Opinie o „Partner w Biurze” w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie „Partner w Biurze”. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie „Partner w Biurze” o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „Partner w Biurze” w Zabrze

Ciekaw Nowy wpis

@Erwin a może chociaż widełki?

Ciekawy Nowy wpis

Witam ile firma oferuję dla magazyniera najlepiej kwota netto bez koloryzowania.

Dawid

nie polecam .Marne pieniądze.Bez mozliwości podwyżek

Dominika Nowy wpis
@Dawid

Piszesz, że nie ma podwyżek, a podstawa niska. Czy premia lub inne dodatki mogłyby to zrekompensować? Filip ma inne zdanie i wnioskuje z jego wypowiedzi, że jest zadowolony z warunków pracy. Może ktoś jeszcze mógłby napisać, jak aktualnie przedstawia się kondycja firmy? Na stronie http://www.pwbiuro.pl/index.php/praca nie ma konkretnych ofert pracy, ale pracodawca zachęca osoby zainteresowane podjęciem pracy do aplikowania.

Dawid Nowy wpis

Jak najbardziej o tej firmie.Niestety ale taka prawda

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie „Partner w Biurze”, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Filip

@Dawid Może nie o tej firmie piszesz. To bardzo dobry pracodawca i dobry pracownik jest zadowolony.

Konrad

@Marta Mam nadzieję, że już pracujesz w firmie. Może znajdziesz czas i podzielisz się wrażeniami , jak jest? Czy warto aplikować?

Dominika

@Marta, czy możesz napisać nieco więcej o przebytej romowie rekrutacyjnej? Jakich mniej więcej pytań można się spodziewać? z ilu etapów składa się proces rekrutacyjny?

Firma jako JEDYNA , bardzo szybko odezwała się po przesłaniu CV i bardzo szybko przeprowadziła cały proces rekrutacji. Rozmowa kwalifikacyjna z niezwykle sympatycznymi osobami. Więc duży plus za szybkość na tym etapie "współpracy'

Darek

chyba nie za wielkie, bo wg widełek, które wrzucili, płacą max 5000 brutto pensji, a podejrzewam, że skoro jest przedział, to na pewno górna granica uwzględnia podstawę już z premią/prowizją. @olek :)

maly

powiem wam krotko tragedia firma zatrzymala sie na 2000 roku szkoda czasu i zycia sie tam pchac nedza i zadnych perspektyw na poprawe

nobol

Zarobki rzeczywiście niezbyt wysokie, ale atmosfera fajna i wypłata zawsze na czas. Pracowałem niedługo jednak nie żałuję.

handlowiec

Zgadzam się z opinią jak wyżej, ja mogę dodać że jeszcze było potrącane z wypłaty 84 złote za niby dojazdy do miejsca pracy samochodem służbowym. Nigdzie z takim zwyczajem się nie spotkałem. W czasie pracy handlowiec jest namierzany przez gps, co pracodawca tego nie wspomina na rozmowie kwalifikacyjnej co wydaje się wątpliwe co do prawa. Poziom merytoryczny kierownika na rozmowie też daje dużo to mówienia czy warto tam się pchać. Dobrze że mam to za sobą i tam już nie pracuję.

byla ph

Z tej firmy to trzeba uciekać a nie pchać się.Zarobki żenujące, nawet jak wypracujesz premie ( tutaj tez smiech jak mozna to "cos" nazywac premią).Pracowałam w tej firmie ale nie pamietam dziewczyny która pracowała kilka lat i odeszła na macierzyńskie, pewnie na tle tylu negatywów trzeba było trochę wybielić wizerunek.

czarna mamba

Moja kuzynka przed macierzyńskim pracowała tam kilka lat i nie narzekała - również wypłata była na czas a jeśli ktoś miał łeb na karku i ogarniał klientów premia wychodziła bardzo fajna - wiadomo jak ktoś się obijał to było słabo z pensją - tylko podstawa - powiem wam jak wszedzie nic za darmo - kuzynka znalazła po ciązy inna pracę - ale dobrze wspomina tamtych ludzi:)

Marika

A ja powiem tak - stabilna firma, wypłata ZAWSZE na czas i umowa o pracę dla każdego pracownika. No i fajni ludzie tam pracują ;)

Tieto
@Marika

Jak długo tam pracujesz i dlaczego piszesz takie bzdury ? Czy to kolejny pomysł na zmianę kiepskiego wizerunku i desperacka próba przyciągnięcia jakichkolwiek pracowników ????

MALY

szkoda wogole na ten temat sie wypowiadac ludzi traktuje sie jak szmaty zarobki jak 15 lat temu zadnych perspektyw podwyzki 50 gr raz na piec lat a szefo buduje sobie domy hotele nie polecam nikomu tej firmy

Mariusz P

rozmowa kwalifikacyjna bardzo przyjemna mimo, iż nie otrzymałem pracy na stanowisku PH pracodawca skontaktował się aby poinformować mnie o ich decyzji, w czasach gdzie pracownika tratuje się jak popychadło to zachowanie zasługuje na piątkę :) pozdrawiam

chyba żartujesz!! od czego są ubezpieczenia?? na pewno bym nie zapłaciła!!!! (usunięte przez administratora) !!

benek

i bardzo dobrze robi !!! mają pokrywać twoje wypady !!! co za leszcz!!

Hekate

Kto zna firmę to wie, że tam pracowników zmienia się jak przysłowiowe rękawiczki. Kto chciałby spróbować to warto wiedzieć, że pracując jako przedstawiciel handlowy trzeba o samochód dbać (myć, sprzątać etc) we własnym zakresie i z własnych funduszy. Za użytkowanie samochodu,w ramach biletu miesięcznego potrąca pracodawca miesięcznie określoną kwotę (wystawia paragon). Jak się coś stanie z samochodem służbowym w miejscu zamieszania, lub po godzinach pracy np. w drodze do domu w trakcie robienia zakupów ktoś wytłucze szybę, włamie się etc. to pracodawca obciąża kosztami usunięcia usterki. Pensja.....może pominę ten temat:)

Zostaw merytoryczną opinię o „Partner w Biurze” - Zabrze

„Partner w Biurze”
3.2/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Ogrodowa 5
    41-803 Zabrze