żłobek

Bielsko-Biała

Opinie o żłobek

aga

Witam wszystkich, mam przed sobą ogłoszenie na Opiekunkę do dzieci mam do Was pytanie czy pracując dla nich zakres obowiązków nie był przepełniony i atmosfera był na plus?

...

to bzdury, nie polecam tam pracy

Uważam, że praca w Żłobku jest świetnie zorganizowana. Moi przełożeni dbają o potrzeby dzieci, ale i pracowników. Są sprawiedliwi i przyjaźnie nastawieni do ludzi. Pani A. jest dla mnie autorytetem. Praca w tej placówce daje mi ogromną radość. W pracy tej dostrzega się potencjał pracowników. Cieszę się, że tu pracuję.

Zostaw opinię o żłobek - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie żłobek