Opinie o DQ-PP w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DQ-PP. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DQ-PP o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DQ-PP w Szczecin

Karol

Jaka jest u was podstawa?

@Karol

Wysokość podstawy zależy od tego, jakie stanowisko zajmuje pracownik oraz jakie ma obowiązki.

Czy w DQ-PP jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

DQ-PP

Tak. Każdy zgłoszony problem staramy się rozwiązać.

Były

Ludzie chyba głównie przychodzą bo sa imprezki, smieszy mnie to jak czytam te komentarze. Za darmo byscie pracowali przegrywy zeby tylko dali Wam karkowke i zimnego browara. Wstyd. Szanujcie sie a nie robicie za darmo. Ale grunt to super imprezki, karkowka i zimna wodeczka. Żal

Maria
@Były

A jak wygląda szansa na rozwój, awans w firmie? Dacie znać?

Mysza
@Maria

Zależy od działu. I tego co umiesz. Generalnie nie jest źle.

Fhhgg

Fajne imprezy integracyjne! Bonusy. Wypłaty w terminie, praca małourozmaicona.

Brałeś udział w rekrutacji do DQ-PP. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
była

kolejne zwolnienia wartościowych pracowników biura w myśl zasady przecież możesz dać z siebie więcej .

dawniejszy
@była

Kogo tym razem?

Luidzi

Pracując w bardzo dobrej firmie musimy się starać i to pewnie nie wszystkim się podoba?

Trig

Jest ok w koncu chlodniej. Latem ciezko. Bonusy fajne.

Miron

Z całą pewnością przykro jest czytać negatywne opinie o sobie. Niestety pracownicy nie są bez winy!!

HENIO

Większość opinii pisane przez szefa. Praca z nim jest nieprzyjemna a urządzenia tez kiepskiej jakości. Wstyd to sprzedawać ,a o prawej ręce szefa Panu M. szkoda mówić -sami wiecie Klakier.

Kuba

Bardzo dobra firma trzyma wysokie standardy więc nie każdy utrzyma się. Stąd ta rotacja!!!

xoxoxoxo

Pracowałam w tej firmie krótko i zdecydowanie nie polecam. Ciągłe rotacje, pełno fałszywych ludzi, nie doceniają pracownika, słabo płacą a na magazynie panuje mróz. Omijajcie szerokim łukiem.

DQ-PP to bardzo dobra firma i dziwię się, że niektórzy piszę żle o miejscu swojej pracy. Ideałów nie ma!!!!!

świeżak

kiedy szef przestanie moderować tzw. niezależne opinie o firmie?

vlad

Z tym bardzo dobra to trochę przesadzasz, brzmi prawie jak idealna (chyba, ze pracujesz w biurze!). Plusy to pizza day, sweet day itd, wyjścia na kręgle, piwo, wypłata w terminie, premia czasami dobra, minusy to zimno na hali, szczególnie jak brama otwarta, mała kuchnia i szatnia. Do Świeżaka - naprawdę myślisz, że A. lub Z. piszą w internecie, że ich firma jest bardzo dobra?

fyrga

Trochę chłodno ale kasa ok. atmosfera w miare

Kierowniczka

Chytrość Ich zgubi i to już niedługo. Wiara, że jest dobrze bo ktoś tak mówi jest złudna.

listwa

wymiana pracowników...

Pracownik Magazynu

Witam, Pracuje w tej firmie poniewaz nie mam wyboru,ale nikomu nie polecam pracy w tym "obozie" jesli tylko macie inna opcje podjecia pracy w innym miejscu omijajcie ta firme z daleka ja mam taka nadzieje ze znajde inna prace w najblizszym czasie i uwolnie sie z tej niewoli.

bystry
@Pracownik Magazynu

Nie masz wyboru? Robota w Szczecinie czeka. Coś kręcisz. Może popatrz w lusterko? Ja tam jestem zadowolony. Minus zimno. Aby do marca

Pracownik Magazynu
@bystry

brawo bystry prezesie

Filip

1700 podstawa netto zimno brak rozwoju praca bez uprawnien kierowca magazynier brak psycho-testów na kierowcę na magazynie mniej niż 3 stopnie nawet na minusie ubranie nie pomaga brak cerfyfikatow jakości towaru na rzeczy importowane z zagranicy za grosze tylko do inspekcji pracy zglosic nie polecam kupować towaru z tej firmy szybko się zerwie:)

olfa

Pod ogłoszeniem "atrakcyjne wynagrodzenie" wyszło kilka złotych za godzine, ogólnie nie polecam.

awa

a przymusowe sa weekendy? raczej nie można nikogo zmusic do pracy...

ktoś

Praca bardzo ciężka.Warunki pracy nie należą do ciekawych a na magazynie bardzo zimno.Jak na to co się robi i w jakich warunkach pensja bardzo niska i obowiązkowe niedziele- za które niestety nie jest płacone tylko oddane dniami wolnymi...slabooo.

Zostaw merytoryczną opinię o DQ-PP - Szczecin

• Jak się pracuje w DQ-PP?

Zobacz opinie na temat firmy DQ-PP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DQ-PP?

DQ-PP
3.4/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Długosza 43
    72-010 Szczecin