Opinie o Ozen Plus Sp. z o.o. w Wałcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ozen Plus Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ozen Plus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ozen Plus Sp. z o.o. w Wałcz

Co z tego, że premie są. W większości firm są premie, więc żadna to nowość. Ważne natomiast jest to, iż wynagrodzenie zasadnicze to najniższa krajowa za 4 brygadówkę w systemie 3 zmianowym.

maniek

pracuje w tej firmie dlugo owszem byly miesiace ze placili na raty ale teraz sie poprawilo kasa na cza ladne premie i nowe miejsca pracy.polecam firma stanela na nogi i rozwija sie ku lepszemu.STAŁY PRACOWNIK

Marusia

Akcje firmy są na rekordowo niskich poziomach, z raportu wynika że brak jest kasy na obrotówkę. Firma przynosi straty. Zadłużenie rośnie. Jeśli nie pojawi się inwestor zewnętrzny to firma padnie. Pytanie tylko jak kupi: podczas likwidacji od syndyka, zakupując akcje i zasilając kasę na spłatę obligacji i obrót. Tak czy siak miejsca pracy zagwarantowane :)

Ryś

Chciałem iść do pracy w Ozenie, ale mnie straszyli, że to może upaść, bov nawet na prąd nie mieli. To jak jest?

jeszcze nie Prezes
@Ryś

Wypłata poszła za kwiecień w całości i w terminie i tak ma już być Ozen uratowany

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko OPERATOR INSTALACJI BIOMASY w firmie Ozen Plus Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
STARY

PRACUJE TAM PARE LAT I WIEM ZE TA FIRMA STANIE NA NOGI A WY NIEROBY IPLOCIUCHY BEDZIECIE PROSIC PORTIERÓW ZEBY ZOSTAWIC CV POD LIDLA POSZLI ZEBRAC POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW OZENU

obserwator

a ty chcesz do pracy, czy robisz wywiad środowiskowy??

Ryś

Pracownicy Ozenu. Czy teraz coś się poprawiło w terminowości wypłat i czy jest ciągła praca, bez przerw na brak prądu, czy surowca? Dotrzymują słowa po okresie próbnym?

saaaa

dodam, że problemy zaczęły się za nowego prezesa którego chyba mało kto widział i jakiś jego doradców z poznania, pracuję tam bardzo długo i wiem co pisze :)

saaaa

pracuję tam na pakowni i zarabiam średnio 1700 zł na rękę, nie jest źle, fakt płacą w ratach 2, są też premię, na start dostajesz od razu najniższą krajową, ja mam co miesiąc premie, bez szkoły cię nie wezmą, może na pakownie, ale tu mamy już zgraną ekipę i komplet :)próbować zawsze można

William

Mam pytanie, bo oni wymagają minimum średnie wykształcenie a ja jestem po gimnazjum. Mogą mnie przyjąć? Czy raczej nie?

pracownikzdlugimstazem
@William

nawet jakbys william podstawowki nie skonczyl to cie z pocalowaniem reki wezma, dadza najnizsza krajowa(usunięte przez administratora)

nie ma opóźnień jasne płatne na raty co powoduje że pracownik wchodzi w większe zadłużenia opłaty itp nie mówiąc o utrzymaniu rodziny , do tego jak nie ma opóźnień to czemu firma jest bez prądu i nikt nic nie wie ?

Gall

Nie, nie ma opóźnień. Nie trzeba się też upominać.

pracownikzdlugimstazem
@Gall

Nie trzeba sie upominac? Nie maja opoznien? Dobry facio jestes. Sa trzy opcje co do twojej tozsamosci. (usunięte przez administratora) A tak na marginesie to nie placa, za luty wyplacili 40% z jednodniowym opoznieniem i nikt nie wie w ilu ratkach i kiedy reszta. ;) Bedzie zabawa, bedzie sie dzialo i kasy bedzie malo. ;p

franek2007

Witam, czy ktoś z pracujących jeszcze w Ozenie jest na tym forum? Jak sytuacja obecna, pracują i produkują. Chyba sezon grilowy w pełni?

Przyjdź i przekonaj sie sam

den

A za co jest odpowiedzialny operator rrc w ozen plus? Nie pakowacz...jakieś konkretne szczegóły...dziękuje...

pracownik pakowacz

Odradzam. Omijać szerokim łukiem. Firma ma zero profesjonalizmu w XXI. Mydlą oczy, kłamcy i naciągacze cudzym kosztem. Zarząd ma w (usunięte przez administratora) roboli i się śmieje w czyściutenkich pomieszczeniach. Duże narażenie na pył. Praca dla ludzi zdesperowanych. Szacunek dla ludzi którzy tam pracują niemających innej alternatywy.

@pracownik pakowacz

Takich firm co mydlą oczy to w Polsce jest 80-90%. Pracodawcy nie rozumieją i przełożeni że pracownik to także klient. Ile klientów zniechęci nie zadowolony klient? Źle traktowany i opłacany pracownik to zły pracownik i zarazem zły klient.

den

i co otrzymałeś ta posadę ? długo czekałeś jakie warunki?

michał

Witam, staram sie na posadaę operatora rrc w ozen plus? Czy warto podjąć tę prace nie mając doświadczenia z mechanika oraz maaszynami, jakie są realia, warunki pracy w tej firmie? Z góry Dziękuje

soldier619

(usunięte przez administratora)Nie mają pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi.Ludzi z produkcji zostawić a zarząd do wymiany!

pracownica

(usunięte przez administratora) bo tam naprawdę trzeba się wykazać dużą siłą i wytrwałoscią by utrzymać się na stanowisku pracownika fizycznego (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ozen Plus Sp. z o.o. - Wałcz

• Jak się pracuje w Ozen Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ozen Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ozen Plus Sp. z o.o.?

Ozen Plus Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Budowlanych 9
    78-600 Wałcz