Opinie o Marjoland w Korsze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Marjoland. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Marjoland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marjoland w Korsze

swiezak

ja to juz nic nie rozumiem-byl koniu,byl zly pisaliscie na niego na roznych forach teraz uwzieliscie sie na tofika.dla mnie jest on w porzadku zawsze przyjdzie pogada jak cos nie wiem to wytlumaczy.koniu lepiej organizuje prace ale on tu pracuje kilka grubych lat i nie mozna porownywac kogos z nim a zwlaszcza jak ten ktos pracuje kilka miesiecy.a wasza wada jest to ze nie dajecie sobie rady w pracy i szukacie winy w kims na poczatku poszukajcie winy w sobie.dla mnie jest ok no i zajmnijcie sie swoim zyciem a innym dajcie spokój bo tylko potraficie pisac.pozdro [usunięte przez moderatora]

hehehe normalnie śmie (usunięte przez administratora) warte. Z tego co wiem to cały czas obgadawaliście konia że to on jest tyranem marjolandu a tu prosze zmiany. Wiecie co to że ktoś się stara to powinno być docenione a nie np. najarać się trawy, nachlać się dzień wcześniej i iść na nastepny dzien do pracy.A do tych osób co tylko potrafią na forum coś napisać to po prostu są [usunięte przez moderatora] bo jęśli mają coś do tego tofika to niech mu to powiedzą wprost a nie piszą -z resztą to nie tylko o tofika chodzi tylko i o innych.Wiecie co to jest obcy kraj ,więc zamiast Polak byc za Polakiem to właśnie jest na odwrót-Polak Polakowi robi świnie na kazdym kroku. Rozumiem żeby będąc tym kierownikem i żeby kasa była większa za pilnowanie roboty to rozumiem ok można byłoby powiedzieć że startuje tam bo chce się większej kasy -ale tak to ma się tylko satysfakcje z tego że jest sie dobrym.Na tego kierownika to może każdy próbować - tylko trzeba mieć troche oleju w główce a nie [usunięte przez moderatora] wióry. Jestem tam pracownikiem juz kilka lat i co mogę powiedzieć o ludziach co tam pracuja?? ZOSTAWIE TO BEZ KOMENTARZA - PO PROSTU DNO U TYCH CO SĄ TUTAJ - ALE TAK NA PRAWDE NIE WIEDZĄ PO CO- BO CHYBA NIE PO TO ABY PRACOWAĆ I SIĘ CZEGOŚ NAUCZYĆ. pozdrawiam Was TROLE do zobaczyska jutro :D

młoda

A wam to [usunięte przez moderatora] żal w (usunięte przez administratora) a ściska i pewnie zazdrościce tego że ktoś tak szybko sie nauczyl. Pacałujcie sie wszyscy w (usunięte przez administratora) e i najpierw z nim ladnie gadacie a pozniej obgadujecie za plecami.Wiesniaki [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Marjoland - Korsze

• Jak się pracuje w Marjoland?

Zobacz opinie na temat firmy Marjoland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Marjoland