Opinie o Anteo Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Anteo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anteo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anteo Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Danuta

Hej, wiecie może jak często oferty pracy ze strony Anteo są aktualizowane? Podaje link: http://www.anteo.pl/kariera.html. Czy wszystkie są aktualne?

@D a co, nie wypłacają ?

Andrew
@Marcin

Z tym bywa różnie

@Andrew

Dziękujemy za tą opinię. Nie zdarzyło nam się aby którykolwiek z naszych pracowników nie otrzymał wynagrodzenia w terminie. Wynagrodzenia często płacone są przed terminem. Jeżeli nastąpiły jakiekolwiek nieprawidłowości prosimy o kontakt z naszym biurem: biuro@anteo.pl

XDXD

Wszystko ok... chyba że się dostanie jakiegoś pacana który wymaga od nowych w branży że będzie pracował na pełnych obrotach, 12 godzin dziennie bez normalnej przerwy na ciepły posiłek, zamiast spokojnie podejść do zadania i nauczyć będzie po Tobie wrzeszczał o każdą pierdołę bo mu nie staje lub baba mu nie daje, a to wszystko na śmieciowej umowie z tysiącem czy tam trzema jako premia ????. Narzędzia takie firma zapewnia że lepiej od razu kupić sobie swoje, mowa tutaj także o sprzęcie alpinistycznym. To wszystko z fejk urlopami bo przecież za dużo płacą w Anteo.

@XDXD

Dziękujemy za tą opinię każda opinia jest dla nas cenna. W naszej pracy nie wymagamy pracy ponad ustalone 8 godzin. Pracownik może dobrowolnie zdecydować się na pracę ponad ustalone 8 godzin za co jest dodatkowo rozliczany. Za terminową realizację projektu pracownicy otrzymują premię. Specyfika naszego klienta wymaga szybkiej realizacji ponieważ długie wyłączenie nadajnika na którym pracujemy może przynieść znaczne straty zarówno finansowe jak i wizerunkowe. Nie posiadamy w naszej firmie ani jednego pracownika, który jest zatrudniony na umowę inną niż umowa o pracę. Bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas kluczowe dlatego zapewniamy odpowiednie przeszkolenie i sprzęt zapewniający najwyższe bezpieczeństwo w trakcie realizacji zleceń dla naszych klientów. Jeżeli są jakieś pytania na które moglibyśmy jeszcze odpowiedzieć zapraszamy do kontaktu: biuro@anteo.pl

Halina

Witam, myślę o złożeniu aplikacji do Anteo. Czy ktoś dostał tam ostatnio pracę w biurze? Jakie pytania padły na rekrutacji?

D
@Halina

Poszukaj innej firmy, nie warto tam pracować i prosić się co miesiąc o pieniądze...

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Anteo Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Pracownik utrzymania sieci z elementami elektryki - branża telekomunikacyjna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Halina

@dfghj, dobra atmosfera pracy, pieniądze na czas i urlopy, co do wzięcia których nie ma większych kłopotów brzmią zachęcająco. A jak wygląda sytuacja związana z benefitami pozapłacowymi i innymi udogodnieniami dla pracowników? Czy firma oferuje na przykład "wakacje pod gruszą"?

dfghj
@Halina

Co prawda "wczasów pod gruszą" nie wypłacają, ale mamy dofinansowanie do pakietu Multisport. Co roku organizowany jest grill firmowy i Wigilia, a poza tym kilka razy w roku wychodzimy sami na jakąś imprezę ;-)

@dfghj

Dziękuję za Twoją odpowiedź, formy rozrywek dla pracowników firmy Anteo Polska brzmią bardzo zachęcająco. Z tego co piszesz wynika również, że w firmie panuje świetna atmosfera, ponieważ pracownicy firmy są ze sobą zgrani. Opiszesz może jeszcze jak wygląda typowy dzień pracy na Twoim stanowisku?

Zdenerwowana :/

Mój mąż pracuje tam od ponad pol roku ma umowę bezterminowo co jest ok ale nie ma go w domu za tą kasę co dostaje mógłby pracować gdzieś indziej zdarza się że wraca po 22 i te delegacje za które większości dostawał psie pieniądze, szuka czegoś innego po 12h pracować? Można zarobić ale co jak tej roboty nie ma? Nie ma za co żyć. Ekhm

nn
@Zdenerwowana :/

W takim razie niech małżonek zmieni pracę. Nikt na siłę go nie trzyma w tej firmie... ;-)

Kate

Witam. Czy mógłby mi ktoś podać nr kom do szefa pracuje tam mój mąż który kilka mies nie płaci alimentów, bo twierdzi że mu nie płacą chciałabym to skonsultować jakoś. Kasia

aa
@Kate

Haha warszawianka sie odzywa. Nie było robot, nie było pieniędzy- ja potwierdzam.- Nikt Ci nie poda numeru do szefa, wszyscy wiedza jaka jesteś upierdliwa. Przyjedź na slask sobie o tym z nim pogadać.

Firma dziad i nieuczciwa. Radzę uważać wszystkim potencjalnym podwykonawcom tej firmy. Szczególną ostrożność należy zachować w kontaktach z panem M. S. Jest to człowiek który nie ma honoru i dąży do celu po trupach. Jest przy tym cyniczny i beszczelny. Uwaga potrafią nie płacić a jak zapłacą to z wielka łaską i wielkim opóźnieniem. Nie polecam tej firmy do współpracy na żadnej płaszczyźnie

Zostaw merytoryczną opinię o Anteo Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Anteo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Anteo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anteo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Anteo Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 8 ocen.

Anteo Sp. z o.o.