Opinie o RSC Auto ID Distribution w Warszawa

Działamy w branży automatycznej identyfikacji. Naszą domeną są kody kreskowe! Oferujemy wszystko co z nimi związane tj. etykiety, drukarki etykiet, czytniki kodów kreskowych. Wdrażamy kompleksowe rozwiązania wspierające logistykę i produkcję, dotyczące znakowania i etykietowania na liniach produkcyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele etykieciarek i weryfikatorów kodów kreskowych. Świadczymy profesjonalny, autoryzowany serwis techniczny.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RSC Auto ID Distribution w Warszawa

Praca Nowy wpis

Odpuście sobie tą firmę gość ewidentnie wykorzystuje innych nowych pracowników dniem próbnym , wystarczy poczytać artykuły Nigdy nie zgadzajcie się na prace z dniem próbnym kadrowa podczas rozmowy informuje o tym że nie ma w pracy rotacji zastanówcie się jak przyszły kandydat może zdobyć zawód w pracy nie mając doświadczenia oczywiście pracujący kilka lat maja bardzo duże doświadczenie i są bardzo chamscy mało odpowiednio podchodzą do nowego pracownika tekst typu jak nie wiesz to nie pracuj po 3 godzinach nie jest na miejscu , nowy pracownik gdy nie jest pewny swoich umiejętności to się pyta naturalna rzecz . Moim zdaniem jeśli nikt na tak zwane dnie próbne nie będzie się im zgadzał sami zmienia strategie przyjmowania bo zdają sobie sprawę z tego że to nie tędy droga i chcąc nie nie chcąc nie każdy ma w tym zawodzie doświadczenie

Łuki Nowy wpis

A ilu języków tu wymagają?

KRT44

Ta firma to po prostu jedna wielka kpina. (usunięte przez administratora) wodorosty i kilo mułu.(usunięte przez administratora) czy niewiadomo skąd przyjechał do Warszawy i myśli, że podbił świat, ale niestety prowadzi marną firmę w której mobbing, (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym. Pracuje tam chyba jeszcze taki niziołek bez zębów to donosiciel numer jeden w tej firmie takiej osoby jeszcze nie spotkałem. Reszta też niewiele lepsza razem pracują a jeden na drugiego donosi. Ogólnie ludzie omijajcie to miejsce to nie są warunki do pracy wymagania z kosmosu a wypłata po prostu żenada pan W myśli że tymi marnymi wynagrodzeniami kupuje sobie ludzi na własność i może się do nich odnosić w sposób wulgarny i prymitywny udaje biznesmena a słoma i (usunięte przez administratora) z butów wystaje po prostu prymityw to i tak delikatne określenie. Na zrobienie kariery nie ma co liczyć jak się jest normalną osobą i się nie donosi na współpracowników. Dodam jeszcze, że osoba która jest wykształcona w kierunku którym firma się zajmuje i ma jakie kolwiek pojęcie o pracy i zdobyte doświadczenie nie ma co liczyć na początku na jakie kolwiek większe pieniądze. Tutaj twoje doświadczenie się nie liczy chyba, że będziesz donosił. Ogólnie to porażka pierwszy raz spotkałem się z czymś takim i mam nadzieję ostatni.

wasyl Nowy wpis
@KRT44

Nie obraź się ale za "jakie kolwiek doświadczenie w pracy " to można liczyć jedynie na jakiekolwiek wynagrodzenie. Tak mało merytoryczna i obraźliwa opinia powinna być usuwana.Może napisz na jakim pracowałeś stanowisku , że były takie wymagania z kosmosu.

pax Nowy wpis
@KRT44

Wiesz no mobbing to poważny zarzut , możesz napisać z jakim rodzajem mobbingu miałeś tam do czynienia i czy był on skierowany wyłącznie przeciwko tobie. Swoją drogą to chyba taki kryształowy to nie jesteś , że na ciebie donosili .

Konrad

KRT44 A Ty długo tam pracowałeś, Bo miałem zamiar tam iść do pracy ale skoro tak źle to chyba nie warto.

Grafik

Niekompetentna Pani zaproponowała mi stawkę jakbym starał sie o staż. A niekompetentna dlatego ze jestem mgr inz z10 letnim doświadczeniem w branży. Zastanawiam sie czy wszystkie stanowiska sa na zasadzie podobnych stawek ale pewnie tak. Firma w której pracują biedni ludzie. Tylko właściciel sie bogaci inwestuje i jeździ na wakacje śmiejąc sie z pracownikow nieudaczników.

Czy zgodzę sie pracować za 2000zl brutto

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Antek

Nie zgadzam się z taką opinią na temat dobrego pracodawcy i ktokolwiek wymyślił taki tekst to powinien wiedzieć, że najlepiej służyć własnym przykładem jeśli oczekujemy dobrej postawy od firmy.

Zawiedziony

Nie warto fatygować się nawet na rozmowę kwalifikacyjna... najpierw rozmowa z panią kadrowa/rekruterka(?) która nie wie o czym mówi a następnie z właścicielem który jest totalnie niekulturalnym człowiekiem. To co napisane w aktualnych ofertach pracy nijak ma się do rzeczywistości. Pozostaje współczuć osobom które tam pracują.

@Zawiedziony

Co to znaczy według Ciebie, że zakres ofert pracy ma się nijak do rzeczywistości? I jak rozumieć, że właściciel, który jest na rozmowie o prace i chyba z założenia chce pozyskać pracownika jest niekulturalny?

@Zawiedziony

Hej, chciałem się zgłosić bo poszukuja bardzo wielu handlowców teraz na praca.pl? Myślałem że firma z potencjałem skoro szuka tyłu osób? Czy ktoś może wie ilu aktualnie zatrudnia handlowców? Z jaką konkurencja wewnętrzną bądź z jaką motywacja bym się spotkał :-)? Jakie narzędzia pracy? Jak rozumiem w przypadku handlowcow standard: samochód laptop telefon? Czy jeszcze jakieś inne benefity? Coraz więcej pracodawców oferuje tablety bo to profesjonalnie wygląda w trakcie wizyt u Klientow...czy tutaj też jest coś extra? A premie na jakim poziomie wynagrodzenia? Kwartalne? Miesięczne? Uzależnione od progów? Obrotów? Marzy? Transparentne warunki premii? Byłbym wdzięczny za jakąś podpowiedz.

@Zainteresowany

Ponieważ nie dostajesz auta służbowego (co jest standardem w pracy handlowca), właściciel liczy na twoja naiwność i wykorzystywanie swoich narzędzi... żenujące. Pan Wojciech nie szczędzi przekleństw nawet już podczas pierwszego spotkania, zrobiło to na mnie bardzo negatywne wrażenie.

@Arek

Potencjał być może jest, ale mocno ukryty bo ja go nie widzę ;) motywacji ani wsparcia również, każda rzecz jest traktowana jako koszt- zaproponowano mi odliczanie od zysku tysiaka za to ze będę przychodził do pracy - za prąd i chyba wodę w kranie! Narzędzia pracy widziałem- skoda octavia w pierwszej najstarszej wersji i laptop który przeżył z 20 handlowców. Warunki premiowe zupełnie niejasne, koszt najmniejszej próbki jest już odliczany od zarobku. Podsumowując, straciłem czas i pieniądze fatygując się w to miejsce.

@Zawiedziony

Jak to nie ma samochodu służbowego? To czym mają jeździć handlowcy w regionach skoro w ogłoszeniu jest homeOffice? Karta miejska?

@Arek

Myślę, że śledzący wątek chętnie dowiedzą się, jak wygląda sprawa z samochodami służbowymi: można na nie liczyć, czy nie? Mamy tu, jak dotąd, dwie przeciwstawne informacje. Czy ktoś z aktualnych pracowników mógłby pomóc rozwiać te wątpliwości?

@Dominika

Nie ma. I koniec kropka. Jest jeden albo dwa. Jednym jeździ jeden handlowiec spoza Warszawy a drugim trudno powiedzieć kto. Bo przejściowy.

@Zawiedziony

A jaka umowę proponują?Ile trwa okres próbny?

Gapa

O Pani kadrowej i właścicielu też słyszałem parę komentarzy. Że jedna nieświadoma na jaki stanowisko zatrudnia...ale w to nie wierzyłem bo niekoniecznie (choć dosyć logicznie) wie co robi :-) myślę że robotę robi właściciel... Co smutne bo chce rozwijać firmę.

hinczi

to prawda, premie można powiedzieć zawsze tworzą jakby najlepszą część pensji, ponieważ sami na nie pracujemy tak naprawdę :) poza tym spoko, że jest też dostęp do pakietów socjalnych ;) pozdrawiam ;)

@hinczi

Jakich pakietow? Co w nie wchodzi?

Daniel

Największy problem u niektórych osób to brak chęci do pracy bo firma jest ok!!

@Daniel

A pracujesz tam? Mógłbyś coś powiedzieć o firmie? Napisałem posta wyżej z prośbą o jakieś odpowiedzi. Tylko konkretnie gdybyś mógł. Chciałbym aplikować ale nie wiem czy gra warta świeczki...

zainteresowana

Jak wygląda sytuacja z wypłatami w tej firmie? są na czas, czy są opóźnienia w wypłatach wynagrodzeń? A atmosfera między ludźmi?

ExWork
@zainteresowana

Wynagrodzenia są na czas, choć nie licz na zbicie tam kokosów ;) atmosfera między ludźmi jest fajna choć pewna osoba stara się ją zepsuć choć z marnym skutkiem ^.-

@ExWork

A jak wygląda kwestia zatrudnienia w firmie RSC - można od początku zatrudnienia liczyć na stabilną umowę o pracę, czy raczej nie? Jak to wygląda w praktyce? Warto aplikować?

@zainteresowana

Hej . Pensja w firmie zawsze wypłacana, na czas od paru lat nie było z tym problemów. Czytając te opinie mam wrażenie , że pisały je osoby które pracowały tu 2 tygodnie bądż miesiąc . Zatrudnienie jest zazwyczaj na umowę o prace po krótkim okresie na zlecenie, zazwyczaj 1 miesiąc. Możliwa jest wspołpraca na własnej działalności. Jeżeli jest tu tak żle to czemu pracują tu ludzie po 10 lat i dłużej.? Co do nowych pracowników , to przychodzą z wielkimi wymaganiami lecz po 2-3 miesiącach nie są w stanie wypracować 100 pln zysku . Praca jak każda ma swoje plusy i minusy, pracodawca jest wymagający , ale przy takiej konkurencji na rynku trudno oczekiwać , że będzie płacił za siedzenie i picie kawki.Pozdrawiam

Dominika

@Martyna, a czy Ty jesteś pracownikiem RSC Auto ID Distribution? Jeśli tak to zachęcam Cię do pozostawienia rzeczowej opinii na temat pracy w tym miejscu. @Gość, rozumiem, że przez jakiś czas pracowałeś w RSC Auto ID Distribution. Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? Jak atmosfera?

Martyna

Ewidentnie konkurencja inspiruje do pisania!!!

Niestety nie polecam tej firmy. Na rozmowie kwalifikacyjnej będzie z Państwem rozmawiała Pani B., która niestety nie zna się na sprawach czy to od strony handlowej, organizacyjnej czy produkcyjnej firmy, nie ma zielonego pojęcia o czym mówi. Okres próbny już pokazuje jak zachowuje się szefostwo w stosunku do pracownika, papierologia, nieścisłości, rozmowa o zarobkach to jakaś kpina. Nie dajcie się zmanipulować miłą rozmową. Pracownik to wróg w tej firmie i tak jest traktowany. Nie polecam.

Dominika

Aktualnie znalazłam kilka ofert od pracodawcy http://www.rscautoid.pl/career/ Ktoś z Was był ostatnio na rozmowie i może podzielić się swoimi doświadczeniami? Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom zainteresowanym pracą w firmie RSC Auto ID Distribution. @ja, długo pracowałeś w tej firmie? Czy pracodawca o którym mówisz oferuje możliwości rozwoju?

Ja również nie polecam tego miejsca. Chcieliby nałożyć ogrom obowiązków (i nie mówię tu o noszeniu kawy i układaniu papierów chociaż to również się do tego wlicza), ubierając to ładnie w słówka i proponując śmieszne pieniądze, obiecując podwyżkę po okresie próbnym, która de facto wynosi 200 zł. szef cwaniak jakich malo. Szybko się dorobił i poniża ludzi nawet na rozmowie kwalifikacyjnej, mimo, że są to ludzie wyksztalceni. Pracownicy go tłumaczą, ale nie da się ukryć tego jakim jest chamem i podłym człowiekiem... Masakra. Nie polecam.

Iza

Jak komuś nie jest po drodze z pracą to zawsze znajdzie powód żeby napisać coś negatywnego o firmie, taka jest prawda.

AQQ

Całe szczęście, że tu zajrzeliśmy. Chcieliśmy złożyć do nich aplikacje, ale teraz odpuszczamy temat. Jeśli chcą dawać inżynierom z 10-letnim doświadczeniem 2 tys. brutto, to chyba na głowę upadli. ŻENUŁA.

a

dlaczego firma nie odpowiada na takie wpisy? czyżby nie miała argumentów do dyskusji? nie wygląda to najlepiej

Bylam niedawno na rozmowie w tej firmie i byla to jedna z najgorszych w moim zyciu. Pani ktora ze mna rozmawiala powiedziala np, ze w sumie to ja nic nie umiem i targowala sie ze mna o wysokosc pensji (czulam sie jak na bazarze). Bardzo nieprofesjonalna rozmowa i ogolnie negatywne wrazenia.

Zostaw merytoryczną opinię o RSC Auto ID Distribution - Warszawa

• Jak się pracuje w RSC Auto ID Distribution?

Zobacz opinie na temat firmy RSC Auto ID Distribution tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RSC Auto ID Distribution?

Kandydaci do pracy w RSC Auto ID Distribution napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RSC Auto ID Distribution
1.5/5 Na podstawie 41 ocen.
  • ul. Płochocińska 33
    03-044 Warszawa