Opinie o Marjoland w Korsze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Marjoland. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Marjoland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marjoland w Korsze

ktoś

Ja proponuje obejzec film Syberiada Polska. Uważam że bardzo podobnie jest w Marjolandzie.

Pink panther

Solidna kontrola jest wskazana. Wałek na wałki.

EDWARD
@Pink panther

JAK CZYTAM TE OPINIE TO BARDZO DZIWIE SIE TYM WSZYSTKIM A PO CO TAM JECHALISCIE JAK TAK ZLE!!!!!! TO JEST FIRMA BARDZO SOLIDNA I BARDZO FAJNI WLASCICIELE ZNAM ICH BARDZO DOBRZE PRZEPRACOWALEM TAM WIELE LAT WIDZIALEM JAK PRACUJA CI CO MYSLA ZE MARJOLAND BEDZIE IM PLACIL ZA PRZYCHODZENIE DO PRACY, A NIE ZA PRACE WIDZIALEM POCZATKI JAK FIRMA WYGLADALA A WIEM JAK TERAZ JEST. WIELU LUDZIOM MARJOLA POMOGLA, WIELU STANELO NA NOGI.NIE WIDZIALEM WE WSZYSTKICH WPISACH ANI JEDNEGO PODZIEKOWANIA A MOIM ZDANIEM DLA MARJOLI I JEJ RODZINIE NALEZA SIE WIELKIE PODZIEKOWANIA. ZA TO WSZYSTKO SKLADAM SERDECZNE PODZIEKOWANIA ZA WSZYSTKIE TE LATA

ktoś

Jasne to dlaczego taka selekcja jest. W ciągu roku szklarnie potrafią personalnie zmienić się kilka razy. Tak jak pisze ja na drugim forum o tym na locie holenderskiej policji na Marjoland w roku 2012. Też wtedy tam pracowałem jestem ciekaw po co Oni tam przyjechali :) Po tej akcji poszedłem od razu się zwolnić. Też się zgadzam za duże normy, nie można w spokoju zając się swoja tralą.

Aaa.29

Hej Riczard! Pracowałam w Marjo i tak szczerze to nie czytaj tych opinii, bo ja jak bym przeczytała to bym tam nie pojechała, a szkoda, bo praca jest fajna,( dużo się chodzi), zarobki na czas, a z kierownikami nie ma jakiegoś problemu jak się sprawdzasz i dobrze robisz. Masz na to jakis czas zeby się wpawić i przyuczyć, mieszkanie masz załatwione. A jak to w każdej pracy, zawsze się znajdą ludzie co im coś nie pasuje. polecam bo kasa jest dobra i nie ma nacisku na języki obce, wieć to jest też plus. pozdawiam

Czy po rozmowie w Marjoland rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
riczard

haha a oprocz tego moglbys cos wiecej napisac?

riczard

jak na dzien dzisiejszy wyglada praca tam?bardzo ciezko fizycznie?jak to wszystko wyglada?dzieki za ewentualna odpowiedz:)

Rudyrydz

Hej, zgadzam sie- to prawda. Trzeba uważać. Praca fizycznie tak nie męczy, gorzej sprawa sie ma z obciazeniem psychiki, zwlaszcza przez innych polaczkow (usunięte przez administratora)

pomidor

Witajcie. Praca jest spoko jak sie ma tyły i układy z innymi pracownikami, bez tego musisz byc(usunięte przez administratora) Naprawde, trzeba uważać na co co się mówi i w jaki sposób, jakbyś cały czas był pod kamera. To właśnie jest najgorsze- Polak POlakowi wilkiem. Mogłam/em dalej pracować, gdyby nie życzliwe osoby postarały sie i podkabowały. Zreszta i na nie przyjdzie kolej. Niech sie wiesniaki nachapają poki mogą. (usunięte przez administratora)

Znajomy

O żonka broni!!!

ja82

Witaj!!a morze powiesz jak się skontaktować i z kim w sprawie pracy !Gdzie CV.wysyłać na jaki adres?

kiss you

Hello, pracujesz od poniedziałku do niedzieli :) Raz w tygodniu masz wolne (może to być poniedziałek, wtorek lub jakiś inny dzień tygodnia, z w wyjątkiem soboty lub niedzieli ), oczywiście wolą żebyś przyszedł w wolny dzień wtedy więcej zarobisz, ale jak nie chcesz to nie musisz. No chyba, że jest mało ludzi i już każą np. 2 tygodnie robić bez wolnego. Za godzinę najniższa krajowa w Holandii czyli te nie całe 9 euro. Nadgodziny 6,50. 12 tygodni pracy 3 tygodnie wolnego lub 8 tygodni pracy 2 tygodnie wolnego. Chodź zdarzają się rekordziści, co siedzą i chodzą na wolnym kilka miesięcy, bez urlopu. Pracowałam z takim na M 4. Co oczekują : szybkość, dokładność. Mają prawo w końcu płacą. Tobie nie musi się to podobać. Moja opinia ; polecam firmę na jakiś czas, na pewno zarobisz, atmosfera [usunięte przez moderatora] jak wszędzie za granicą, jesteś pracowity to dasz rade. Ogólnie nie jest źle, tylko tempo, stres wykańcza oraz upały. Zaletą firmy jest to, ze kasa zawsze na czas, ale musisz się nie źle nabiegać żeby zarobić. Początki trudne, po 2 miesiącach tempo samo przychodzi. Pozdrawiam

ktoś

a nie pomyśleniście o tym dlaczego ktoś tak was kabluje??może to właśnie dlatego że ta osoba was nie lubi i nie chce patrzeć na wasze ryje...może was kabluje bo bez was w marjolandzie pracowałoby sie o wiele wiele lepiej!!!!!!!co??????????? i pewnie tak niedługo będzie bo nikt wam nie podaruje wypisywania takich głupot!!!!!!!to może nie Tofik nie jest nielubiany tylko bez Was byłby o wiele lepiejj!!!!!!!

***********

to prawda, że za wypisywanie takich głupot można pójść do więzienia...dla policji namierzenie komputera z których pisze się takie wiadomości to żaden wyczyn...a co do ludzi, którzy wypisuja takie głupoty...słuchajcie nikt Was tu na siłe nie trzyma prosze bardzo droga wolna!!!!!!!!!o wiele lepiej będzie w tej pracy bez naprawdę!!!!a co wypisywania tych głupot to wiem, że jakieś postępowanie w tych sprawach sie toczy!!!

Ale Wy jesteście Tępaki. Wypisujecie takie tutaj głupoty,ża aż przykro to czytać. Nawet nie wiecie czym takie głupie komentarze mogą się skończyć. Na miejscu Firmy już dawno bym zgłosił doniesienie prokuraturze przecież nie można w taki sposób pisać na ludzi. a z resztą i tak kłamstwo ma krótkie nogi ,więc prędzej czy później wszyscy sie dowiedzą kto tak ładnie opisuje tą firmę i ludzi którzy tam pracują. A z resztą i tak chodzą juz ładne plotki po wszystkich szklarniach kto to wypisuje więc prędzej czy później możesz tego pożałować.

gość

holenderr - 2012-11-17 11:10:23 w sumie jest fałszywy jak 2/3 calego marjolandu. Wszyscy gadaja od rzeczy, czy to m4 , m1, m3 ALE OCZYWISCIE NA M4 jest najwiecej spoleczniakow, siedza na palarni obok konia i [usunięte przez moderatora],wymyslaja i sie nasmiewaja..... wiec po (usunięte przez administratora) te cale opinie na kogos temat jak sami jestescie tacy sami, wiekszosc opini i wpisow sami piszecie a pozniej na nastepny dzien jest temat na fajece , banda i[usunięte przez moderatora]. cale m4 to jedno wielkie (usunięte przez administratora) i wspolczuje wam wszystkim satrym, mlodym bo wszyscy jestescie [usunięte przez moderatora] !!Szanowny Panie Holendrze.... nie szalej, pracowałam na M4 jeszcze za [usunięte przez moderatora], później za [usunięte przez moderatora] i moim zdaniem była to najbardziej zgrana szklarnia ze wszystkich (zdarzały się czasami wypłochy ale to wszędzie tak jest)!!! Pozdrawiam całe M4

....

dokladnie kazdy jest taki sam kazdy kazdemu (usunięte przez administratora) e obrabia..no ale coz tacy sa ludzie z marjolandu..i musimy sie do tego albo przyzwyczaic albo znalezc inna prace..najlepiej niech kazdy zamnknie japy i patrzy na siebie..wtedy nie bedzie zadnego gadania i obrabiania..!!

holenderr

w sumie jest fałszywy jak 2/3 calego marjolandu. Wszyscy gadaja od rzeczy, czy to m4 , m1, m3 ALE OCZYWISCIE NA M4 jest najwiecej spoleczniakow, siedza na palarni obok konia i pieprza,wymyslaja i sie nasmiewaja..... wiec po (usunięte przez administratora) te cale opinie na kogos temat jak sami jestescie tacy sami, wiekszosc opini i wpisow sami piszecie a pozniej na nastepny dzien jest temat na fajece , banda [usunięte przez moderatora]. cale m4 to jedno wielkie gowno i wspolczuje wam wszystkim satrym, mlodym bo wszyscy jestescie [usunięte przez moderatora]

khgjhgf

Weźcie się od niego odczepcie porządny chłopak ! czepiacie się go nie wiadomo o co . Najprawdopodobniej macie problem z samym sobą. Po prostu mu zazdrościcie i tyle ,że mu się udało.Można z nim się dogadać . Nie raz pisaliście różne głupie teksty o innych ,ale to już przesada . Jeżeli jesteś taki cwaniak to powiedz mu to w twarz , anie jak tchórz piszesz takie zryte teksty żeby Ci tylko ulżyło w (usunięte przez administratora) ie. Ogarnijcie to ludzie.

kolega

nie brac sobie do glowy tego co wypisuja!! to jest naj wazniejsze. Olac to kompletnie

....

dla Swiezaka 5 + jestem za i to duze ZA-pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Marjoland - Korsze

• Jak się pracuje w Marjoland?

Zobacz opinie na temat firmy Marjoland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Marjoland