Opinie o Tomasz Wodarski Caduceus Dienstleistungsunternehmen w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tomasz Wodarski Caduceus Dienstleistungsunternehmen. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tomasz Wodarski Caduceus Dienstleistungsunternehmen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Wodarski Caduceus Dienstleistungsunternehmen w Szczecin

Wojtek Nowy wpis

To niemiecka firma ?

likaon

"właściciel" f-my Caduceus/Szczecin [usunięte przez moderatora] ODRADZAM WSZELKICH KONTAKTÓW Z TĄ "firmą" i jej właścicielem !!!!!

@likaon

Witam, szukam osób pokrzywdzonych przez tą firmę !

Widzę, że opinie są już dość stare, chciałbym podjąć współpracę z firmą CADUCEUS Dienstleistungsunternehmen, ale nie mogę znaleźć aktualnych ofert pracy. Może ktoś z obecnych pracowników wie coś więcej na temat aktualnego procesu rekrutacji? :)

@Adam

Witam szukam osób pokrzywdzonych przez tą firmę !

rlm

Stanowczo przestrzegam przed tą \\\"firmą\\\"! Na początku (do momentu wyjazdu) wszystko wygląda solidnie i profesjonalnie, problemy pojawiają się w bardzo znamiennym momencie - przy wypłacie. Firma albo jest niewypłacalna, albo właściciel ma w głębokim poważaniu swoich pracowników i po prostu sobie pieniądze od swoich zleceniodawców \\\"przejada\\\". Nie wspomnę nawet o bardzo dużych trudnościach w kontaktowaniu się, właściciel bardzo często jest nieosiągalny. Firma nie cieszy się również dobrą sławą wśród koordynatorów na terenie Niemiec. Zanim ktokolwiek będzie chciał podjąć współpracę z panem [usunięte przez moderatora]., niech się dobrze nad tym zastanowi.

@rlm

Witam, szukam osób pokrzywdzonych przez tą firmę !

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Tomasz Wodarski Caduceus Dienstleistungsunternehmen.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik Instalator AV
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Toruń
Businessface Sp. z o.o.
sydneypol

Witam, czy ktoś może coś napisać o firmie Caduceus? Jest mnóstwo ich ogłoszeń na różnych portalach, ale generalnie żadnej opini ani też strony internetowej firmy. Czy płacą w terminie? W CEIDG są zarejestrowani dopiero od roku, więc nie wiem czy to solidna firma, czy nie i czy warto wysyłać do nich CV? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Wodarski Caduceus Dienstleistungsunternehmen - Szczecin

Tomasz Wodarski Caduceus Dienstleistungsunternehmen
1.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Andrzeja Małkowskiego 30 lok. 1
    70-304 Szczecin