Opinie o Patio Color w Sochaczew

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Patio Color. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Patio Color na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patio Color w Sochaczew

opamietaj sie!!!!!!!!!!!!!

co sie stalo z plytkami w patio ,otoz byly i sie zmyly,znikajace plytki,ale kto jest winny oczywiscie ze pracownik bo zecz jasna ze nie kierowniczka trzeba kogos w to wpakowac,szybka narada w biuze i jest winny,brawo.nie ma to jak odwrocic kota ogonem co??? tam jest jedna zasada kierowniczka jest tak dobra w przesluchiwaniu pracownikow w biuze,ze doszla do perfekcji manipulacji. tym rozmowa przysluchuje sie drugi kierownik ktory nie wyjasnia,nie probuje wysluchac pracownika tylko siedzi i w spokoju slucha jak zneca sie nad pracownikami,za poprzedniego kierownika A...... bylo inaczej. on byl i mial na tyle odwagi zeby dociec prawdy. natomiast obecny kierownik ??????????? mam nadzieje ze trafi kiedys na takich kierownikow jakim jest sam. bo zycie jest przewrotne,raz na wozie raz pod wozem.Pan A..... mial duzo do powiedzenia i to jego zdanie bylo najwazniejsze a teraz wladze ma osoba nie kompetentna bo ten ktory powinien zazadzac,ktory zostal mianowany przez A..........poza spacerami po sklepje nie ma o tym pojecia. ludzi wysylaja na szkolenia a to trzeba zaczac od siebie a potem zarzadzac pracownikami.

kk
@opamietaj sie!!!!!!!!!!!!!

Drogi Pracowniku Masz prawo do wolności wypowiedzi to jedno z praw umocowanych w Konstytucji, a co za tym idzie, możesz dowolnie wypowiadać się – także w Internecie – na dowolny temat. Chciałbym, żebyś miał świadomość że działasz na szkodę swojej firmy i swoich współpracowników, którzy wkładają w nią wiele pracy. Dziękuję bardzo za wyrażenie opinii.

Kupujący
@kk

Hehe czyli wszyscy pracownicy mają juz przejeba*e hehehe nie jestem waszym pracownikiem, ale duzo sie slyszy o szefostwie w patio

LITOSCI

PANIE KIEROWNIKU CISZE SIE ZE TAK LADNIE POTRAFILES SIE ZACHOWAC JAK ODCHODZI PRACOWNIK PO CZTERECH LATACH PRACY. DOSTAL PREMIE GODZIWA,MILE ZOSTAL PORZEGNANY Z PODZIEKOWANIEM ZA PRACE I KOLEZENSKA POSTAWE. SAM KIEROWNIK KIEDYS ODCHODZIL TO WIE JAK JEST MILO ODEJSC Z FIRMY I BYC GODNIE POTEAKTOWANYM. FAJNIE ZE TEGO SIE NIE ZAPOMINA I TERAZ TAK TRAKTUJE SWOICH PRACOWNIKOW??????????????????OPAMIETAJ SIE CZLOWIEKU.

zosia samosia

JEZELI NAZYWASZ DOPISUJACYMI ZAROBKAMI 1450ZL TO GRATULUJE POCZUCIA HUMORU. TO OSTATNIE WYPLATY. POWOD DO DUMY KIEDY PRACOWNIK PRACUJACY 4 LATA ODBIERA TAKA WYPLATE. TO DOPIERO CZLOWIEK CZUJE SIE DOCENIONY,AZ CHCE SIE PEACOWAC. A CIEKAWE DLACZEGO W OSTATNIM MIESIACU ODESZLO KILKU PRACOWNIKOW???????

opamietaj sie !!!!!!!!!!!!!!!

kto dziala na niekorzysc firmy????????? ja???? piszac prawde!!! to jakis zart chyba. ELITA W BIURZE ZAKLAMANA,SWOJE POTRAFICE WYJASNIC CO. MYSLICIE ZE JESTESCIE TACY MĄDRZY I INTELIGĘTNI ,PRACOWNIKA WMAWIACIE NIE RAZ TAKIE BZDURY ZE RECE OPADAJA A CI LUDZIE SLUCHAJA TYCH BREDNI I SMIEJA SIE PO KATACH BO CO Z TYM MOGA ZROBIC. ZANIM ZACZNIECE USWIADAMIAC PRACOWNIKOW ZASTANOWCIE SIE DO KOGO MOWICIE BO NIKTORZY MAJA NIECO WIEKSZE DOSWIADCZENIE W HANDLU NIZ WY WSZYSCY WZIECI. JESY WIELE DO OPISANIA,ALE NIE WSZYSTKO NA RAZ. NAJLEPSZE NA KONIEC.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Patio Color? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Green Capital S.A.
Jaja

Pani kierownik na szkodę firmy działają... Znikają e płytki ☺

dobry klient

jestem stałym klientem tego sklepu nie znam kierownictwa, o którym dużo można się dowiedzieć czytając opisy ale poznałem dobrze niektórych sprzedawców, którzy często mnie obsługują. Chciałbym pochwalić panów z działu hydraulicznego jak i z działu budowlanego są to ludzie, którzy mają pojęcie w tym co robią i zawsze doradzą człowiekowi (bez porównania do innego marketu z tego miasta) oczywiście nie chciałbym nic złego napisać o pozostałych pracownikach,w których kompetencję nie wątpie ale akurat na tych działach robię najwięcej zakupów i właśnie pokłon kieruję w ich kierunku, moim zdaniem pracodawcy powinni docenić ludzi, którzy wnoszą coś dobrego dla firmy, pozdrawiam serdecznie zadowolony klient.

zosia samosia

praca w patio nie jest zla,tam cala dobra atmosfere psuje kierowniczka ula. ja bylam jej obiektem zainteresowan,uwielbiala w recz gnebic pracownikow a potem smiac sie im w oczy. takie zachowanie sprawia jej przyjemnosc,tak zachowuja sie ludzie nie szczesliwi. kim ona jest,co soba reprezetuje,brak wiedzy o systemie,bez tych wszystkich pracownikow ten sklep by upadl po 2 dniach,to oni go prowadza,to oni znaja system,to oni dbaja o klientow,ale pracownika tam sie nie chwali,bo po co ????

Mietek prawdę ci powie

Ula krulowa recyklingu za pomocą czarodziejskiej różdżki potrafi wszystko zmienić w proch nawet gratisy od przedstawicieli

Ula co ma każdego za ciula

Cześć jestem Ula i co z tego ze nie znam się na komputerze słabo liczę a o ortografii już nie wspomnę w zawodzie projektanta mam doświadczenie mizerne raz wytapetowałam pokój ale coś mi nie wyszło bo nawet drzwi z rozmachu wytapetowałam Ale moje moto to Szybko-szybko i bez stania nawet jak nic nie robisz to nie stój ale sami zobaczcie nawet takie beztalencie jak ja jest wstanie zostać zast.A.Judasza mieć samochód służbowy do którego mieszczą się palety którymi opalam moją wille... Swój sukces zawdzięczam również moim oddanym pracownikom dlatego chce im podiekowac i zapewnić nigdy włos im z głowy niespadanie.

O

Nie polecam! Pracowałam tam 1,5 roku. I póki przytakiwałam pani kierownik było ok. Ale niestety nie dało się dłużej tego znosić. Szanowała tylko niedojdy ,które razem z nią imprezowały, i przesiadywały(donosiły) u niej na kawie w biurze, prócz tego nic nie robiły na sklepie. Zwolniłam się bo nie mogłam dłużej znieść atmosfery panującej w tej firmie. heh. A co najlepsze pani kierownik teraz straszy ,dziewczynę która przyszła na moje miejsce, żeby siedziała cicho bo wyleci jak ja!!! Śmieszna jesteś U...ka!!!

xxxx

Można liczyć na zatrudnienie,bo non stop wymieniają personel. Nikt tam nie wytrzymuje psychicznie. Traktowanie pracowników w tej firmie powinno się zgłosić do PIP. Soboty 10h na nogach-masakra. Każdy weekend zrąbany bo albo sobota albo niedziela. Za marne 1300zł. I kierowniczka zakompleksiona terrorystka z niską samooceną- która swoje frustrację wyładowuję na pracownikach. Wżadnej firmie nie miałem tak hu...owej atmosfery w pracy. Z nikim nawet nie można pogadać ,bo nie wiadomo kto donosi a kto nie!!! Masakra-tam powinni płacić szkodliwe.

czadomenka

Pracujac w tym sklepie mozna sie czegos dorobic....depresji albo choroby psychicznej. Dzięki wspanialemu ukladowi jaki ma pani U...z Panem A... Ludzi ktorzy naprawde cos wnosza i chca rzetelnie wykonywac swoja prace miesza sie z blotem i zrzuca ze stanowiska bo ktos komus nie odpowiada. Nie liczy sie ani chec do pracy ani doswiadczenie tylko znajomosci. Dno syf kiła i mogiła. I mowa tu o kierownictwie. A na pania A z ogrodu tez kiedys przyjdzie czas...kabelki czasem ulegaja spaleniu

lol

pracuję w tej firmie 2 lata i nigdy nie dostałam 200zł premii netto o 400zł nie słyszałam a 600 to jakiś matrix,

od tego

600zł -główny informator w firmie zadania :rozbawiane Pani kierownik ,podpierdzielanie innych pracowników{donosy}śmianie sie z innych pracowników ,plotki o innych jacy to oni sa nie dobrzy,chwalenie pani kierownk 400zł -mniejsze donosy,krótsze siedzenie na kawie (1h)u Pani kierownik,śmianie sie z innych nie widzac samych siebie 200zł premia standard to dostajesz prawie zawsze jeżeli plotka która usłyszy Pani kierownik od innych pracowników sie nie spodoba albo za drugim regałem Pani kierownik podsłucha rozmowę dwóch pracownikow na jej temat BRAK PREMI

w patio masz 3 nastepujące premie 200 zł 400 zł i 600 zł

mmmmmmm

Sklep fajny i towar w porządku,ale obsługa!!!! FATALNA!!! Tam nigdy nikogo nie ma!!!! Albo siedzą w tej pseudo informacji,albo tam w biurze z którego nie rzadko dochodzą odgłosy jak z dobrej imprezy . Dwóch młodych kierowników w porządku,mili i pomocni> Ale ta pani przedstawiająca się za kierowniczkę to jakaś wredna zołza która klienta traktuję jak wroga!!!

Mm

WITAM Jedyna pozytywna rzecz w firmie to wyplata na czas i nic po za tym stawka najmbiejsza1650 zl brutto do reki niecale 1350 zl + premia od obrotu ale ta premie przydziela lysy gosc ktory daje premie po konsultacji z Pania kierownik przez duze P .Wiec ci co chodza do Pani kierownik ma kawe i ploteczki i pierdza w stolek i obrabiaja dupe tym ktorzy w tym czasie za nich cos robia np.dokladaja ziemie na ogrodzie i zala sie jak oni maja ciezko i ze nikt im niechce pomagac maja najwieksze premie a ci co za nich zapierdalaja ale sa w cieniu bo na kawe nie chodza nawet tej premi nie maja a jak maja to tyle co nic.A jeszcze jedna pozytywna rzecz w firmie zebyscie nie mydleli ze cale kierownictwo w patio jedt. takie h****e ss tam dwie pozytywzytywne osoby na tym stanowisku.Jeden w porzo w 100 % z drugim idzie sie dogadac ci co przyjda do pracy w patio z biegiem czasu beda wiedziec o kogo chodzi albo odrazu przez niektorych porzadnych pracownikow ktorych jest juz niewielu.zostana poinformowani

W patio color zarobisz aż 1350 zł na czysto ;)

NOWY

PRACUJE TAM 2 TYGODNIE A JUŻ MAM DOSYĆ CO ZA SYF SZKODA GADAĆ PRACOWNICY MAJA TA FIRMĘ GŁĘBOKO W TYŁKU A O KLIENTACH NIE WSPOMNĘ WIEC DLACZEGO JA MAM SIĘ PRZEMĘCZAĆ SKORO NAWET STARYCH PRACOWNIKÓW NIE DOCENIAJĄ A ZABRANIE PREMII PRACOWNIKOWI FARB Z DWULETNIM STAŻEM TO JUŻ DLA MNIE PARANOJA BO TYLKO ONI TRZYMAJĄ TEN SKLEP PRZY ŻYCIU WIEC NIE MAM ZAMIARU ZASUWAĆ BO PREMIA TU ZALEŻY TYLKO OD WIDZIMISIĘ ŁYSEJ PAŁKI A NIE OD DOKONAŃ PRACOWNIKÓW W DANYM MIESIĄCU I TE CIĄGŁE GADANIE ZE NA NIC NIEMA PIENIĘDZY TA FIRMA MA RAKA Z PRZERZUTAMI A JAK WIADOMO PRZY TEJ CHOROBIE TO TYLKO KWESTIA CZASU KIEDY PACJENT UMRZE

try65764

Ile można zarobić w Sochaczewie jako pracownik działu?

Zostaw merytoryczną opinię o Patio Color - Sochaczew

• Jak się pracuje w Patio Color?

Zobacz opinie na temat firmy Patio Color tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Patio Color