Ozen Plus Sp. z o.o.

Wałcz

Opinie o Ozen Plus Sp. z o.o.

Alicja

Na stronie internetowej Ozen Plus firma jasno określiła, iż w tej chwili nie prowadzi żadnych rekrutacji. Pojawia się więc pytanie. czy warto mimo wszystko przesyłać cv z potencjalnym odzewem firmy w pierwszej kolejności po pojawieniu się wakatu? Wiele osób podczas poszukiwania pracy stosuje właśnie taką taktykę i czasami przynosi pozytywne rezultaty. Jak to może wyglądać w tym przypadku?

Alicja

Wiecie, że Ozen Plus Sp. z o.o. podejmuje działania w trosce o środowisko? Więcej dowiecie się tutaj: http://www.ozenplus.eu/index.php/ochrona-srodowiska.html

Hose

Pójdź i zobacz, udostępnianie danych osobowych nie jest dobre, idź do Ozen Plus Sp. z o.o. i zobacz, ogólnie tutaj dba się o pracowników i pewnych rzeczy nie ujawnia

Szukasz pracy?

kosteko

Witam! Mam pytanie Magdalena Lancmańska - Bajer pracuje jeszcze tam? Pracowała w zakupach proszę o informację.

Byly pracownik

Nie polecam pracy w ozenie... Totalna charowka... Z braku pracy dochodzilo do przebierania smieci w kontenerach bo nie bylo stac firmy na wywoz... Brak szacunku. I zrozumienia dla pracownikow... A kierownik RRC PAN LESZEK to juz totalnie nie liczy sie z pracownikami totalna parazka ciagle zmienia grafik z dnia na dzien narzuca po 12 godzin od tak sobie nie pytajac pracownika bo mysli ze tylko on ma zycie prywatne po pracy.... Nie polecam od stop do glowy czarny czlowiek w nosie i w gardle pelno pylu, ogromne czarne kluchy w gardle. Brak odpowiedniego odpylania , a zarobki to najnizsza krajowa plus premia na ktora musisz harowac jak murzyn... Pracownik nie ma prawa decydowac o tym kiedy chce wykorzystac tylko ma narzucone przez kierownika kiedy moze isc na urlop ...

Byly pracownik

Nie polecam pracy w ozenie... Totalna charowka... Z braku pracy dochodzilo do przebierania smieci w kontenerach bo nie bylo stac firmy na wywoz... Brak szacunku. I zrozumienia dla pracownikow... A kierownik RRC PAN LESIU to juz totalnie nie liczy sie z pracownikami totalna parazka ciagle zmienia grafik z dnia na dzien narzuca po 12 godzin od tak sobie nie pytajac pracownika bo mysli ze tylko on ma zycie prywtne po pracy.... Nie polecam od stop do glowy czarny czlowiek jak murzyn a zarobki to najnizsza krajowa plus premia na ktora musisz harowac ja murzyn

@Byly pracownik 30.06.2016 10:48

A w kontenerach okropny smrud i szczury wybiegajace... Przebieranie reczne brykietu dla kontrachenta. Ukladanie wegla w warkach na palety o wadze od1kg do 15 kg przez kobiety a od tego sa mezczyzni... Ludzie tam pracuje z braku wyboru ...

Syf

Normy coraz większe, płace coraz niższe. Praca w systemie trzyzmianowym a płaca to najniższa krajowa. "Szybciej... zwolnie cie, zwolnie..." - Wiecie czyje to słowa? A do tego te sługusy brygadziści. Nic nie robią, chodzą tylko i poganiają. Nawet do wc nie można wyjść. tylko norma, norma... A praca ponad siły.

Ukraina

Gdzie kasa za wegiel??!!

gość000

śmiech bierze, jak sie to czyta. co wam daje pranie brudów i wzajemne oskarżenia w internecie? jak by nie było wam nie pasuje, jak nie pasuje to można zmienić pracę nikt was tam siłą nie trzyma. pozdrawiam. szary pracownik ozenu.

Węgiel

A ten cel i misja to chyba rozwalić tą firmę do zera ogarnijcie się ludzie wysyłacie dziadostwo do klienta i to dziadostwo wraca zero kontroli jakości zero marketingu zero organizacji zero szacunku do ciężkiej pracy w brudzie za marne pieniądze

Aaabbbccc

Przyjdź przyjdź dostaniesz miesiąc próbnego. Więcej i tak nie wytrzymasz :)

mega

HMM ,kazdy ma cos za pazurkami ,MAREK spoko facet ,nie którzy nie potrafia go docenic ,była pracownica

węglik z ukrainy
@mega 20.10.2015 10:41

ty chyba nie wiesz na czym polega sprzątanie w ozenie ja jestem zwykłym pracownikiem i jak idę na przerwę czy kończę pracę to wnoszę tyle brudu że w pale się nie mieści i takich ludzi jest powiedzmy 15 jak to ogarnąć mądralo a ogólnie ozen zdycha to powolna długotrwała agonia i czas śmiesznych ważnych i osranych strachem zmianowych (bo ty nim jesteś nawet wiem którym) się kończy

wredna

nigdzie nie ma ludzi nie zastapionych czy .to sekretarka.czy zwykly robotnik .powinni zamknac ten lokal

gość

Nie ma ludzi nie zastąpionych,mostów się nie pali,oczernianie i zemsta nie popłaca,bo może się to odwrócić przeciwko.

xxxCripsxxx

Nic sie tam nie zmienia,system 4 brygadowy(3zmiany),pensja od 5 lat taka sama,oj przepraszam pomylilem sie w 2011 roku byl aneks do umowy i o 1 zl dostajemy mniej czyli od 4 lat najnizsza krajowa(czyli jestesmy na lasce premiera,jak podniesie to mamy,a tak zapomnij)hehe!!za to w budynku kadrowniczym,bajka...prezes plus,kilkunastu dyrektorow,kierownik na kierowniku technolog na technologu i co chwile dochodza nowi!i to sama rodzinka lub znajomy znajomego asystent asystenta(kazdy ponad 4.000i ponad!a na podwyzki nima!!)mechanikow tez jest kupa kolo 10,a jak cos to nima zadnego,krecisz sruba Ty i twoj kolega...hehe:D(tak panie mech.Waldemarze).praca ciezka i warunki tez(pył rakotworczy z drzewa,pył weglowy,pył,sadza,popioł...temperatury wysokie(Ec),niedziele,swieta kazde prawie w robocie...a to wszystko za co????za nic!!!!a i maja pracownika tez za nic!!od samego poczatku jestes tam nikim i bedziesz tak traktowany do konca umowy!!!

gość 13
@xxxCripsxxx 11.09.2015 17:26

powiem wam tak ,ludzie na ec i rrc wporzadku ,mechanicy ,robotnicy gosp,kobietki pakujace super ,najgorszy jest syf w szatni ,żygac sie chce ,sprzataczki to brudasy i lenie ,zoska była spoko ,czysto ,pachniało ,ruda ja zwolniła ,takiej nie docenili ,

ja

Co z tego, że premie są. W większości firm są premie, więc żadna to nowość. Ważne natomiast jest to, iż wynagrodzenie zasadnicze to najniższa krajowa za 4 brygadówkę w systemie 3 zmianowym.

maniek

pracuje w tej firmie dlugo owszem byly miesiace ze placili na raty ale teraz sie poprawilo kasa na cza ladne premie i nowe miejsca pracy.polecam firma stanela na nogi i rozwija sie ku lepszemu.STAŁY PRACOWNIK

Marusia

Akcje firmy są na rekordowo niskich poziomach, z raportu wynika że brak jest kasy na obrotówkę. Firma przynosi straty. Zadłużenie rośnie. Jeśli nie pojawi się inwestor zewnętrzny to firma padnie. Pytanie tylko jak kupi: podczas likwidacji od syndyka, zakupując akcje i zasilając kasę na spłatę obligacji i obrót. Tak czy siak miejsca pracy zagwarantowane :)

Ryś

Chciałem iść do pracy w Ozenie, ale mnie straszyli, że to może upaść, bov nawet na prąd nie mieli. To jak jest?

jeszcze nie Prezes
@Ryś 08.05.2014 22:11

Wypłata poszła za kwiecień w całości i w terminie i tak ma już być Ozen uratowany

STARY

PRACUJE TAM PARE LAT I WIEM ZE TA FIRMA STANIE NA NOGI A WY NIEROBY IPLOCIUCHY BEDZIECIE PROSIC PORTIERÓW ZEBY ZOSTAWIC CV POD LIDLA POSZLI ZEBRAC POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW OZENU

obserwator

a ty chcesz do pracy, czy robisz wywiad środowiskowy??

Ryś

Pracownicy Ozenu. Czy teraz coś się poprawiło w terminowości wypłat i czy jest ciągła praca, bez przerw na brak prądu, czy surowca? Dotrzymują słowa po okresie próbnym?

saaaa

dodam, że problemy zaczęły się za nowego prezesa którego chyba mało kto widział i jakiś jego doradców z poznania, pracuję tam bardzo długo i wiem co pisze :)

saaaa

pracuję tam na pakowni i zarabiam średnio 1700 zł na rękę, nie jest źle, fakt płacą w ratach 2, są też premię, na start dostajesz od razu najniższą krajową, ja mam co miesiąc premie, bez szkoły cię nie wezmą, może na pakownie, ale tu mamy już zgraną ekipę i komplet :)próbować zawsze można

William

Mam pytanie, bo oni wymagają minimum średnie wykształcenie a ja jestem po gimnazjum. Mogą mnie przyjąć? Czy raczej nie?

pracownikzdlugimstazem
@William 06.02.2014 11:09

nawet jakbys william podstawowki nie skonczyl to cie z pocalowaniem reki wezma, dadza najnizsza krajowa(usunięte przez administratora)

nie ma opóźnień jasne płatne na raty co powoduje że pracownik wchodzi w większe zadłużenia opłaty itp nie mówiąc o utrzymaniu rodziny , do tego jak nie ma opóźnień to czemu firma jest bez prądu i nikt nic nie wie ?

Gall

Nie, nie ma opóźnień. Nie trzeba się też upominać.

pracownikzdlugimstazem
@Gall 06.12.2013 11:56

Nie trzeba sie upominac? Nie maja opoznien? Dobry facio jestes. Sa trzy opcje co do twojej tozsamosci. (usunięte przez administratora) A tak na marginesie to nie placa, za luty wyplacili 40% z jednodniowym opoznieniem i nikt nie wie w ilu ratkach i kiedy reszta. ;) Bedzie zabawa, bedzie sie dzialo i kasy bedzie malo. ;p

franek2007

Witam, czy ktoś z pracujących jeszcze w Ozenie jest na tym forum? Jak sytuacja obecna, pracują i produkują. Chyba sezon grilowy w pełni?

Przyjdź i przekonaj sie sam

den

A za co jest odpowiedzialny operator rrc w ozen plus? Nie pakowacz...jakieś konkretne szczegóły...dziękuje...

pracownik pakowacz

Odradzam. Omijać szerokim łukiem. Firma ma zero profesjonalizmu w XXI. Mydlą oczy, kłamcy i naciągacze cudzym kosztem. Zarząd ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] roboli i się śmieje w czyściutenkich pomieszczeniach. Duże narażenie na pył. Praca dla ludzi zdesperowanych. Szacunek dla ludzi którzy tam pracują niemających innej alternatywy.

@pracownik pakowacz 02.07.2013 18:23

Takich firm co mydlą oczy to w Polsce jest 80-90%. Pracodawcy nie rozumieją i przełożeni że pracownik to także klient. Ile klientów zniechęci nie zadowolony klient? Źle traktowany i opłacany pracownik to zły pracownik i zarazem zły klient.

den

i co otrzymałeś ta posadę ? długo czekałeś jakie warunki?

michał

Witam, staram sie na posadaę operatora rrc w ozen plus? Czy warto podjąć tę prace nie mając doświadczenia z mechanika oraz maaszynami, jakie są realia, warunki pracy w tej firmie? Z góry Dziękuje

soldier619

(usunięte przez administratora)Nie mają pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi.Ludzi z produkcji zostawić a zarząd do wymiany!

pracownica

(usunięte przez administratora) bo tam naprawdę trzeba się wykazać dużą siłą i wytrwałoscią by utrzymać się na stanowisku pracownika fizycznego (usunięte przez administratora)

A dlaczego tutaj ma nie pytać? Może są tu osoby stawiające sobie za cel szkalowanie Ozenu, ale znajdą się i tacy, którzy napiszą coś mądrego opisującego ozenowskie realia. Nawiasem mówiąc, nawet ci 'skrzywdzeni' mają wiele racji. Operator, tak? Pewnie na rrc, bo tam ciągle biorą. Biorą, bo z tego co widziałem to chłopacy przychodzą i odchodzą. Wniosek? Coś na tej posadzie musiało im nie odpowiadać, skoro nie chcą zostawać mając w dłoni rybę, na tym wałeckim bezrybiu.

edgar

Tu nie pytaj. Takie fora przyciągają leserów i różnych "skrzywdzonych" przez życie, szukających winnych ich niepowodzeń. Masz dobrą ofertę - próbuj. Ozen to nie idealny pracodawca, ale na bezrybiu...

ktoś

mam oferte pracy w "ozenie" jako operator, proste pytanie: iść?

Miles

już mam dość tej roboty- rekordy wydajności produkcji chcą chyba naszym kosztem pobić

obserwator

do SCANIA - Skoro zdecydował się Pan użyć w swojej wypowiedzi nazwiska Pani, z którą jak mniemam współpracował Pan to odrobina przyzwoitości nakazywałaby podać to nazwisko bez błędów... Szkoda, że "zapomniał" Pan użyć swojego nazwiska. A tak przy okazji niech Pan poda do publicznej informacji ile ta beznadziejna firma dała Panu zarobić, czy tylko Pan utopił?

Przy takich zarządzajacych , firma idzie na dno.Ludzi na niższych stanowiskach mają za nic.Niech wrescie ci co tam rzadza to odpowiedza za stan firmy , i zaczna pracowac za najnisza bo tam sie nadaja, i nie maja pojęcia o zarządzaniu.

soldier619

Z tym zarządem ta firma idzie na dno!

soldier 619

Ona.44 pomyliłaś chyba opinie Nikiego z Cartrem.To co napisał Niki to prawda.

ona.44

ja też tam pracowałam i jest dokładnie tak jak napisał Carter! Tylko na pierwszej zmianie większą uwagę zwracano na jakość. Wiadomo, wówczas najwięcej prezesików wtyka nosa w worki. Poza tym (usunięte przez administratora)stawia na ilość, aby jak najwięcej ton zapakować. Mam nadzieję, ze ta firma padnie i to jeszcze w tym roku!

soldier619

Carter ty się nie znasz i nie masz chyba bladego pojęcia co się tam dzieje!

Martin

Pracowałem i wiem jak jest. Po rozpoznaniu fachowości osób zarządzających łącznie z prezesem, aktualnie vice to coś nie do zrozumienia - jak można takimi ludźmi odnieść sukces???? Porażka totalna. Ludzi mają za nic, pensja tyle co nic, ktoś skończył studia techniczne, chce pracować a oni sobie jaja robią. A najlepsi byli "bracia" nie wiem, czy jeszcze są - skąd oni ich znaleźli???? Hm z Marsa? Cały ten zakład to jakaś kpina a władze miasta pozwalają na prowadzenie takiego bagna. "

carter

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie znasz sie to nie mow

kamil

Wszyscy w mieście już śmieją się z tej chorej firmy. Ponoć sami desperaci tam zostali.

mmmm

powinniśmy zrobić strajk generalny, dotąd dopóki nie dostaniemy całej wypłaty od razu, a nie na raty! Wszystkich nas nie zwolnią!

ona

ZNOWU CZEKAMY NA WYPŁATY!!!! CIEKAWE KTO BĘDZIE PŁACIŁ ODSETKI ZA ZWŁOKĘ??? CHYBA FAKTYCZNIE CZAS ZEBRAĆ SIŁY I PÓJŚĆ DO SĄDU BO INNEGO WYJSCIA NIE MA :( KADRA JAK ZWYKLE NIC WIE!!! PRACUJESZ A NIE WIESZ ZA CO !!! CHAMSTWO I PONIEWIERKA LUDŹMI!!!!!

Zostaw opinię o Ozen Plus Sp. z o.o. - Wałcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ozen Plus Sp. z o.o.