counter
2 40 41 5 1
Zawiedziony

Nie warto fatygować się nawet na rozmowę kwalifikacyjna... najpierw rozmowa z panią kadrowa/rekruterka(?) która nie wie o czym mówi a następnie z właścicielem który jest totalnie niekulturalnym człowiekiem. To co napisane w aktualnych ofertach pracy nijak ma się do rzeczywistości. Pozostaje współczuć osobom które tam pracują.

Tak13Nie
Zainteresowany
@Zawiedziony

Co to znaczy według Ciebie, że zakres ofert pracy ma się nijak do rzeczywistości? I jak rozumieć, że właściciel, który jest na rozmowie o prace i chyba z założenia chce pozyskać pracownika jest niekulturalny?

@Zawiedziony

Hej, chciałem się zgłosić bo poszukuja bardzo wielu handlowców teraz na praca.pl? Myślałem że firma z potencjałem skoro szuka tyłu osób? Czy ktoś może wie ilu aktualnie zatrudnia handlowców? Z jaką konkurencja wewnętrzną bądź z jaką motywacja bym się spotkał :-)? Jakie narzędzia pracy? Jak rozumiem w przypadku handlowcow standard: samochód laptop telefon? Czy jeszcze jakieś inne benefity? Coraz więcej pracodawców oferuje tablety bo to profesjonalnie wygląda w trakcie wizyt u Klientow...czy tutaj też jest coś extra? A premie na jakim poziomie wynagrodzenia? Kwartalne? Miesięczne? Uzależnione od progów? Obrotów? Marzy? Transparentne warunki premii? Byłbym wdzięczny za jakąś podpowiedz.

@Zainteresowany

Ponieważ nie dostajesz auta służbowego (co jest standardem w pracy handlowca), właściciel liczy na twoja naiwność i wykorzystywanie swoich narzędzi... żenujące. Pan Wojciech nie szczędzi przekleństw nawet już podczas pierwszego spotkania, zrobiło to na mnie bardzo negatywne wrażenie.

Tak6Nie
@Arek

Potencjał być może jest, ale mocno ukryty bo ja go nie widzę ;) motywacji ani wsparcia również, każda rzecz jest traktowana jako koszt- zaproponowano mi odliczanie od zysku tysiaka za to ze będę przychodził do pracy - za prąd i chyba wodę w kranie! Narzędzia pracy widziałem- skoda octavia w pierwszej najstarszej wersji i laptop który przeżył z 20 handlowców. Warunki premiowe zupełnie niejasne, koszt najmniejszej próbki jest już odliczany od zarobku. Podsumowując, straciłem czas i pieniądze fatygując się w to miejsce.

Tak6Nie
@Zawiedziony

Jak to nie ma samochodu służbowego? To czym mają jeździć handlowcy w regionach skoro w ogłoszeniu jest homeOffice? Karta miejska?

Tak3Nie
Dominika Nowy wpis
@Arek

Myślę, że śledzący wątek chętnie dowiedzą się, jak wygląda sprawa z samochodami służbowymi: można na nie liczyć, czy nie? Mamy tu, jak dotąd, dwie przeciwstawne informacje. Czy ktoś z aktualnych pracowników mógłby pomóc rozwiać te wątpliwości?

Były pracownik Nowy wpis
@Dominika

Nie ma. I koniec kropka. Jest jeden albo dwa. Jednym jeździ jeden handlowiec spoza Warszawy a drugim trudno powiedzieć kto. Bo przejściowy.

Dominika Nowy wpis
@Zawiedziony

A jaka umowę proponują?Ile trwa okres próbny?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 416 dni.

Jak ze studentami w RSC Auto ID Distribution? Chętnie zatrudniają?

Gapa

O Pani kadrowej i właścicielu też słyszałem parę komentarzy. Że jedna nieświadoma na jaki stanowisko zatrudnia...ale w to nie wierzyłem bo niekoniecznie (choć dosyć logicznie) wie co robi :-) myślę że robotę robi właściciel... Co smutne bo chce rozwijać firmę.

hinczi

to prawda, premie można powiedzieć zawsze tworzą jakby najlepszą część pensji, ponieważ sami na nie pracujemy tak naprawdę :) poza tym spoko, że jest też dostęp do pakietów socjalnych ;) pozdrawiam ;)

TakNie2
@hinczi

Jakich pakietow? Co w nie wchodzi?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Daniel

Największy problem u niektórych osób to brak chęci do pracy bo firma jest ok!!

TakNie7
@Daniel

A pracujesz tam? Mógłbyś coś powiedzieć o firmie? Napisałem posta wyżej z prośbą o jakieś odpowiedzi. Tylko konkretnie gdybyś mógł. Chciałbym aplikować ale nie wiem czy gra warta świeczki...

zainteresowana

Jak wygląda sytuacja z wypłatami w tej firmie? są na czas, czy są opóźnienia w wypłatach wynagrodzeń? A atmosfera między ludźmi?

ExWork
@zainteresowana

Wynagrodzenia są na czas, choć nie licz na zbicie tam kokosów ;) atmosfera między ludźmi jest fajna choć pewna osoba stara się ją zepsuć choć z marnym skutkiem ^.-

@ExWork

A jak wygląda kwestia zatrudnienia w firmie RSC - można od początku zatrudnienia liczyć na stabilną umowę o pracę, czy raczej nie? Jak to wygląda w praktyce? Warto aplikować?

@zainteresowana

Hej . Pensja w firmie zawsze wypłacana, na czas od paru lat nie było z tym problemów. Czytając te opinie mam wrażenie , że pisały je osoby które pracowały tu 2 tygodnie bądż miesiąc . Zatrudnienie jest zazwyczaj na umowę o prace po krótkim okresie na zlecenie, zazwyczaj 1 miesiąc. Możliwa jest wspołpraca na własnej działalności. Jeżeli jest tu tak żle to czemu pracują tu ludzie po 10 lat i dłużej.? Co do nowych pracowników , to przychodzą z wielkimi wymaganiami lecz po 2-3 miesiącach nie są w stanie wypracować 100 pln zysku . Praca jak każda ma swoje plusy i minusy, pracodawca jest wymagający , ale przy takiej konkurencji na rynku trudno oczekiwać , że będzie płacił za siedzenie i picie kawki.Pozdrawiam

Dominika

@Martyna, a czy Ty jesteś pracownikiem RSC Auto ID Distribution? Jeśli tak to zachęcam Cię do pozostawienia rzeczowej opinii na temat pracy w tym miejscu. @Gość, rozumiem, że przez jakiś czas pracowałeś w RSC Auto ID Distribution. Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? Jak atmosfera?

Martyna

Ewidentnie konkurencja inspiruje do pisania!!!

Gość

Niestety nie polecam tej firmy. Na rozmowie kwalifikacyjnej będzie z Państwem rozmawiała Pani B., która niestety nie zna się na sprawach czy to od strony handlowej, organizacyjnej czy produkcyjnej firmy, nie ma zielonego pojęcia o czym mówi. Okres próbny już pokazuje jak zachowuje się szefostwo w stosunku do pracownika, papierologia, nieścisłości, rozmowa o zarobkach to jakaś kpina. Nie dajcie się zmanipulować miłą rozmową. Pracownik to wróg w tej firmie i tak jest traktowany. Nie polecam.

Tak17Nie
Dominika

Aktualnie znalazłam kilka ofert od pracodawcy http://www.rscautoid.pl/career/ Ktoś z Was był ostatnio na rozmowie i może podzielić się swoimi doświadczeniami? Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom zainteresowanym pracą w firmie RSC Auto ID Distribution. @ja, długo pracowałeś w tej firmie? Czy pracodawca o którym mówisz oferuje możliwości rozwoju?

TakNie

Jak od czasu dodania ostatniej opinii o RSC Auto ID Distribution zmieniły się warunki zatrudnienia w niej? Napiszcie, jak aktualnie wygląda praca w firmie.

ja

Ja również nie polecam tego miejsca. Chcieliby nałożyć ogrom obowiązków (i nie mówię tu o noszeniu kawy i układaniu papierów chociaż to również się do tego wlicza), ubierając to ładnie w słówka i proponując śmieszne pieniądze, obiecując podwyżkę po okresie próbnym, która de facto wynosi 200 zł. szef cwaniak jakich malo. Szybko się dorobił i poniża ludzi nawet na rozmowie kwalifikacyjnej, mimo, że są to ludzie wyksztalceni. Pracownicy go tłumaczą, ale nie da się ukryć tego jakim jest chamem i podłym człowiekiem... Masakra. Nie polecam.

Tak18Nie

Iza

Jak komuś nie jest po drodze z pracą to zawsze znajdzie powód żeby napisać coś negatywnego o firmie, taka jest prawda.

Tak1Nie

AQQ

Całe szczęście, że tu zajrzeliśmy. Chcieliśmy złożyć do nich aplikacje, ale teraz odpuszczamy temat. Jeśli chcą dawać inżynierom z 10-letnim doświadczeniem 2 tys. brutto, to chyba na głowę upadli. ŻENUŁA.

a

dlaczego firma nie odpowiada na takie wpisy? czyżby nie miała argumentów do dyskusji? nie wygląda to najlepiej

ja

Bylam niedawno na rozmowie w tej firmie i byla to jedna z najgorszych w moim zyciu. Pani ktora ze mna rozmawiala powiedziala np, ze w sumie to ja nic nie umiem i targowala sie ze mna o wysokosc pensji (czulam sie jak na bazarze). Bardzo nieprofesjonalna rozmowa i ogolnie negatywne wrazenia.

Tak2Nie

ja

oferowano mi pracę za śmieszne stawki, na które nie chciałam się zgodzić. po kilku dniach otrzymałam telefon z propozycją nieco większego wynagrodzenia, na które się zgodziłam- podpisałam umowę zlecenie, później miała być o pracę. dzień przed rozpoczęciem pracy zadzwonili do mnie z informacją, że jednak mi dziękują i przyjmują do pracy osobę z niższymi wymaganiami finansowymi. żenada

Tak10Nie

Ja

darujcie sobie rozmowę, szkoda czasu, oferują 2000 brutto! Warszawa i takie pieniadze! żenada

Tak3Nie

Luke

Jesli ktoś pisze, ze są ciekawe rozmowy rekrutacyjne tzn ze jest praktykantem od rekrutacji albo idiota! Ostatnio byłem tam n rozmowie i bardzo żałuje, ze nie zajrzałem tu wcześniej. Jestem mgr inzynierem z 10 letnim doświadczeniem i zaproponowano mi prace za 2000zl brutto. Naprawdę nie mam pojęcia jak ta firma funkcjonuje. Zmarnowałem czas i tylko sie wk. jak chyba nigdy wcześniej. Ktoś powinien sie zastanowić zanim zaprosi takiego kandydata, czy on będzie chciał za taka stawkę pracować!!! No do jasnej cholery!!!! Marnowanie czasu!!! Bezczelność i wyzysk!!!

Zostaw merytoryczną opinię o RSC Auto ID Distribution - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

RSC Auto ID Distribution
2/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Płochocińska 33