Opinie o DQ-PP w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DQ-PP. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DQ-PP o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DQ-PP w Szczecin

femino

Jaka dobra kasa.kto to do cholery wypisuje? Atmosfera do d..y i klimacik jakiejś pseudo korporacji.kto ma szansę to niech wybiera coś innego a jeśli nie to przekona się na własnej skórze ze to kibel.

globus

fajni ludzie, robota nie lekka, dobra kasa

Kkkbb

Atmosfera jest spoko, dużo młodych ludzi lecz dużo konfliktów, kopania dołków. Nagrody typu pizza day, sweet day czy fruit day to fajna sprawa, można wyluzować ale po za tym jest zapierdol, wszystko szybko, na teraz, nie ma często nawet kiedy zjeść, tyczy się to zarówno biur jak i magazynu. Możesz wylajtować wtedy kiedy praca na to pozwala, nigdy inaczej. Często nie ma przez cały dzień czasu na to żeby się zwyczajnie wysikać. Stawka max 10zl/h przy non stop dochodzących obowiązkach. Każdy pracuje ponad programowo, jest to naprawdę ciężka praca ale sumując daje satysfakcję kiedy się śpieszysz i starasz i paczki wychodzą. Mimo tego jest ciężko, szkoda tylko że prezesi nie angażują się bardziej w życie pracowników, a kierownicy bez ich pomocy nie za bardzo mogą coś poradzić. Praca dobra przelotem, na dorobek, na nic więcej. W biurach żadnej szansy na umowę o pracę. Wiele osób bardzo oplacalnych odeszlo z powodu olewki na ich prośby czy potrzeby. Wielu zostało zwolnionych np z powodu ukończenia studiów (bo im się nie opłaca większych składek odprowadzać). Dużo hahmentow firma działa na patencie. A osoby które najwięcej narzekają a dalej tam pracują to typowe polaczki bez ambicji którym nie dogodzisz nawet jakby miały 30zl/h. A dla prezesów polecam więcej uwagi dla pracowników którzy długo pracują i znają towar, procedury i olania wiecznego korzystania z agencji, gdzie ludzie z agencji są przelotem a trzeba tracić czas na uczenie ich. Pozdrawiam.

yyytong

faktycznie omijać... był pizza Day, wczoraj kręgle + trunki, dzisiaj inny dział ma grilla i siatkówkę. Nie wiem, kto pisze te głupie opinie, ja tam chwalę sobie robotę w dq

Brałeś udział w rekrutacji do DQ-PP. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
NIEWOLNIK

Omijać tą firmę szerokim łukiem!!!

Adi

brak rozwoju stawka maksymalna 10 zł na magazyniera to za mało na starcie w różnych firmach zaczynając prace dostaniesz od 10zł-20zł polecam tylko tą prace na dorobienie sobie na studia i zamykając tylko paczki pozdrawiam

PAN I WŁADCA

powiem tak pracuje już ponad 2 lata firma płaci z poślizgiem nie raz o 3 dni max ruchome premie bardzo małe po 200 zł jak to można nazwać premią podstawa 1700 zł czyli 10 zł na godzine a najniższa krajowa to 1370 zł nie opłaca się pracować za taką kwotę na produkcji min . stawka powinna być 15 zł lub więcej Mnóstwo Nadgodzin Cięzka Praca i nie docenieją pracownika + za złe zrobione rzeczy karzą zabierają premie i pieniądze z wypłaty

bulbul(prawdziwy)

zgadzam się z tukanem nie dość, że podszywa się pod inne osoby, to jeszcze ukradł mój nick...i wstawił tekst.. jako "bulbul" do tego jeszcze z błędami... "ciogle" Jak tak pracowałeś, jak piszesz, to robota chyba była za trudna dla Ciebie. Pracuje w DQ chyba z 40 osób wiele od kilku lat, po co się męczą? Jak taki wyzysk? Mam wrażenie, że nie znasz życia, piszesz żale w sieci a tak naprawdę, powinieneś mieć pretensje do siebie, nie pasuje Ci, jeste (usunięte przez administratora) ty, nie doceniają Cię to spadam i tyle. Chyba że jesteś p...da która stęka że jest ciężko, wyzysk i nie potrafi sobie ze sobą poradzić. Poszukaj psychiatry. Ja tam z roboty jestem zadowolony. Wku...iam się tylko jak muszę pracować za takich baranów ja ty, bo chodzisz i ściemniasz.

bulbul

Rok czasu pracowalem w tej firmie , ciogle bylem poganiany i slyszalem za wolno pracujesz, po roku dostalem wypowiedzenie.Nie polecam tej firmy

tukan

Mam nieodparte wrażenie, że minionek, bananek, dunci, xxx to jedna i ta sama osoba. Pytając minionka co jest nieprawdą w tym co napisał bulbul, pojawia się kolejna negatywna opinia pod nową nazwą. Wychodzi na to, żadna z osób mająca negatywne odczucia nie jest zainteresowana tym, czy na ich komentarz jest jakaś odpowiedź. Ale może się mylę i np. minionek odpowie na moje wcześniejsze pytanie.

dunci

Bulbul i tukan nie macie żadnego pojęcia o pracy fizycznej...gdybyście na prawdę poczuli jak tam się zasuwa, nie pisalibyście takich rzeczy. DQ to jakaś paranoja, a kierownicy nie potrafią sobie radzić w nawet najprostszych sytuacjach, obrażają i szantażują...brak słów na tę firmę.

minionek

Pracuje w tej firmie 2 miesiące, osoby które wypowiadają sie pozytywnie są to osoby podstawione. Zanim pójdziecie na rekrutacje, zapytajcie sie pracowników jak wygląda sytuacja. Powiedzą wam prawdę

tukan
@minionek

Co wg. ciebie nieprawdziwego napisał w swoim komentarzu bulbul? Wg tego co piszesz, żaden z pracowników nie jest zadowolony ze swej pracy, a to już argument mało wiarygodny. Jeśli są tam ludzie co rzeczywiście pracują od dwóch lat i więcej, to warto postawić sobie pytanie z czego to wynika.

bulbul

Pracuję już ponad 3 lata i wszystko jest OK pracowalem w kilku firmach, w zadnej nie bylo co tydzien pizzy, czegos slodkiego itd. ja w DQ. Czasami jest ciezko, ale sa dni kiedy mozna odpoczac. Wyplate zawsze mam w terminie. Moi koledzy tez. Jak męczysz jako niewolnik, to sie zwolnij i tyle. Popracuj sobie w Castoramie lub na kasie to zobaczysz jak wyglada niewola...

bananek

Brak jakiejkolwiek organizacji, wszystko jest na już i teraz, brak poszanowania dla pracownika. Traktują ludzi jak niewolników w Stanach Zjednoczonych w XVII wieku. Nie potrafią zapewnić godnych warunków pracy, Prezesi ciagle uciekają od problemów i nic ich nie interesuje, kierownicy ciagle pokazują swoją władze. Zdecydowanie odradzam tą firme

ooo

Wypłaty nie są w terminach, a jak juz dostaniesz to zazwyczaj się nie zgadzają

xdxd

Nie polecam tej firmy. Pracuję tam od ponad roku. Na początku jest wszystko pięknie, ale z czasem kierownicy przestają mieć do Ciebie jakikolwiek szacunek, człowiek się stara a oni tego nie doceniają, wręcz przeciwnie..traktują Cię jak "śmiecia" nic nie wartego. Ciągle oszukują z wypłatami, płacą mniej niż powinni wypłacić, co miesiąc trzeba się upominać. Zdecydowanie odradzam tą firmę, pomimo nawet wysokich zarobków. Jednak trzeba się szanować i pieniądze to nie wszystko, gdy kierownicy nie mają do Ciebie szacunku.

pikok
@xdxd

To jaki sens męczyć się rok czasu. Zwalniaj się jak najszybciej...

XXX

To jest Getto, gnębią pracowników i wg sie z nimi nie liczą, Czym bardziej się angażujesz tym bardziej po tobie jadą i wymagają, ciągle czegoś szukają by się doczepić a prezesi wysyłają emeile do kierowników "pokaż mu kto tu rządzi". Omijajcie tą firmę

Jinx

Pracuję od roku, wyciągam 3 czasami 3,5 tys. Fajna atmosfera pracy, dużo młodych ludzi.

click
@Jinx

ok, tylko dużo roboty w poniedziałek i wtorek, wypłata ok,

Bulbozaur3000

Nie ma szans na otrzymanie wymarzonej pensji w pierwszym miesiącu pracy, ale potrafią docenić pracownika, gdy ten pokaże swoją wartość. Świetna opcja dla młodych ludzi, którzy nie mają jak udowodnić na CV lub rozmowie, że są warci więcej niż losowa osoba z autobusu. Udowodnią to pierwsze miesiące ich pracy. Słabsza opcja dla osób z doświadczeniem, które wymagają minimum tyle, ile u poprzedniego pracodawcy już na okresie próbnym. Ogólnie polecam. Co do komentarza FH€RER'a szczegóły przebiegu rekrutacji zależą od kierownika, który daną rekrutację prowadzi. Nie startowałem na magazyniera, ale info już pewnie od dawna nieaktualne, a sytuacja była jednorazowa.

jak_na_sz-n

dość dobrze płacą, ale czasami muszę ostro zasuwać, wyciągam ok. 3k, atmosfera fajna, sporo bałaganu organizacyjnego

Zostaw merytoryczną opinię o DQ-PP - Szczecin

• Jak się pracuje w DQ-PP?

Zobacz opinie na temat firmy DQ-PP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DQ-PP?

DQ-PP
3.4/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Długosza 43
    72-010 Szczecin