani Marleno proszę o udzielenie informacji,czy ma Pani ofertę pracy dla mnie na stanowisku Ogrodnik.Nadmieniam,że pracowałem w tym zawodzie między innymi we Francji kilkakrotnie. Na Waszej stronie jest taka oferta pracy,lecz niestety nic nie ma w niej o stawce.Proszę o podanie stawki brutto/netto,długość kontraktu,etc.

Marlena Antkowiak

Szanowny Panie, jeśli kolega się przyzna to on dostanie karę, ale jeśli nie będzie miał odwagi się przyznać to niestety wspólnie Panowie poniosą odpowiedzialność. Tak,kontrole są przeprowadzane. Dzięki kontrolom wiemy czy Panowie utrzymują porządek czy też nie. Pozdrawiam Marlena Antkowiak

Marlena Antkowiak

Szanowny Panie, jest solidarna odpowiedzialność jeśli nikt się nie przyzna do łamania obowiązujących zasad. Pozdrawiam Marlena Antkowiak

Marlena Antkowiak

Szanowny Panie, zależy ile jest pokoi w danym lokalu, ile łazienek, itp. W pokoju są zazwyczaj 2-3 osoby. Pozdrawiam Marlena Antkowiak

Marlena Antkowiak

Witam, no niestety okazuje się, że jednak trudno jest Panom utrzymać porządek. A w mieszkaniu czy w domu mieszka tyle osób na ile pozwalają warunki. Nie upychamy ludzi w lokalach jak "sardynki w puszce". Pozdrawiam Marlena Antkowiak

Marlena Antkowiak

Szanowny Panie, "porządek" to znaczy m.in. to co Pan napisał, a ponadto brak pustych puszek, butelek, itp. śmieci; po prostu tak jak każdy z Panów ma w domu, schludnie i czysto. Z poważaniem Marlena Antkowiak

Marlena Antkowiak

Szanowny "anonim", wysokość wynagrodzenia zależy od stawki za godzinę, od ilości wypracowanych godzin i kursu euro. Za mieszkanie potrącamy 3 euro za dzień, a jeżeli jest utrzymany porządek to 2 euro ( a z tym porządkiem to niestety ciężko u naszych Panów :)). Jeżeli chce Pan/Pani wiedzieć więcej zapraszam do kontaktu z firmą. Z poważaniem Marlena Antkowiak

Roman

Panie pawle miałbym pare pytan na temat tej firmy gdyż otrzymałem propozycje pracy od nic, jakie warunki mieszkaniowe, jak z regularnością wypłat i wielkość ich na netto, jakie kwoty zostają odciągnięte na mieszkanie i jaka jest ilość godzin tygodniowo i czy są one gwarantowane. prosiłbym o szczerą odpowiedz /roman.wq@wp.pl

Pawel.pawlik

Witam pracowalem w firmie JobTeam przez 8miesiecy i chcial bym polecic warunki i atmosfere pracy w tej firmie,wynagrodzenie rowniez jest satysfakcjonujace. Wszelkie formalnosci i pytania rozwiazywane sa przy wspolpracy kordynatorek,z ktorymi kontakt jest jak najbardziej pozytywny bardzo mile panie,profesjonalne podejscie do pracownikow.Polecam, ja napewno skorzystam.Pozdrawiam.

Witam Pana [usunięte przez moderatora] Odpowiem na twoje zarzuty , piłeś alkohol , zachowywałeś się jak gbur , koordynatorce mówiłeś takie rzeczy jak " (usunięte przez administratora) [usunięte przez moderatora]" to jest jeden z łagodniejszych cytatów , które mówiłeś jak leżałeś schlany pod stołem . Nie reagowałeś na słowa kolegów itd. Więc nie dziwota że koordynatorka nie przedłużyła tobie umowy. Pracodawca przez ciebie zablokował następne etaty na dalszych pracowników aż do stycznia . więc nie pisz więcej głupot.

Witam Pracowałem 1 miesiąc i mam dosyć, firma job team obiecuje co innego niż jest na miejscu ,mało tego miałem wyjechać z przyjaciółmi jeden z nich nawet zwolnił sie z pracy razem byliśmy na badaniach a tylko ja wyjechałem ,obiecywali ze dojadą w ciągu tygodnia i do dzisiaj nie wyjechali , co do wypłaty ja czekam już 3 tydzień i nic , dodam ze jak zjeżdżałem do polski z francji na koniec kontraktu pisząc do pani dyrektor ze nie mam za co wrócić do polski nie otrzymałem żadnej odpowiedzi ,gdyby nie moja rodzina to nie miał bym za co wrócić do kraju a do dzis nie ma pieniędzy na koncie . Podsumowując firma patrzy tylko na swoją korzyść, brak kontaktu z koordynatorem na miejscu ,brak wypłaty na czas , odradzam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Job Team Sp. z o.o. - Września

Job Team Sp. z o.o.