Opinie o Patio Color w Sochaczew

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Patio Color. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Patio Color na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patio Color w Sochaczew

TenKtoś

Siemasz , powiem krótko kolego miki jeśli chcesz pracować w Patio to prosze bardzo..ale szykuj się na ostrą dawkę zapierdzielania jak debil we dwóch na sklepie ( mowię tu tylko o chłopakach), w zamian otrzymując marne grosze praca nie zbyt miła pod kierownictwem Pana A. który jest sobowtórem Magdy Gessler. a co do Pani U. to powiem tak że niezbyt miła osoba i jeśli chcesz tam zagościć dłużej musisz jej wejść głeboko w dup.. ;)reszta kierownictwa jest spoko i idzie się z nimi dogadać :) to tyle, mam nadzieje że będziesz Ty jak i każdy inny człowiek na tyle rozsądny aby nie iść pracować w Patio Color Sochaczew

Ula co ma każdego za ciula

1500 maja tam ci co piją rano kawkę z kierowniczką u.. nawet sprzątaczka idzie na taką 2 godziną sesje ( a pracuje tylko 4 godziny) wiec nie dziwmy się ze jest tak brudno ...

Pinokio

Chcesz zarobić 1.350 zł idź do patio chcesz zarobić 1.500 idź tam i sprzedawaj wszystkich oprócz towaru .... pozdro dla wrednej baby z ogrodu A...y

klientka

Widzę ,że nadal nic nie zrobiliście w sprawie lepszej obsługi!!! Pani B. z oświetlenia przechodzi ludzkie pojęcie!!! Ale cóż...

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Patio Color? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Klient

obsługa klienta godna pożałowania!!!

m
@Klient

W grze w "trzy karty" klient ma więcej szans niż na zakupach w Patio bo w grze przynajmniej na początku dają wygrać,w Patio jest przegrany już po przestąpieniu progu.Niekompetentna obsługa z informacji,nie znają nawet rozmieszczenia towaru w sklepie,brak porady na działach,brak szacunku dla klienta przy reklamacjach,których z założenia nie przyjmują co jest niezgodne z przepisami,bo przyjąć i rozpatrzyć muszą.Ogólna arogancja i brak kultury osobistej tak personelu jaki kierownictwa w połączeniu z brakiem podstawowej wiedzy technicznej w każdym normalnym kraju kwalifikowało by ten przybytek do likwidacji.OMIJAĆ Z DALEKA!!!

klient

Nie wiem jak skontaktować się z kierownictwem ,więc piszę tutaj. Obsługa w tym sklepie jest beznadziejna,zacznę może od tego ,że jej nie ma!!!! Jak zadzwoni się dzwonkiem to czeka się pół godziny. Czasami trzeba obejść cały sklep ,żeby znaleźć jakiegoś pracownika, a jak się go dojrzy to on ucieka,albo mówi ,że on nie z tego działu! A najgorzej jest na oświetleniu- tej pani z ciemnymi włosami nigdy nie ma na tym dziale, oczywiście po zadzwonieniu czeka się pół godziny- najczęściej można ją spotkać podpierającą biurko u krawcowej. Prosimy o więcej profesjonalnej obsługi!!!!

Ela

Dobrze to w tej firmie maja osoby ktore donosza na innych pracownikow Pani kierownik wiec jak zatrudnisz sie do firmy uwazaj na pewne osoby z dzialu sezon i oswietlenie(wtajemniczeni wiedza o kogo chodzi:))

sisi

No i jak tam,dostaliście jakieś podwyżki?? Jak atmosfera??? poprawiło się coś??

xxx

Trochę się poprawiło,bo pani godna pożałowania kierownik,rzadziej bywa na sklepie! Awansowała,ciekawe gdzie pod biurkiem była....

ja1111

Witam ... Też pracowałem w tym (usunięte przez administratora) na dziale z śrubkami kolega mi pomógł odejść pupilek pani (usunięte przez administratora) a tak na prawdę to po rodzinie są która na początku była też pracownikiem jak my wszyscy potem (usunięte przez administratora) awansował ją zaraz przed otwarciem sklepu jak wspominam tą prace to szkoda słów same(usunięte przez administratora) i nic więcej ... a co lepsze pan kierownik nie wiedział ile mi się urlopu należy okolicznościowego i dzwonił do centrali się pytać brak pojęcia w układaniu grafików często przekroczenia dobowe i zero weekendów opisał bym dużo sytuacji gdzie nie zgodne są z przepisami jak coś się nie zgadzało dzwonił do mnie w prywatnym czasie (usunięte przez administratora)

xxx

Dziwię się,że jeszcze nikt nie założył sprawy w sądzie o (usunięte przez administratora). Na pewno by wygrał. (usunięte przez administratora)

były niewolnik

kup na dziale elektronarzędzi szlifierkę kątową z miękką nasadką(usunięte przez administratora)

xxx

Krakra napiszę ,że (usunięte przez administratora) bo to sama szanowna pani "kierownik"! Ciekawe czemu nikt nie odpisał na post klienta, który napisał to co każdy klient myśli robiąc zakupy w Patio???

KRakra

ela...twoja wypowiedź nie jest nawet godna czytania. Nie wiem co za (usunięte przez administratora) ale jesteś godna pożałowania że tak piszesz. Jeżeli ktoś pracuje lepiej niż ty to nie komentuj głupio. Zazdrość piękności szkodzi...ups.

?

ela bombela - 2013-08-16 13:34:45"Jak nie umiesz pracować to nie licz na szacunek"- (usunięte przez administratora) ty to wymyśliłaś??? To gratuluję! Przyjdzie kryska na matyska i na was się może wreszcie poznają(usunięte przez administratora) Pan bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy!LIKE ;-)

ela bombela

******

KRakra - 2013-08-13 23:37:35 Jak nie umiesz pracować to nie licz na szacunek.(usunięte przez administratora).Przecież są na takich samych stanowiskach chyba że o czymś nie wiecie.

KRakra

Jak nie umiesz pracować to nie licz na szacunek.

marco
@KRakra

z niewolnika nie ma pracownika

Młody

Nie polecam tej firmy jako pracodawcę. Miałem okazję pracować we Włocławku - miałem bo się wycofałem. Już bezrobocie jest lepsze niż praca z (usunięte przez administratora) - totalny brak wiedzy i poszanowania dla pracowników. Pensje zamiast rosnąć, a nawet utrzymać na poziomie przed przejęciem, obniżane z prędkością światła. A taki dobry sklep był... Nie polecam...

magazynier

Lepiej do kolejnej edycji Big Bradera iść,firma nie daje zarobić,monitoring 24 na dobę-sami sobie nie wierzą.Wykorzystują sytuację braku pracy na rynku i mają ludzi za nic. Znam osoby ,które nie wytrzymały i się pozwalniały.Socjalu brak,albo nie pytaj.W każdym oddziale tak jest.Jak by była robota to Patio stałoby puste.

Zostaw merytoryczną opinię o Patio Color - Sochaczew

• Jak się pracuje w Patio Color?

Zobacz opinie na temat firmy Patio Color tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Patio Color