żłobek

Bielsko-Biała

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

żłobek
4 2

Opinie o żłobek

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie żłobek

Administrator

Co myślicie na temat pracy w żłobek? Czy od czasu dodania ostatniej opinii warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie uległy zmianie?

aga

Witam wszystkich, mam przed sobą ogłoszenie na Opiekunkę do dzieci mam do Was pytanie czy pracując dla nich zakres obowiązków nie był przepełniony i atmosfera był na plus?

...

to bzdury, nie polecam tam pracy

123

Uważam, że praca w Żłobku jest świetnie zorganizowana. Moi przełożeni dbają o potrzeby dzieci, ale i pracowników. Są sprawiedliwi i przyjaźnie nastawieni do ludzi. Pani A. jest dla mnie autorytetem. Praca w tej placówce daje mi ogromną radość. W pracy tej dostrzega się potencjał pracowników. Cieszę się, że tu pracuję.

Zostaw opinię o żłobek - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie żłobek