Ozen Plus Sp. z o.o.

Wałcz

Ozen Plus Sp. z o.o.
3 64

Opinie o Ozen Plus Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Alicja

Możecie wypowiedzieć się na temat atmosfery w Ozen Plus? @Karolina, czy jesteś pracownikiem firmy? Może powiesz nam coś na temat aktualnej sytuacji w firmie? @JohN, czy mógłbyś podzielić się z nami informacjami na temat możliwości rozwoju w Ozen Plus? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Powiesz nam coś więcej na ten temat?

Karolina

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie na forum?

JohN

Pracuje w firmie Ozen już jakiś czas na zarobki nie narzekam, dużo musiało się zmienić czytając poprzednie opinie. Oficjalnie na stronie internetowej niby nie przyjmują, ale jednak przez powiększona produkcję biorą każdego. Ja osobiście polecam. Ps. Będąc w stałym kontakcie z panem Leszkiem (kierownik) zostało mi wszystko zapewnione czego potrzebowałem do wykonania mojej pracy.

Alicja

Na stronie internetowej Ozen Plus firma jasno określiła, iż w tej chwili nie prowadzi żadnych rekrutacji. Pojawia się więc pytanie. czy warto mimo wszystko przesyłać cv z potencjalnym odzewem firmy w pierwszej kolejności po pojawieniu się wakatu? Wiele osób podczas poszukiwania pracy stosuje właśnie taką taktykę i czasami przynosi pozytywne rezultaty. Jak to może wyglądać w tym przypadku?

Alicja

Wiecie, że Ozen Plus Sp. z o.o. podejmuje działania w trosce o środowisko? Więcej dowiecie się tutaj: http://www.ozenplus.eu/index.php/ochrona-srodowiska.html

Hose

Pójdź i zobacz, udostępnianie danych osobowych nie jest dobre, idź do Ozen Plus Sp. z o.o. i zobacz, ogólnie tutaj dba się o pracowników i pewnych rzeczy nie ujawnia

kosteko

Witam! Mam pytanie Magdalena Lancmańska - Bajer pracuje jeszcze tam? Pracowała w zakupach proszę o informację.

Byly pracownik

Nie polecam pracy w ozenie... Totalna charowka... Z braku pracy dochodzilo do przebierania smieci w kontenerach bo nie bylo stac firmy na wywoz... Brak szacunku. I zrozumienia dla pracownikow... A kierownik RRC PAN LESZEK to juz totalnie nie liczy sie z pracownikami totalna parazka ciagle zmienia grafik z dnia na dzien narzuca po 12 godzin od tak sobie nie pytajac pracownika bo mysli ze tylko on ma zycie prywatne po pracy.... Nie polecam od stop do glowy czarny czlowiek w nosie i w gardle pelno pylu, ogromne czarne kluchy w gardle. Brak odpowiedniego odpylania , a zarobki to najnizsza krajowa plus premia na ktora musisz harowac jak murzyn... Pracownik nie ma prawa decydowac o tym kiedy chce wykorzystac tylko ma narzucone przez kierownika kiedy moze isc na urlop ...

Byly pracownik

Nie polecam pracy w ozenie... Totalna charowka... Z braku pracy dochodzilo do przebierania smieci w kontenerach bo nie bylo stac firmy na wywoz... Brak szacunku. I zrozumienia dla pracownikow... A kierownik RRC PAN LESIU to juz totalnie nie liczy sie z pracownikami totalna parazka ciagle zmienia grafik z dnia na dzien narzuca po 12 godzin od tak sobie nie pytajac pracownika bo mysli ze tylko on ma zycie prywtne po pracy.... Nie polecam od stop do glowy czarny czlowiek jak murzyn a zarobki to najnizsza krajowa plus premia na ktora musisz harowac ja murzyn

@Byly pracownik 30.06.2016 10:48

A w kontenerach okropny smrud i szczury wybiegajace... Przebieranie reczne brykietu dla kontrachenta. Ukladanie wegla w warkach na palety o wadze od1kg do 15 kg przez kobiety a od tego sa mezczyzni... Ludzie tam pracuje z braku wyboru ...

Syf

Normy coraz większe, płace coraz niższe. Praca w systemie trzyzmianowym a płaca to najniższa krajowa. "Szybciej... zwolnie cie, zwolnie..." - Wiecie czyje to słowa? A do tego te sługusy brygadziści. Nic nie robią, chodzą tylko i poganiają. Nawet do wc nie można wyjść. tylko norma, norma... A praca ponad siły.

Ukraina

Gdzie kasa za wegiel??!!

gość000

śmiech bierze, jak sie to czyta. co wam daje pranie brudów i wzajemne oskarżenia w internecie? jak by nie było wam nie pasuje, jak nie pasuje to można zmienić pracę nikt was tam siłą nie trzyma. pozdrawiam. szary pracownik ozenu.

Węgiel

A ten cel i misja to chyba rozwalić tą firmę do zera ogarnijcie się ludzie wysyłacie dziadostwo do klienta i to dziadostwo wraca zero kontroli jakości zero marketingu zero organizacji zero szacunku do ciężkiej pracy w brudzie za marne pieniądze

Aaabbbccc

Przyjdź przyjdź dostaniesz miesiąc próbnego. Więcej i tak nie wytrzymasz :)

węglik z ukrainy
@mega 20.10.2015 10:41

ty chyba nie wiesz na czym polega sprzątanie w ozenie ja jestem zwykłym pracownikiem i jak idę na przerwę czy kończę pracę to wnoszę tyle brudu że w pale się nie mieści i takich ludzi jest powiedzmy 15 jak to ogarnąć mądralo a ogólnie ozen zdycha to powolna długotrwała agonia i czas śmiesznych ważnych i osranych strachem zmianowych (bo ty nim jesteś nawet wiem którym) się kończy

wredna

nigdzie nie ma ludzi nie zastapionych czy .to sekretarka.czy zwykly robotnik .powinni zamknac ten lokal

gość

Nie ma ludzi nie zastąpionych,mostów się nie pali,oczernianie i zemsta nie popłaca,bo może się to odwrócić przeciwko.

xxxCripsxxx

Nic sie tam nie zmienia,system 4 brygadowy(3zmiany),pensja od 5 lat taka sama,oj przepraszam pomylilem sie w 2011 roku byl aneks do umowy i o 1 zl dostajemy mniej czyli od 4 lat najnizsza krajowa(czyli jestesmy na lasce premiera,jak podniesie to mamy,a tak zapomnij)hehe!!za to w budynku kadrowniczym,bajka...prezes plus,kilkunastu dyrektorow,kierownik na kierowniku technolog na technologu i co chwile dochodza nowi!i to sama rodzinka lub znajomy znajomego asystent asystenta(kazdy ponad 4.000i ponad!a na podwyzki nima!!)mechanikow tez jest kupa kolo 10,a jak cos to nima zadnego,krecisz sruba Ty i twoj kolega...hehe:D(tak panie mech.Waldemarze).praca ciezka i warunki tez(pył rakotworczy z drzewa,pył weglowy,pył,sadza,popioł...temperatury wysokie(Ec),niedziele,swieta kazde prawie w robocie...a to wszystko za co????za nic!!!!a i maja pracownika tez za nic!!od samego poczatku jestes tam nikim i bedziesz tak traktowany do konca umowy!!!

gość 13
@xxxCripsxxx 11.09.2015 17:26

powiem wam tak ,ludzie na ec i rrc wporzadku ,mechanicy ,robotnicy gosp,kobietki pakujace super ,najgorszy jest syf w szatni ,żygac sie chce ,sprzataczki to brudasy i lenie ,zoska była spoko ,czysto ,pachniało ,ruda ja zwolniła ,takiej nie docenili ,

ja

Co z tego, że premie są. W większości firm są premie, więc żadna to nowość. Ważne natomiast jest to, iż wynagrodzenie zasadnicze to najniższa krajowa za 4 brygadówkę w systemie 3 zmianowym.

maniek

pracuje w tej firmie dlugo owszem byly miesiace ze placili na raty ale teraz sie poprawilo kasa na cza ladne premie i nowe miejsca pracy.polecam firma stanela na nogi i rozwija sie ku lepszemu.STAŁY PRACOWNIK

Marusia

Akcje firmy są na rekordowo niskich poziomach, z raportu wynika że brak jest kasy na obrotówkę. Firma przynosi straty. Zadłużenie rośnie. Jeśli nie pojawi się inwestor zewnętrzny to firma padnie. Pytanie tylko jak kupi: podczas likwidacji od syndyka, zakupując akcje i zasilając kasę na spłatę obligacji i obrót. Tak czy siak miejsca pracy zagwarantowane :)

Ryś

Chciałem iść do pracy w Ozenie, ale mnie straszyli, że to może upaść, bov nawet na prąd nie mieli. To jak jest?

jeszcze nie Prezes
@Ryś 08.05.2014 22:11

Wypłata poszła za kwiecień w całości i w terminie i tak ma już być Ozen uratowany

STARY

PRACUJE TAM PARE LAT I WIEM ZE TA FIRMA STANIE NA NOGI A WY NIEROBY IPLOCIUCHY BEDZIECIE PROSIC PORTIERÓW ZEBY ZOSTAWIC CV POD LIDLA POSZLI ZEBRAC POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW OZENU

obserwator

a ty chcesz do pracy, czy robisz wywiad środowiskowy??

Ryś

Pracownicy Ozenu. Czy teraz coś się poprawiło w terminowości wypłat i czy jest ciągła praca, bez przerw na brak prądu, czy surowca? Dotrzymują słowa po okresie próbnym?

saaaa

dodam, że problemy zaczęły się za nowego prezesa którego chyba mało kto widział i jakiś jego doradców z poznania, pracuję tam bardzo długo i wiem co pisze :)

saaaa

pracuję tam na pakowni i zarabiam średnio 1700 zł na rękę, nie jest źle, fakt płacą w ratach 2, są też premię, na start dostajesz od razu najniższą krajową, ja mam co miesiąc premie, bez szkoły cię nie wezmą, może na pakownie, ale tu mamy już zgraną ekipę i komplet :)próbować zawsze można

William

Mam pytanie, bo oni wymagają minimum średnie wykształcenie a ja jestem po gimnazjum. Mogą mnie przyjąć? Czy raczej nie?

pracownikzdlugimstazem
@William 06.02.2014 11:09

nawet jakbys william podstawowki nie skonczyl to cie z pocalowaniem reki wezma, dadza najnizsza krajowa(usunięte przez administratora)

nie ma opóźnień jasne płatne na raty co powoduje że pracownik wchodzi w większe zadłużenia opłaty itp nie mówiąc o utrzymaniu rodziny , do tego jak nie ma opóźnień to czemu firma jest bez prądu i nikt nic nie wie ?

pracownikzdlugimstazem
@Gall 06.12.2013 11:56

Nie trzeba sie upominac? Nie maja opoznien? Dobry facio jestes. Sa trzy opcje co do twojej tozsamosci. (usunięte przez administratora) A tak na marginesie to nie placa, za luty wyplacili 40% z jednodniowym opoznieniem i nikt nie wie w ilu ratkach i kiedy reszta. ;) Bedzie zabawa, bedzie sie dzialo i kasy bedzie malo. ;p

Zostaw opinię o Ozen Plus Sp. z o.o. - Wałcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ozen Plus Sp. z o.o.