Opinie o Job Team Sp. z o.o. w Września

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Job Team Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Job Team Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Team Sp. z o.o. w Września

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Co jaki czas w Job Team Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Marcin Jeżowski.

Znam firmę od podszewki.Uwierzcie mi. Pani Antkowiak zmienia tylko nazwy firmy kiedy robi się gorąco. Efekt-kolejni naiwni.Aż do kolejnej upadłości...i tak w kółko. Ni przedłużając-szanujcie się,nie ufajcie Pani Marlenie,nie wyjeżdżajcie. Marcin Jeżowski-Były HR MENAGER W FIRMIE JOB TEAM. P.S. Przepraszam wszystkich.

Mario Nowy wpis
@Marcin Jeżowski.

Tak to prawda, święta prawda, już chyba z 4 agencji doprowadziłą do upadłości i zakłada kolejne.

Adam Nowy wpis

Tak dobrze się pracuje, dlatego przestaliście tu zaglądać?

Janusz G.

Witam-a jednak ktoś odwiedził tę stronę,witam Pani Karolino i administratora.O ile administrator ma możliwości korekty opinii,to zapewne i ma większą wiedzę odnośnie przechowywania dokumentacji pracowników z lat 2011/12.Proszę o podanie adresu archiwum lub nr.telefonu do osoby która jest w stanie mi pomóc. Pozdrawiam

Janusz G

Witam-przyszedł już czas spoczynku i muszę złożyć świadectwa pracy do zus-u,emerytura.Zaginęły mi dokumenty i szukam ich teraz po całej Polsce,nie mogę nic znaleść o firmie Job Team a pracowałem w tej agencji około roku czasu ,jest to dość dużo.Obdzwoniłem po archiwach we Wrześni i nie natrafiłem na żaden ślad,prawdo podobnie są przechowywane w prywatnym archiwum.O ile ma Pani jakom kolwiek wiedzę w tej sprawie to proszę o pomoc. Pozdrawiam Janusz G

@Janusz G

A zatem wypracowałeś już swoje i czas na zasłużony odpoczynek. Niestety, nie wiem, jak Ci pomóc w tej kwestii. Ja również nie znalazłam żadnego kontaktu do tej agencji, ale być może któryś z użytkowników forum Ci go poda. A kiedy dokładnie tam pracowałeś? Może nam powiedzieć coś więcej na temat firmy Job Team?

@Karolina

Witam-dzięki za poświęcony czas,już zlokalizowałem gdzie są przechowywane akta osobowe pracowników firmy Job Team.Wszystkie akta są w archiwum w Bydgoszczy.Jeżeli chodzi firmę jak Panią Dyrektor-to nie było leprzej agencji .Pani Marlena troszczyła się o każdego z nas i wiele pomagała i pomogła każdemu,była pod telefonem 24/24.Bardzo szkoda że już ta firma nie istnieje,pracowałem we wielu innych lecz to już nie było to samo,same przekręty i wyzysk nie liczono się z pracownikiem tylko sobie kabzy nabijali. Pozdrawiam Panią i dzięki za poświęcony czas.

@Janusz G

Bardzo się zatem cieszę, że udało Ci się znaleźć to, czego tak zaciekle szukałeś. Proszę Cię równocześnie, abyś nie posługiwał się tu danymi personalnymi konkretnych osób, bowiem zabrania tego regulamin serwisu Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin A powiedz Nam jeszcze, na jakim poziomie w Job Team utrzymywały się zarobki?

@Karolina

Ok.w tamtym okresie było to dość przyzwoite wynagrodzenie rok 2011/12 ok.8 tyś. Dodatkowo opłacony przejazd Polska-Francja i powrót,kilometrówka za dojazd do pracy,mieszkanie gratis,ubezpieczenie,karta EKUZ,wszystkie składki itd.Praca była ciekawa i spokojna.Szkoda że już nie ma tak przyzwoitej firmy.Może wykasować moje wpisy,już kończę odwiedzanie tej strony,życzę dużo zdrowia,powodzenia w pracy i w życiu osobistym. Pozdrawiam

Karolina Nowy wpis
@Janusz G

Nie będziemy usuwać Twoich wpisów, bowiem są one niewątpliwie nieocenionym źródłem wiedzy na temat firmy Job Team. Z tego powyższego wynika, że jeszcze parę lat temu można było tam liczyć na godziwe wynagrodzenie. A czym się właściwie zajmowałeś w tym przedsiębiorstwie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Job Team Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Września
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Brukarz
Września
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
Tymon

Zastanawiająca jest ta sytuacja, faktycznie nic nie ma w internecie. Może są pracownicy i mogliby coś napisać.

@Tymon

@Tymon Trzeba przyznać Ci rację - w Internecie tak naprawdę nie dużej ilości informacji o firmie Job Team. Ale jeśli dobrze poszukasz, to niewątpliwie znajdziesz o niej podstawowe rzeczy. A chciałbyś związać się z nią na dłużej, czy masz jakieś inne powody swojego zainteresowania?

Janusz

Witam wszystkich odwiedzających tę stronę-byłych kolegów pracujących w latach 2011/2012,(usunięte przez administratora)Byłem pracownikiem przez wiele długich mc.Jeżeli chodzi o firmę jak i Panią dyrektor,to na pewno i ja i byli moi koledzy możemy powiedzieć tylko jedno,że w tamtych czasach nie było drugiej tak dobrej firmy jak i nie było drugiej takiej Pani dyrektor. Lecz nie o to mi chodzi-poszukuję świadectw pracy z tamtego okresu,wszystko mi zaginęło,a muszę je złożyć do ZUS-u.Być może ktoś jest w podobnej sytuacji i może wie gdzie jest archiwum z dokumentami z byłej firmy JF CONCEPT z Gniezna jak i JOB TEAM.Być może przeczyta to Pani Marlena lub Martyna która mi wiele pomogła w odzyskaniu dokumentacji szpitalnej,chciał bym obie Panie serdecznie pozdrowić.O ile ktoś ma jakikolwiek adres lub nr.tel. to proszę o e-mail. Pozdrawiam Janusz G.

@Marcin Jeżowski, zwrocę się do Ciebie raz jeszcze, po upływnie trzech miesięcy o Job Team nie można znaleźć informacji w Internecie. Czyżby to co pisałeś się spełniło i firma przestała prowadzić swoją działalność? Wiecie coś może na ten temat?

@Marcin Jeżowski w jakim sensie robi się gorąco? Sugerujesz, że firma z tymi samymi pracownikami zmienia tylko nazwę? Możesz wytłumaczyć, jak twoim zadaniem to funkcjonuje?

alfa i omega

MOJE SZCZESCIE W NIESZCZESCIU ZE OPUSCILEM to cos co sie nazywalo robota,takie roboty zalatwiali ze pózniej chodzili po sadach we francji zeby odzyskac pieniadze i do kazdego pisali pózniej zeby napisali oswiadczenie ze dobrze robili zeby mieli podklad w sadzie my ze tez robili nadgodziny dojezdzali po 100 km do roboty i tez zlodziej francuski zapomnial zaplacic takze ze przerobilem niecaly miesiac i nie jestem w plecy za duzo to chyba los szczescia z nieba,takze kontrole straszenie nic nie pomogly bo sami zwineli majdan i nie ma sladu po nich napisze co poniektórzy pozostali dluzej i dzisiaj sobie pluja w brode ale no niestety za glupote cza placic

uakaoa

jak na razie nie widze u nich za dużo ofert pracy, wydaje mi się, ze u nich kiedyś były lepsze ogłoszenia, a tez nie widze, zeby szukali nowych pracowników i to też jest troche dziwne jednak moim zdaniem.

dingo

Job Team z Wrześni od innych agencji pracy różni się tym że po za polskim rynkiem działają również na rynku fancuskim . Jest to dla nich zapewne nie lada przewaga nad konkurencją. Przy okazji oglądania na ich stronie ofert z zagranicy wiele osób już do tej pory zdecydowało się na pracę w kraju, gdy wpadło im coś ciekawego w oko

lexus
@dingo

Ty chyba naprawde z Australii przyleciałeś jakie oferty i jaka przewaga firma oszustek Firemka jest w upadłości, tak że byli pracownicy już nic nie wydębią żadnych zaległych wypłat (usunięte przez administratora)

świnka bejb

a są teraz u nich jakiekolwiek zatrudnienia i rekrutacje? bo o tym niby nowym czymś czym teraz są jakoś nie mogę znalkeźć żadnych konkretnych informacji w internecie. ewentualnie możecie podac jakieś źródło gdzie mogę poczytać o tej nowej firmie i ewentualnie o ich nowych rekrutacjach i naborach teraz?

jopas

no własnie dobrze gdyby zaczynali od tego typu wypowiedzi na takie a nie inne tematy . Sam jestem zainteresowany pracą właśnie poprzez Job Team jednak niespecjalnie widzie mi się upapranie w tych wszystkich niesnaskach o których niektórzy z Was tutaj piszą . Mam nadzieję , że znajdzie się ktoś życzliwy kto napiszę o tym kilka słów

zniesmscxony

Tak jak myslalem. Gosc w ogole nie zorientowany . Cos tam pościemnial ze wszystko jest w umowie. Od wczorajszej rozmowy cisza . Nie potrafil podac nazwy firmy ani adresu domu mieszkalengo. nie mowiac juz o tym jak zaplatał sie kiedy zapytalem o informacje na stronie ktora podal. W informacji na stronie agencji jest napisane ze nie prowadza aktualnie naborow do pracy z Polski. Moim zdaniem oszust na potęgę.NIE PRZELEWAC PIENIEDZY. OSTRZEGAM . MOJA KUZYNKA KTORA JEST AKTUALNIE W DANII DZWONILA DO JOBTIME I POWIEDZIELI JEJ ZE ZADEN WOJCIECH LEWANDOWKI NIE PARACUJE U NICH .

zniesmscxony

tez dostalem ladnego emaila tez sie ucieszylem , zdiwil mnie jednak fakt iz nikt nie zadzwonil zeby porozmawiac. w koncu nie sa w stanie zweryfikowac w 100% tozsamosci, wiec czekaja tylko na kase za przejazd i nic wiecej . za chwile zadzwonie do pana i zapytam o pare szcxegolow dotyczacych pracy miejsca zamieszkania itp.

lipa
@zniesmscxony

też się ucieszyłem,chciałem szybko wyjechać,nie przemyślałem kilku spraw np. takich,że nikt odemnie nie żądał zadnych danych,tylko opłate :( bo niby jak mieliby mi ta umowe wysłac,z nieba by sobie wpisał np. numer dowodu. teraz mam nauczke,żeby niczego w pospiechu nie robić i przedewszystkim ostrzegam was drodzy forumowicze, NIE PŁACIĆ ŻADNEJ KASY PRZED PODPISANIEM UMOWY.

Cat

witam, włąśnie mam zawał! Też wysłałąm bo jak szczeniak dałam się nabrać. Wszystko wyglądało sensownie i nawet będąc w Kopenhadze 2 tygodnie temu polecano mi Job Teem jako tzw. w porządku na tzw. wikariat. Ogłoszenie na poloniusz.pl , dostała ładny mail, sprawdzałam ale... dałam sie nabrać . Jak ten ktertyn . Dziś już pan nie odbiera telefonu, wiem nie odzyskam kasy ale treba jakoś zgłosić ( chyba ) przestępstwo i mam zamiar właśnie to zrobic z samego rana. % min. temu dostałam mail o tym iż umowe dostanę jutro a umowa jako taka zostanie podpisana w biurze w Kopenhadze. Proszę wszystkich , którzy też zostali nabrani atak chyba jest o zjednoczenie się i reakcję i to głośną na wszelkich portalach polonijnych!

@Cat

Jeszcze jedno, kto z osób zgłaszających mógłby powiedzieć jak sprawa toczy się dalej? I prośba : jeśli ktokolwiek spotka się gdziekolwiek z ich ogłoszeniami nie ostrzega od razu i pisze natychmiast na danym portalu o praktykach prowadzonych przez nich. Szczerze, jakoś nie zauważyłam wcześniej ostrzeżeń.

lukasz
@Cat

Witam, ja tez wplacilem. I co teraz robic?

anomin

Niejaki (usunięte przez administratora)który rzekomo podaje się za pośrednika pracy firmy JobTeam A/S (NIE JobTeam Sp z o.o) z siedzibą w Kopenhadze to oszust. Na stronie tego biura podano informację (usunięte przez administratora) kolumna w dolnym prawym rogu.

paparazzo

Witam, to są oszuści! Nie wpłacajcie im pieniędzy!!! Dostałem propozycję pracy w Danii przy pakowaniu sprzętu komputerowego i medycznego. Zadzwoniłem i zapytałem się gdzie znajduje się miejsce pracy?. Gość był tak zaskoczony tym pytaniem że zaczął się jąkać i w końcu powiedział nie wiem!!! Nic do dodania.

lipa
@paparazzo

witam.wpłaciłem im juz pieniadze,co moge teraz zrobić ?? prosze o pomoc

@lipa

Daj znać co zrobisz , na priv strucelek70@gmail.com dla mnie pilne! A mój mąż już się cieszył....

Do p. Roberta. Dostałem identyczną wiadomość. Radzę nie wpłacać pieniędzy. Agencja nie widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowniczym. Są to zwykli oszuści i naciągacze. Najlepsze jest to, że to nie jest pierwsza oferta z ich strony. Na tym forum piszą osoby które dostały podobne propozycje pracy, z tym, że w innych krajach. Dane praktycznie się nie różnią http://www.forumowisko.pl/topic/217703-oszust-czy-uczciwy/ Mam nadzieję, że nikt nie da się na to nabrać. Chcę zadzwonić do tego UCZCIWEGO człowieka i powiedzieć mu kilka słów. Warto też żeby policja się tym zajęła. Pozdrawiam.

robert

Czy ktos wybiera sie do pracy przy pakowaniu sprzetu elek. i medycznego w Kopenhadze przez biuro JobTeam A/S z siedziba w Kopenhadze.Wyjazd planowany jest 5 listopada. Prosze o kontakt osoby ktore otrzymaly propozycje tejze pracy. Moj mail, robert2007_2009@onet.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Job Team Sp. z o.o. - Września

Job Team Sp. z o.o.