Opinie o Transline Resource Group w Kraków Wiertnicza 165

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Transline Resource Group. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Transline Resource Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transline Resource Group w Kraków Wiertnicza 165

Życzliwy

Witam, miałem nieprzyjemność pracować przez tą agencje na jednym z warehouseów. Odradzam jeśli chcecie mieć zdrowe nerwy. Na tym magazynie co pracowałem nie spotkałem ani jednej osoby która była by zadowolona z tej agencji. Równocześnie były tam dwie inne agencje w której szło wszystko załatwić. Nie było problemu z wypłatami (były terminowo) ale oszukiwali na godzinach urlopowych lub na wypłacaniu tych pieniędzy. Bywało że policzyli źle wypłaty z reguły na ich korzyść. Po 3 miesiącach dostajesz kontrakt agencyjny który opiewa na zapewnieniu 7,5h tygodniowo, ale jest to ściema , zabezpieczyli się nawet przed tym -kruczek w umowie. Mam takową gdzieś w domu (na szczęście nie pracuję juz dla nich). Praca jest wtedy jak jest busy, jak nie ma to agencje zostają w domu, chodzą kontraktowi. Polecam Rugby miasto jako że budują tutaj ciagle nowe magazyny i pracy jest sporo, oczywiście nie przez Transline.

pawelw

Wszyscy którzy zastanawiają się nad praca w ASOSie w Barnsley niech dadzą sobie spokoj. To co wam mówili przez telefon to zupelnie co innego niz jest tam. 28 godzin tygodniowo, co tygodniowa opłata za strój roboczy 45 funtów, angielski musi być zajebiście komunikatywny. Jeśli nie zdasz testu na miejscu to nara. Nie ma, żadnego polskiego koordynatora który bynajmniej mi był obiecywany. Nie polecam.

Caya
@pawelw

O pracy po cztery dni w tygodniu dla agencji pisałem już sporo wcześniej, więc jakbyś czytał, to nie byłbyś zdziwiony. Nie płacisz żadnych 45 GBP tygodniowo, tylko jest to jednorazowy depozyt, a nie opłata, który w sumie wynosi 45 GBP. Pobierane jest to przez pierwsze 5 tygodni po 9 GBP tygodniowo. Jak zwracasz Transline'owi uniform, oni zwracają ci twój depozyt. Koordynatorem Transline na miejscu był niejaki Dawid Kujath, pewnie masz gdzieś do niegi telefo, tylko, że Kujath nie jest ci tutaj do niczego potrzebny. Wszystko możesz załatwić bezpośrednio z Transline, z tego co mi wiadomo pracuje tam jedna Polka.

humanista
@Caya

jaką agencje polecasz? Pozdrawiam

Caya
@humanista

Z agencją - żadną - to nic nie pomogę. Jak wyżej/niżej ;) - prywatny landlord. Można ogarnąć w ten sposób jakieś lokum i z Polski. Ja przed wyjazdem na stonie spare room znalazłem. Musiałem liczyć się z depozytem 200 GBP (zwrotny). Pamiętajcie, DEPOZYT (zwany tutaj również "bondem") ZAWSZE JEST ZWROTNY - przy założeniu, że dotrzymujecie warunków umowy. Do tej pory z pośrednictwa żadnej agencji nie musiałem korzystać. Prywatni landlordowie często żądają niezbyt wysokich depozytów i w odróżnieniu od agencji nie pobierają żadnych dodatkowych opłat. Agencja to ostateczność, jeżeli nie będziecie w stanie znaleźć, dogadać się z prywatnym landlordem, to wtedy uderzajcie do agencji. Agencja zawsze wam coś znajdzie, ale musicie się liczyć nawet z wydatkiem rzędu 200 GBP, których nie odzyskacie, bo to będzie po prostu opłata. Z warunkami też może być różnie, ale ta reguła dotyczy tak samo agencji, jak i prywatnych landlordów.

Goool

Praca w ASDA to przeważnie na pół etatu, ale płacą ładnie, ok. 10 funtów brutto za 1h. W Goole jest jeszcze magazyn TESCO, praca na cały etat, ale stawka to national minimum wage.

Pablo
@Goool

Dzieki za info,Pozdrawiam

Pablo

pracowal ktos dla ASDA,Stobards Goole,Sainsbury sherburn? cokolwiek ktos wie co i jak tam sie dzieje

Order picker

Brak zarzutow, videokonferencja, wszystko klarownie wyjasnione.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Adeooo

a co z nin-nem ?

@Adeooo

Witam, Panie Bogdanie również lecę jutro do Doncaster na Robin Hood a później busem do Barnsley. Jestem w grupie na 11-go czerwca. Może uda Nam się spotkać ? razem to zawsze raźniej. Moje namiary plodzien.mateusz@o2.pl lub tel.(usunięte przez administratora)

Bogdan

Witam lecę 09.06 z Gdańska na Robin hood airport Sheff/Don , dalej autobusem do Barnsley, jeśli ktoś chciałby się przyłączyć, lub posiada pokój do wynajęcia, proszę o kontakt. Jestem w grupie na 11.06 do Asosa bogdangoszczycki@o2.pl

@Bogdan

Witam, Panie Bogdanie również lecę jutro do Doncaster na Robin Hood a później busem do Barnsley. Jestem w grupie na 11-go czerwca. Może uda Nam się spotkać ? razem to zawsze raźniej. Moje namiary plodzien.mateusz@o2.pl lub tel. (usunięte przez administratora)

xxx

jest ktoś kto w ogóle leciał do pracy z tą firmą? bo narazie wszyscy lecą, wszyscy się cieszą ale nikt jeszcze nie pracuje...

pawelw

Cześć, razem z dziewczyną jedziemy juz w poniedzialek 1 czerwca do Barnsley, do pracy w ASOSie, mamy za soba konferencje i testy angielskiego. Powiedzcie mi coś jak wygląda 1szy dzień czyli te całe bhp itp, co trzeba mieć ze soba i co tam dokładnie będzie. Jeśli ktoś mieszka w okolicach Wombwell prosze o kontakt na maila pawelwesolowski1995@gmail.com z góry dziekuje ;))

uden

jedzie ktoś z pomorskiego do argosa??

P

Witam jeśli ktoś jedzie 19 do Argosa w Basildon to proszę o kontakt na emaila Patryk.100.1980@wp.pl

Daavidf

masz C+E jedż w ciemno pracy od zaj.....

JonSnow

Witam, Dostal ktos propozycje pracy przez ta agencje jako kierowca C+E? Jak wyglada sytuacja? Warto jechac? Prosze o kontakt pawel.wawrz@op.pl Dzieki

ben

ben
@Tmiel

A skąd jedziesz? odezwiesz sie, zbyniu1@poczta.onet.pl

Krystian

Witam jadę do Argosa własnym samochodem do Bransley z woj.pomorskiego mogę kogoś podłączyć po drodze mam 2 miejsca wolne musze być na magazynie 19 czerwca ,szukam mieszkania 2 pokojowego wiec moge sie podzielić na pół jeśli bedzie mial ktoś ochote pozdrawiam. więcej info na maila iclean@o2.pl

Krystian
@Krystian

Sorki ASOS w Barnsley tak miało być;) pozdrawiam

megi_88

Hej, czy ktoś tutaj z obecnych miał dziś wideokonferencje z agencją Transline Group do pracy w ASOS w Barnsley?

kali

Lepiej sobie przedzwońcie do transline i zastanówcie nad tym wyjazdem w czerwcu do ARGOSA w Basildon bo narazie zamiast sezon sie rozkrecac to pada, nie mają zamówien = nie ma pracy, na miejscu sie dowiadujesz że max mogą Ci zapewnic jeden dzien pracy w tygodniu, a za to tu nie przeżyjesz.Narazie ciagle wyrzucaja na dni wolne i chyba sami nie wiedzą co sie dzieje wiec ja proponowałbym szcegółowe omówienie tych kwesti, zanim władujecie kupe kasy w przylot tutaj.

edek
@kali

Cześć napisz dokładnie jak wygląda sytuacja na dzień dzisiejszy po ile godzin pracujecie tygodniowo i jakie są średnie tygodniówki? 15 osób wysyłają na 5 czerwca więc... jaki by miało to sens jak pracujecie po jeden dzień w tygodniu.

G.

Ludziki, w tym rejonie praktycznie nie ma czegos takiego jak studio flat. Do tego trzeba by kamienic czy blokow a tego jak na lekarstwo. Tutaj to jest doslownie za...yorkshire...upie. Da sie wynajac ALBO pokoj ALBO dom kilkupokojowy.

violaaa

nie mamy właśnie nic :/ problem w tym że nikt nie chce zarezerwować nic na 3 tyg przed wyjazdem i tu jest problem. ciężko cokolwiek znaleźć. My też chciałybyśmy najlepiej studio flat ale w ostateczności możemy przemęczyć się na początek w pokoju Możecie dodać się do grupy na FB Polacy w Barnsley tam są czasem ogłoszenia o wynajęciu mieszkania ale będzie ciężko zarezerwować coś na 3 tyg wcześniej

@violaaa

Witam, również wybieram się do ASOS na 11 czerwca, wylatuję już jutro z Szopena o 6.00 tj 9-go z Wawy. a Wy skąd lecicie? Może się spotkamy (usunięte przez administratora), e-mail plodzien.mateusz@o2.pl

violaaa

hej! jadę wraz z koleżanką do pracy do ASOS przed agencję Transline. Pracę mamy zacząć 11 czerwca natomiast chcemy być na miejscu około 6 czerwca. Szukamy pokoju lub kawalerki do wynajęcia. Ktoś z Was ma może jakieś namiary? prosimy o info na maila : monika.jatczak@onet.pl , wioletta.muszynska@vp.pl

G.

W praktyce moze byc zerwana natychmiastowo z ich strony, z Twojej z jednotygodniowym okresem wypowiedzenia, choc niejedna osoba po prostu rezygnowala z dnia na dzien. Zarobki to jakos 6.5 , po pol roku bodajze 7.25. brutto oczywiscie

Zostaw merytoryczną opinię o Transline Resource Group - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Transline Resource Group?

Kandydaci do pracy w Transline Resource Group napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Transline Resource Group
2.5/5 Na podstawie 536 ocen.

Transline Resource Group